Przed GP Wielkiej Brytanii 2011

Moderator: Ekipa F1

Postprzez l00kers So lip 09, 2011 15:24  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2011

Ok niech ci jest ale równie dobrze co Ferrari swoje czasy mógł poprawić Red Bull i dołożyć Fernando +0,5. Więc skupmy się na tym co mamy
Avatar użytkownika
l00kers
 
Dołączył(a): Pn cze 22, 2009 15:04
GG: 9474518

Postprzez Hellsbells So lip 09, 2011 15:26  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2011

Pewnie, że tak, dlatego napisałem "niewiadomo". Są to tylko spekulacje, ale z czterema minutami w dobrych warunkach w Q3 sporo mogło się zmienić, a stan, jaki pozostał najbardziej sprzyjał RBR.
Hellsbells
 
Dołączył(a): So paź 09, 2010 10:54

Postprzez rafaello85 So lip 09, 2011 15:41  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2011

IMHO dziwnie wygląda Silverstone z tą przeniesioną prostą/startową :wink: Nie mogę się przyzwyczaić.
RBR na czele. Wygląda na to, że zmiana im nie zaszkodziła, albo opracowali coś, co wyrównało stratę. Jutro pewnie któryś z byków ( najpewniej Vettel ) wygra. Jak dobrze pójdzie, to Ferdek powinien się zameldować na podium. Przynajmniej ja na to liczę :P Massa też już dawno nie odwiedzał "pudła" :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez cichy So lip 09, 2011 15:56  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2011

Nie mogę się przyzwyczaić.

To samo, również sprawia mi tu problem :P Dodam też, że ostatnie zakręty strasznie kojarzą mi się z nurburem :P



+ Vettel [3:55]
+ Hamilton [4:10]
+ Kamui [2:33]

Nie wiem czy jutro wyrobie się ze wstawieniem reszty filmików, ponieważ wyjeżdżam ale liczę, że sobie poradzicie :-D
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez barteks So lip 09, 2011 16:09  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2011

Jeśli zespoły będą jednomyślne, to FIA cofnie wszystkie zmiany przepisów z Silverstone od kolejnego wyścigu:

http://www.fia.com/en-GB/mediacentre/pr ... austs.aspx
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez prawy So lip 09, 2011 16:13  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2011

Kamui jak szalony redukuje na tych szybkich zakrętach :-P
Avatar użytkownika
prawy
 
Dołączył(a): N sty 25, 2009 12:09
Lokalizacja: Szczecin ZS
GG: 10768869

Postprzez Flaczek So lip 09, 2011 16:33  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2011

barteks napisał(a):Jeśli zespoły będą jednomyślne, to FIA cofnie wszystkie zmiany przepisów z Silverstone od kolejnego wyścigu:

http://www.fia.com/en-GB/mediacentre/pr ... austs.aspx

Haha. już to widzę :rotfl:
http://plebiscyt.przegladsportowy.pl/pl ... tracja.asp + kuponiki z Przeglądu Sportowego ;)
Avatar użytkownika
Flaczek
 
Dołączył(a): Pn lip 19, 2010 12:12

Postprzez SirKamil So lip 09, 2011 16:36  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2011

Sojusz McLaren, Red Bull, LRGP musiałby chyba napaść, ciężko pobić i sterroryzować ludzi Ferrari, Saubera i Williamsa żeby na to poszli.
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez Anderis So lip 09, 2011 17:27  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2011

Ja akurat wierzę, że Williams mógłby pójść na ustępstwo ze względu na to, że nie będą chcieli sobie psuć relacji przed rozpoczynającą się współpracą z Renault.

Niespodziewanie dużo na ograniczeniach związanych z dmuchaniem dyfuzora stracił McLaren. Di Reście (dobrze odmieniłem? :-P ) i Maldonado zabrakło do Buttona mniej, niż 0,05 sekundy. Tak mi się właśnie wydawało, że oni byli w zupie zanim skopiowali pewne rozwiązania Red Bulla i właśnie oni mieli sporo do stracenia, gdyż wcześniej sporo zyskali w tym obszarze. [złośliwość]Ciekawe, czy Hamilton po raz kolejny pokaże "stalowe" (w jego przypadku to chyba magnezowe albo sodowe) nerwy przy starcie z dalszej pozycji? Do Massy i Webbera trochę daleko, ale Maldonado wydaje się być w zasięgu. :razz: [/złośliwość]

Force India, Williams i Sauber jakby mniejsze straty do czołówki, więc trochę te manipulacje przy regulaminach jednak pozmieniały.
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez Dasqez So lip 09, 2011 17:58  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2011

Dobre kwalifikacje. Szkoda, że takie zamieszanie jest z tymi dmuchanymi dyfuzorami, bo tak jakby sportowy aspekt F1 odsunął się na dalszy plan. Widać, że w Ferrari chyba w końcu znaleźli jakiś sposób na obchodzenie się bolidu z twardymi laczkami. Niewielka strata do Webbera na torze o takiej specyfikacji również rokuje dobrze. Nie wiemy czy to zasługa poprawek, czy też sprawdził się pakiet poprawki + zakaz dmuchania w dyfuzor, w każdym bądź razie liczę na niezłe tempo wyścigowe i walkę o podium zarówno Felipe i Fernando. Porażka na całej linii LRGP, chłopaki na obecną chwilę są w lesie, ale znając Nicka jutro przyfarci i zgarnie jeszcze jakieś punkty ;) Ładnie di Resta, Maldonado i Kobayashi. McLaren u siebie nie pokazał się z najlepszej strony, a mając na uwadze, że Lewis stosuje taktykę "wyprzedzić ile się tylko da", to może być jutro ciekawie. Pogoda też może namieszać, więc zapowiada się ciekawy wyścig. Ale w końcu to Silverstone, nie?
Avatar użytkownika
Dasqez
 
Dołączył(a): Pn lip 07, 2008 23:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez AleQ So lip 09, 2011 18:09  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2011

Kwalifikacje nawet niezłe . Cieszy dobry wynik Alonso i Webbera , życzyłbym sobie aby jutro pokonali "mistrza świata" :twisted: In minus McLaren, ale bajzel z przepisami w jakiś sposób chyba ich wybił. Postawy Renault nie ma co komentować, bo to dno i wodorosty :???: Poza tym pochwały dla di Resty , Maldonado oraz Kobayashiego. Jutro liczę na deszczyk i bez żadnej red flag :)
Avatar użytkownika
AleQ
 
Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 14:47
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez l00kers So lip 09, 2011 19:48  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2011

Ma ktoś video z PP Webbera?
Avatar użytkownika
l00kers
 
Dołączył(a): Pn cze 22, 2009 15:04
GG: 9474518

Postprzez prawy So lip 09, 2011 20:44  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2011

Proszę

OMG pierwszy zakręt z gazem w podłodze z aktywowanym DRS'em...
Avatar użytkownika
prawy
 
Dołączył(a): N sty 25, 2009 12:09
Lokalizacja: Szczecin ZS
GG: 10768869

Postprzez rafaello85 N lip 10, 2011 10:25  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2011

Zespoły spotkają się dziś w celu omówienia dmuchanych dyfuzorów.
Będę bardzo zdziwiony jesli zespoły popiszą się jednomyślnością. Wiadomo, że McLaren czy RBR skorzystaliby na przywróceniu poprzednich regulacji. Ferrari z kolei powinno zależeć na utrzymaniu obecnych regulacji. Włoska stajnia, o dziwo, wolałaby powrócić do tego, co było uprzednio :o Zostaje jeszcze Sauber i Williams. Co zrobi Franiu? Ustąpi, żeby nie mieć problemów z nowym dostawcą silników? A Sauber? hmmmm
Na szczęście za rok już nie będziemy mieli takich problemów :wink: Oby tylko nie pojawiły się nowe :evil:
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez rentonB N lip 10, 2011 10:46  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2011

Podobno tylko Williams i Sauber jest przeciw, czyli ci co ta sprawe wymyslili
"First braking, quite important, but not really"
R.K
Avatar użytkownika
rentonB
 
Dołączył(a): Pn mar 08, 2010 15:33

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2011

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości