Przed GP Wielkiej Brytanii 2011

Moderator: Ekipa F1

Postprzez marcan So lip 09, 2011 11:37  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2011

Ale jajca. Dawno już nie było takiego cyrku w F1. Ale przynajmniej coś się dzieje, może dzięki temu wzrośnie zainteresowanie F1 na świecie :twisted:
Avatar użytkownika
marcan
 
Dołączył(a): Cz sie 06, 2009 19:26
Lokalizacja: Mazury

Postprzez rentonB So lip 09, 2011 11:42  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2011

Raczej zażenowanie
"First braking, quite important, but not really"
R.K
Avatar użytkownika
rentonB
 
Dołączył(a): Pn mar 08, 2010 15:33

Postprzez jontek So lip 09, 2011 11:56  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2011

Najprościej i najskuteczniej powinno być bezwzglednie: max 10% otwarcia przepustnicy i całkowity zakaz wtrysku paliwa.
Stracily by i silniki renault i mercedesa, tylko pytanie jak taki uklad odbije sie na silnikach ferrari i cosworth? Przynajmniej dało by to jakąś przejrzystość. Niezawodność a raczej jej brak? Według mnie zawsze to był jakiś smaczek...
jontek
 
Dołączył(a): So kwi 26, 2008 11:56

Postprzez Flaczek So lip 09, 2011 11:57  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2011

rentonB napisał(a):Raczej zażenowanie

Dlaczego zażenowanie? "masy" raczej wola oglądać takie cyrki :smile: Zażenowani będą tylko Ci którzy czerpali radość ze sportowej rywalizacji, ale takich jest mniej niestety :sad:
http://plebiscyt.przegladsportowy.pl/pl ... tracja.asp + kuponiki z Przeglądu Sportowego ;)
Avatar użytkownika
Flaczek
 
Dołączył(a): Pn lip 19, 2010 12:12

Postprzez SirKamil So lip 09, 2011 12:17  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2011

rentonB napisał(a):
Skoro udupia sie Renault, to jak moze to nie dawac przewagi Mercedesowi??? Przeciez maja wiecej kM


tego nie wiesz

jontek napisał(a):Najprościej i najskuteczniej powinno być bezwzglednie: max 10% otwarcia przepustnicy i całkowity zakaz wtrysku paliwa.
Stracily by i silniki renault i mercedesa, tylko pytanie jak taki uklad odbije sie na silnikach ferrari i cosworth? Przynajmniej dało by to jakąś przejrzystość. Niezawodność a raczej jej brak? Według mnie zawsze to był jakiś smaczek...


Żaden smaczek tylko bzdura. Totalną bzdurą była ingerencja w przepisy. Jeśli silniki były od 2005 roku tak nie inaczej projektowane, po kątem takiego nie innego otwarcia przepustnicy czy systemu wtrysku skrajnym idiotyzmem jest ograniczanie tego w tym momencie- w środku roku 2011 na kolejne 2,5 sezonu cyklu życia tych silników.
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez rentonB So lip 09, 2011 12:28  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2011

Horner czerwony jak burak nic nie ugral
"First braking, quite important, but not really"
R.K
Avatar użytkownika
rentonB
 
Dołączył(a): Pn mar 08, 2010 15:33

Postprzez cichy So lip 09, 2011 14:06  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2011

Woho ! :woohoo:

Pierwsza linia na silverze i to z Markiem na czele.. uuu yeees! W wielu postach pojawia się słowo "zażenowanie", tyczy się to regulaminu od FIA.. jednak ja myślę, że to słowo idealnie pasuje do dzisiejszego pokazu STR :?
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez SkC So lip 09, 2011 14:08  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2011

Yeah już tylko Toro Rosso wolniejsze od Renault. Team Lotus jest teraz bliżej Renault niż Reno czołówki.
Ostatnio edytowano So lip 09, 2011 14:15 przez SkC, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
SkC
 
Dołączył(a): So kwi 25, 2009 20:01
Lokalizacja: WPY
GG: 1227011

Postprzez Hellsbells So lip 09, 2011 14:10  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2011

cichy napisał(a):Woho ! :woohoo:

Pierwsza linia na silverze i to z Markiem na czele.. uuu yeees!


Woho ! :woohoo:

Druga linia na Silvestrze i to z Fernando na czele. Na torze, który miał być królestwem Red Bulla. I może deszcz na końcu ich w ogóle uratował przed stratą tej pierwszej linii?
F150th zaczyna współpracować jak należy z twardymi oponami.
Hellsbells
 
Dołączył(a): So paź 09, 2010 10:54

Postprzez marwoj666 So lip 09, 2011 14:17  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2011

Szkoda deszczu na końcu, może Fernando ustawiłby się jutro na pierwszej linii, ale wynik Ferrari i tak bardzo dobry :woohoo: Klęska McLarena czy ustawienia na mokro? :detektyw: Renault to już całkiem masakra :shock: No i brawa dla Kovalainena choc w tym przypadku miał dużo szczęścia :-D
.:: Szybkiego powrotu do F1 Robert! ::.
"If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver..."
Avatar użytkownika
marwoj666
 
Dołączył(a): Śr lip 21, 2010 18:24

Postprzez l00kers So lip 09, 2011 14:32  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2011

Hellsbells napisał(a):
Woho ! :woohoo:

Druga linia na Silvestrze i to z Fernando na czele. Na torze, który miał być królestwem Red Bulla.

Przecież oba Red Bulle okupują pierwszą linie ślepy jesteś :?: narazie potwierdzają że sa tu najszybsi( ich bolid jest)
Ostatnio edytowano So lip 09, 2011 14:34 przez l00kers, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
l00kers
 
Dołączył(a): Pn cze 22, 2009 15:04
GG: 9474518

Postprzez Angulo So lip 09, 2011 14:33  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2011

Super, jednak te przewidywania dotyczące Ferrari się sprawdziły... Jutro najprawdopodobniej wygrana Alonso... Gorzej być nie może w domowym wyścigu McLarena. Najlepsze jest to, że Ferrari zyskało na tych zmianach tylko dlatego, że nie potrafili sami opracować podobnego systemu. Swoją drogą to bardzo ciekawe czemu te zmiany wprowadzono w połowie sezonu? Bo wydaje się dziwnym zbiegiem okoliczności takie zbliżenie Ferrari do RBR na Silver.
McLaren słabizna, oberwali najbardziej na dmuchanej aferze. Kolejny sezon bez sukcesów się zapowiada, a i utrata drugiego miejsca na rzecz Ferrari wysoce prawdopodobna, ponieważ Massa zaczął dobrze jeździć. Ja nie widzę sensu dalszych modyfikacji MP4-26, IMO najlepsze wyjście to przerzucenie sił na przyszły sezon.
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez Hellsbells So lip 09, 2011 14:39  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2011

l00kers napisał(a):
Hellsbells napisał(a):
Woho ! :woohoo:

Druga linia na Silvestrze i to z Fernando na czele. Na torze, który miał być królestwem Red Bulla.

Przecież oba Red Bulle okupują pierwszą linie ślepy jesteś :?: narazie potwierdzają że sa tu najszybsi( ich bolid jest)


Nie jestem ślepy, zapomniałem napisać, że Alonso znalazł się o jedną dziesiątą sekundy za RBR i to na torze wybitnie im sprzyjającym. Z resztą bez tego mogłeś wywnioskować z dalszego zdania opowiadającego, że i tak nie wiadomo, czy tej przewagi by nie stracili, gdyby nie deszcz na koniec,ślepy jesteś :?:.
Hellsbells
 
Dołączył(a): So paź 09, 2010 10:54

Postprzez l00kers So lip 09, 2011 15:11  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2011

Hellsbells piszemy o tym co miało miejsce a nie co mogło się stac. Fakt jest taki że Red Bull miał być tu najszybszy i ma pierwsza linie. Tyle w temacie. O wyścigu będziemy dyskutować jutro, dziś to Red Bull jest na pozycjach na których większość się tego spodziewała
Avatar użytkownika
l00kers
 
Dołączył(a): Pn cze 22, 2009 15:04
GG: 9474518

Postprzez Hellsbells So lip 09, 2011 15:20  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2011

l00kers, ja pisałem tylko o tym, jak wygląda teraz stawka. A fakt jest taki, że mieli tu zupełnie zdominować. Czy tak się stało? Przez cale kwalifikacje Ferrari było bardzo blisko RBR, ostatecznie zdobyli pierwszą linię z niewielką przewagą. Stać się mogło także inaczej, nie widzę niczego zdrożnego w tym, że napisałem, iż mogło być zupełnie inaczej, patrząc na to, że w ostatnich czterech minutach z dziesięciominutowej sesji czasów nie można było poprawić. Prawda? Prawda.
Hellsbells
 
Dołączył(a): So paź 09, 2010 10:54

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2011

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron