GP Wielkiej Brytanii 2011

Moderator: Ekipa F1

Postprzez hideto Śr lip 13, 2011 16:02  Re: GP Wielkiej Brytanii 2011

Bo tak najłatwiej przecież. Ludzie już mu nawet potrafią zarzucić 'zły sposób cieszenia się po zwycięstwie'. Jak się nie ma argumentów, to się leci 'na wiarę' ;-)
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez ice Śr lip 13, 2011 18:45  Re: GP Wielkiej Brytanii 2011

hideto napisał(a):Akurat tobie Ice radziłbym milczeć w kwestii ew. 'wielkich błedów Vettela'. Bo to co Vettel popełnia pod tą domniamaną presją, to Kimi potrafił strzelać od tak z siebie bez nawet walki o pozycję.

Takim tonem to wiesz... A Raikkonena w to nie mieszajmy bo nawet w sezonie 2008 daleko mu bylo do bledow Vettela a od jazdy Kimiego w McLarenie i czesciowo Ferrari to Vettel jest lata swietlne, poki co. Jak dobry jest Vettel to zobaczymy jak dostanie bolid porownywalny z bolidem Hamiltona czy Alonso, wtedy wyjdzie jaki z niego kierowca, ja juz definitywnie koncze ten temat.
Formuła 1 skończyła się wraz z sezonem 2008.
„Bolidy F1 muszą być tylko dla prawdziwych mężczyzn, nie dla nastolatków, którzy potrafią obsługiwać przyciski na kierownicy." - Niki Lauda
Avatar użytkownika
ice
 
Dołączył(a): Śr sie 05, 2009 15:02

Postprzez hideto Śr lip 13, 2011 18:51  Re: GP Wielkiej Brytanii 2011

ice napisał(a):
hideto napisał(a):Akurat tobie Ice radziłbym milczeć w kwestii ew. 'wielkich błedów Vettela'. Bo to co Vettel popełnia pod tą domniamaną presją, to Kimi potrafił strzelać od tak z siebie bez nawet walki o pozycję.

Takim tonem to wiesz... A Raikkonena w to nie mieszajmy bo nawet w sezonie 2008 daleko mu bylo do bledow Vettela a od jazdy Kimiego w McLarenie i czesciowo Ferrari to Vettel jest lata swietlne, poki co. Jak dobry jest Vettel to zobaczymy jak dostanie bolid porownywalny z bolidem Hamiltona czy Alonso, wtedy wyjdzie jaki z niego kierowca, ja juz definitywnie koncze ten temat.

Nie broń częstochowy nie broń. Nie ty pierwszy i nie ty ostatni nie posiadasz żadnych argumentów ponad 'nie lubię go więc musi być słaby'. ;-)
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez slipstream Śr lip 13, 2011 19:04  Re: GP Wielkiej Brytanii 2011

Jak dobry jest Vettel to zobaczymy jak dostanie bolid porownywalny z bolidem Hamiltona czy Alonso, wtedy wyjdzie jaki z niego kierowca, ja juz definitywnie koncze ten temat.

Bo się zaraz okaże, że RedBull to niesamowity bolid był od zawsze. No i rzecz jasna ToroRosso to był dopiero najlepszy bolid w historii skoro mógł nim w pierwszej 6 kilkukrotnie się zameldować na mecie (przypomnijcie sobie wyniki z 2088 lepiej). Wygranej na Monzie nie liczę już, bo wiadomo ze to spisek i się nie liczy skoro ktoś zaryzykował setup na deszcz co nie było fair play wobec tych którzy ustawili się na sucho mając w prognozie cały weekend na mokro... co z tego ze na mokrym setupie w ToroRosso objechał jednego McLarena który również wystartował na mokro (KOV), to się przecież nie liczy.

Wybiórcza pamięć byle udowodnić swoje, choć nic w tym poza tonem życzeniowym (zobaczymy, co w tedy i inne takie subiektywy)
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez sceptyk Cz lip 14, 2011 16:16  Re: GP Wielkiej Brytanii 2011

A ja mam pytanie odnośnie startów Webbera.
Pytam bo nie wiem - czy start jest dla kierowców F1 tak wielkim wyzwaniem pod względem umiejętności?
W związku z powyższym - czy Mark Webber jest w jakimś sensie częściowo upośledzony lub niedorozwinięty?
Czy ojciec Marka o tym wie?
sceptyk
 
Dołączył(a): Cz lut 28, 2008 20:37

Postprzez patgaw Cz lip 14, 2011 16:20  Re: GP Wielkiej Brytanii 2011

a Twój o Tobie?
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez AleQ Cz lip 14, 2011 16:32  Re: GP Wielkiej Brytanii 2011

sceptyk napisał(a):A ja mam pytanie odnośnie startów Webbera.
Pytam bo nie wiem - czy start jest dla kierowców F1 tak wielkim wyzwaniem pod względem umiejętności?
W związku z powyższym - czy Mark Webber jest w jakimś sensie częściowo upośledzony lub niedorozwinięty?
Czy ojciec Marka o tym wie?


Po prostu Kangura ma nie zbyt dobry refleks. Od początku kariery często zawalał starty, no i na potwierdzenie moich domysłów można doliczyć Walencję 2010 i kolizję z Kovalem, właśnie z braku odpowiedniej reakcji na dohamowaniu.
Avatar użytkownika
AleQ
 
Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 14:47
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez sceptyk Cz lip 14, 2011 16:53  Re: GP Wielkiej Brytanii 2011

patgaw napisał(a):a Twój o Tobie?

Tatuś? :evil:

Pytam poważnie.
Czy o kierowcy F1 można napisać, że ma zbyt słaby refleks i nie radzi sobie jak światła zgasną?
Czy to może być kwestia ustawień auta?
sceptyk
 
Dołączył(a): Cz lut 28, 2008 20:37

Postprzez ice Cz lip 14, 2011 16:55  Re: GP Wielkiej Brytanii 2011

To zupełny przypadek. Tak jak u Rubensa w 2009.
Formuła 1 skończyła się wraz z sezonem 2008.
„Bolidy F1 muszą być tylko dla prawdziwych mężczyzn, nie dla nastolatków, którzy potrafią obsługiwać przyciski na kierownicy." - Niki Lauda
Avatar użytkownika
ice
 
Dołączył(a): Śr sie 05, 2009 15:02

Postprzez 5cuderi4 Cz lip 14, 2011 18:19  Re: GP Wielkiej Brytanii 2011

sceptyk napisał(a):Czy o kierowcy F1 można napisać, że ma zbyt słaby refleks i nie radzi sobie jak światła zgasną?
Jak najbardziej, w odniesieniu do pozostałych kierowców. Bo zapewne, pomimo tego, co widzimy na starcie wyścigu, refleks ma na "trochę" wyższym poziomie, niż przeciętny Kowalski.
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez sneer Cz lip 14, 2011 22:57  Re: GP Wielkiej Brytanii 2011

sceptyk napisał(a):A ja mam pytanie odnośnie startów Webbera.
Pytam bo nie wiem - czy start jest dla kierowców F1 tak wielkim wyzwaniem pod względem umiejętności?
W związku z powyższym - czy Mark Webber jest w jakimś sensie częściowo upośledzony lub niedorozwinięty?
Czy ojciec Marka o tym wie?


Np. nie działa mu KERS... albo nadmuch tak jak powinien, albo skrzynia biegów. Do tego, jest już stary (jak na zawodnika F1 oczywiście) i refleks nie ten.
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez gornik Pt lip 15, 2011 0:09  Re: GP Wielkiej Brytanii 2011

sneer napisał(a):Do tego, jest już stary (jak na zawodnika F1 oczywiście) i refleks nie ten.


Stary?? Ty chyba doprawdy sobie kpisz. To że ostatnio duuużo debiutuje o wiele młodszych nie oznacza że Mark jest stary...
Avatar użytkownika
gornik
 
Dołączył(a): N lut 21, 2010 12:19
Lokalizacja: Białogard

Postprzez Anderis Pt lip 15, 2011 7:48  Re: GP Wielkiej Brytanii 2011

Wiek nie jest żadną przyczyną. Schumacher ma 42 lata, a zazwyczaj dobrze rusza z pola startowego.
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez Mati93 Pt lip 15, 2011 10:07  Re: GP Wielkiej Brytanii 2011

Pierwszy raz od 4 lat, nie oglądnąłem wyścigu, bo musiałem iśc do pracy :P
I wszystko było by okej, gdyby nasz największy fan red-bulla wstawił filmiki z wyścigu (najważniejsze momenty) jak zawsze to robił :twisted: a co najgorsze 9 str. o wyścigu, z czego większość to jakieś bezsensowne kłótnie.

Jak ja mam się dowiedzieć, poczytać o wyścigu na forum ? ! :P
Avatar użytkownika
Mati93
 
Dołączył(a): Pt cze 20, 2008 12:49
Lokalizacja: Podlasie
GG: 8604191

Postprzez marwoj666 Pt lip 15, 2011 10:44  Re: GP Wielkiej Brytanii 2011

Obejrzeć na iPlayerze :-D Link jakby co http://www.bbc.co.uk/iplayer/episode/b0 ... rand_Prix/ :)
.:: Szybkiego powrotu do F1 Robert! ::.
"If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver..."
Avatar użytkownika
marwoj666
 
Dołączył(a): Śr lip 21, 2010 18:24

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2011

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości