GP Niemiec 2011

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Razor N lip 24, 2011 14:45  GP Niemiec 2011

Brawo Hamilton !
Taktyka Mclarena wydała mi się błędna a jednak ;)
Vettel pokazał właśnie jaki z niego mistrz i jak potrafi świetnie wyprzedać.
Avatar użytkownika
Razor
 
Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 9:38
Lokalizacja: Kłodawa

Postprzez McLfan N lip 24, 2011 14:48  Re: GP Niemiec

I utrzymywać się na torze. :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
McLfan
 
Dołączył(a): Cz mar 09, 2006 16:11
Lokalizacja: Opole
GG: 2841050

Postprzez cravenciak N lip 24, 2011 14:50  Re: GP Niemiec

noi gdzie te błędy Vettela z 2010


:)
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez rafrocket N lip 24, 2011 14:52  Re: GP Niemiec

Brawo Lewis Hamilton !!!! Nareszcie !! :D A Vettel nareszcie poza podium !!! :) :) :D :woohoo: I to mi pasuje.Może tak być co wyścig. :evil:
Podwózka do Victory Lane Alonso przez Webbera najlepsza :twisted:

PS: Polsat znowu uciął podium :???:
Koby nie ma, podpis znika. :(
rafrocket
 
Dołączył(a): N lis 14, 2010 16:39

Postprzez Darkat N lip 24, 2011 14:59  Re: GP Niemiec

no cóż nie chciałem tego pisać po kwalifikacjach ale wyścig nawet to potwierdził.
Nawet Webber mnie nie zaskoczył. O ile go jeszcze ratuje dobre auto i ostatnio jakby się przebudził. Więc nie pożegnałbym go tak łatwo z F1. To Barichello, Schumacher i Heidfeld chyba już powinni się nad tym zastanowić. Baricz i Schumi ze względu na wiek. Rozumiem że dla Schumiego to zabawa,a dla Baricha chęć zapewnienia sobie w historii F1 największej ilości startów no ale bez przesady.

Co do wyścigu. Brawo dla Hamiltona. Ten skurczybyk wie jak być chamem na torze i wykorzystuje to. Alonso i Webber ładnie się o tym przekonali. Wyścig bardzo ciekawy. Być może na razie najlepszy w sezonie.
Darkat
 
Dołączył(a): So sie 23, 2008 21:40

Postprzez SkaTeR N lip 24, 2011 14:59  Re: GP Niemiec

Szkoda pisać. Wyścig nudny, tym torom już nic nie pomoże. Akcji niewiele, głównie w drugiej dziesiątce. Ogólnie przesypiałem przez cały wyścig. Trochę się rozczarowałem, bo myślałem, że deszcz spadnie.
McLaren - Lewis jak najbardziej zasłużone zwycięstwo, problemy Buttona.
Ferrari - B. ładny wyścig na Alonso, ale mechanicy się nie popisali zmieniając koła Massie.
RBR - Zaskoczeniem było to, że Vettela nie było na podium, ale raczej on obroni już tytuł.
Force India - B. ładny wyścig dla Sutila.
Mercedes - Jak zwykle.
LRGP - :zakrywa: ale "Quick Nick" 8-)
Avatar użytkownika
SkaTeR
 
Dołączył(a): Pn sie 02, 2010 9:13

Postprzez pawel92setter N lip 24, 2011 15:00  Re: GP Niemiec

Pierwszy wyścig w sezonie w którym Vettel nie powiększył swojej przewagi nad 2. kierowcą w klasyfikacji, choć stracił niewiele.

Szkoda mi błędu Schumachera, który miał całkiem niezłe tempo do tego momentu :(

PS. Nareszcie były takie wyprzedzania na jakie czekałem :) Nie były one sztuczne i wymuszone przez DRS, ale po ładnych walkach :)
Ostatnio edytowano N lip 24, 2011 15:01 przez pawel92setter, łącznie edytowano 1 raz
Wspieram PUT Motorsport!

"I win or I learn, but I never lose." Melinda Emerson
Avatar użytkownika
pawel92setter
 
Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 7:48
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Van_Helsing N lip 24, 2011 15:00  Re: GP Niemiec

Jeden z najlepszych wyścigów w tym sezonie, emocje do ostatniego okrążenia. Zasłużone zwycięstwo Lewisa, ale pozostała dwójka na podium też jechała świetnie (poza startem Webbera).

PS. Walka pomiędzy Hamiltonem, Webberem i Alonso niemal koło w koło przypomniała mi Australię 2010.
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Van_Helsing
 
Dołączył(a): So sie 28, 2010 11:47

Postprzez Razor N lip 24, 2011 15:02  Re: GP Niemiec

Nudny wyścig? Jak dla mnie chyba najlepszy w tym sezonie. Cały czas coś się działo..
Avatar użytkownika
Razor
 
Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 9:38
Lokalizacja: Kłodawa

Postprzez Hubit N lip 24, 2011 15:06  Re: GP Niemiec

SkaTeR - ironia, czy prowokacja? :grin:
Bardzo fajny wyścig, przyjemny w oglądaniu :D W końcu DRS przestał spełniać rolę "łatwego wyprzedzacza", a kierowcy sami musieli się napocić i wyprzedzać w "starym", dobrym stylu, bez nienaturalnej pomocy :twisted: Jeżeli Nurburgring zniknie z kalendarza, a Catalunya lub Valencia zostanie, to po prostu brak słów :x
Hubit
 
Dołączył(a): Cz mar 20, 2008 14:56

Postprzez Darkat N lip 24, 2011 15:10  Re: GP Niemiec

dokładnie większość manewrów była na pierwszym zakręcie gdzie na prostej startowej nie można było używać DRS.
To oznacza że ten tor nadaje się do jazdy
Darkat
 
Dołączył(a): So sie 23, 2008 21:40

Postprzez AleQ N lip 24, 2011 15:20  Re: GP Niemiec

Ciekawy wyścig. W mojej ocenie 7,5/10 . DRS już nie pomagał ,tylko to były klasyczne overtakesy.

Hamilton - kapitalny weekend , nie był moim faworytem, pojechał na 100%, a co najważniejsze McLaren nie skopał mu strategii.
Alonso - niezły wyścig , może błędy kosztowały trochę czasu ,ale Hamiltona by raczej nie wyprzedził.
Webber - start :evil: :grr: . Mimo wszystko miał szanse na P1 ,ale RBR dziś nie chciał wygrać.
Vettel - jechał dziś jak na mistrza przystało :rotfl: :twisted: :haha: P4 tylko dzięki genialnym mechanikom z Ferrari.
Massa - wrócił do formy , oby jeździł tak dalej , bo szansa na pokonanie McL w WCC wciąż możliwa.
Sutil - po imprezie w Chinach jeździ jak należy, pozostanie w FI jest realne.
Merol - średnio , aczkolwiek cudów bym się nie spodziewał w ich wykonaniu.
Renault - leżącego się nie kopie ...
Kobayashi - znowu dobry wyścig , jednak musi popracować nad solidnością.
Button - słabo , bez awarii byłby na P6.
Williams - oby ten sezon skończył się jak najszybciej :| :-(

Do zobaczenia na Węgrzech :-D
Avatar użytkownika
AleQ
 
Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 14:47
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez fletcher N lip 24, 2011 15:46  Re: GP Niemiec 2011

Ręka do góry kto nie był zaskoczony zawalonym startem Webbera.
Avatar użytkownika
fletcher
 
Dołączył(a): N lip 26, 2009 20:20

Postprzez E1-XP N lip 24, 2011 15:49  Re: GP Niemiec 2011

W końcu DRS przestał spełniać rolę "łatwego wyprzedzacza", a kierowcy sami musieli się napocić i wyprzedzać w "starym", dobrym stylu, bez nienaturalnej pomocy


Myślę że te manewry w T1 były w pewnym stopniu konsekwencją zbliżenia się przed szykaną NGK przy pomocy DRSu.
Avatar użytkownika
E1-XP
 
Dołączył(a): So sty 23, 2010 20:41

Postprzez cravenciak N lip 24, 2011 15:50  Re: GP Niemiec 2011

No i o to chodziło, DRS miał pomagać. Nie obrażę się, jeżeli w pozostałych wyścigach właśnie tak by to wyglądało.
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Następna strona

Powrót do Sezon 2011

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron