GP Niemiec 2011

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Angulo Pn lip 25, 2011 11:22  Re: GP Niemiec 2011

cichy napisał(a):Jedna, wielka, okropna, śmierdząca, tłusta, oleista plama w wykonaniu całej załogi Red Bulla dziś.. stało się, teraz tylko czekać na następny wyścig i dowiedzieć się czy był to jednorazowy pech czy też spadek red bulla / wzrost konkurencji..

No co ty, przecież zrobili Massę na ostatnim kółku w bambuko. W tym sezonie jeżdżą kapitalnie, 0 błędów, 0 awarii i zawsze mocne punkty.

:woohoo: :ukłon: No czego jak czego, ale zwycięstwa Lewisa to bym się nie spodziewał. Wprawdzie miał ogon przez większość wyścigu, ale na średnich odjechał i nie dał złudzeń. Strategia od początku wydawała mi się trafna, bo nawet gdy średnie są wolniejsze o te 1,5-2 sekundy, to różnica ta zniknie w porównaniu do zużytych miękkich opon. Już się bałem, że będą go trzymać do momentu aż Alonso go wyprzedzi. :twisted:
niestety tego samego nie mogę powiedzieć o Buttonie, który ostatnio ma ogromnego pecha. W Walencji awaria KERS, na Silver nakrętka, a teraz hydraulika... Nie dobrze, nie dobrze. Button zaczyna startować jak w II połowie 2009, czyli słaby qual, start średni, ale tak jak go wszyscy robią na pierwszych zakrętach, to ja nie wiem. :dusi: I potem wlecze się za maruderami w nieskończoność, a jak już odzyskuje pozycje, to DNF... Czemu tylko McLarenowi znów się to zdarza?
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez Jurek Pn lip 25, 2011 14:16  Re: GP Niemiec 2011

Mam takie pytanko. Czy puszczają gdzieś w internecie powtórki z GP lub można z gdzieś pobrać ?
Obrazek
Avatar użytkownika
Jurek
 
Dołączył(a): Śr lut 16, 2011 18:49

Postprzez cravenciak Pn lip 25, 2011 14:18  Re: GP Niemiec 2011

z gdzieś pobrać ?


z torrentów.
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez prawy Pn lip 25, 2011 15:10  Re: GP Niemiec 2011


To się zalicza do spamu bronze? xd
Avatar użytkownika
prawy
 
Dołączył(a): N sty 25, 2009 12:09
Lokalizacja: Szczecin ZS
GG: 10768869

Postprzez Simi Pn lip 25, 2011 19:41  Re: GP Niemiec 2011

Lewis Hamilton - zasłużone zwycięstwo. Skupił się na jeździe, a nie na żadnych głupstwach i jest efekt.
Fernando Alonso - kolejny bardzo dobry występ i niewątpliwie, dzięki temu kierowcy, Ferrari walczy w tym roku o jakieś zwycięstwa.
Mark Webber - kiepski start, ale miał szanse na zwycięstwo.
Sebastian Vettel - pokazał, że umie wygrywać tylko po stracie z P1 (albo P2 kiedy na P1 jest Webber)
Felipe Massa - mocny występ, powinien wściec się na mechaników.

Moim zdaniem najlepszymi kierowcami tego Gp byli Hamilton i Alonso. Pokazali jak się jeździ. Z kolei jeśli o rozczarowania chodzi, wymieniłbym Vettela. Myślę, że pokazał, że jest szybkim ale raczej nie świetnym i wielkim kierowcą.
"You watch Prost and what he could do with an F1 car and you’d think you can do that. You’d watch Senna and you absolutely knew you couldn’t.” - Nigel Roebuck
Avatar użytkownika
Simi
 
Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 18:19
Lokalizacja: Europa

Postprzez atb Pn lip 25, 2011 20:13  Re: GP Niemiec 2011

Muszę niestety ponarzekać na beznadziejną relację TV. Nie pokazać na żadnej powtórce akcji di Resta-Heidfeld to skandal; podobnie jak nie pokazywanie walki w środku stawki. Z live timingu wynika, że gdzieś z tyłu różnica między kierowcami to 0,3 sekundy, a realizator pokazuje pierwszą trójkę jadącą na radar.
Wzorem relacji jest dla mnie WSbR - jeżeli w danym momencie najciekawsza walka rozgrywa się o P16, to realizator skupia się na tej walce.
Avatar użytkownika
atb
 
Dołączył(a): Wt wrz 09, 2008 21:32
GG: 25032226

Postprzez Arya Pn lip 25, 2011 23:30  Re: GP Niemiec 2011

Van_Helsing napisał(a):
Spodziewałam się, że wypryśnie mnóstwo postów pt.: oto dowód jak Vettel jest beznadziejnym kierowcą!


Nikt nie mówi, że Vettel jest beznadziejnym kierowcą. Przeciwnie jest jednym z najlepszych, tylko niektórzy robią z Niego zawodnika lepszego od Alonso, Schumachera, Senny (itp.) razem wziętych. A tak (przynajmniej na obecną chwilę) nie jest.


No, może przesadziłam, taka mała hiperbolizacja zaprawiona ironią :-P Sens tych słów i tej części mego posta był mniej więcej taki, żeby nie oceniać kierowcy po ostatnim wyścigu, bo Alonso i Hamilton też mieli swoje fatalne weekendy, z jazdą w środku stawki, kraksami podczas wyprzedzania. Ponadto widzę, że to GP jest ukazywane za koronny argument, iż Vettel wygrywa tylko z PP. Ale moim zdaniem on nawet nie miał tempa w tym GP, żeby walczyć o zwycięstwo, jechałby szybciej od Massy i nie miał takiej straty do Webbera, gdyby wyprzedził Felipe, ale nie byłby szybszy niż Alonso czy Hamilton.
Poza tym, to szczerze nie widzę kibiców uważających Vettela za najlepszego zawodnika w stawce, który jest lepszy od Alonso, a nawet Senny i Schumachera. No, przypomina mi się Ascanelli, ale nawet on nie powiedział, że Seb jest lepszy od Senny :grin:
#5 #7
Avatar użytkownika
Arya
 
Dołączył(a): Cz lip 23, 2009 20:40
Lokalizacja: Łódź
GG: 37788836

Postprzez cichy Wt lip 26, 2011 13:08  Re: GP Niemiec 2011



ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez reamoon Wt lip 26, 2011 19:28  Re: GP Niemiec 2011

atb napisał(a):Muszę niestety ponarzekać na beznadziejną relację TV. Nie pokazać na żadnej powtórce akcji di Resta-Heidfeld to skandal; podobnie jak nie pokazywanie walki w środku stawki. Z live timingu wynika, że gdzieś z tyłu różnica między kierowcami to 0,3 sekundy, a realizator pokazuje pierwszą trójkę jadącą na radar.
Wzorem relacji jest dla mnie WSbR - jeżeli w danym momencie najciekawsza walka rozgrywa się o P16, to realizator skupia się na tej walce.


Jeśli ten wyścig był pokazany beznadziejnie to nie jestem pewien czy oglądałeś jakieś inne tegoroczne. Oczywiście było trochę braków, ale w mojej ocenie własnie ten wyścig pokazano najlepiej w tym roku ... i głównie przez to, że było dużo fragmentów ze środka stawki. W pewnym momencie miałem nawet żal do realizatora, że zbyt mocno zaniedbuje walkę trzech czołowych kierowców ...bo ostatecznie bardziej interesuje mnie to, niż pogoń Marusi za HRT.
reamoon
 
Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 14:58

Postprzez Van_Helsing Wt lip 26, 2011 19:51  Re: GP Niemiec 2011

Poza tym, to szczerze nie widzę kibiców uważających Vettela za najlepszego zawodnika w stawce, który jest lepszy od Alonso, a nawet Senny i Schumachera. No, przypomina mi się Ascanelli, ale nawet on nie powiedział, że Seb jest lepszy od Senny :grin:

Z Senną faktycznie się zagalopowałem, ale generalnie chodziło mi o to, że nie jest tak dobry jak niektórzy twierdzą (co nie oznacza, że uważam Go za złego kierowcę).
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Van_Helsing
 
Dołączył(a): So sie 28, 2010 11:47

Postprzez krzysiu111 Śr lip 27, 2011 7:16  Re: GP Niemiec 2011

Sorki za mały OFF-TOPIC ale ten prędkościomierz w 21 sekundzie na drugim filmiku to chyba jakiś błąd...na starcie 3 bieg :D

Jak dla mnie jeden z lepszych wyścigów choć liczyłem na deszcz jak w 2007.
Hamnilton zasłużył na wygraną no i cieszy mnie że Vettel znów nie wygrał :) Niech się inni też z wygranej pocieszą a nie tylko on :D
Avatar użytkownika
krzysiu111
 
Dołączył(a): Pt maja 09, 2008 17:27
GG: 999400

Postprzez lukaszlew77 Śr lip 27, 2011 12:27  Re: GP Niemiec 2011

Błąd w grafice. Na kierownicy widać wyraźną jedynkę.
lukaszlew77
 
Dołączył(a): Wt lut 19, 2008 13:06

Postprzez cichy So lip 30, 2011 8:01  Re: GP Niemiec 2011



wybaczcie za odkopanie, ale o, taki nietypowy onboard... :smile:
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2011

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron