GP Włoch 2011

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Piru N wrz 11, 2011 14:39  GP Włoch 2011

Szkoda, że nie pozwolili Schumiemu na obronę przed Hamiltonem, ale i tak dobrze.No i kolejna wygrana Vettela.Szkoda Rosberga, mógł się liczyć w walce może nawet o podium.
Avatar użytkownika
Piru
 
Dołączył(a): Śr cze 30, 2010 22:59
Lokalizacja: Zamość

Postprzez McLfan N wrz 11, 2011 14:41  Re: GP Włoch 2011

piru napisał(a):Szkoda, że nie pozwolili Schumiemu na obronę przed Hamiltonem, ale i tak dobrze.

Nic mi na ten temat nie wiadomo... Nie pozwolono mu na nieuczciwą obronę, a to różnica.

Świetny wyścig, szkoda, że Buemi odwalił manianę przed Hamiltonem, kosztowało to trochę czasu. Czasu, którego mogło zabraknąć do udanego ataku na Alonso.

- Button- świetny, spokojny wyścig. ;) Ładnie wyprzedził Schumachera i... dobrze, ze Schumacher wywalił Hamiltona na trawę, bo nie wiadomo ile by się Button za nimi mordował, a tak dopadł Ferdka. ;) Mam wrażenie, że Jens miał dłuższą skrzynię, ale to się zobaczy, jak będą statystyki dostępne.

- Hamilton- aż cud, że nie próbował aktu desperacji na T1 w stylu Senny na Buemim. :P Uuuuuh, wiele nerwów go to pewnie kosztowało. :lol: Udany koniec. ;)

- Vettel- co tu o nim powiedzieć? Coś zrobił w tym wyścigu? Pan Mateschitz zacznie się niedługo denerwować, bo wygrywają, a w TV ich nie ma. :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
McLfan
 
Dołączył(a): Cz mar 09, 2006 16:11
Lokalizacja: Opole
GG: 2841050

Postprzez gregoff N wrz 11, 2011 14:46  Re: GP Włoch 2011

Vettel wyprzedził Alonso i wygrał wyścig:) To mało:P Czy to jego wina, że był najszybszym kierowcą całego wyścigu? Nie rozumiem jak można mieć pretensje o takie wygrane? Jak by wasz ulubiony kierowca wygrał w taki sposób wyścig to jak byście go ocenili.

Wypadek w pierwszym zakręcie bardzo zagmatwał sprawę. Jednak to start najmocniej zmienił oblicze wyścigu. Słaby start McLarenów i dobry Ferrari mocno zamieszał. Schumi też świetnie się trzymał, dopiero słabe opony a potem decyzja sędziów zmusiły go do oddania pozycji.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Saruto N wrz 11, 2011 14:48  Re: GP Włoch 2011

a nie mówiłem, że Vettel wygra? ;)
Co do wyścigu to ciekawy start, potem fajna walka Schumachera i ciekawa walka Senny.
Schumacher ma wielkie serce. Jeśli ktoś uważa, że rozdrabnia swoje sukcesy to nie ma pojęcia o tym co płonie w sercu Schumiego.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez McLfan N wrz 11, 2011 14:48  Re: GP Włoch 2011

gregoff napisał(a):Vettel wyprzedził Alonso i wygrał wyścig:) To mało:P Czy to jego wina, że był najszybszym kierowcą całego wyścigu? Nie rozumiem jak można mieć pretensje o takie wygrane? Jak by wasz ulubiony kierowca wygrał w taki sposób wyścig to jak byście go ocenili.

Czyli kolejne dowiezione zwycięstwo w praktyce. I nie, nie mówiłem, że to jego wina. Nie powiedziałem złego słowa o nim. Zrobił, co trzeba było. I nie wiem, może jestem dziwny, ale nie cenię takich wygranych, nawet swoich ulubieńców.
Obrazek
Avatar użytkownika
McLfan
 
Dołączył(a): Cz mar 09, 2006 16:11
Lokalizacja: Opole
GG: 2841050

Postprzez Piru N wrz 11, 2011 14:49  Re: GP Włoch 2011

McLfan napisał(a):Nic mi na ten temat nie wiadomo... Nie pozwolono mu na nieuczciwą obronę, a to różnica.


Można łapać za słówka, ale ogólnie chodziło mi o to, źe możliwe jest, że Michaelowi zasugerowano, żeby oddał miejsce Lewisowi(żeby nie było, to tylko domysły).W perspektywie reszty wyścigu i tak pewnie musiałby skapitulować, a chociaż zaoszczędził opony.Poza tym gdyby walczyli dłużej mogliby przegrać z Massą.
Avatar użytkownika
Piru
 
Dołączył(a): Śr cze 30, 2010 22:59
Lokalizacja: Zamość

Postprzez nEoDaViS N wrz 11, 2011 14:49  Re: GP Włoch 2011

Fantastyczny wyścig! :brawo: :brawo: :dobrze: :dobrze: :warrior: :warrior:
Przede wszystkim brawa dla zwycięzcy, Jenson jechał bardzo płynnie, wyprzedził Ferdka co pozwoliło mu wygrać. Graty :wink:
Drugi Alonso, lekki niedosyt po tak fantastycznym starcie, ale ogólnie nie jest źle :woohoo: :woohoo:
No i na najniższy stopień podium, że tak powiem "tylnymi drzwiami" dostał się Lewis Hamilton, uporał się z Miszczem, stracił pozycję na rzecz Buttona ale brawa za walkę do końca! :kierowca:

Co zrobił Ljucci to mnie zabiło :twisted: Odrazu mi się przypomniał Senna w Belgii na T1.

Miło, że chociaż na Monzy Vettel nie wygrał :evil: :evil:
Obrazek
Avatar użytkownika
nEoDaViS
 
Dołączył(a): Cz lis 13, 2008 18:44
GG: 10343648

Postprzez gregoff N wrz 11, 2011 14:52  Re: GP Włoch 2011

ja bardzo cenię taką wygraną. Bo Vettel od początku do końca kontrolował tempo i nie popełnił żadnego błędu. F1 w pełnej krasie:)

Button jedynie może z nim konkurować, ale fatalny start i dużo szczęścia. Webber był szybszy od niego i wyprzedził go na torze a potem wywalił Masse a sam urwał spojler. Gdyby nie ten błąd do dublet RB bardzo prawdopodobny.

EDIT: Luizzi - kara wykluczenia w wyścigu. Po co takie ryzyko, gdzie on się pchał między kierowców którzy i tak go zaraz wyprzedzą. Dobrze, że nikomu nic się nie stało.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez AutoryteT N wrz 11, 2011 14:54  Re: GP Włoch 2011

nEoDaViS napisał(a):Fantastyczny wyścig! :brawo: :brawo: :dobrze: :dobrze: :warrior: :warrior:
Przede wszystkim brawa dla zwycięzcy, Jenson jechał bardzo płynnie, wyprzedził Ferdka co pozwoliło mu wygrać. Graty :wink:
Drugi Alonso, lekki niedosyt po tak fantastycznym starcie, ale ogólnie nie jest źle :woohoo: :woohoo:
No i na najniższy stopień podium, że tak powiem "tylnymi drzwiami" dostał się Lewis Hamilton, uporał się z Miszczem, stracił pozycję na rzecz Buttona ale brawa za walkę do końca! :kierowca:

Co zrobił Ljucci to mnie zabiło :twisted: Odrazu mi się przypomniał Senna w Belgii na T1.

Miło, że chociaż na Monzy Vettel nie wygrał :evil: :evil:


Że kto nie wygrał na Monzy? xD :twisted: :rotfl: :rotfl: Co ty za wyścig oglądałeś? xD
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez Saruto N wrz 11, 2011 14:54  Re: GP Włoch 2011

nEoDaViS napisał(a):Fantastyczny wyścig! :brawo: :brawo: :dobrze: :dobrze: :warrior: :warrior:
Przede wszystkim brawa dla zwycięzcy, Jenson jechał bardzo płynnie, wyprzedził Ferdka co pozwoliło mu wygrać. Graty :wink:
Drugi Alonso, lekki niedosyt po tak fantastycznym starcie, ale ogólnie nie jest źle :woohoo: :woohoo:
No i na najniższy stopień podium, że tak powiem "tylnymi drzwiami" dostał się Lewis Hamilton, uporał się z Miszczem, stracił pozycję na rzecz Buttona ale brawa za walkę do końca! :kierowca:

Co zrobił Ljucci to mnie zabiło :twisted: Odrazu mi się przypomniał Senna w Belgii na T1.

Miło, że chociaż na Monzy Vettel nie wygrał :evil: :evil:

Pomyliłeś wyścig :rotfl:
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez axel N wrz 11, 2011 14:55  Re: GP Włoch 2011

Dla mnie wyścig kompletny. Piękny start, wypadki (choć to niekoniecznie;), świetne obrony przed rywalami (szczególnie Schumachera), dość dużo wyprzedzeń. No naprawdę w ostatnim czasie ze świecą szukać takiego wyścigu. Jedynie Vettel mógłby trochę przystopować na przedzie, no ale na to już nic poradzimy:).
No i na zwieńczenie oczywiście tifosi, oraz niespodziewanie łzy Vettela. Dla mnie wyścig sezonu, a bohaterem Senna.
“W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią i praktyką. W praktyce - jest”
Avatar użytkownika
axel
 
Dołączył(a): Pn kwi 07, 2008 16:14
Lokalizacja: 50°09'N 22°30'E

Postprzez chmiel N wrz 11, 2011 14:57  Re: GP Włoch 2011

Jak dla mnie nEoDaViS specjalnie pominął Vettela. ;)

axel napisał(a):Dla mnie wyścig kompletny.

Wyścig dobry, ale niestety Vettel szybko odjechał w siną dal, a jakich emocji nie byłoby na pozycjach dalszych, bez walki o 1. miejsce wyścig nie może być "kompletny".

Co mnie cieszy, to oczywiście Alonso na podium. Dysponuje trzecim samochodem w stawce, a regularnie staje na podium, walczy z kierowcami w lepszych autach i jest wiceliderem klasyfikacji generalnej. Brawo!
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez nEoDaViS N wrz 11, 2011 14:58  Re: GP Włoch 2011

Jeden myśli :D
Obrazek
Avatar użytkownika
nEoDaViS
 
Dołączył(a): Cz lis 13, 2008 18:44
GG: 10343648

Postprzez Noras N wrz 11, 2011 14:59  Re: GP Włoch 2011

nEoDaViS napisał(a):Fantastyczny wyścig! :brawo: :brawo: :dobrze: :dobrze: :warrior: :warrior:
Przede wszystkim brawa dla zwycięzcy, Jenson jechał bardzo płynnie, wyprzedził Ferdka co pozwoliło mu wygrać. Graty :wink:
Drugi Alonso, lekki niedosyt po tak fantastycznym starcie, ale ogólnie nie jest źle :woohoo: :woohoo:
No i na najniższy stopień podium, że tak powiem "tylnymi drzwiami" dostał się Lewis Hamilton, uporał się z Miszczem, stracił pozycję na rzecz Buttona ale brawa za walkę do końca! :kierowca:

Co zrobił Ljucci to mnie zabiło :twisted: Odrazu mi się przypomniał Senna w Belgii na T1.

Miło, że chociaż na Monzy Vettel nie wygrał :evil: :evil:


Jesteś moim nowym idolem.
Ostatnio edytowano N wrz 11, 2011 15:01 przez gregoff, łącznie edytowano 2 razy


Panowie pośmialiśmy się i starczy. Każdemu może się czasami pomylić. Szczególnie jeśli nie pokazują lidera przez 95% wyścigu.
Xabi się skończy, a Barca razem z nim!
Avatar użytkownika
Noras
 
Dołączył(a): Wt gru 30, 2008 20:43
Lokalizacja: Saint-Tropez

Postprzez SPIDER N wrz 11, 2011 15:01  Re: GP Włoch 2011

Dwie sprawy. Alonso, który na starcie dał mi dzisiaj tak wiele radości. Palce lizać!
No i oczywiście Schumacher - można by to oglądać w nieskończoność. Stara szkoła jazdy. Ależ to było wspaniałe. Tyle okrążeń utrzymywał Hamiltona za sobą. Aż przypomniały się te wspaniałe lata w Ferrari.
:-?
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Następna strona

Powrót do Sezon 2011

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron