GP Indii 2011

Moderator: Ekipa F1

Postprzez MalinaBB Wt lis 08, 2011 15:22  Re: GP Indii 2011

Witam wszystkich na forum. Może narażę się trochę przeciwnikom Fernando, ale po tym co napisał kolega Angulo nie mogę tego tak zostawić. Po pierwsze jest to 2 sezon FA gdzie może powiedzieć, że szczęście mu sprzyja(oczywiście poza tegorocznym bolidem). Po drugie, awarie bolidów, dzięki którym Fernando zdobywał pozycje, zazwyczaj nie wynikały z niczego. Weźmy na przykład SPA 2010, gdzie Nando "zarobił" 2 pozycje na wskutek wypadku JB i Seba. Na wilgotnej nawierzchni Hiszpan jechał rozważnie, gdyż wiedział czym się to może skończyć. Zaś Seb nic sobie z tego nie robił i chciałbym widzieć jego zapewne zdziwioną minę, gdy zaatakował JB od chłodnicy. Weźmy Turcję - podobna sytacja. Wielu z Was nie wie, jak cennym źródłem informacji dla Scuderii jest Fernando, pod którego da się ustawić auto aby było niezawodne. Miejmy nadzieję, że na nowy sezon dostanie nie tylko niezawodne, ale i szybsze...
Pozdrawiam
MalinaBB
 
Dołączył(a): Wt lis 08, 2011 15:05

Postprzez slipstream Wt lis 08, 2011 16:01  Re: GP Indii 2011

W kwestii "farciarza Alonso" wielu lubi mu wypominać tytuł z 2006 roku bo "gdyby nie awaria Schumiego na Suzuce..." Oczywiście wszyscy w swej hipokryzji głęboko zapominają awarię Alonso z Monzy (dzięki której Kubica stanął na podium, ale to nie istotne teraz). No ale nic, pamięć wybiórcza w zależności do sytuacji - awaria Schumiego "gorsza" bo w ostatnim decydującym wyścigu, nawet jeśli ilość awarii obu zawodników w sezonie jest równa.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez pawel92setter Wt lis 08, 2011 20:50  Re: GP Indii 2011

Wielu z Was nie wie, jak cennym źródłem informacji dla Scuderii jest Fernando, pod którego da się ustawić auto aby było niezawodne.


Przepraszam bardzo, ale... co Ty pleciesz? :)

A! Jakby ktoś się nie zorientował to ten mój poprzedni post to była ironia :wink: (mam nadzieję, że ta informacja była dla wszystkich zbędna)
Wspieram PUT Motorsport!

"I win or I learn, but I never lose." Melinda Emerson
Avatar użytkownika
pawel92setter
 
Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 7:48
Lokalizacja: Poznań

Postprzez robertunio Wt lis 08, 2011 23:10  Re: GP Indii 2011

Czolem! Czy ktos wie gdzie w internecie mozna obejrzec GP Indii??? Z gory dziekuje!
Avatar użytkownika
robertunio
 
Dołączył(a): Pt mar 06, 2009 23:47

Postprzez f1kruku Wt lis 08, 2011 23:13  Re: GP Indii 2011

Napisalem Ci PW :)
Sprawdź moje autografy :) http://www.f1collection.com/
oraz daj lajka :p - https://www.facebook.com/f1collection
Avatar użytkownika
f1kruku
 
Dołączył(a): Wt paź 11, 2011 15:29
Lokalizacja: Brzeg
GG: 5430365

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2011

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron