GP Brazylii 2011

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Angulo N lis 27, 2011 19:44  Re: GP Brazyli 2011

Tak jak przewidywałem wyścig był na suchym torze i tak jak można było się spodziewać nie był to klasyk.
Wynik końcowy trochę mnie rozczarował, bo liczyłem, że jednak McLareny będą nieco szybsze, a decydujący cios to była awaria skrzyni biegów u Hamiltona. Całe szczęście, że w zasadzie o nic nie walczył, bo inaczej to byłbym wściekły jak osa. Cieszy podium Buttona i wyrzucenie Alonso z podium. :D
Generalnie te ostatnie wyścigi już były dla mnie takie bezpłciowe, już nie bardzo było czym się ekscytować, więc dobrze, że sezon się skończył. Przerwa będzie króciutka, więc jak to mówię: Alleluja i do przodu. :-D :warrior:
Podsumuję sezon później.
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez Maly-boy N lis 27, 2011 19:48  Re: GP Brazyli 2011

kubusiowy napisał(a):Co do sytuacji w RBR to nawet jeśli było TO to zamyka to usta tym, którzy mówili, że zespół faworyzuje Vettela za wszelką cenę :P




Lepiej mieć 1 kierowcę na gali FIA czy 2 ?
Obrazek
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez SebaSTI N lis 27, 2011 19:53  Re: GP Brazyli 2011

I to jest Sport? ścniema ze skrzynia biegow...phhh
Avatar użytkownika
SebaSTI
 
Dołączył(a): N lip 01, 2007 19:12
Lokalizacja: Matysówka_Rzeszów

Postprzez rafaello85 N lis 27, 2011 19:55  Re: GP Brazyli 2011

A Ty od dziś oglądasz F1? :wink: F1 to biznes ( tak, tak - mówię to z pelną świadomością ) zespołowy.
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez hideto N lis 27, 2011 20:00  Re: GP Brazyli 2011

kubusiowy napisał(a):ps. o co chodziło z kombinezonami McLarena, bo na wyścigi zawsze mieli zwykłe i czy to prawda, że Button miał jak to mówił Borowczyk "łowickie" wzory :-D

Przez cały rok na qual mieli kombinezony projektowane przez fanów. Dziś jechali w dwóch które zebrały najwięcej głosów w głosowaniu fanów mclarena.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez SkC N lis 27, 2011 20:02  Re: GP Brazyli 2011

Force Indii zabrakło 5 punktów do prześcignięcia Renault :grin: Ładny wyścig w ich wykonaniu, dla mnie Sutil jest bohaterem końcówki sezonu i pokazał, że jeśli kierownictwo zespołu chce kogoś zwolnić to powinno paść na Di Reste. Bardzo szybkie były ich bolidy na prostych, z taką łatwością Sutil dochodził Rosberga.

Wyścig był nudnawy lecz nie najgorszy. Szkoda Lewisa, w przeciwieństwie do problemów ze skrzynią u Vettela jemu się nie udało dowieść samochodu do mety. Bardzo dobry wyścig Petrova, chociaż P9 było w zasięgu. Senna :evil: Chyba nawet on wie, że to był jego ostatni wyścig w karierze.
Avatar użytkownika
SkC
 
Dołączył(a): So kwi 25, 2009 20:01
Lokalizacja: WPY
GG: 1227011

Postprzez kubusiowy N lis 27, 2011 20:07  Re: GP Brazyli 2011

hideto napisał(a):
kubusiowy napisał(a):ps. o co chodziło z kombinezonami McLarena, bo na wyścigi zawsze mieli zwykłe i czy to prawda, że Button miał jak to mówił Borowczyk "łowickie" wzory :-D

Przez cały rok na qual mieli kombinezony projektowane przez fanów. Dziś jechali w dwóch które zebrały najwięcej głosów w głosowaniu fanów mclarena.


dzięki, a wiesz może z jakich GP one były, co do Hamiltona to chyba Niemcy ale Buttona nie kojarzę
Avatar użytkownika
kubusiowy
 
Dołączył(a): Wt cze 29, 2010 14:08
Lokalizacja: Łódź
GG: 2581849

Postprzez Angulo N lis 27, 2011 20:11  Re: GP Brazyli 2011

dzięki, a wiesz może z jakich GP one były, co do Hamiltona to chyba Niemcy ale Buttona nie kojarzę

Węgry.
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez SebaSTI N lis 27, 2011 20:26  Re: GP Brazyli 2011

rafaello85 napisał(a):A Ty od dziś oglądasz F1? :wink: F1 to biznes ( tak, tak - mówię to z pelną świadomością ) zespołowy.


nie od dzis od kilku lat, ale takie cos mnie denerwuje, jeszcze glupie ukrywanie tego , wolabym slyszec przeposc go!, a nie robic z kibiców de..bili:D
Avatar użytkownika
SebaSTI
 
Dołączył(a): N lip 01, 2007 19:12
Lokalizacja: Matysówka_Rzeszów

Postprzez pawel92setter N lis 27, 2011 20:45  Re: GP Brazyli 2011

Pewnie wielu zaskoczę, ale sezon mi się bardzo podobał. Trochę szkoda tego DRSu, bo walki byłyby ciekawsze (i generalnie wyścigi).

Na plus w tym sezonie można na pewno zaliczyć:
- świetnego Vettela
- świetnego Buttona
- bardzo dobrego Schumiego który już nie jest wolniejszy od Rosberga, ale niestety miał sporo pecha.

Widzimy się w przyszłym sezonie! Mam nadzieję, że Vettel będzie miał jakiegoś groźnego konkurenta, bo co do tego, że Red Bull znów będzie w czubie nie mam najmniejszych wątpliwości.
Wspieram PUT Motorsport!

"I win or I learn, but I never lose." Melinda Emerson
Avatar użytkownika
pawel92setter
 
Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 7:48
Lokalizacja: Poznań

Postprzez hideto N lis 27, 2011 20:52  Re: GP Brazyli 2011

Chciałem tylko zauważyć, że Schumacher nadal jest wolniejszy w qualu - i to wyraźnie - oraz część tego jego 'pecha' to były jego drobne, ale za to bardzo głupie błędy.

Zobaczymy co się z tego urodzi w przyszłym sezonie.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Baart Racing N lis 27, 2011 21:06  Re: GP Brazyli 2011

Dlaczego Button pojechał 2 razy na twardszej mieszance ?
Avatar użytkownika
Baart Racing
redaktor
 
Dołączył(a): So cze 24, 2006 12:31
Lokalizacja: Koszalin
GG: 4728366

Postprzez pawel92setter N lis 27, 2011 21:26  Re: GP Brazyli 2011

hideto- oczywiście, ale jednak za qual w F1 nie przyznaje się punktów, a w wyścigach MSC popisywał się chyba najlepszymi startami w stawce, a tempo wyścigowe miał z reguły (zwłaszcza w 2 części sezonu) lepsze od Rosberga.

Mam nadzieję, że Mercedes zbuduje bolid na miarę walki o zwycięstwa i stary mistrz ubarwi nam walkę w ścisłej czołówce (ech, rozmarzyłem się)
Wspieram PUT Motorsport!

"I win or I learn, but I never lose." Melinda Emerson
Avatar użytkownika
pawel92setter
 
Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 7:48
Lokalizacja: Poznań

Postprzez WPR N lis 27, 2011 21:28  Re: GP Brazyli 2011

Może skończyły my się miękie
Avatar użytkownika
WPR
 
Dołączył(a): So lut 06, 2010 14:55

Postprzez dekadent N lis 27, 2011 22:41  Re: GP Brazyli 2011

Hahahaha, Hideto nadal sprawuje monopol na czytanie wyścigów i jako jedyny wie czy RBR ściemniał czy Vettel miał awarię. Oczywiście, że to była strategia i chyba nie potrzeba jakiegoś szczególnego i namacalnego dowodu. No chyba że Hideto faktycznie wierzysz, że nagle Cherubinek ma awarię po całym bezawaryjnym sezonie, jednocześnie bardzo ładnie kontroluje tempo oraz prowadzenie wyścigu, dodatkowo skrzynia co jakiś czas mu się naprawia, a później porównuje się do Senny, tak Hideto, tak, my wiemy wszyscy że to dlatego że trudy wyścigu tak go wyczerpały, że już tam niemal umarł z wycieńczenia organizmu. Proszę Cię, zachowaj odrobinę obiektywizmu, niemal każdy wie że lubisz rzucić opinię sprzeczną ze wszystkimi i jej bronić, albo inaczej, zacząć obrażać osoby o odmiennym zdaniu. Tak czy inaczej RBR ma również 3 miejsce w generalce, a i jak ktoś mądry powiedział, Webber dostał kosteczkę więc można zachować pozory szczęśliwości i urodzaju.

Wyścig względnie ciekawy, oczywiście jedyne co było pasjonujące to Button i jego obrona v-ce mistrza. Cieszy mnie jego sukces, calutki sezon na to pracował i należało się jak psu zupa. Reszta jakoś bez szczególnej podniety, ale co się dziwić skoro wszystko było wiadome. Szkoda, że Rubens zamiast powiedzieć pas i odejść z twarzą i honorem, będzie musiał karierę zakończyć tylko dlatego że nikt go nie zechce zatrudnić.

Dziękuję dobranoc.
dekadent
 
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 16:17

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2011

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości