Sezon Ogórkowy 2012

Moderator: Ekipa F1

Postprzez cichy Śr kwi 13, 2011 9:40  Sezon Ogórkowy 2012

Połowa kwietnia i już się zaczyna.. na pierwszy ogień, jak to było rok temu - skład Red Bulla. Nie Kimi, nie Kubica, nie Jaime.. a..

Nico Rosberg!
http://www.f1wm.pl/php/news_id-21362.html

sieć już jest zalana tą plotką, która jest tak bardzo wyssana z palca, że aż boli :D No ale czy to nie najpiękniejsze w sezonie ogórkowym? ;)
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez rentonB Śr kwi 13, 2011 11:36  Re: Sezon Ogórkowy 2012

Wszystko ok ale BILD
"First braking, quite important, but not really"
R.K
Avatar użytkownika
rentonB
 
Dołączył(a): Pn mar 08, 2010 15:33

Postprzez Mexi Śr kwi 13, 2011 11:47  Re: Sezon Ogórkowy 2012

Za Vettela??
RK: "Przepraszam to nie do d... tylko do pupy..heheheh" LOL
(21:40:17) Mexi: nando chyba ciśnie aż rozk**wi silnik ;p
(21:44:55) macko93: Alonso out
Avatar użytkownika
Mexi
 
Dołączył(a): So kwi 07, 2007 12:15
Lokalizacja: Łódź
GG: 3539392

Postprzez cichy Śr kwi 13, 2011 12:01  Re: Sezon Ogórkowy 2012

Mexi napisał(a):Za Vettela??

pierwsze zdanie w newsie:

...nabierają na sile, szczególnie w kontekście przyszłorocznego kolegi zespołowego dla Sebastiana Vettela.

:zakrywa:
Ostatnio edytowano Śr kwi 13, 2011 15:18 przez cichy, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez JPM Śr kwi 13, 2011 12:47  Re: Sezon Ogórkowy 2012

Mi by to odpowiadało. Moglibyśmy zobaczyć co tak naprawdę potrafi Rosberg, bo obecnego Schumachera to każdy może pokonać. Z drugiej strony nie wiadomo jakby to wyglądało w kwestii równego traktowania.
Avatar użytkownika
JPM
 
Dołączył(a): Śr lut 09, 2011 20:05

Postprzez QubaSPL Śr kwi 13, 2011 13:20  Re: Sezon Ogórkowy 2012

Akurat w RBR kierowcy są w miarę równo traktowani . Jeśli tak nie jest podaj jakiś argument ( pomijając skrzydło Webbera dane Vettelowi podczas GP Wielkiej Brytanii ) .
Obrazek
Avatar użytkownika
QubaSPL
 
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 17:19

Postprzez Wojtek Śr kwi 13, 2011 13:42  Re: Sezon Ogórkowy 2012

Co do równości traktowania to za bardzo dowodów nie ma, ja nie wiele ich dostrzegam. Zawsze jednak uderza mnie to,
iż Horner pytany przez BBC o Webera zaczyna swoją wypowiedź od długiego "yyyyyyyyy ", natomiast w przypadku Vettela odpowiada bez zająknięcia.
Avatar użytkownika
Wojtek
 
Dołączył(a): Pt mar 14, 2008 3:32

Postprzez Endrju Szopen Śr kwi 13, 2011 13:50  Re: Sezon Ogórkowy 2012

Wojtek napisał(a):Co do równości traktowania to za bardzo dowodów nie ma, ja nie wiele ich dostrzegam.


A są dowody na nierówne? Bo Twoje przypuszczenia wzięte na podstawie 'yyyy' nic nie wskazują :P

Plotki, ploteczki, nie ma co tutaj się zastanawiać nawet nad tym w tym konkretnym momencie. Prędzej przypuszczałbym, że w Red Bullu w przyszłym roku wyląduje jeden z młodziaków z Toro Rosso, którego tam zastąpi Ricciardo, tak przynajmniej logicznie by im to wychodziło.

Jednak jak dobrze wiemy - możemy sobie gdybać i gdybać, takie plotki mogą iść w świat, a w F1 wszystko dzieje się po swojemu. Teoretycznie nie widzę powodu czemu RBR miałoby zachcieć akurat Rosberga, ale jeszcze tuż po zakończeniu sezonu 2009 byłem święcie przekonany, że Button zostanie z (jeszcze) Brawnem, więc wszystko jest możliwe :-)
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Wojtek Śr kwi 13, 2011 14:27  Re: Sezon Ogórkowy 2012

Endrju Szopen napisał(a):
Wojtek napisał(a):Co do równości traktowania to za bardzo dowodów nie ma, ja nie wiele ich dostrzegam.


A są dowody na nierówne? Bo Twoje przypuszczenia wzięte na podstawie 'yyyy' nic nie wskazują :P

Plotki, ploteczki, nie ma co tutaj się zastanawiać nawet nad tym w tym konkretnym momencie. Prędzej przypuszczałbym, że w Red Bullu w przyszłym roku wyląduje jeden z młodziaków z Toro Rosso, którego tam zastąpi Ricciardo, tak przynajmniej logicznie by im to wychodziło.

Jednak jak dobrze wiemy - możemy sobie gdybać i gdybać, takie plotki mogą iść w świat, a w F1 wszystko dzieje się po swojemu. Teoretycznie nie widzę powodu czemu RBR miałoby zachcieć akurat Rosberga, ale jeszcze tuż po zakończeniu sezonu 2009 byłem święcie przekonany, że Button zostanie z (jeszcze) Brawnem, więc wszystko jest możliwe :-)


Chodziło mi właśnie o to że nie dostrzegam dowodów na nierówność :D
Wiem natomiast, że "body language" pozwala nam na czytanie między wierszami, i z niego właśnie można wywnioskować czy ktoś kręci czy nie.
IMHO jeżeli o jednym swoim kierowcy Horner mówi bez zająknięcia, a o drugim zawsze musi się zastanowić to jest to podstawa do zastanowienia się nad prawdziwością jego wypowiedzi.
Avatar użytkownika
Wojtek
 
Dołączył(a): Pt mar 14, 2008 3:32

Postprzez rentonB Śr kwi 13, 2011 15:13  Re: Sezon Ogórkowy 2012

Tam nie bedzie zadnej zmiany, Vettel ma wygrywac mistrzostwa kierowcow a Webber ma dolozyc na konstruktorow a ze maja takie bolidy to moga sobie na to pozwolic
"First braking, quite important, but not really"
R.K
Avatar użytkownika
rentonB
 
Dołączył(a): Pn mar 08, 2010 15:33

Postprzez slipstream Śr kwi 13, 2011 16:32  Re: Sezon Ogórkowy 2012

Akurat w RBR kierowcy są w miarę równo traktowani . Jeśli tak nie jest podaj jakiś argument

Słowa Webbera przez team radio po wygranej na Silvertsone "nieźle jak na numer dwa"....

Niemniej, RedBull nie ma interesu w budowaniu niemieckiego Wunderteamu w kontekście zatrudnienia Nico, bo w przeciwieństwie do takiego choćby Mercedesa, rynek niemiecki nie jest głównym rynkiem zbytu dla puszek.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez QubaSPL Śr kwi 13, 2011 16:55  Re: Sezon Ogórkowy 2012

slipstream napisał(a):
Akurat w RBR kierowcy są w miarę równo traktowani . Jeśli tak nie jest podaj jakiś argument

Słowa Webbera przez team radio po wygranej na Silvertsone "nieźle jak na numer dwa"....


Co ma związek bezpośrednio ze skrzydłem , a prosiłem o inny przykład :|
Obrazek
Avatar użytkownika
QubaSPL
 
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 17:19

Postprzez rno2 Śr kwi 13, 2011 16:59  Re: Sezon Ogórkowy 2012

Wg. mnie ciężko znaleźć inny przykład... po prostu Webber jest wolniejszy, no i może ma trochę więcej pecha :-)
rno2
 
Dołączył(a): Wt kwi 05, 2011 11:29
Lokalizacja: Konin
GG: 4666507

Postprzez QubaSPL Śr kwi 13, 2011 17:53  Re: Sezon Ogórkowy 2012

Z tym pechem też bum się wstrzymał ... no przynajmniej w zeszłym sezonie , kiedy nie miał ani jednej awarii , podczas gdy Vettel miał z 4/5 ( Bahrajn , Australia , Hiszpania i Korea ) w tym 3 razy stracił 25 pkt ( No w Bahrajnie był 4 , więc stracił mniej ) . W tym roku faktycznie Mark ma większego pecha , co nie zmienia faktu , że Vettel wygrał z nim w kwalifikacjach 2 razy . Webber jest na pewno słabszym kierowcą niż Vettel , a biorąc pod uwagę fakt coraz większe doświadczenie Niemca , to w tym sezonie australijczyk będzie miał duże problemy z pokonaniem Vettela .

PS. Nie chcę tu wyjść na fana Vettela ( broń Cię panie Boże ! ) , jednak jak widzę komentarze o faworyzacji Vettela , to mnie krew zalewa .... :)
Obrazek
Avatar użytkownika
QubaSPL
 
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 17:19

Postprzez forza_f1 Śr kwi 13, 2011 18:34  Re: Sezon Ogórkowy 2012

Wojtek napisał(a):Co do równości traktowania to za bardzo dowodów nie ma, ja nie wiele ich dostrzegam. Zawsze jednak uderza mnie to,
iż Horner pytany przez BBC o Webera zaczyna swoją wypowiedź od długiego "yyyyyyyyy ", natomiast w przypadku Vettela odpowiada bez zająknięcia.

No tak. W sumie to co on może powiedzieć o menagerze MSC i Hulkenberga. W tym przypadku drugie 'b' jest ważne.
"As soon as you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high." A.Senna
Avatar użytkownika
forza_f1
 
Dołączył(a): Cz cze 03, 2010 9:38
Lokalizacja: Dębica, podkarpackie

Następna strona

Powrót do Sezon 2012

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości