Przed GP Australii 2012

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Michal2_F1 So mar 17, 2012 9:12  Re: Przed GP Australii 2012

Brawa dla McLarena, niewątpliwie dysponują najszybszym bolidem na jednym kółku. Jutro szykuje się ciekawa walka pomiędzy duetem Maka, zobaczymy jak Lewis poradzi sobie z degradacją opon.

Nieźle zaskoczył mnie Grosjean, ale nie sądzę by jutro znalazł się na podium. Mercedesy wyglądają na konkurencyjne, co w połączeniu ze startami Schumiego może dać świetny wynik, na co liczę. RBR, tak jak po cichu się spodziewałem, że nie jest najszybszy, ale i tak jestem zaskoczony, że dopiero 3 linia.

O Ferrari brak słów :shock:
Michal2_F1
 
Dołączył(a): N gru 14, 2008 10:12
Lokalizacja: Radziejów

Postprzez xdomino996 So mar 17, 2012 9:13  Re: Przed GP Australii 2012

Ładnie się to ustawiło w S1 najszybsze McL ,w S2 Mercedesy ,a w S3 Romain :D
Avatar użytkownika
xdomino996
 
Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 16:23

Postprzez marwoj666 So mar 17, 2012 9:22  Re: Przed GP Australii 2012

Perez miał problem ze skrzynią biegów, dlatego nie wyjechał w Q2 :-)
.:: Szybkiego powrotu do F1 Robert! ::.
"If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver..."
Avatar użytkownika
marwoj666
 
Dołączył(a): Śr lip 21, 2010 18:24

Postprzez rentonB So mar 17, 2012 9:26  Re: Przed GP Australii 2012

Tweet Ferrari niszczy
"Fani maja prawo byc wsciekli, ale czasem lepiej zachowac spokoj"
"First braking, quite important, but not really"
R.K
Avatar użytkownika
rentonB
 
Dołączył(a): Pn mar 08, 2010 15:33

Postprzez PatrykW So mar 17, 2012 9:27  Re: Przed GP Australii 2012

A jak myślicie o HRT dopuszczą ich do wyścigu ? Moim zdaniem FIA tą zasadę wprowadziła po to aby jej używać , a w tamtym sezonie tylko raz HRT nie dopuścili do wyścigu . Moim zdaniem i jurto się nie znajdą na starcie .
Czytaj uważnie bo czytasz post "Mistrza"
Avatar użytkownika
PatrykW
 
Dołączył(a): Wt sie 31, 2010 8:07
GG: 13515953

Postprzez Endrju Szopen So mar 17, 2012 9:30  Re: Przed GP Australii 2012

A mi się wydaje, a propos HRT, że chyba Narain może dostać karę, bo było kilka ujęć jak któraś Hispania blokowała różnych kierowców i śmiem podejrzewać, że to był właśnie on.
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez bohdi So mar 17, 2012 9:34  Re: Przed GP Australii 2012

hideto napisał(a):
Gie napisał(a):Boullier złożył protest. Czy jest jakiś termin na jego rozpatrzenie? Przypuszczam że zostawią sobie to na po wyścigu. Ale co jeśli system Mercedesa będzie niezgodny z przepisami? Co z punktami z Australii?

Boullier nie złożył protestu. Poprosił jedynie o oficjalną klaryfikację wykładni przepisów w kwestii systemu mercedesa (po raz drugi w ten weekend zresztą) i zapowiedział, że jeśli im się ocena tego nie spodoba to złożą protest zaraz po otrzymaniu odpowiedzi od FIA. Odpowiedź będzie prawdopodobnie jutro.

Sam nadmuch natomiast, wcale nie daje jakichś wielkich korzyści 2 może 3 dziesiąte maks i to tylko w kwalifikacji.


Chyba jednak oficjalny protest;
The Insider fan page

Lotus are to make a formal protest against the legality of the Mercedes W03, Sky Sports F1 have exclusively revealed.
"Mój Bóg śpi w pokoju obok. Rusz Go, a wydłubię ci oczy plastikową łyżeczką "
...lataj synku nisko i powoli... jak mówiła mama do młodego pilota.
Avatar użytkownika
bohdi
 
Dołączył(a): Cz lip 17, 2008 16:12
Lokalizacja: Gliwice/Waterford, Ireland

Postprzez PatrykW So mar 17, 2012 9:38  Re: Przed GP Australii 2012

HRT złożyło wniosek o pozwolenie na start w wyścigu .
Czytaj uważnie bo czytasz post "Mistrza"
Avatar użytkownika
PatrykW
 
Dołączył(a): Wt sie 31, 2010 8:07
GG: 13515953

Postprzez michu94 So mar 17, 2012 9:46  Re: Przed GP Australii 2012

Jak już to tylko Pedro, bo to co wyprawia Narain to ...
Avatar użytkownika
michu94
 
Dołączył(a): Pn gru 29, 2008 12:06

Postprzez hideto So mar 17, 2012 9:47  Re: Przed GP Australii 2012

bohdi napisał(a):
hideto napisał(a):
Gie napisał(a):Boullier złożył protest. Czy jest jakiś termin na jego rozpatrzenie? Przypuszczam że zostawią sobie to na po wyścigu. Ale co jeśli system Mercedesa będzie niezgodny z przepisami? Co z punktami z Australii?

Boullier nie złożył protestu. Poprosił jedynie o oficjalną klaryfikację wykładni przepisów w kwestii systemu mercedesa (po raz drugi w ten weekend zresztą) i zapowiedział, że jeśli im się ocena tego nie spodoba to złożą protest zaraz po otrzymaniu odpowiedzi od FIA. Odpowiedź będzie prawdopodobnie jutro.

Sam nadmuch natomiast, wcale nie daje jakichś wielkich korzyści 2 może 3 dziesiąte maks i to tylko w kwalifikacji.


Chyba jednak oficjalny protest;
The Insider fan page

Lotus are to make a formal protest against the legality of the Mercedes W03, Sky Sports F1 have exclusively revealed.

are to make.... ja mowilem dokladnie o tym wywiadzie ze sky w ktorym eric co drugie zdanie mowil 'clarify regulations'.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Kazik So mar 17, 2012 10:01  Re: Przed GP Australii 2012

Po taaaakich kwalifikacjach mamy przedsmak jutrzejszego wyścigu.Się dzieje.Pomijając to co większość z Was już w swoich wypowiedziach wypunktowała ja dodatkowo(mile) jestem zaskoczony chłopakami z Toro Rosso.To jeden z ciekawszych i najbardziej nieprzewidywalnych składów w tym sezonie :) Bacznie trzeba się im przyglądać (może jednak w Red Bullu tak głupio nie myśleli robiąc tak drastyczną wymiankę).Duży plus dla Hulkenberga ,który wygląda bardzo świeżo i konkurencyjnie.
Czekam mściwie na jutrzejszy poranek.
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez rentonB So mar 17, 2012 10:09  Re: Przed GP Australii 2012

Endrju Szopen napisał(a):A mi się wydaje, a propos HRT, że chyba Narain może dostać karę, bo było kilka ujęć jak któraś Hispania blokowała różnych kierowców i śmiem podejrzewać, że to był właśnie on.

Nawet sie smiali z niego ze lusterek nie ma i sie za ptakami oglada. Zreszta z nim tak jest co roku.
"First braking, quite important, but not really"
R.K
Avatar użytkownika
rentonB
 
Dołączył(a): Pn mar 08, 2010 15:33

Postprzez Lysy So mar 17, 2012 10:09  Re: Przed GP Australii 2012

Kurde, niesamowity początek. Lubie Red Bull'a ale po Q3 nie jestem zadowolony, no cóż zapowiadał się wyrównany sezon, więc czekam na GP. Co do obrony tytułu przez Vettela oczywiście bym bardzo chciał, ale po 2010&2011 roku, i po części także 2009 stawka się zmienila. Przeciez RB znany jest z przyczepności, więc jasne jest że teraz może stracić.
Druga rzecz to tempo wyścigowe i zużycie opon. Tego nikt nie wie, po testach to Red Bull dominował na dłuższych stintach, a więc jutro o tej porze będzie można powiedzieć czy Vettel ma szansę, czy będziemy obstawiać mistrza między Buttonem a Hamiltonem
Avatar użytkownika
Lysy
 
Dołączył(a): So sie 07, 2010 16:10

Postprzez SirKamil So mar 17, 2012 10:12  Re: Przed GP Australii 2012

Niezwykle miło jest odpocząć od widoku palca, obserwować niepodważalny postęp Williamsa i wspaniałą formę McLarena, który zwyczajnie wykonał zimą fantastyczną robotę.

Miło jest widzieć Grosjeana w drugiej linii. To było jasne, że samochód jest mocny, ale zostawiałem spory margines oczekiwań na adaptacje zawodników. Roman przed weekendem mówił, że toru nie zna, w życiu tam nie jeździł a ponieważ symulator jeszcze niewdrożony, w ramach przygotowań oglądał onboardy i telemetrie... no cóż. Trzeci sektor omal nie zrzucił mnie z fotela. Biorąc to pod uwagę wnioski są generalnie dwa: Lotuch Enston Cwancyś jest jeszcze mocniejszy niż wskazuje na to wynik a Grosejan jest dużo lepszy niż się o nim sądzi. Nie żeby mnie to martwiło. W zależności od wyników wyścigu będę chodził z bananem na twarzy przynajmniej do jutra rana.

I tak ogólnie ostrze sobie zęby na zaje... sezon, co tu dużo mówić.

Leżących się nie kopie... wiecie kogo mam na myśli;)
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez kamil_zmc So mar 17, 2012 10:16  Re: Przed GP Australii 2012

Grosjean świetnie, pomimo że pierwszy raz w Melbourne. Hulkenberg, Maldonado dobrze. McLaren widać to już było na treningach że jest mocny. Fajnie że RBR na 5,6 miejscu choć gdyby nie błąd Rosberga mogli być dalej. Szkoda Kimiego, liczyłem że spokojnie będzie w okolicach 5-6 miejsca.

Co do jutrzejszego wyścigu myślę, że Mercedes będzie troszkę słabszy, ze względu na F-DRS-duct. Liczę na to że Kimi dojedzie z punktami, bo auto na to pozwala i na możliwe błędy Vettela. Massa pewnie znowu wyląduje w żwirze, a Sauber pojedzie na jednego stopa.
kamil_zmc
 
Dołączył(a): Śr sty 25, 2012 12:47

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2012

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości