Przed GP Australii 2012

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Gie So mar 17, 2012 8:28  Re: Przed GP Australii 2012

Boullier złożył protest. Czy jest jakiś termin na jego rozpatrzenie? Przypuszczam że zostawią sobie to na po wyścigu. Ale co jeśli system Mercedesa będzie niezgodny z przepisami? Co z punktami z Australii?
Avatar użytkownika
Gie
 
Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 16:00

Postprzez rolnik sam w dolinie So mar 17, 2012 8:30  Re: Przed GP Australii 2012

Znany jest komuś powód dlaczego Perez nie miał pomiarowego okrążenia w Q2? potencjał na P10 w sauberze był dzisiaj.
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez MarcinPuz So mar 17, 2012 8:30  Re: Przed GP Australii 2012

No jak okaże się nielegalny, to nie wiem jak będzie z mercedesem, a ponoc mclaren tez ma podobny system, czyżby groszek :grin:, jutro bedzie mniej różnić, zobaczymy, zapowiada sie ciekawy wyścig 8-)
MarcinPuz
 
Dołączył(a): So sty 08, 2011 11:55

Postprzez hideto So mar 17, 2012 8:31  Re: Przed GP Australii 2012

Gie napisał(a):Boullier złożył protest. Czy jest jakiś termin na jego rozpatrzenie? Przypuszczam że zostawią sobie to na po wyścigu. Ale co jeśli system Mercedesa będzie niezgodny z przepisami? Co z punktami z Australii?

Boullier nie złożył protestu. Poprosił jedynie o oficjalną klaryfikację wykładni przepisów w kwestii systemu mercedesa (po raz drugi w ten weekend zresztą) i zapowiedział, że jeśli im się ocena tego nie spodoba to złożą protest zaraz po otrzymaniu odpowiedzi od FIA. Odpowiedź będzie prawdopodobnie jutro.

Sam nadmuch natomiast, wcale nie daje jakichś wielkich korzyści 2 może 3 dziesiąte maks i to tylko w kwalifikacji.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Adam1970 So mar 17, 2012 8:34  Re: Przed GP Australii 2012

Pierwsze wrażenia:
Stopniowane nosy? Niekoniecznie. :twisted:
W Ferrari będzie się działo w tym sezonie, oj będzie. :podbite:
Merc zaimponował. :dobrze:
Brawa dla Groszka i Maldonado. :spoko:
Red Bull czołówka ale chyba jednak nie dominacja- i dobrze! :)
Avatar użytkownika
Adam1970
 
Dołączył(a): N kwi 27, 2008 3:20

Postprzez hideto So mar 17, 2012 8:35  Re: Przed GP Australii 2012

Hahaha Brawn teraz dowalił do pieca

"Jestem zadowolony bo mogę narzekać na nasze pozycje startowe" - Stwierdził między wierszami, że bez jakichś błędów powinni być na P3 i P4.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez leni93 So mar 17, 2012 8:37  Re: Przed GP Australii 2012

Mercedes mam nadziję, że jeszcze bardziej się rozkręci. Dzisiaj co prawda wspaniały wynik, ale wyścig dopiero jutro
Avatar użytkownika
leni93
 
Dołączył(a): Cz gru 11, 2008 22:23
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
GG: 7937112

Postprzez Lysy So mar 17, 2012 8:37  Re: Przed GP Australii 2012

Poprosze jakiś onboard z TVCAM u Marussi :)
Avatar użytkownika
Lysy
 
Dołączył(a): So sie 07, 2010 16:10

Postprzez rentonB So mar 17, 2012 8:38  Re: Przed GP Australii 2012

hideto napisał(a):
Gie napisał(a):Boullier złożył protest. Czy jest jakiś termin na jego rozpatrzenie? Przypuszczam że zostawią sobie to na po wyścigu. Ale co jeśli system Mercedesa będzie niezgodny z przepisami? Co z punktami z Australii?

Boullier nie złożył protestu. Poprosił jedynie o oficjalną klaryfikację wykładni przepisów w kwestii systemu mercedesa (po raz drugi w ten weekend zresztą) i zapowiedział, że jeśli im się ocena tego nie spodoba to złożą protest zaraz po otrzymaniu odpowiedzi od FIA. Odpowiedź będzie prawdopodobnie jutro.

Sam nadmuch natomiast, wcale nie daje jakichś wielkich korzyści 2 może 3 dziesiąte maks i to tylko w kwalifikacji.

Dokladnie w wyscigu jak inni beda ich wyprzedzac to zadnych korzysci z tego.
Chociaz z drugiej strony Merc mial najlepsze long runy. No coz, jutro bedzie fantastyczny wyscig.
"First braking, quite important, but not really"
R.K
Avatar użytkownika
rentonB
 
Dołączył(a): Pn mar 08, 2010 15:33

Postprzez xdomino996 So mar 17, 2012 8:39  Re: Przed GP Australii 2012

Prawda taka jest że RB z nadmuchem miał idealną trakcje i Vettel mógł wyjeżdżać wszędzie ,po tarkach jeździł jak po torze. Teraz gdy stracił nadmuch bolid stał się trudniejszy w prowadzeniu co potwierdzają poślizgi w bodaj Q1 tak ,więc można się domyślić skąd brał się geniusz Vettela ,oczywiście potencjał ma ,ale w dużej mierze to był bolid.
Filmik porównywający Q3 Buttona i Vettela na Japonii zobaczcie jak Vettel atakuje tarki
Avatar użytkownika
xdomino996
 
Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 16:23

Postprzez MarcinPuz So mar 17, 2012 8:39  Re: Przed GP Australii 2012

Panowie, spokojnie za kwalifikacje nie przyznaje się punktów, trzeba przejechac jeszcze 70 okrążeń w niezłym tempie i bez błędów, a to jak wiemy hamiltonowi sie nie zdaża, patrzy sezon wstecz, a jak Massa tam jeszcze gdzies bedzie :twisted:
MarcinPuz
 
Dołączył(a): So sty 08, 2011 11:55

Postprzez Damian375 So mar 17, 2012 8:40  Re: Przed GP Australii 2012

Powiem tak, jestem bardzo zaskoczony wynikami kwalifikacji.

Bardzo się cieszę, że Romain jest na P3. Świetny wynik, kibicowałem mu trzy lata temu i już wtedy było widać, że nie odstaje na tle Alonso jakoś znacznie... teraz tylko to potwierdził według mnie.

Red Bull już nie jest najszybszy, no i zobaczymy co z Mercem i ich systemem.

In MINUS!!!! zaskoczyło Ferrari, bo szczerze spodziewałem się, że to wszystko to blef, albo chociaż nie jest aż tak źle.
O Felipe niestety nawet się nie wypowiem w kwalifikacjach...
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez SebaSTI So mar 17, 2012 8:42  Re: Przed GP Australii 2012

Ferrari w tym roku odpada z pierwszej 3 minimum! konstrukcja tragedia...grooo brawo
Avatar użytkownika
SebaSTI
 
Dołączył(a): N lip 01, 2007 19:12
Lokalizacja: Matysówka_Rzeszów

Postprzez rado123F1 So mar 17, 2012 8:43  Re: Przed GP Australii 2012

MarcinPuz napisał(a): a jak Massa tam jeszcze gdzies bedzie :twisted:


Co najwyżej przy dublowaniu :twisted:

Kwalifikacje arcyciekawe. McLaren ustrzelił dublet z czego jestem zadowolony. Grosjean też świetnie, aż szkoda błędu Kimiego z Q1. Mercedesy teżwyglądają na mocne. A RBR?? Widać, że bez nadmuchu ich konstrukcja nie jest już taka genialna :) Mimo to mam przeczucie, że warunkach wyścigu rbr będzie się spisywał lepiej.

Tak a propo w końcu dowiemy się ile wart jest Vettel. Nie ma już najszybszego bolidu i będzie musiał poważnie namęczyć w walce o obronę tytułu.
"Także tego... Ale że Dudka nie wzięli na mundial?"
rado123F1
 
Dołączył(a): Pn lip 13, 2009 17:17
Lokalizacja: Prudnik

Postprzez MarcinPuz So mar 17, 2012 8:44  Re: Przed GP Australii 2012

Po 1 wyścigu wiadomo, że nic nie można wnioskować, w Chinach juz pokaze sie czołówka :smile:
MarcinPuz
 
Dołączył(a): So sty 08, 2011 11:55

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2012

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości