GP Malezji 2012

Moderator: Ekipa F1

Postprzez SirKamil N mar 25, 2012 20:54  Re: GP Malezji 2012


Jak zwykle znakomita robota maiesky:) Informacje o oponach są pewne?
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez Campeon N mar 25, 2012 21:03  Re: GP Malezji 2012

Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez maiesky N mar 25, 2012 21:12  Re: GP Malezji 2012

SirKamil napisał(a):

Jak zwykle znakomita robota maiesky:) Informacje o oponach są pewne?

Wziąłem ze strony Pirelli z działu dla mediów.

Ventyl zamiast kierować macha "pozdrowienia" palcem- dla mnie to zwykły incydent żeby wręcz nie powiedzieć, że sam sobie jest winny. W zasadzie trudno się dziwić- debiutuje w tłumie :D. Welcome to the jungle!
Edit: no dobra- przesadziłem, że to jego wina, a więc incydent.
Ostatnio edytowano N mar 25, 2012 21:16 przez maiesky, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
maiesky
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 12:16
Lokalizacja: Świecie

Postprzez SkC N mar 25, 2012 21:15  Re: GP Malezji 2012

Ładne gesty Vettela w stronę "ogórka" Byłoby tego więcej ale HRT Naraina było szybsze i mu odjechało :evil:
Avatar użytkownika
SkC
 
Dołączył(a): So kwi 25, 2009 20:01
Lokalizacja: WPY
GG: 1227011

Postprzez hideto N mar 25, 2012 21:19  Re: GP Malezji 2012

Jesteście pewni że na niego wymachiwał ? a nie próbował unosić ręki w geście 'uważaj jestem wolniejszy' tak jak jeszcze niedawno kierowcy robili mając problemy techniczne...
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Shaitan N mar 25, 2012 21:22  Re: GP Malezji 2012

To raczej gesty będące objawem pretensji i frustracji. Gesty, o których mówisz robiłby machając na boki otwartą ręką IMO.
Tak jak tutaj, tylko jedną ręką.
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Postprzez hideto N mar 25, 2012 21:25  Re: GP Malezji 2012

http://www.youtube.com/watch?v=cbRnPwS178g

Ręka w górę... no nie wiem nie będę się wykłócał, jak dla mnie Vettel się sam załatwił i te herezje z tematu o narainie to jakiś żart jest, zresztą tak samo jak ta kara.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez PawelPob N mar 25, 2012 21:26  Re: GP Malezji 2012

Wyścig, który można porównać nawet do tych z końca lat 90 tych,rewelacja jak dla mnie. Szczególnie popisy młodych kierowców: Vergne, Bruno, Kobayashi. Perez to była dzisiaj zupełnie inna kategoria kierowcy, przełamał trochę mit żółtodziobów z bogatymi sponsorami. Największe wrażenie zrobił na mnie moment pogoni Pereza za Alonso. To niesamowite jak szybko odrobił 7 sekund straty do Ferrari. Kimas znowu robił swoje,zachowywał zimną głowę w przeciwieństwie do kolegi z Lotusa, który chyba znowu pomylił serie wyścigowe. Mercedes...potężne rozczarowanie, Rosberg spadał coraz nizej w lokatach.
Już był w ogródku, już witał się z gąską :)
STANOWCZE "NIET" DLA SIEROTEK W FORMULE 1
PawelPob
 
Dołączył(a): N paź 23, 2011 15:28

Postprzez FOLLY N mar 25, 2012 21:27  Re: GP Malezji 2012

KAR popełnił byka na łuku, potem może się rozkojarzył, ale VET nie zjechał na niego, po wyjściu z łuku prosto jechał. Nie sympatyzuję z żadnym z panów, ale KAR'ygodnie jeździł. Był FAK do ogórka jak nic :)
Obrazek
Avatar użytkownika
FOLLY
 
Dołączył(a): Śr lut 02, 2011 15:26

Postprzez maiesky N mar 25, 2012 21:35  Re: GP Malezji 2012

Perez już w poprzednim sezonie pokazał się z dobrej strony. To co mu pomaga teraz i cieszy mnie to obecne możliwości Saubera. Widać już tydzień temu było, że poszli do przodu. Kobayashi dzisiaj albo miał jakieś problemy, albo nie radził sobie. Co do tego, że Checo się tak szybko zbliżał do ALO- cóż, ferrari do najszybszych teraz nie należy :), a tempo Pereza było w dzisiejszych warunkach niesamowite- 13 razy ustanowił najszybszy czas okrążenia, podczas gdy ALO 10, trzeci w tym podsumowaniu Mark Webber- 5 razy.
A, i co mnie jeszcze cieszy- Frank ma na razie powody do radości po bo dwóch GP widać, że nie wykonali kolejnego kroku w przepaść, a wręcz przeciwnie. Może warto kupić ich aukcje? :)
Ostatnio edytowano N mar 25, 2012 21:50 przez maiesky, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
maiesky
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 12:16
Lokalizacja: Świecie

Postprzez SirKamil N mar 25, 2012 21:39  Re: GP Malezji 2012

maiesky napisał(a):
SirKamil napisał(a):

Jak zwykle znakomita robota maiesky:) Informacje o oponach są pewne?

Wziąłem ze strony Pirelli z działu dla mediów.


Czekałem na dokument, dzięki.
Ode mnie ostatnie przejazdy na "sucho"
Obrazek

- Perez był zauważalnie szybszy od Alonso, co dało się zauważyć w transmisji i nawet pomimo błędu jego przewaga rysuje się jasno
- W jakimś momencie kompletnie wyparowało tempo Hamiltona. Można się zastanowić czy odpuścił, czy utrzymywanie się w strefie wysokich 1:41.x było efektem zużycia średniej mieszanki w jego McLarenie. Tak czy inaczej abstrahując od stopów był zauważalnie wolniejszy od Pereza i w zasadzie bezradny w kategorii walki o zwycięstwo
- Webber był zdecydowanie najszybszym zawodnikiem na średniej mieszance. Agresywny początek przejazdu może świadczyć o ambicjach dogonienia Hamiltona. Pomimo tego opony trzymały co raczej potwierdza opinie o dobrym obchodzeniu się z oponami przez RB8
- Na początku Finkimi miał jakieś kłopoty, sam mówił o trudnościach w dostrzeżeniu wąziutkiej suchej linii, ale gdy już się rozpędził... trudno dziwić się szefom, że w komunikatach wręcz błagają los o "normalny" weekend. To tempo jest przyjemnie obiecujące.
- Sennie Lotus zniknął z oczy dość brutalnie, ale sam przejazd trudno uznać za kiepski- porównywalny, nawet minimalnie lepszy od Alonso
- Force India były w stanie przyśpieszać, na co pozwalała mieszanka, ale ich czasy nie są zatrważające. Zuważalna strata kilku dziesiątych do Williamsa. Trudno powiedzieć czy do zrównoważenia mieszanką. Sądząc po wyścigu i kwalifikacjach nie do końca.
- ostatni przejazd Schumachera może być promykiem nadziej dla fanów. Co prawda średnio sekunda w plecy do najlepszych może wprowadzać w zadumę ale to i tak odskocznia od wyczynów Rosberga, szczególnie na oponach przejściowych
- To zdecydowanie nie był wyścig Buttona...
- Caterham na ziemi niczyjej
- Glock również
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez AMG_GP N mar 25, 2012 21:44  Re: GP Malezji 2012

Sam chciałem żeby padało i wykrakałem... bo liczyłem że M.Schumacher coś pokaże ale jak widać nie w tym samochodzie...
jedno na co mogą liczyć to na jakieś PP dzięki ich kanału F który w wyścigu na nic się nie przydaje :evil:
Mercedes straszne rozczarowanie są lepsi tylko od Caterham,Marussia i HRT ... a mieli być 3 siłą w stawce :(
Rosberg faktycznie nic nie pokazuje ale jak cały zespół
co prawda dopiero to 2 wyścig ale widze że mają duże problemy pytanie czy tylko z oponami czy aż ?

To co pokazał Alonso to Mistrzostwo gratulację świetna jazda z niezbyt udanym bolidem jak narazie
Massa - szkoda chłopaka podobny zestaw jak Rosberg...

Mclaren mieli po prostu pecha podobnie jak Red Bull :grin:
Ostatnio edytowano N mar 25, 2012 21:45 przez AMG_GP, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
AMG_GP
 
Dołączył(a): Pn mar 19, 2012 11:46

Postprzez maiesky N mar 25, 2012 21:44  Re: GP Malezji 2012

AleQ napisał(a):Perez - :brawo: :popijawa: BRAWO!!!! Ja liczę już na jego angaż w połowie sezonu do SF

To byłaby i dla kierowcy, i dla Saubera okrutna kara. Nie życzę im, by tak się stało.
Co tam się działo dzisiaj w kwaterze RBR? Nie mogli się zdecydować czy RETIRED czy STOP i mimo ostatecznej (przynajmniej my nie usłyszeliśmy dalszych, innych) decyzji o zatrzymaniu na torze Vettel jednak dojechał do mety. Co kombinował zespół?
Avatar użytkownika
maiesky
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 12:16
Lokalizacja: Świecie

Postprzez Shaitan N mar 25, 2012 21:46  Re: GP Malezji 2012

Ekstra tabela, mistrzowska robota!!!
Myślę tylko, że mogłeś pominąć "kwiatek" Pereza z 50 okrążenia. Tak czy inaczej jego tempo było imponujące.
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Postprzez manieq N mar 25, 2012 21:47  Re: GP Malezji 2012

Dzisiejszy występ Pereza przypominał mi trochę Roberta w Kanadzie 2008. Chodzi mi głównie o te szybkie kółka, jedno po drugim i tak dalej. Normalnie dzisiaj myślałem, że zniosę jajko gdy na ekranie pojawiały się ciągle besty Sergio.
I want to believe
Avatar użytkownika
manieq
 
Dołączył(a): Wt sie 11, 2009 23:32

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2012

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron