Przed GP Chin 2012

Moderator: Ekipa F1

Postprzez ZderzacK So kwi 14, 2012 22:31  Re: Przed GP Chin 2012

Najlepsze kwalifikacje jak do tej pory, a ciężko przebić te z Australii. Włos się jeżył, do samego końca oglądało się jak dobry thriller.

W Q2 w 0,3s zmieściła się cała ekipa Q3, także wypad Vettela to nie jakiś blamaż. Nie rozumiem jednak tego, że jak Abbey, jego aktualna kochanka mu nie podchodzi, to próbuje ją na siłę zmienić. Zmieniać na siłę to można ewentualnie próbować żonę

Rosberg zmiażdżył . Szczerze mówiąc spodziewałem się mercedesa na PP, no bo w końcu druga od najdłuższych prosta w sezonie. PP spadło im z nieba, zarząd musi dzisiaj podjąć wszystkie kluczowe decyzje odnośnie pozostania w F1 bo jutro to już nic nie wiadomo :-D . Zastanawiałem się kto będzie z nich na PP, bo tor nie sprzyja stylowi jazdy Schumiego. Ale żeby aż taka miazga? Ja to widzę tak: Albo Schum zrobi leap start i po T1 już będzie prowadził, albo załatwią to przez TO, bo Miszczu zdecydowanie do tej pory lepiej radził sobie z tempem wyścigowym, a pierwszy stint z pełnym bakiem będzie dla nich kluczowy.

A teraz najlepsze... nie mam pojęcia kto wygra ten wyścig, i to jest cudne! Pomijając pogodę i temperaturę, nie ma na kogo postawić.

Mercedesy? Niby beznadziejne w wyścigu, ale wystarczy zobaczyć ile zaoszczędzili świeżego ogumienia, a nie zdziwiłbym się, gdyby decyzja o zjeździe Schumiego po zaledwie trzech zakrętach nie była jego autorską decyzją.

Kobayashi? Normalnie prawie sekunda straty w wyścigu, ale temperatura i doskonałe zarządzanie ogumieniem...

Raikkonen - w tej sytuacji wręcz stworzony do wygrania tego wyścigu, gdyby nie dwie rzeczy - temperatura i wręcz masakryczne zużycie opon w kwalifikacjach. Jeśli miałbym gadać, że Mercedesy jeżdżą tak, jakby chcieli zdobyć punkty w sobotę, to tu musiałbym się ostro ugryźć w dziób.

Button - tak, i owszem, ale ta temperatura... może się równie dobrze skończyć zygzakowaniem na prostej przez pół wyścigu. Button w takich warunkach po prostu nie istnieje.

Webber - mam nadzieję, że zespół wreszcie postawi na niego, bo może po prostu nie ma innego wyjścia. Dobre tempo wyścigowe może dać mu wyższą pozycję na mecie.

Hamilton - no, gdyby startował z P2, to typ na wyścig zaklepany, zwłaszcza, że tutaj Hamilton zawsze czuł się jak ryba w wodzie. Przy niższych temperaturach sobie wreszcie poszaleje.

Perez - nie wiem i nie powiem nic.

Alonso - jw.

Grosjean - Dobry start, spokój ducha i IMO mając dużo lepsze zasoby ogumienia dojedzie w okolicach kolegi z zespołu.

A ciekawe co zrobi Vettel... Myślę że spokojnie będzie w top ten.

Słowem - najlepszy sezon jak dla mnie od 2003 roku.
Avatar użytkownika
ZderzacK
 
Dołączył(a): Pt mar 05, 2010 12:52
Lokalizacja: JosephVille/W-wa

Postprzez bohdi So kwi 14, 2012 22:56  Re: Przed GP Chin 2012

Tak na szybko, parę zmian u Czerwonych:
Obrazek

Obrazek
"Mój Bóg śpi w pokoju obok. Rusz Go, a wydłubię ci oczy plastikową łyżeczką "
...lataj synku nisko i powoli... jak mówiła mama do młodego pilota.
Avatar użytkownika
bohdi
 
Dołączył(a): Cz lip 17, 2008 16:12
Lokalizacja: Gliwice/Waterford, Ireland

Postprzez TommyYse N kwi 15, 2012 6:33  Re: Przed GP Chin 2012

Vergne wystartuje z pit-stopu, bo zespół pozmieniał coś w samochodzie przed startem.
Obrazek #22 #14 #5 #27 #3 #17
Avatar użytkownika
TommyYse
 
Dołączył(a): So lis 26, 2011 2:30
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez cichy N kwi 15, 2012 7:44  Re: Przed GP Chin 2012

Bardzo dobra decyzja, coś czuję, że postawili wszystko na jedną kartę i jeśli nie korek bądź jakieś zamieszanie Jean może jechać po punkty :)
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez IceOne N kwi 15, 2012 9:46  Re: Przed GP Chin 2012

chyle czola przed Mercem i Niko , jednak byli bardzo szybcy. Gratulacje
BB4L
Avatar użytkownika
IceOne
 
Dołączył(a): Śr lut 11, 2009 15:44
Lokalizacja: Londyn
GG: 9091936

Postprzez MarcinPuz N kwi 15, 2012 9:47  Re: Przed GP Chin 2012

Bardzo dobrze Mercedesy, troszke zawiodłem się na McLarenie, a Red Bull całkiem nieźle biorąc pod uwagę skąd startował Vettel :wink: . A tak po za tym, gdyby nie DRS to dzisiaj byłby zajebisty wyscig, bo Ham pokazał jak sie wyprzeda :twisted:
MarcinPuz
 
Dołączył(a): So sty 08, 2011 11:55

Postprzez forza_f1 N kwi 15, 2012 10:01  Re: Przed GP Chin 2012

rentonB napisał(a):No napewno, bez swojego super hiper systemu i z ta degradacja opon wygraja. Juz to widze
No ale jesli jednak cos takiego by sie stalo, to walne sobie avka z Schumacherem na pol roku. Nie przezyje tego

No to co... Od poniedziałku? :D
"As soon as you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high." A.Senna
Avatar użytkownika
forza_f1
 
Dołączył(a): Cz cze 03, 2010 9:38
Lokalizacja: Dębica, podkarpackie

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2012

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron