Przed GP Bahrajnu 2012

Moderator: Ekipa F1

Postprzez rentonB So kwi 21, 2012 18:43  Re: Przed GP Bahrajnu 2012

Ta caly czas, nie bylo dostepu do LT podczas kwali bo spamowali serwery.
"First braking, quite important, but not really"
R.K
Avatar użytkownika
rentonB
 
Dołączył(a): Pn mar 08, 2010 15:33

Postprzez hideto So kwi 21, 2012 19:01  Re: Przed GP Bahrajnu 2012

Atakują atakują i jakoś ich pięknego 'tango down' nie widać.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Angulo So kwi 21, 2012 19:13  Re: Przed GP Bahrajnu 2012

Bez wielkiego przekonania sądzę, że na tempie i zużyciu będą nieco gorsi od RBR, ale to się jeszcze zobaczy. Piękny McLaren- jak już zaznaczałem wielokrotnie- to żaden dominator

Sugerując się piątkowymi symulacjami to są sporo wolniejsi od RBR, szczególnie na miękkich oponach, a nie tylko od RBR, lecz także od Kimiego i Rosberga. Natomiast do nazwanie McLarena dominatorem nie było żadnych podstaw.
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez Pieczar So kwi 21, 2012 19:13  Re: Przed GP Bahrajnu 2012

A tam, LT działał. :-)
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez SirKamil So kwi 21, 2012 19:24  Re: Przed GP Bahrajnu 2012

Angulo napisał(a):
Bez wielkiego przekonania sądzę, że na tempie i zużyciu będą nieco gorsi od RBR, ale to się jeszcze zobaczy. Piękny McLaren- jak już zaznaczałem wielokrotnie- to żaden dominator

Sugerując się piątkowymi symulacjami to są sporo wolniejsi od RBR, szczególnie na miękkich oponach, a nie tylko od RBR, lecz także od Kimiego i Rosberga. Natomiast do nazwanie McLarena dominatorem nie było żadnych podstaw.


Nie było, ale część z grona ludzi, którzy nie zawracają sobie głowy analizą czasów, ma takie przeświadczenie. Dzisiaj w komentarzach widziałem konsternacje nad formą Red Bulla względem McLarena... tak jakby była to jakakolwiek niespodzianka. Tendencja do układania stawki w stabilne warstwy (tzw. "siły"- rękawy mi się same podwijają jak widzę to słowo) jest bardzo silna.
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez maiesky So kwi 21, 2012 19:34  Re: Przed GP Bahrajnu 2012

Ja miałem problemy z uruchomieniem livetiming.
Avatar użytkownika
maiesky
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 12:16
Lokalizacja: Świecie

Postprzez rentonB So kwi 21, 2012 19:45  Re: Przed GP Bahrajnu 2012

hideto napisał(a):Atakują atakują i jakoś ich pięknego 'tango down' nie widać.

Jak nie, przez wiekszosc dnia lezalo
"First braking, quite important, but not really"
R.K
Avatar użytkownika
rentonB
 
Dołączył(a): Pn mar 08, 2010 15:33

Postprzez hideto So kwi 21, 2012 19:52  Re: Przed GP Bahrajnu 2012

O której godzinie bym nie wszedł na stronie, to strona śmigała. Tak samo wczoraj. Jedyna różnica to trochę wolniejsze ładowanie strony.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez marrak So kwi 21, 2012 20:01  Re: Przed GP Bahrajnu 2012

Obejrzałem dzisiaj Q dwa razy - najpierw w Polsacie, ale z dźwiękiem tylko do końca Q1.
Tym którzy oglądają wszystkie transmisje w Polsacie szczerze współczuję.
Kto to jest Werń, Rikiardo? Myślałem że pomylili sporty i to jacyś inni zawodnicy :P
W momencie gdy Schumi wypadł poza Top 17 jednak nie wytrzymałem i wyłączyłem dźwięk. Ton komentarza po prostu mnie rozwalił. Chyba że oni nie wiedzieli co się właśnie wydarzyło?
Następnym razem już wybiorę Rai lub RTL/ORF, gdy nie ma Live na BBC.

A teraz o Q. (po obejrzeniu już w normalnych warunkach na BBC)
Dobrze, że wróciło do kalendarza. Dlaczego? Bo nawet jeśli nic na torze się nie dzieje to jest to najpiękniejszy tor w kalendarzu i ujęcia są wprost cudowne. Momentami miałem wrażenie, że to są ujęcia z jakiejś gry.
Wyniki Q do przewidzenia, może poza PP Vettela, ale jutro może McLareny pokażą gdzie ich miejsce.
press the red button...
Avatar użytkownika
marrak
 
Dołączył(a): Pn maja 07, 2007 10:09
Lokalizacja: wlkp

Postprzez Lysy So kwi 21, 2012 20:43  Re: Przed GP Bahrajnu 2012

Może nie mlc ale dzisiaj i mam nadzieję jutro też to red bull pokaże gdzie ich miejsce.
Szczerze to myślałem że pp rbr zdobędzie po testach w mugello a tu taka niespodzianka
Avatar użytkownika
Lysy
 
Dołączył(a): So sie 07, 2010 16:10

Postprzez SV_Poland So kwi 21, 2012 21:06  Re: Przed GP Bahrajnu 2012

A ja liczylam na PP Vettela i przeczucie mnie nie zawiodło. Teraz Sebson się odbuduje i wyciśnie z siebie wszystko i z Abbey też.
,,Słyszę to w kółko: ‘Vettel wygrywa tylko dlatego, że ma najlepszy samochód’ – powiedział Norbert Vettel -Najpierw trzeba jednak dostać się do najlepszego samochodu, a Sebastian ciężko pracował, by się tam znaleźć.''
Avatar użytkownika
SV_Poland
 
Dołączył(a): N mar 18, 2012 18:37

Postprzez rentonB So kwi 21, 2012 22:21  Re: Przed GP Bahrajnu 2012

Imo 1.Webber 2.Hamilton 3. Button 4.Vettel 5.Raikkonen
"First braking, quite important, but not really"
R.K
Avatar użytkownika
rentonB
 
Dołączył(a): Pn mar 08, 2010 15:33

Postprzez Kazik So kwi 21, 2012 22:51  Re: Przed GP Bahrajnu 2012

Bawię się w typowanie na autosporcie i nawet...nie najgorzej mi wychodzi.Co do układu tej piątki to można polemizować ale ...dość podobnie.

A tak na poważnie: czy w/g Was Mercedes (zwłaszcza Rosberga) bo ..Mistrz jest niewinny- jest w stanie zrobić coś porównywalnego do tego co w Chinach ?
P.S.Jak zwykle ciekawa analiza przed wyścigiem SirKamil
Narazie nie komentuję bo naprawdę nie jestem pewny tego co może być jutro.
Ostatnio edytowano So kwi 21, 2012 23:01 przez Kazik, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez leni93 So kwi 21, 2012 22:55  Re: Przed GP Bahrajnu 2012

No właśnie nie jestem pewien czy jest w stanie. Boję się o to tempo wyścigowe bo warunki bardzo gorące jednak. Rosberg co prawda powiedział, że ma ustawienia bardziej pod wyścig, ale nie wiem czy jutro zabłyśnie jakoś szczególnie, spowiedziewam się zwycięstwa Vettela, a na podium na pewno jakiegoś McLarena.
Avatar użytkownika
leni93
 
Dołączył(a): Cz gru 11, 2008 22:23
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
GG: 7937112

Postprzez Kazik So kwi 21, 2012 23:12  Re: Przed GP Bahrajnu 2012

leni93 napisał(a): Rosberg co prawda powiedział, że ma ustawienia bardziej pod wyścig, ale nie wiem czy jutro zabłyśnie jakoś szczególnie, spowiedziewam się zwycięstwa Vettela, a na podium na pewno jakiegoś McLarena.

Ja min. spodziewam się też drugiego Mercedesa "na punktach". ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2012

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron