GP Hiszpanii 2012

Moderator: Ekipa F1

Postprzez slipstream N maja 13, 2012 14:53  GP Hiszpanii 2012

Chce się tylko powiedzieć - Formuło 1 trwaj tak jak najdłużej.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez axel N maja 13, 2012 14:55  Re: GP Hiszpanii 2012

Jeżeli Hiszpania tak wyglądała, to o resztę sezonu można być spokojnym.
“W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią i praktyką. W praktyce - jest”
Avatar użytkownika
axel
 
Dołączył(a): Pn kwi 07, 2008 16:14
Lokalizacja: 50°09'N 22°30'E

Postprzez Mati93 N maja 13, 2012 14:56  Re: GP Hiszpanii 2012

To był najlepszy wyścig o GP Hiszpani od 6 lat ! :lol:

Brawo Williams! Brawo!
Za 2 tyg. wygrywa Lotus, jestem pewien :-P
Avatar użytkownika
Mati93
 
Dołączył(a): Pt cze 20, 2008 12:49
Lokalizacja: Podlasie
GG: 8604191

Postprzez kuba N maja 13, 2012 14:58  Re: GP Hiszpanii 2012

Jaram się jak Londyn w 1666 :-D 5 wyścig sezonu. 5 konstruktor za najwyższym stopniu podium. Pierwsze zwycięstwo Williamsa od 2004. Nawet nie śmiałem marzyć o czymś takim przed sezonem :-) Piękny sezon !
Ostatnio edytowano N maja 13, 2012 15:00 przez kuba, łącznie edytowano 2 razy
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Postprzez MarK N maja 13, 2012 14:59  Re: GP Hiszpanii 2012

Rany do czego to doszło. Interesujący wyścig w Hiszpanii?! F1 się dla mnie skończyło :razz: .

Oby tak dalej. Kurna dawno nie było tak wyrównanej stawki choć ja twierdzę, że mistrzem świata będzie albo Alonso albo Raikkonen ;) .
Avatar użytkownika
MarK
 
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 21:08
Lokalizacja: Wa-wa

Postprzez leni93 N maja 13, 2012 14:59  Re: GP Hiszpanii 2012

Żyje dla takiej rywalizacji jak ta w tym roku! Juz myslałem że będzie procesja, ale jednak na szczęście się myliłem.
Avatar użytkownika
leni93
 
Dołączył(a): Cz gru 11, 2008 22:23
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
GG: 7937112

Postprzez michal2111 N maja 13, 2012 15:07  Re: GP Hiszpanii 2012

Gratulacje dla Maldonado. Szacunek za to, że utrzymał pierwszą lokatę pomimo nacisków. Brawa także dla Alonso, który wyciska z Ferrari wszystko. Kolejny dobry wyścig. Także Lotus pokazuje, że jest w znakomitej formie.
Avatar użytkownika
michal2111
 
Dołączył(a): Pt lis 02, 2007 21:54
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postprzez Kazik N maja 13, 2012 15:09  Re: GP Hiszpanii 2012

MarcinPuz napisał(a):W Monaco wygra Pic, będzie ciekawiej :grin:

A miszczem będzie nie kto inny tylko ... Senna :lol:

Dobre żarty owszem są w cenie ale..... naprawdę cieszę się,że jest tak a nie inaczej.
Ten dzisiejszy Pastor .. 8-) Jak on to zrobił ?
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez pawel92setter N maja 13, 2012 15:10  Re: GP Hiszpanii 2012

Lotus przejechał się na strategii w Chinach i teraz opóźnia pit stopy. Szkoda, bo to kosztowało ich tutaj zwycięstwo.

Williams wygrywa po raz pierwszy od czasów Montoi. Jestem wzruszony :-?
Wspieram PUT Motorsport!

"I win or I learn, but I never lose." Melinda Emerson
Avatar użytkownika
pawel92setter
 
Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 7:48
Lokalizacja: Poznań

Postprzez MarcinPuz N maja 13, 2012 15:11  Re: GP Hiszpanii 2012

Czyżbyś w Pic-a nie wierzył? :grin:


Pastor zrobił to w taki sposób, że wystartował przejechał równy wyścig i wygrał. To tak po skrócie :evil:
MarcinPuz
 
Dołączył(a): So sty 08, 2011 11:55

Postprzez Shaitan N maja 13, 2012 15:14  Re: GP Hiszpanii 2012

Mati93 napisał(a):Za 2 tyg. wygrywa Lotus, jestem pewien :-P

Myślę, że nie ma na to szans. W wolnych partiach samochód jest ciągle nieszczególny. Monako może być dla nich największym problemem jak do tej pory. Chociaż przewidywalność samochodu może nieco zatrzeć te problemy. Nie sądzę, że w takim stopniu by byli bardzo konkurencyjni.
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Postprzez leni93 N maja 13, 2012 15:18  Re: GP Hiszpanii 2012

Kimi powiedział, że jest zawiedziony bo myślał, że to on wygra. Lotus może poczynił jakieś postępy jeśli chodzi o wolne partie więc możliwe że za 2 tygodnie również kto inny wygra :D
Avatar użytkownika
leni93
 
Dołączył(a): Cz gru 11, 2008 22:23
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
GG: 7937112

Postprzez baron N maja 13, 2012 15:24  Re: GP Hiszpanii 2012

Bardzo ładny wyścig Pastora jak i Fernando. Bezbłędna jazda obydwu kierowców. Kimi z Romkiem trochę zawiedli, bo liczyłem na wygranie wyścigu jednego z nich. Hamilton pojechał bardzo ładnie, bez zbędnej agresji. Słabo Massa, Button i Webber. Za 2 tygodnie liczę, że Kimi zrobi to co zrobił w 2005 roku w Monako. :)
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin

Postprzez dekadent N maja 13, 2012 15:24  Re: GP Hiszpanii 2012

Rewelacyjny wyścig, no rewelacyjny. Maldonado pojechał wyścig życia i czekam aż go wszyscy forumowicze wyślą do Ferrari. Genialnie pojechała pierwsza 3, Maldonado grał dziś w innej lidze niż wszyscy myśleli, Alonso MAGICO ( zaczynam rozumieć jego fenomen) no i Kimi jechał swój wyścig, szkoda że strategia nie wypaliła, acz nie chcę ich krytykować, podjęli ryzyko i zrobili wszystko żeby kierowca dogonił czołówkę, niewiele zabrakło, moim zdaniem pomysł z innej planety, kapitalna zagrywka. Grosjean udowadnia, że jest materiałem na geniusza pokroju Buttona. Szkoda JB, no ale to nie był ich weekend, Lewis zakończył wyżej niż powinien po takim przebiegu wyścigu. Manewry Kamui... za takie akcje pokochałem chłopaka, rewelacyjne, samobójcze wyprzedzanie, kapitalne, kapitalne! Rosberg mnie frustruje do granic, chyba najbardziej defensywnie usposobiony kierowca w F1. Szkoda mi Di Resty...

Z gorszej strony wyścigu to zdecydowanie postawa Senny, który moim zdaniem po tym sezonie, jesli Williams nie wpadnie w finansowe problemy będzie musiał ustąpić miejsca Bottasowi. Szkoda, że nie rozwija się tak jak tego oczekiwałem.
W Ferrari już chyba tylko czekają aż Robert Kubica powie, że wyzdrowiał i chętnie pojeździ, nie widzę innego powodu żeby trzymać w ekipie Felipe. Dzisiejszy wyścig to już kopanie leżącego, Ja rozumiem że bolid jest kiepski, że Alonso jest dobry, że Massa to taka troszkę "druga" liga, ale aktualnie to jest już przesada. Zatem czekamy na Ciebie Robercik, kto wie, może już po Monako zmienią nam "prawie mistrza".

Williams ma dobry pakiet, teraz już wszystko w rękach kierowców.
dekadent
 
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 16:17

Postprzez xdomino996 N maja 13, 2012 15:27  Re: GP Hiszpanii 2012

Ja opisze co nie co :)
Maldonado Bardzo dobry wyścig myślałem że polegnie ,ale nie bronił się naprawdę duże brawa
Alonso Trochę stratedzy nie myśleli i wypuszczali go po 2-3 okr po picie Maldonado co go trochę wykluczyło z walki ale i tak ładnie mu szło
Raikkonen Ładny wyścig ,ale liczyłem na więcej Lotus zaczyna walczyć na poważnie w obu klasyfikacjach
Grosjean J/W dodam tylko że o ile w kwalifikacjach jest szybszy od Kimiego o tyle w wyśćigu trochę odstaje
Kobayashi Co o tu robi ? Naprawdę Sauber się popisał :D nie liczyłem na tak wysokie miejsce Koby
Vettel Wyścig ładny gdby nie kara dojechałby 5 ,dziś nawet pomimo zaoszczędzonych opon nie była możliwa walka o podium (może przy naprawdę dużym fuksie)
Rosberg Trochę bez polotu niby dobrze ,ale podczas wyścigu rzadko pokazywany :(
Hamilton Brawa ! Bardzo dobry wyścig tempo ładne tylko 2 pity no po prostu jak nie Lewis :twisted: . Gdyby nie DQ to byłby naprawdę mocnym kandydatem do zwycięstwa. PS. Fajnie wykiwał Torro Rosso :)
Button Cała sobota i niedziela słaba lewis startował o 14 pozycji niżej ,a na koniec skończył przed Jensonem. McL może walczyć o podia co pokazał dziś Lewis ,ale Button jednak nie czuł się w tym aucie komfortowo
Hulkenberg Przed RB :D Fajną walkę toczyli
Webber Szkoda że bez pkt ,ale Red Bull przyzwyczaił że prędkości mają słabe co nie pomaga walczyć
Vergne Pokonał Daniela co w jego przypadku się liczy
Ricciardo Tuż za Vergne ,ale jednak za
Di Resta Można tutaj było też powalczyć trochę wyżej ,ale jednak jak na takie różnice pozycja jest ok , co Ciekawe Sahara przed sezonem wydawała się szybka ,a w sezonie rozczarowują
Massa Na pewno można było szybciej jednak na plus walka z Lewisem
Kovalainen Po raz kolejny przed Vicią ,ale bolid jednak jeszcze za słaby
Petrov Tak samo bolid za słaby na walkę
Perez Szkoda przebitej opony bo można było wycisnąć dziś P4-P5 . Czy to nie czasami opona poszła przez kontakt z Romainem ?
Senna Nie no jednak coś tutaj nie tak jeden walczy o zwyciestwo ,a drugi o punkty...
Schumacher jak na mistrza to te wyprzedanie takie nie za ciekawe. Do czasu kolizji jechał za Rosbergiem tak wiec jest nawet ok


Hmm mamy kolejny ciekawy wyścig i na czele tabeli nie mamy wyłonionego totalnego lidera, Lotus się zaczyna czaić i według mnie jak McL bedzie takie byki robić ,a RB mieć takie słabe dni jak dziś to mogą zgarnąć najwyższą pule. W prognozowanie nie ma co się bawić bo wszystko za szybko się zmienia :D . W Monaco Q będą fascynujące pewnie czeka nas kolejna niespodzianka ,ale to jest właśnie rewelacyjne !!
Avatar użytkownika
xdomino996
 
Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 16:23

Następna strona

Powrót do Sezon 2012

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość