Przed GP Monako 2012

Moderator: Ekipa F1

Postprzez AleQ So maja 26, 2012 15:07  Re: Przed GP Monako 2012

Zaskakujące kwalifikacje, jutro liczę na deszcz :)
MSC - świetne okr. , ale wątpie by po starcie z P6 zdołał być chociaż w TOP5
Webber - dobra forma potwierdza, że lubi Monako
Grożek - szybkie tempo, lecz obawiam się ,że jutro może zaliczyć dzwona.
Ferrari - solidnie, jutro mogą namieszać
Hamilton - jeśli McL wreszcie nie skopie mu strategii, to powinien wygrać
Button - powtórka z 2009r. zmiany w bolidzie powodują coraz gorsze wyniki u Guzika
Rosberg - niby jest wysoko, ale nie mi się wierzyć by był na podium
Raikkonen - coś mu nie leży E20 w Monako, marne szanse na wygraną jutro
Maldonado - kopia LH. Szybka jazda plus brak mózgu.
Midfieldowcy po staremu, Caterham otarł się o Q2, ale wciąż czegoś im brakuje. HRT i Maruusia tradycyjnie z tyłu.
Avatar użytkownika
AleQ
 
Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 14:47
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez MarK So maja 26, 2012 15:23  Re: Przed GP Monako 2012

Eh szkoda, że Shumi ma karę, myślę, że każdy chciałby widzieć wygrywającego, starego mistrza, niezależnie komu kibicuje :) .

Dziwne, że Lotusy, które miały tak dominować wcale nie dominują i raczej wielkich szans na wygraną nie mają. No Grożon jakieś zawsze tam ma, ale jednak chyba nie tak miało być?
Avatar użytkownika
MarK
 
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 21:08
Lokalizacja: Wa-wa

Postprzez bohdi So maja 26, 2012 15:34  Re: Przed GP Monako 2012

ice napisał(a):
PS: ciekawe czy sędziowie się nie dobiorą do Massy jak wyprzedzał STR jadące powoli bez skrzydła, na grafice TV niby flagi już nie bylo, ale porządkowi chyba jeszcze machali.


Były białe flagi, czyli "wolne auto na torze".
Nic mu nie zrobią.

Co do kwalifikacji:
Piep...ć statystyki, kary "-5", czasy, analizy....
Symbolika tego PP niesamowita. Lepszego powrotu do czołówki Miszczu nie mógł sobie wymarzyć a i podczas konferencji dało się zauważyć wyrażne wzruszenie.
Pozamykał paszcze wszystkim "wieszającym na nim psy", którzy, aby pozostać w tematyce kynologicznej, powinni te wszystkie obelgi odszczekać.
Wielkie gratulacje i bardzo, bardzo się cieszę!
I wiem, że wcześnie, ale idę się napić :P .

PS. Widzieli start do GP2?
"Mój Bóg śpi w pokoju obok. Rusz Go, a wydłubię ci oczy plastikową łyżeczką "
...lataj synku nisko i powoli... jak mówiła mama do młodego pilota.
Avatar użytkownika
bohdi
 
Dołączył(a): Cz lip 17, 2008 16:12
Lokalizacja: Gliwice/Waterford, Ireland

Postprzez michal2111 So maja 26, 2012 16:53  Re: Przed GP Monako 2012

Kwalifikacje były bardzo ciekawe, emocjonujące. W stawce było ciasno. Brawa dla Schumiego za pokazanie pazura. Wyścig w Monako zapowiada się ciekawie.
Avatar użytkownika
michal2111
 
Dołączył(a): Pt lis 02, 2007 21:54
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postprzez Anderis So maja 26, 2012 17:16  Re: Przed GP Monako 2012

MarK napisał(a):Eh szkoda, że Shumi ma karę, myślę, że każdy chciałby widzieć wygrywającego, starego mistrza, niezależnie komu kibicuje :) .

Zupełnie nie rozumiem, skąd to założenie...

Nie to, żebym jakoś Schumiemu umniejszał, bo nie jestem jego hejterem. Ale nie zależy mi ani trochę na tym, żeby wygrał. Swoje już w F1 zrobił.

Kwalifikacje ciekawe, do końca nie było wiadomo, kto może zdobyć PP. Szkoda, ze taki zmęczony dzisiaj jestem i nie stać mnie na analizę czegokolwiek. Realizator się nie popisał z tym, że nie wyświetlał wyników na żywo, przez co nie znałem kolejności na miejscach 4-10 jeszcze 2 godziny po kwalifikacjach, które obejrzałem w całości, bo w dodatku Polsat wpadł na rewelacyjny pomysł zakończenia transmisji przed wyświetleniem tabeli z wynikami.
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez Marker So maja 26, 2012 17:22  Re: Przed GP Monako 2012

Przecież on skręcał kierownicą a lewe koło jakby w ogóle nie drgnęło... Może mechanicy się pomylili przy oględzinach samochodu, nie wiem.




Po obejrzeniu powtórek sądzę, że była to awaria zaiweszenia w Sauberze. Było dokładnie widać na powtórkach slow-motion, że jedno koło ma zupełnie inny kąt skrętu w porównaniu do drugiego.
Avatar użytkownika
Marker
 
Dołączył(a): Wt sie 04, 2009 13:42
Lokalizacja: Choroszcz
GG: 4354013

Postprzez hideto So maja 26, 2012 17:23  Re: Przed GP Monako 2012

Marker napisał(a):
Przecież on skręcał kierownicą a lewe koło jakby w ogóle nie drgnęło... Może mechanicy się pomylili przy oględzinach samochodu, nie wiem.




Po obejrzeniu powtórek sądzę, że była to awaria zaiweszenia w Sauberze. Było dokładnie widać na powtórkach slow-motion, że jedno koło ma zupełnie inny kąt skrętu w porównaniu do drugiego.

Wiesz co to kompensacja ackermana ?
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Marker So maja 26, 2012 17:26  Re: Przed GP Monako 2012

Ale żeby aż tak widoczna ?



Dam link:
http://www.dailymotion.com/video/xr4quh ... erez_sport




W 1:15 popatrz na prawe koło.
Avatar użytkownika
Marker
 
Dołączył(a): Wt sie 04, 2009 13:42
Lokalizacja: Choroszcz
GG: 4354013

Postprzez hideto So maja 26, 2012 17:39  Re: Przed GP Monako 2012

Ja powtórki widziałem i jak dla mnie drążek pękł już na wejściu w szykanę, ale nie rób ludziom wody z mózgu że zawsze 'różny kąt kół' jest zły. Bo te koła poza jazdą na wprost zawsze mają inny kąt.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez smylas So maja 26, 2012 17:48  Re: Przed GP Monako 2012

Maldonado wystartuje z ostatniego pola do wyścigu. Kara za wymianę skrzyni biegów.
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez msk So maja 26, 2012 18:03  Re: Przed GP Monako 2012

hideto napisał(a):Ja powtórki widziałem i jak dla mnie drążek pękł już na wejściu w szykanę, ale nie rób ludziom wody z mózgu że zawsze 'różny kąt kół' jest zły. Bo te koła poza jazdą na wprost zawsze mają inny kąt.

Zupełnie inny kąt, czyli sytuacja nie będąca w normie. Gdzie tu robienie wody z mózgu? Bo póki co widzę, że próbujesz ukryć swój nieudany atak.
msk
 
Dołączył(a): Cz sie 28, 2008 21:27

Postprzez Marker So maja 26, 2012 18:06  Re: Przed GP Monako 2012

ale nie rób ludziom wody z mózgu że zawsze 'różny kąt kół' jest zły.


Wszystko ok, tylko nie powinno się to zmieniać w trakcie zakrętu, gdy kierowca trzyma ster pod tym samym kątem.
Avatar użytkownika
Marker
 
Dołączył(a): Wt sie 04, 2009 13:42
Lokalizacja: Choroszcz
GG: 4354013

Postprzez Endrju Szopen So maja 26, 2012 18:58  Re: Przed GP Monako 2012

Dziwne kwalifikacje - w sensie chaotyczne i w ogóle. No ale to Monako + niewielkie różnice między kierowcami. I MSC na P1! Nawet jeśli to tylko podczas sesji, a na starcie będzie kara, to i tak przyjemnie było zobaczyć taki widoczek. Jedynie frustracja mnie dopadła, że Webber z PP wystartuje - nie wiem dlaczego, ale ta osoba działa mi mocno na nerwy jako kierowca wyścigowy/zawodnik F1, mimo iż staram się podchodzić do każdego kierowcy w miarę tak samo i nie mieć żadnych faworytów, albo znielubionych zawodników. A skąd się to bierze...? Nie mam zielonego pojęcia; może mój mózg sobie zapisał w zasobach, że Mark jakoś nigdy formą nie błyszczał i wciąż tego nie robi, ale udaje mu się czasem coś podszczypnąć... Whatever.

Szczerze powiedziawszy - nie jestem fanem chaosu, raczej wolę żeby wszystko było uporządkowane, ale nie obrażę się, jeśli jutro wyścig wygra Grosjean, żeby dobić do sześciu różnych zwycięzców wśród kierowców i konstruktorów :)
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez AMG_GP So maja 26, 2012 21:12  Re: Przed GP Monako 2012

Mam prośbę ma ktoś linka gdzie można zobaczyć cały Qual z góry dziękuje pozdro:)
Avatar użytkownika
AMG_GP
 
Dołączył(a): Pn mar 19, 2012 11:46

Postprzez Anderis So maja 26, 2012 21:28  Re: Przed GP Monako 2012

Nie wiem, czy ktoś na to zwrócił uwagę, ale Caterham tylko 1,1 sekundy do najlepszego czasu w Q1, HRT i Marussia też dobrze poniżej 3 sekund do najlepszego czasu zeszły. :brawo:
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2012

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron