GP Kanady 2012

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Lukas N cze 10, 2012 22:35  Re: GP Kanady 2012

Racja, choć wydawało mi się, że Kimi wszystkim pokazał co się dzieje z zużytymi Pirelli... :)
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez kemot N cze 10, 2012 22:48  Re: GP Kanady 2012

Ja tylko napiszę, że pewien Brazylijczyk lubi tor w Walencji :D


Co do wyścigu w Kanadzie, to nie wiem, jak dla mnie to przez większą jego część wiało nudą - po raz kolejny widać, że DRS kompletnie się nie sprawdza, jeżeli wszyscy jadą blisko siebie.
Tylko pod koniec wyścigu były jakieś emocje, jak Hamilton zjechał na pit stop i zaczęła się jego szarża.
Poza tym uważam, że bartoszcze powinien zostać zbanowany...
kemot
 
Dołączył(a): N sty 06, 2008 0:34
Lokalizacja: Zgorzelec

Postprzez gucioprawda N cze 10, 2012 22:57  Re: GP Kanady 2012

kemot napisał(a):Ja tylko napiszę, że pewien Brazylijczyk lubi tor w Walencji :D

IndyCar Series zawita na tor w Walencji?
gucioprawda
 
Dołączył(a): Pn maja 16, 2011 0:39
Lokalizacja: Warszawa-studia, Częstochowa-wakacje
GG: 5749292

Postprzez kubusiowy N cze 10, 2012 23:13  Re: GP Kanady 2012

jak dla mnie wyścig dosyc nudny i to nawet w końcówce, bo ok niby Lewis musiał odrabiac ale po 3 czy 4 okrążeniach jak było widac o ile jest szybszy od Vettela i Alonso to efekt końcowy tej "walki" był do przewidzenia, tak więc pozostało tylko czekac i z lekkim smutkiem patrzyc jak Fernando traci kolejne pozycje... co do reszty to w telegraficznym skrócie, brawa dla Romaina i Pereza, szkoda Schumachera i trochę Massy bo się zapowiadał ciekawie, Button to tragedia... niewyjaśnione dla mnie pozostaje słabe tempo Kimiego w porównaniu do Pereza po zmianie (liczyłem, że obaj powalczą i będą szli w górę tabeli) i dosyc bolesny spadek Di Resty poza pierwszą dziesiątkę :shock:
"kącik co by było gdyby" :lol:
Alonso i Vettel mieli strategie jak Hamilton i czy Lewis jechałby wolniejszym tempem i jak wtedy wyglądałaby konfrontacja z tymi którzy jechali na jeden pit-stop Grosjean i Perez bo w sumie różnica na mecie wynosiła poniżej 3 sekund (wiem, że na samej mecie Lewis zwolnił). Jednym słowem czy strategia jednego postoju mogła ukazać się zwycięska? :grin:
Avatar użytkownika
kubusiowy
 
Dołączył(a): Wt cze 29, 2010 14:08
Lokalizacja: Łódź
GG: 2581849

Postprzez adagio28 Pn cze 11, 2012 6:45  Re: GP Kanady 2012

SV_Poland napisał(a):Czy wiecie może coś o partnerce Sebastiana Vettela o której wspomniał Borowczyk ? Z tego co ja wiem to Hanna Prater a nie jakaś Lilianne . Może się mylę ?

Nie mylisz się. A pokazana wczoraj dziewczyna to partnerka Rosberga, Vivian Sibold.

I nie sądziłam, że kiedyś dojdzie do takiej sytuacji, ale bardzo gorąco kibicowałam Hamiltonowi w tym wyścigu... Jak i od początku sezonu. I mam nadzieję, że tytuł majstra będzie należał do niego.
Brawo dla Grosjeana i Pereza. Jak dla mnie największym zawodem tego sezonu (jak na razie) jest Button i Hulkenberg.
Ta adagio28, nie ten adagio28.
Avatar użytkownika
adagio28
 
Dołączył(a): Śr wrz 12, 2007 11:39
Lokalizacja: E.

Postprzez rentonB Pn cze 11, 2012 12:32  Re: GP Kanady 2012

Kimi cos nie mrawy ostatnio to nie dobrze. A groch niezle jak na debiutanta ;)
"First braking, quite important, but not really"
R.K
Avatar użytkownika
rentonB
 
Dołączył(a): Pn mar 08, 2010 15:33

Postprzez kubusiowy Pn cze 11, 2012 13:05  Re: GP Kanady 2012

Lewis oczywiście na konferencji powiedział, że to jego najlepsze zwycięstwo;p
Avatar użytkownika
kubusiowy
 
Dołączył(a): Wt cze 29, 2010 14:08
Lokalizacja: Łódź
GG: 2581849

Postprzez maciejo195 Pn cze 11, 2012 14:44  Re: GP Kanady 2012

Od początku sezonu Lewis był gdzieś blisko P1 no i tutaj juz jest pierwszy ! :) Groszek i Sergio jechali swoje i wykorzystali to co mogli wykorzystac i gratulacje jak najbardziej dla nich dwóch ;) Ferrari i Red Bull popełnili błąd, który kosztował te ekipy podium(inną drogą to ciekawe czy byli zdziwieni jak sie okazalo, ze Lotus i Sauber są szybsze :-D ) i w sumie ciesze sie z tego powodu :twisted: Szkoda mi Force India bo liczylem, ze chlopaki zalapią jakies punkty no ale moze w nastepnym wyscigu :D
maciejo195
 
Dołączył(a): N gru 20, 2009 23:14
Lokalizacja: Kielce - blisko Toru Kielce :D

Postprzez cichy Śr cze 13, 2012 5:51  Re: GP Kanady 2012





ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2012

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość