GP Europy 2012

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Kazik Pn cze 25, 2012 14:18  Re: GP Europy 2012

No te filmiki od cichego są potrzebne bo przypominają jakieś mocniejsze momenty z wyścigu.
Jak się dużo dzieje (tak jak wczoraj) to nie zawsze wszystko da się ogarnąć :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez SilverX Pn cze 25, 2012 15:11  Re: GP Europy 2012

Jedna rzecz tylko mnie niepokoi: bolid Vettela znowu miał tempo nie z tej planety... Oby to nie skończyło się tak jak rok temu.
SilverX
 
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 18:10

Postprzez hideto Pn cze 25, 2012 15:58  Re: GP Europy 2012

Mylisz Bohdi skutki głupoty i napalenia Maldonado z (w twoim mniemaniu) dowodami jego bezsilności i niewinności.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez buczu Pn cze 25, 2012 16:17  Re: GP Europy 2012

Trawa za białą linią wyznaczającą tor skutecznie ostudziła by napalenie...
Obrazek
D. Morelli: Robert ma bardzo silny charakter i przezwycięży to!!!
Avatar użytkownika
buczu
 
Dołączył(a): Pn sie 21, 2006 20:20
Lokalizacja: Nysa/Wrocław
GG: 6295396

Postprzez axel Pn cze 25, 2012 16:23  Re: GP Europy 2012

buczu napisał(a):Trawa za białą linią wyznaczającą tor skutecznie ostudziła by napalenie...

Niestety te czasy już bezpowrotnie minęły.
“W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią i praktyką. W praktyce - jest”
Avatar użytkownika
axel
 
Dołączył(a): Pn kwi 07, 2008 16:14
Lokalizacja: 50°09'N 22°30'E

Postprzez dekadent Pn cze 25, 2012 17:36  Re: GP Europy 2012

Kapitalny wyścig, spodziewałem się kału, a tu takie emocje.
Przeraża mnie jedynie RBR, Vettel po prostu deklasował rywali i w zasadzie gdyby nie awaria, to jedynie walka o 2 miejsce byłaby interesująca. No ale coś kosztem czegoś, mają szybkość, stracili na bezawaryjności. Nie mam nic przeciwko takim obrazkom jak odpadanie Vettela i jednocześnie solidne wyścigi Webbo.

Grosjean, jak mu się bolid rozkraczył to myślałem że dostanę zawału, jak Vettel odpadł to już płakałem. Największa szansa, jechał absolutnie kapitalne zawody, od startu, przez wyprzedzanie po pitstopie, myślałem że będzie czekał aż ci przed nim zjadą opony zmieniać, a tu prosze, Romain atakował. Jestem w tym sezonie jego wielkim fanem, jak na razie to moim zdaniem najlepszy debiutant od czasów Kubicy. P2 dla mojego osobistego Boga, Kimiego, cieszy jak cholera, myślę że P1 było w zasięgu, szkoda że tyle się męczył z Hamiltonem. Brawa dla ekipy, zastanawia mnie jedynie fakt iż Romain jeździ już dużo lepiej od Kimiego, perełka, perełka, Helmucie Marko ucz się wyławiania talentów.

Ferrari, a w zasadzie Alonso, w tym sezonie udowadnia swoją klasę i przekonuje mnie o tym że jest kierowcą wielkim. Nie jestem jego fanem, ale miło patrzeć jak ktoś broni honoru czerwonych. Nie chcę już tutaj wspominać o szczęściu, bo szczęściu trzeba pomagać i umieć wykorzystać sytuację na torze, on to zrobił w 100%. Massa, aż się chce zakrzyknąć "Kończ waść, wstydu oszczędź". Wyprzedził go Petrov, już chyba niżej upaść nie można, sądzę, że teraz analitycy rynku kierowców w Ferrari mają dużo pracy w poszukiwaniu nowego kierowcy. Powtarzam po raz kolejny swoje zdanie, Massa już wyłącznie wygrzewa fotel pod zdrowiejącego Kubicę. Jak RK powie że jest gotów, to Massa opuści stajnię. Obym się nie mylił.

McLaren, Hamilton nawet ładnie, szkoda że wyszło jak wyszło, acz nadal to moim zdaniem średnio ładny występ, spodziewałbym się po nich dużo więcej, no ale cóż. Button to już chyba materiał na ciężkie podręczniki. Gdzieś zagubił nam się "Delikatesik", sądzę osobiście, że bolid mu ewidentnie nie służy, ale i tak P8 to wynik do zaakceptowania jeśli bierzemy pod uwagę okoliczności.

Vergne to moim zdaniem odpad i beztalencie, zrobić taką głupotę to po prostu brak słów, dowód na to że Marko wali na oślep z typowaniem kolejnych wielkich talentów i liczy że na 100 kierowców, któryś będzie drugim Vettelem. Nie tędy droga, Ricciardo nie oceniam bo znowu go nie widziałem chyba ani razu.

Cieszy wynik Force India.
dekadent
 
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 16:17

Postprzez ice Pn cze 25, 2012 18:13  Re: GP Europy 2012

dekadent napisał(a):McLaren, Hamilton nawet ładnie, szkoda że wyszło jak wyszło, acz nadal to moim zdaniem średnio ładny występ, spodziewałbym się po nich dużo więcej, no ale cóż.

To zależy względem kogo, względem RBR można było się spodziewać więcej, ale względem Lotusa poprawili się w tak gorących warunkach. Podobne temperatury były w Bahrajnie, a tam Lotusy odjechały Hamiltonowi od razu. Hamilton obok Alonso obecnie najbardziej równy kierowca.
Formuła 1 skończyła się wraz z sezonem 2008.
„Bolidy F1 muszą być tylko dla prawdziwych mężczyzn, nie dla nastolatków, którzy potrafią obsługiwać przyciski na kierownicy." - Niki Lauda
Avatar użytkownika
ice
 
Dołączył(a): Śr sie 05, 2009 15:02

Postprzez bohdi Pn cze 25, 2012 20:41  Re: GP Europy 2012

hideto napisał(a):Mylisz Bohdi skutki głupoty i napalenia Maldonado z (w twoim mniemaniu) dowodami jego bezsilności i niewinności.


Napalenia- zgodzę się. W końcu to gorąca krew prosto z Wenezueli. Głupoty- i tu nie zgodzę się. Raczej brak doświadczenia. A widziałeś jak wyprzedził Kimasa na 2 okrążeniu? Kapitalny manewr.
Bezsilny był, bo sam wpakował się na tą tarkę i nie miał już zbyt wiele do powiedzenia.

Chodzi mi o to, że sytuacja nie była wcale taka jednoznaczna, jak sam przyznał to Whitmarsh i zarówno Maldonado jak i Lewis zostali pokarani za swoje "gorące głowy".

Poza tym pozostawmy już Pastora w spokoju ;) :
Obrazek
"Mój Bóg śpi w pokoju obok. Rusz Go, a wydłubię ci oczy plastikową łyżeczką "
...lataj synku nisko i powoli... jak mówiła mama do młodego pilota.
Avatar użytkownika
bohdi
 
Dołączył(a): Cz lip 17, 2008 16:12
Lokalizacja: Gliwice/Waterford, Ireland

Postprzez Sanki Wt cze 26, 2012 11:14  Re: GP Europy 2012

Bohdi nie warto przekonywać nikogo do Maldonado. Toż to tylko paydriver, niech się zachwycają dalej boskim Nico Hulkenbergiem, przecież to dopiero gwiazdka!
Obrazek
Sanki
 
Dołączył(a): N cze 10, 2007 19:01

Postprzez hideto Wt cze 26, 2012 11:43  Re: GP Europy 2012

Lepszy Hulkenberg który jak ma okazję to wyciągnie 95% z bolidu i dojedzie w punktach niż Maldonado który podium pewne na 100% zaprzepaści swoją głupotą.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Lukas Wt cze 26, 2012 14:37  Re: GP Europy 2012

A ktoś może ma dojście do filmiku postoju McLarena, który pobił rekord szybkości? (Chodzi mi o ten, w którym NIE zepsuł się podnośnik) :)
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez Luca Wt cze 26, 2012 17:19  Re: GP Europy 2012

A czy rekord to nie był ustanowiony podczas Grand Prix Kanady 2011 kiedyś to miechanicy wymienili Massie opony w 2,3 s?
Obrazek
Avatar użytkownika
Luca
 
Dołączył(a): Pt kwi 22, 2011 17:32
GG: 25875941

Postprzez hideto Wt cze 26, 2012 17:59  Re: GP Europy 2012

Na pewno nie, bo rok temu najszybsze pity miał Merc.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez kubusiowy Wt cze 26, 2012 21:15  Re: GP Europy 2012

coś tam było z Ferrari ale chyba w Indiach
Avatar użytkownika
kubusiowy
 
Dołączył(a): Wt cze 29, 2010 14:08
Lokalizacja: Łódź
GG: 2581849

Postprzez Kazik Wt cze 26, 2012 22:54  Re: GP Europy 2012

Tutaj trenują..za trzecim razem chyba najlepiej wyszło..
http://www.youtube.com/watch?v=s5n5wbyn_aI
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2012

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość