Przed GP Wielkiej Brytanii 2012

Moderator: Ekipa F1

Postprzez ozo95 So lip 07, 2012 15:59  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2012

Ciekawe czy dopuszczą Pic-a. Szkoda kary dla Nico, ale liczę że zdobędzie dużo Pkt razem z Groszkiem; a Seb awansuje na podium i awansuje w generalce :D
"Znałem go z pierwszej ręki i 99% rzeczy, jakie czytaliście o Ayrtonie, były nieprawdą. Był bardzo dobrym człowiekiem, wspomagał mnie i pomagał we wszystkich problemach, jakie miałem. Był jednym z tych, którzy naprawdę mnie bronili."
Avatar użytkownika
ozo95
 
Dołączył(a): N mar 13, 2011 19:48
Lokalizacja: Włoszczowa
GG: 22917922

Postprzez Mexi So lip 07, 2012 16:01  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2012

Dopuszczą, po pierwsze Glock się wyrobił z dużym zapasem, po drugie uzasadnią to szybką poprawą czasów wraz z biegiem sesji.
RK: "Przepraszam to nie do d... tylko do pupy..heheheh" LOL
(21:40:17) Mexi: nando chyba ciśnie aż rozk**wi silnik ;p
(21:44:55) macko93: Alonso out
Avatar użytkownika
Mexi
 
Dołączył(a): So kwi 07, 2007 12:15
Lokalizacja: Łódź
GG: 3539392

Postprzez Shaitan So lip 07, 2012 16:03  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2012

Głupi błąd Grosjeana. Swoją drogą powinien dostać info przez TR, że jest w Q3 i ma spokojnie dojechać do boksów.

Poza tym Q3 naprawdę fantastyczne :) !!!
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Postprzez Michal2_F1 So lip 07, 2012 16:13  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2012

Fernando! :D

Niesamowite kwalifikacje, z fantastycznym rezultatem. Saubery pewnie także walczyłyby o wysokie pola, gdyby nie błąd z założeniem interów na początku restartu Q2.
Michal2_F1
 
Dołączył(a): N gru 14, 2008 10:12
Lokalizacja: Radziejów

Postprzez pepsi-opc So lip 07, 2012 16:43  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2012

hideto napisał(a):Tak to prawda. Swoją drogą Grosjean drogi raz w sezonie wchodzi do Q3 i nie dojeżdża do boksu po Q2..

Kiedy był ten pierwszy raz ?? Jeśli już to drugi raz w Q3 nie wykonał pomiarowego okrążenia.
Avatar użytkownika
pepsi-opc
 
Dołączył(a): So maja 16, 2009 22:47
Lokalizacja: Sochaczew
GG: 8255927

Postprzez bohdi So lip 07, 2012 17:15  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2012

"Mój Bóg śpi w pokoju obok. Rusz Go, a wydłubię ci oczy plastikową łyżeczką "
...lataj synku nisko i powoli... jak mówiła mama do młodego pilota.
Avatar użytkownika
bohdi
 
Dołączył(a): Cz lip 17, 2008 16:12
Lokalizacja: Gliwice/Waterford, Ireland

Postprzez Angulo So lip 07, 2012 18:08  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2012

Alonso tradycyjnie już miał więcej szczęścia niż rozumu.
Po pierwsze: w Q1 uratowała go czerwona flaga.
Po drugie: omal nie skończyłby na bandzie.
Po trzecie: nie dostał kary notując swój najlepszy czas w Q2 przy żółtych flagach, Button zwolnił i skończył na 18 miejscu, więc znów bardziej opłacało się łamać przepisy. Stawiam, że każdy inny kierowca w tej sytuacji dostałby karę.
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez AutoryteT So lip 07, 2012 18:17  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2012

Angulo napisał(a):Po trzecie: nie dostał kary notując swój najlepszy czas w Q2 przy żółtych flagach, Button zwolnił i skończył na 18 miejscu, więc znów bardziej opłacało się łamać przepisy. Stawiam, że każdy inny kierowca w tej sytuacji dostałby karę.

W 3 sektorze pod koniec Q1(bo o to Ci chyba z Buttonem chodzi) tak się rozpadało, że każdy kierowca robił tam czasy 3-3.5s gorsze od swojego best, gdzie S3 był jeszcze suchy ;). Tym bardziej, że Glock zaparkował na samym początku S1, a nie S3 (?)
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez AleQ So lip 07, 2012 18:20  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2012

Angulo napisał(a):Alonso tradycyjnie już miał więcej szczęścia niż rozumu.
Po pierwsze: w Q1 uratowała go czerwona flaga.
Po drugie: omal nie skończyłby na bandzie.
Po trzecie: nie dostał kary notując swój najlepszy czas w Q2 przy żółtych flagach, Button zwolnił i skończył na 18 miejscu, więc znów bardziej opłacało się łamać przepisy. Stawiam, że każdy inny kierowca w tej sytuacji dostałby karę.


Zrzędzisz jak moherowy beret
Po 1.: jak już to w Q2, poza tym to Ferrari skopało mu strategię wysyłając go na początku na interach. To samo można powiedzieć, że Massa, MSC,Maldonado i Grożek to też farciarze, bo RF im uratowła skórę i poźniej awansowali do Q3 :dusi:
Po 2.: Omal/prawie robi wielką różnicę ;)
Po 3.: Alonso zwolnił w S3 i nie uzyskał rekordu sektoru,więc kary nie dostanie.
Zaraz pewnie wyjedziesz znow o pechu McL jak to Button został skrzywdzony przez Glocka w Q1 ,skoro przez całą sesję był najwolniejszy w stawce nie licząc "nowych" i zamiast wcześniej zapewnić awans to dopiero na koniec się obudził :shock:

Kwalifikacje dość interesujące ,jednak nie wiem czemu CW robi jeszcze w F1. Myślałęm, że poczeka jeszcze, aż będzie można użyć slicki :twisted:

Fantastyczny wynik Ferrari, wielka brawa również dla MSC i Kangura. Lotus dość niewyraźnie. Oby jutro nasz kochany MŚ nie wygrał i aby po raz 3. usłyszeli hymny Byczków i Makaronów :)
Avatar użytkownika
AleQ
 
Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 14:47
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez SirKamil So lip 07, 2012 18:34  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2012

AleQ napisał(a):Oby jutro nasz kochany MŚ nie wygrał i aby po raz 3. usłyszeli hymny Byczków i Makaronów :)
Mów za siebie. Z biegiem sezon zacząłem dopingować Vettela, byle tylko tytułu nie zdobył ten czerwony, największy fuksiarz ukladu słonecznego ;)
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez Angulo So lip 07, 2012 18:37  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2012

byle tylko tytułu nie zdobył ten czerwony, największy fuksiarz ukladu słonecznego

Wreszcie!!! Po nie wiem ilu latach wreszcie ktoś poparł tezę, że Alonso to fuksiarz. :brawo:
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez Hellsbells So lip 07, 2012 18:39  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2012

Angulo napisał(a):Po drugie: omal nie skończyłby na bandzie.

To nie było wyłącznie szczęście, rozsądnie puścił hamulce w odpowiednim momencie i z tego wyszedł.
Angulo napisał(a):Po trzecie: nie dostał kary notując swój najlepszy czas w Q2 przy żółtych flagach, Button zwolnił i skończył na 18 miejscu, więc znów bardziej opłacało się łamać przepisy. Stawiam, że każdy inny kierowca w tej sytuacji dostałby karę.

To nieważne, że ALO zakończył swoje okrążenie przy żółtych flagach, ważne co się stało w tym konkretnym zakręcie. Takie rzeczy osądza się na podstawie telemetrii, czy kierowca zwolnił na tym zakręcie, czy nie. A co do drugiego zarzutu, to jakoś nie przypominam sobie, żeby był w jakiś szczególny sposób traktowany przez sędziów, więc jest to zarzut bezpodstawny,

-- So lip 07, 2012 19:43 --

SirKamil napisał(a):
AleQ napisał(a):Oby jutro nasz kochany MŚ nie wygrał i aby po raz 3. usłyszeli hymny Byczków i Makaronów :)
Mów za siebie. Z biegiem sezon zacząłem dopingować Vettela, byle tylko tytułu nie zdobył ten czerwony, największy fuksiarz ukladu słonecznego ;)

Ja już dawno przestałem wierzyć w coś takiego jak szczęście. Wszystko z czegoś wynika a "pech" to zwyczajna wymówka. Wiem to, mimo, że jestem fanem Arsenalu i co chwila mógłbym się uskarżać na zdarzenia losowe/nieprzychylność sędziów itp ;).
Hellsbells
 
Dołączył(a): So paź 09, 2010 10:54

Postprzez hideto So lip 07, 2012 18:43  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2012

Nie trzeba żadnej telemetrii. Sky pokazało powtórkę i ewidentnie słychać na niej jak Alonso puszcza pedał gazu.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez SirKamil So lip 07, 2012 18:50  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2012

Angulo napisał(a):
byle tylko tytułu nie zdobył ten czerwony, największy fuksiarz ukladu słonecznego
ak
Wreszcie!!! Po nie wiem ilu latach wreszcie ktoś poparł tezę, że Alonso to fuksiarz. :brawo:
Nie wnikam generalnie, nie jestem fanem przypisywania wszystkiego paranormalnym zależnościom- to tak zwyczajnie... po prostu w tym sezonie że się tak wyrażę, morze zdaje mu się rozstępować przed przednim skrzydłem :wink:
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez Hellsbells So lip 07, 2012 18:50  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2012

Pole:
Hellsbells
 
Dołączył(a): So paź 09, 2010 10:54

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2012

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości