Przed GP Węgier 2012

Moderator: Ekipa F1

Postprzez ZderzacK So lip 28, 2012 21:49  Re: Przed GP Węgier 2012

Oj tam, Cichy, oczywiście Guzik nie daje rady w tym sezonie Hamiltonowi. Tyle, że są to jednak kierowcy o zupełnie odmiennym stylu jazdy (choć zgodzę, się, że obydwa style ewoluowały). Jeżeli dzieje się tak, że Button z wyścigu na wyścig traci w kwalifikacjach do kolegi z dwóch dziesiątych do nawet prawie sekundy to albo modyfikacje bolidu się z nim zupełnie nie dogadały (a nie wierzę już teraz, że bolid jest pod Hamiltona, to nie czasy Dennisa), albo facet przeszedł wylew/udar. To jest po prostu niemożliwe. Podobnie jak to, że gość zjadał twardszą mieszankę szybciej niż inni miększą.

Myślałem, że nowy pakiet MP4-27 bardzo pomógł Buttonowi, ale dzisiejszy wynik niestety tego nie potwierdza, a szkoda. Myślałem, że miedzy nimi karty zostaną znowu rozdane, ale Lewisowi, jak już ktoś pisał, dobry wynik należy się jak psu buda.

Bardzo cieszę się postawą Grocha. On ma wielki talent. To naprawdę nic, że nie zawsze w pełni panuje nad wyścigiem. Tego można się nauczyć, a talentu nie kupisz nigdzie. Poza tym, jest jednym z równiej jeżdżących "narybków". Jest marzeniem Senny, Pietrowa czy Vergne'a.
Avatar użytkownika
ZderzacK
 
Dołączył(a): Pt mar 05, 2010 12:52
Lokalizacja: JosephVille/W-wa

Postprzez Kubuś Fatalista So lip 28, 2012 21:52  Re: Przed GP Węgier 2012

cichy napisał(a):Ja tam bym się bardziej skupił na McLarenie.. zły Lewis kopie wielkiego ,przaśnego, cudownego, ukochanego majstera z 2009... tfu...
:P



Ot bo to taki mistrz cudownej technologii jak pewien Niemiec (oczywiście nie chodzi o tego z gwiazdkami na kasku). Wsparcie od szefostwa do tego geniusze inżynierii i setki milionów = nowy Senna
Ostatnio edytowano So lip 28, 2012 22:04 przez Kubuś Fatalista, łącznie edytowano 1 raz
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez ZderzacK So lip 28, 2012 22:01  Re: Przed GP Węgier 2012

Dobrze, że ktoś tak szybko mi to z ust wyjął.

Prawdę mówiąc liczyłem na małą sensację z mapami silnika RB, a tu stracili może 3 dziesiąte, a więc granica błędu/toru no i faktu, że ostatnio sporo kwalifikacji było w deszczu. Hły hły, może Ferrari robiło to samo i mają w plery więcej, niż tylko tradycyjnie nielubiany przez nich układ toru? Takie tam domysły, ale lubię się nimi bawić. Bez wyciągania wiążących wniosków oczywiście.
Avatar użytkownika
ZderzacK
 
Dołączył(a): Pt mar 05, 2010 12:52
Lokalizacja: JosephVille/W-wa

Postprzez cichy So lip 28, 2012 22:07  Re: Przed GP Węgier 2012

Kubuś, ja czekam na ten piękny dzień kiedy Ty zrozumiesz, że nie każdy post na tym forum musi być hejtowany przez Ciebie i że te Twoje przaśne wrzutki na Vettela mi koło nosa latają, bo jakoś nigdy do niego sympatią nie pałałem :)
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Kubuś Fatalista So lip 28, 2012 22:30  Re: Przed GP Węgier 2012

Tak najzwyczajniej zachciało mi się śmiać gdy przeczytałem twój post dotyczący Buttona. Śmiesznie wygląda podjazd na "mistrza" tej samej klasy co Vettel. Choć może jest w tym coś z filozofii hipokryty Hornera ?
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez Kazik So lip 28, 2012 22:35  Re: Przed GP Węgier 2012

Mercedesy dzisiaj bardzo odstawały...pomijam fakt,że Schumi to dzięki Pastorowi "mógłby się dzisiaj zabić" bo w pewnym momencie zupełnie nie widział gdzie jedzie...
Chciałbym aby jutro nie popadało...i ten Lewi mógłby wygrać dla odmiany.
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez hideto So lip 28, 2012 23:30  Re: Przed GP Węgier 2012

Kubuś Fatalista napisał(a):Tak najzwyczajniej zachciało mi się śmiać gdy przeczytałem twój post dotyczący Buttona. Śmiesznie wygląda podjazd na "mistrza" tej samej klasy co Vettel. Choć może jest w tym coś z filozofii hipokryty Hornera ?

Mimo wszystko, to Vettel, niezależnie od naszych sympatii, jest tych kilka oczek wyżej pod względem umiejętności niż Kuba Guzik.

Jak widzę, jak od kilku GP praktycznie co zakręt koła gość blokuje, to po prostu nie wierzę. I to mimo tego, że nigdy go za dobrego kierowcę nie uznawałem, ot kolejny średniak z brytyjską flagą w licencji.

Co do Mercedesów... to ja rozumiem że Hungaro to w pewnym sensie tor bardzo specyficzny, ale żeby tak nagle z pierwszej czwórki spaść na sam koniec starej stawki ? mam nadzieję, że to bolidy po całości ustawione pod jutrzejsze ew. deszcze i burze które przepowiadają wszystkie możliwe portale pogodowe...
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Kazik N lip 29, 2012 0:19  Re: Przed GP Węgier 2012

Z Mercami to bardzo możliwe jeżeli chodzi o set-up na jutro...Schumi az. 17-ty ale nogi z gazu nie zdjął pomimo jazdy "we mgle" (Maldonado show).
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez hideto N lip 29, 2012 0:41  Re: Przed GP Węgier 2012

Jak nie zdjął ? Wszedł we mgłę i kompletnie w niej odpuścił...
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Kazik N lip 29, 2012 0:54  Re: Przed GP Węgier 2012

Nie mam riplaya ale wydawało mi się,że poszedł w ciemno...na sky sports się patrzyłem
może się mylę..
Jutro w wyścigu wcale nie muszą być straceni. Nawet pogoda nie jest tym decydującym czynnikiem. Zobaczymy.
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez cichy N lip 29, 2012 7:13  Re: Przed GP Węgier 2012

Kubuś chodziło mi o ten ogromny fanatyzm, który pojawił się na jego punkcie w sezonie 2009 ;) A czy dałbym im ten sam poziom? nah, Vettel stety niestety parę mm wyżej..
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Saruto N lip 29, 2012 7:15  Re: Przed GP Węgier 2012

Jeśli pogoda się utrzyma to będzie ciekawie, bo obecnie leje dość mocno.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Marker N lip 29, 2012 7:52  Re: Przed GP Węgier 2012

Kazik napisał(a):Nie mam riplaya ale wydawało mi się,że poszedł w ciemno...na sky sports się patrzyłem
może się mylę..
Jutro w wyścigu wcale nie muszą być straceni. Nawet pogoda nie jest tym decydującym czynnikiem. Zobaczymy.


Wpadł na pełnym ogniu w piasek, później zaczął hamować przed zakrętem i mając brud na oponach ślizgał się .
Avatar użytkownika
Marker
 
Dołączył(a): Wt sie 04, 2009 13:42
Lokalizacja: Choroszcz
GG: 4354013

Postprzez leni93 N lip 29, 2012 7:56  Re: Przed GP Węgier 2012

Na pewno na płnym gazie nie przejechał tego kurzu. Odpuścił od razu jak w niego wjechał
Avatar użytkownika
leni93
 
Dołączył(a): Cz gru 11, 2008 22:23
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
GG: 7937112

Postprzez TommyYse N lip 29, 2012 8:43  Re: Przed GP Węgier 2012

Obrazek
Obrazek #22 #14 #5 #27 #3 #17
Avatar użytkownika
TommyYse
 
Dołączył(a): So lis 26, 2011 2:30
Lokalizacja: Śląsk

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2012

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość