Przed GP Japonii 2012

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Zakhary So paź 06, 2012 10:10  Re: Przed GP Japonii

Macie jakieś linki do skrótów lub powtórek sesji treningowych? Ew, najciekawsze akcje.
Avatar użytkownika
Zakhary
 
Dołączył(a): Cz wrz 23, 2010 20:34

Postprzez Lukas So paź 06, 2012 10:14  Re: Przed GP Japonii

Nie rozumiem ogólnego zachwytu nad tym, że Kimi jest po prostu gburem, który nie szanuje dziennikarki, która nigdy w stosunku do kierowców nie jest w żaden sposób niemiła, czy zbyt dociekliwa. Naprawdę tak fascynujące jest nieradzenie sobie z emocjami i tym, że się dało ciała? Dziennikarze nie są święci, ale akurat wylewanie frustracji na Natalie nie zachwyca mnie ani w 1%.
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez Shaitan So paź 06, 2012 10:14  Re: Przed GP Japonii

Rozeszło się po kościach. Reprymenda dla Vettela. Decyzja do przewidzenia.
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Postprzez Danieloss So paź 06, 2012 10:26  Re: Przed GP Japonii

Vettel dostanie karę jak komuś na tył najedzie... Aczkolwiek gdyby nie ta przygoda Raikkonena kto wie, czy to właśnie on startowałby z pierwszego pola.
Avatar użytkownika
Danieloss
 
Dołączył(a): Wt lip 12, 2011 8:48

Postprzez Lukas So paź 06, 2012 10:29  Re: Przed GP Japonii

Kto?
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez ice So paź 06, 2012 10:32  Re: Przed GP Japonii

Lukas napisał(a):Nie rozumiem ogólnego zachwytu nad tym, że Kimi jest po prostu gburem, który nie szanuje dziennikarki, która nigdy w stosunku do kierowców nie jest w żaden sposób niemiła, czy zbyt dociekliwa. Naprawdę tak fascynujące jest nieradzenie sobie z emocjami i tym, że się dało ciała? Dziennikarze nie są święci, ale akurat wylewanie frustracji na Natalie nie zachwyca mnie ani w 1%.

Jakie wylewanie frustracji? Widać, że nie jest zadowolony ani tym bardziej chętny do wywiadu więc odpowiada bo musi. Dobrze powiedział z tym, że reszta go nie obchodzi bo co on niby takiego zrobił ? wjechał w kogoś? przyblokował? Chwilowy YF i tyle, a dziennikarka chyba oczekiwała, że będzie przepraszał za to wszystkich dookoła. Lepszy spokojny "gbur" niż spuchnięty ze złości dzieciak obwiniający wszystkich tylko nie siebie ;)
Formuła 1 skończyła się wraz z sezonem 2008.
„Bolidy F1 muszą być tylko dla prawdziwych mężczyzn, nie dla nastolatków, którzy potrafią obsługiwać przyciski na kierownicy." - Niki Lauda
Avatar użytkownika
ice
 
Dołączył(a): Śr sie 05, 2009 15:02

Postprzez Lukas So paź 06, 2012 10:42  Re: Przed GP Japonii

Niby o kim mówisz? Jakieś filmiki z takimi wypowiedziami "dzieciaka"? Rozumiem, że będziesz teraz bronił do ostatniej kropli Krwi Raikkonena, jak to już kiedyś było ale mimo to chętnie bym zobaczył spuchniętego kierowcę.
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez Michal2_F1 So paź 06, 2012 10:43  Re: Przed GP Japonii

Danieloss napisał(a):Vettel dostanie karę jak komuś na tył najedzie... Aczkolwiek gdyby nie ta przygoda Raikkonena kto wie, czy to właśnie on startowałby z pierwszego pola.

Pewnie chodzi mu o Alonso.
Michal2_F1
 
Dołączył(a): N gru 14, 2008 10:12
Lokalizacja: Radziejów

Postprzez sneer So paź 06, 2012 10:44  Re: Przed GP Japonii

Hehe, a jam pisałem w temacie o GPM, że czas zmienić Hamiltona na Buttona, to zostałem zakrzyczany że skąd. A tymczasem - jak na załączonym obrazku :)
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Pieczar So paź 06, 2012 10:46  Re: Przed GP Japonii

Lukas wyluzuj, Kimi nigdy zbyt wylewny nie był. Zresztą ja tam nie widzę żadnego wylewania frustracji na dziennikarkę.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Damos So paź 06, 2012 10:49  Re: Przed GP Japonii

Lukas napisał(a):Nie rozumiem ogólnego zachwytu nad tym, że Kimi jest po prostu gburem, który nie szanuje dziennikarki, która nigdy w stosunku do kierowców nie jest w żaden sposób niemiła
Łukasz, ani nikt się nie zachwyca gburowatością ani Kimi nie był niegrzeczny. Po prostu nie miał nic do powiedzenia czy to z powodu braku inwencji czy kłopotów językowych :) Praktycznie - na każde pytanie odpowiedział :)
Avatar użytkownika
Damos
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn cze 13, 2005 7:07
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Lukas So paź 06, 2012 10:51  Re: Przed GP Japonii

Nie no, mowa ciała opanowanego po dobrych kwalifikacjach kierowcy, zdecydowanie odchodzenie od mikrofonu to sugeruje... Być małomównym, a być chamem to dwie różne rzeczy. Swoją drogą robienie na tym PRu przez Lotusa też jest śmieszne (vide maglowany do porzygu motyw z lodami w Malezji).

Damos - oj a ja widziałem wiele oznak zachwytu, czy to na twitterze, czy facebooku i innych źródłach.
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez Mexi So paź 06, 2012 10:53  Re: Przed GP Japonii

Pełno kar, szkoda Kimiego, mógł być parę oczek wyżej ;) Zaskoczenie in minus to Alonso i Hamilton, ale oni akurat trafili na żółtą flagę. Sytuacja Alonso martwi o tyle, że zaczynam bać się, że znowu nie utrzyma przewagi do końca sezonu i paluch zgarnie tytuł. Zwłaszcza, że Vettel startuje z P1, a kolejny weekend Ferrari wygląda na trzecią (po Makach i RBR) siłę w stawce. Nie widziałem przyblokowania Alonso przez Niemca, ale jeżeli rzeczywiście tak było, +3 na starcie powinien dostać, tak jak JEV. Znowu sędziowie robią równych i równiejszych...

Bardzo mocne Saubery i kto wie co osiągną w wyścigu. Ostatnio tak wysoko byli w Belgii, wówczas nie dojechali do T1 :D Myślę, że jutro będzie lepiej. Mercedesy z kolei fatalnie. Warto też zauważyć sytuację w końcówce stawki, która nie stanowi już zestawu Caterham-Marussia-HRT, teraz jest piękna kanapka i tylko Kovalainen jeszcze odskakuje od rywali. Pozycja Glocka z Singapuru wcale nie była taka "przypadkowa" (cudzysłów bo i tak P12 to dużo za wysoko na ich formę). Caterham, z 1-2s przewagi z początku sezonu praktycznie nic nie zostało. Koval powinien uciekać jak najdalej, ale chyba nie ma koła ratunkowego.

Jutro, za sprawą Hamiltona, Alonso i Kimiego a także Pereza (Kobayashiego też?) - możemy liczyć na ciekawy wyścig, choć jeżeli któryś z nich ma wygrać przed Vettelem, to chyba tylko Sauber.

@Lukas:
Imho w tym przypadku przesadzasz. Kimi "nie przegiął", widać zdenerwowanie/rozczarowanie wynikiem i niechęć do wywiadów w tym momencie, ale i tak odpowiedział na każde pytanie.
EDIT: Myslę, że w podobnej sytuacji również nie odpowiadałbyś na pytania w ten sposób. Głupi przykład - wylewny jesteś jak polejesz kolokwium/egzamin? :P
Ostatnio edytowano So paź 06, 2012 10:55 przez Mexi, łącznie edytowano 1 raz
RK: "Przepraszam to nie do d... tylko do pupy..heheheh" LOL
(21:40:17) Mexi: nando chyba ciśnie aż rozk**wi silnik ;p
(21:44:55) macko93: Alonso out
Avatar użytkownika
Mexi
 
Dołączył(a): So kwi 07, 2007 12:15
Lokalizacja: Łódź
GG: 3539392

Postprzez Pieczar So paź 06, 2012 10:54  Re: Przed GP Japonii

A to on jeden tak się zachowuje? Przypomnij sobie wywiady z Kubicą i jego wykrętne odpowiedzi, drapanie po nosie, rozglądanie się naokoło, etc. Robisz problem, tam gdzie go nie ma. Prześpij się albo co.

Swoją drogą tyle narzekania jest na pijarowe i sztuczne zachowanie kierowców, a teraz wielkie halo, bo ktoś zachował się naturalnie i nie ukrywał swojej frustracji. Trochę dystansu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Lukas So paź 06, 2012 10:59  Re: Przed GP Japonii

Chyba oglądamy inne wywiady... Sarkastyczne "I spun" (biorąc pod uwagę, że wydarzyć mogło się milion rzeczy, w tym awarii) i robienie idiotki z pytającej jest normalną odpowiedzią na pytanie. Ok, jeśli tak to nie mam więcej uwag. Jakoś Hulkenberg czy inni kierowcy inaczej przyznają się do błędów. Wasza reakcja tylko potwierdza fakt, że adorujecie jego zachowanie.

A czy ja gdzieś tu bronię Kubicę (lub kiedykolwiek broniłem)? Dlaczego odwracacie kota ogonem i nie możecie znieść krytyki Kimiego? Gdzie niby robię problem? Zauważyłem tylko chore zjawisko ekscytowania się gdy ktoś jest opryskliwy, co nie jest zaletą w przypadku kierowcy. A z poradami co do mojego życia lepiej się wstrzymaj, bo wnoszą tyle do dyskusji co komentarze Borowczyka.
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2012

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość