GP Korei Południowej 2012

Moderator: Ekipa F1

Postprzez cichy N paź 14, 2012 8:51  GP Korei Południowej 2012

Przy ostatnich okrążeniach, stwierdziłem, że nie potrzebna mi była ta kawa.. pikawa mi prawie wyskoczyła :P Już myślałem, że fatum Korei powróciło :)

Wyścig szału nie zrobił, bo to w końcu Korea :P Najbardziej się śmiałem z tego, że jak zobaczyłem tą trawę, pomyślałem "Na bank wjedzie w nią Lewis i coś się stanie, Angulo znów będzie o tym gadał trzy dni..." :twisted:

Schumi się chyba obudził jak Massa, pod koniec sezonu. Albo naoglądał się powtórek z jego dawnych ekscesów na torach, bo z Paulem walczył w taki sposób w jaki umie najlepiej, wypychając :-)

PS. W co dostał Rosberg, że się tak zadymił?
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez slipstream N paź 14, 2012 8:55  Re: GP Korei

PS. W co dostał Rosberg, że się tak zadymił?

Niekoniecznie, może po prostu coś tam wpadło pod koło i mocno ścierało oponę...
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Zakhary N paź 14, 2012 8:59  Re: GP Korei

Jeżeli dobrze widziałem to dym pochodził z sekcji bocznej bolidu. Nie było fajnej powtórki, ale wydaje mi się, że kobayashi zahaczył się z Rosbergiem i dopiero potem poleciał do przodu tracąc przyczepność trochę.

A co do Vettela... Czy czasem nie przesadzono trochę z tą całą dramaturgią? Chyba nie było aż tak źle...
Avatar użytkownika
Zakhary
 
Dołączył(a): Cz wrz 23, 2010 20:34

Postprzez Shaitan N paź 14, 2012 9:00  Re: GP Korei

Dosyć mocno kontrolowany wyścig przez RBR. Szczerze to myślałem, że będzie więcej walki ze strony Ferrari, a właściwie to miałem na myśli Fernando. Jak się jednak okazało, nie on był dzisiaj szybszym kierowcą w duecie Ferrari :wink: .

Świetna jazda Hulka, który od kilku ostatnich GP jeździ rewelacyjnie!

Raikkonen już definitywnie pożegnał się z szansami na WDC, które pozostają już tylko matematyczne. Mnie osobiście cieszy wreszcie czysty weekend Romaina, od którego aż emanowała ostrożność na torze... :wink: . Dwójka Saubera odwaliła tym razem jego robotę :wink: .

Na uwagę zasługuje też konkurencyjność JEV-a i Ricciardo :dobrze: .

Hamilton powoli zaczyna się objeżdżać w pozycjach, które czekają go za rok :P .
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Postprzez Pieczar N paź 14, 2012 9:03  Re: GP Korei

Swoją drogą organizatorzy się nie popisali - najpierw 9 okrążeń im zajmuje zabranie kawałka skrzydła z toru, a potem jeszcze ta sztuczna trawa...
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Zakhary N paź 14, 2012 9:04  Re: GP Korei

Jak to mój ojciec powiedział dzisiaj: "Nikt Hamiltonowi nie kazał wyjeżdżać poza tor". :twisted: Oczywiście to tak ironicznie, bo idąc tym tokiem myślenia to Kubicy w 2007 też nikt nie kazał wyjeżdżać.
Ostatnio edytowano N paź 14, 2012 9:05 przez Zakhary, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Zakhary
 
Dołączył(a): Cz wrz 23, 2010 20:34

Postprzez slipstream N paź 14, 2012 9:04  Re: GP Korei

najpierw 9 okrążeń im zajmuje zabranie kawałka skrzydła z toru,

Tak prawdę mówiąc to miałem wrażenie ze ten kawałek to tam leżał do końca bo było widać wyraźnie kiedy było wyprzedzanie na prostej drs... 9 okrążeń na zebranie bolidu Rosberga to dopiero "popis".
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez maiesky N paź 14, 2012 9:04  Re: GP Korei

To była ściema z tą oponą, na dodatek rozdmuchana przez naszego komentatora.
Wiedzieli, że ventyl jest szalony i może znowu próbować bić rekord na koniec, więc woleli go stemperować. Nie widziałem znacznego spowolnienia w jego czasach. Wyścig dosyć nudny. Manewr wyprzedzania HAM i GRO przez HUL wyśmienity!
Avatar użytkownika
maiesky
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 12:16
Lokalizacja: Świecie

Postprzez Zakhary N paź 14, 2012 9:09  Re: GP Korei

Swoją drogą, szkoda, że Kimi utknął za Hamiltonem. Jakoś ten DRS Lotusa nie robił szału dzisiaj na McLarenie.
Avatar użytkownika
Zakhary
 
Dołączył(a): Cz wrz 23, 2010 20:34

Postprzez Lukas N paź 14, 2012 9:09  Re: GP Korei

Lewis po raz kolejny miał awarię zawieszenia... 3cia awaria w 3cim wyścigu z rzędu.
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez Mexi N paź 14, 2012 9:10  Re: GP Korei

Rosberga zahaczył Kobayashi, było widać na powtórce od przodu. Chyba nawet najpierw Sauber poleciał w Mercedesa i rykoszetem w Buttona ;)
RK: "Przepraszam to nie do d... tylko do pupy..heheheh" LOL
(21:40:17) Mexi: nando chyba ciśnie aż rozk**wi silnik ;p
(21:44:55) macko93: Alonso out
Avatar użytkownika
Mexi
 
Dołączył(a): So kwi 07, 2007 12:15
Lokalizacja: Łódź
GG: 3539392

Postprzez Artello96 N paź 14, 2012 9:18  Re: GP Korei

Zakhary napisał(a):Jeżeli dobrze widziałem to dym pochodził z sekcji bocznej bolidu.


Absolutna racja, Rosberg dostał w tą samą sekcję jak niegdyś Button podczas GP Belgii w 2010 roku, jednak uszkodzenia były zdecydowanie mniejsze i jedno okrążenie zdołał dzięki temu przejechać.
Obrazek
Avatar użytkownika
Artello96
 
Dołączył(a): Cz sie 06, 2009 10:09
GG: 3822116

Postprzez Lukas N paź 14, 2012 9:19  Re: GP Korei

Saubery dziś pojechały kompletnie idiotycznie, pomyje spadają zawsze na Grosjeana, ale w czym dziś się różnił Kobayashi? Jestem zdegustowany ich dzisiejszą jazdą :(
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez cichy N paź 14, 2012 9:21  Re: GP Korei

Co do tego wypadku, to na powtórkach widać jak bolid Kamuiego, między Mercem i McLarenem zachowuje się jak piłeczka na flipperze :D ** ping ** - ping ** - ping ** - BONUS!!

:evil:
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez ventylator N paź 14, 2012 9:22  Re: GP Korei

Pierwszy dublet w tym sezonie. Cieszy świetna forma Red Bulla, dobry wyścig Toro Rosso i Hulkenberga.
Avatar użytkownika
ventylator
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 13:17
Lokalizacja: Bytom

Następna strona

Powrót do Sezon 2012

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron