Przed GP Indii 2012

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Schumacher So paź 27, 2012 15:10  Re: Przed GP Indii 2012

Oni tam nie są do lubienia ale do wygrywania. W praktyce większość z nich to zadufani w sobie indywidualiści. F1 nie ma koleżeństwa, już kiedyś Niki o tym wspominał, a ja mu wierzę.

BTW. W tym pojedynku między ferdasem a Vettelem, jestem za Niemcem.
Obrazek
Avatar użytkownika
Schumacher
 
Dołączył(a): Wt wrz 18, 2007 11:01
Lokalizacja: Pszów
GG: 7542563

Postprzez Karol So paź 27, 2012 16:21  Re: Przed GP Indii 2012

Panowie, takie małe upewnienie - godzina jutrzejszego wyścigu się nie zmienia pomimo zmiany czasu, zgadza sie?
Bullshit stops when the clutch drops.
Avatar użytkownika
Karol
redaktor
 
Dołączył(a): Wt paź 30, 2007 21:30
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez marwoj666 So paź 27, 2012 16:25  Re: Przed GP Indii 2012

Tak, wyścig o 10:30 czasu zimowego :wink:
.:: Szybkiego powrotu do F1 Robert! ::.
"If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver..."
Avatar użytkownika
marwoj666
 
Dołączył(a): Śr lip 21, 2010 18:24

Postprzez MarK So paź 27, 2012 16:32  Re: Przed GP Indii 2012

Schumacher napisał(a):Oni tam nie są do lubienia ale do wygrywania. W praktyce większość z nich to zadufani w sobie indywidualiści. F1 nie ma koleżeństwa, już kiedyś Niki o tym wspominał, a ja mu wierzę.

Wierzysz Laudzie? Czeeeekaj wierzysz zadufanemu gburowi, którego z założenia wielu nie lubiło, że są same gbury i nie ma koleżeństwa? Hm.. no w sumie racja, ale to ON jest tego genialnym przykładem, a nie inni. :evil: Ja jakoś wierzę normalnym ludziom i pamiętam jak Webber, Fisichella Kubica, Massa, Alonso i inni mówili jak grywają razem w karty itp. itd.
Poza tym nie wiem, czy brałeś kiedykolwiek udział w jakiejś rywalizacji sportowej, ale jeśli tak to powinieneś wiedzieć, że na torze / bieżni / korcie gdziekolwiek jest się rywalami i rządzą nami emocje, a po zakończonej rywalizacji wracamy do bycia "tylko" ludźmi.

Dorabiacie ideologie. Każdy wie, że sporty motorowe są sportami technicznymi i 70-80% sukcesu to sprzęt, a już najlepiej wiedzą o tym oni właśnie. Poza tym i oni sami są znudzeni wygrywaniem Vettela na pewno, już pomijam, że sami chcieliby powygrywać ;) . Nawet mogą mu zazdrościć czasem, tak normalnie po ludzku, tego że jemu się dostał lepszy sprzęt i tyle.
Avatar użytkownika
MarK
 
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 21:08
Lokalizacja: Wa-wa

Postprzez ice So paź 27, 2012 18:54  Re: Przed GP Indii 2012

Alonso wiele razy w swoich wypowiedziach dawał do zrozumienia, że nie uważa Vettela za żadnego geniusza, co więcej mówił w jednym wywiadzie (chyba w tym sezonie), że "vettel to nie ten sam poziom co Hamilton". Lewis też nie bił nigdy pokłonów przed Niemcem, może go nie lubią, a może po prostu tak mówią, bo naprawdę tak uważają (a zapewne jedno i drugie).
I jeszcze a propo lubienia się kierowców to pozdro dla p. Andrzeja, który niezmiennie od 5 lat powtarza, że Alo i Ham to śmiertelni wrogowie, mimo iż już w 2009 po konflikcie nie było specjalnego śladu.

Co do kwalifikacji:
Massa pokazuje, że potrafi być szybki, gdy bolid się łatwiej prowadzi,
Panowie z Lotusa chyba nie trafili z ustawieniami bo spadło (albo po prostu nie wzrosło) tempo na miękkich od treningu, za to chyba poprawiła się sytuacja na twardych.
Formuła 1 skończyła się wraz z sezonem 2008.
„Bolidy F1 muszą być tylko dla prawdziwych mężczyzn, nie dla nastolatków, którzy potrafią obsługiwać przyciski na kierownicy." - Niki Lauda
Avatar użytkownika
ice
 
Dołączył(a): Śr sie 05, 2009 15:02

Postprzez Kazik So paź 27, 2012 19:07  Re: Przed GP Indii 2012

ice napisał(a):Panowie z Lotusa chyba nie trafili z ustawieniami bo spadło (albo po prostu nie wzrosło) tempo na miękkich od treningu, za to chyba poprawiła się sytuacja na twardych.

No właśnie , teraz nie wiadomo czego można oczekiwać od nich podczas wyścigu.(na treningach mieli wyraźną poprawę tempa po przejściu na miękkie w stosunku np. do RBR).
Już bardziej w tej sytuacji ciekawi mnie postawa kierowców Mc Larena w wyścigu bo Ferrari wydaje się być bardziej przewidywalne.
Raikkonen pojawiając się po raz pierwszy na tym torze powiedział,że nawet nie potrzebuje symultora aby to ogarnąć udowodnił,że faktycznie potrafi się zaaklimatyzować bardzo szybko na nowym dla niego obiekcie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez xdomino996 So paź 27, 2012 19:52  Re: Przed GP Indii 2012

ice napisał(a):I jeszcze a propo lubienia się kierowców to pozdro dla p. Andrzeja, który niezmiennie od 5 lat powtarza, że Alo i Ham to śmiertelni wrogowie, mimo iż już w 2009 po konflikcie nie było specjalnego śladu.

On cały czas bredzi w tych relacjach. Dziś też gadał jakby nie widział co się dzieje (przykład z błędem hamiltona po rekordzie w S1). Albo nie pamiętam z kim dziś to było, ale ktoś tam poprawił rekord S1 o 0.1 (i to było bodaj 41.9), a Borowczyk, że rozpoczął super szybkie okrążenie... Co do tych relacji to fakt, może nie są przyjaciółmi, ale w wielu wywiadach można zauważyć, że się szanują. PS Nawet jak są razem na podium to rozmawiają itp. ,a nie jak ostatnio Webber z Vettelem.
Avatar użytkownika
xdomino996
 
Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 16:23

Postprzez Karol24 So paź 27, 2012 20:01  Re: Przed GP Indii 2012

ice napisał(a):Alonso wiele razy w swoich wypowiedziach dawał do zrozumienia, że nie uważa Vettela za żadnego geniusza, co więcej mówił w jednym wywiadzie (chyba w tym sezonie), że "vettel to nie ten sam poziom co Hamilton". Lewis też nie bił nigdy pokłonów przed Niemcem, może go nie lubią, a może po prostu tak mówią, bo naprawdę tak uważają (a zapewne jedno i drugie).


OD początku zeszłego sezonu we wszystkich wywiadach Alonso z Hamiltonem nawzajem się wychwalają. A gdy dostają pytanie o to kto jest obecnie najlepszym kierowcą to też wymieniają się nawzajem. O Vettelu w takich wywiadach nawet nie wspomną.
Karol24
 
Dołączył(a): Wt wrz 13, 2011 13:49

Postprzez sneer So paź 27, 2012 20:36  Re: Przed GP Indii 2012

Taki mały PR. Ale Alonso ma rację. :)
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez dekadent N paź 28, 2012 10:28  Re: Przed GP Indii 2012

A za co niby mają lubić Vettela? Ma najlepszy samochód i jest najszybszy. Nie jest ogórkiem, ale moim zdaniem swojego geniuszu jeszcze nie udowodnił. Co innego Alonso, niezależnie czy wygra mistrzostwo w tym sezonie czy nie to udowodnił że jest materiałem na legendę pokroju Schumachera i Senny. Ja też w słowach Fernando i Lewisa, odnośnie tego kto jest najlepszy nie widzę zbytnio PR czy coś. W 2007 udowodnili że są godnymi siebie rywalami, a Vettel to wciąż geniusz Neway'a.

Zdolnościami do adaptacji Kimiego też bym się aż tak nie zachwycał. Panowie, to jest człowiek, który od lat ma piekielnie wyspecjalizowany trening, również pod kątem pamięci, czy widzenia sferycznego. Na YT są filmiki pokazujące jak wyglądają przygotowania kierowców (Renault, Kimi i Nico Rosberg, możliwe że są jeszcze jakieś wtedy poproszę o linki na priv bo nie ukrywam że jest to dla mnie piekielnie interesujący temat).

Sam wyścig może być albo nudny, albo ciekawy. Szczerze mówiąc mam wielkie nadzieje, że RBR nie odjedzie w pierwszym sektorze tak jak to ma w zwyczaju ze względu na niskie prędkości na prostych, które w połączeniu z ciężkim bolidem mogą być jeszcze bardziej uciążliwe. Zobaczymy, sądzę że dobrze dla Formuły 1 w tym sezonie będzie jeśli Alonso wygra, a Vettel odpadnie, dlatego modlę się do Bogów wyścigów, o problematyczne alternatory:D. No i to jest ta faza sezonu, że już się powoli przestaje kibicować swoim faworytom i zaczyna skupiać na pretendentach do tytułu. Ja już nie ściskam kciuków za Romaina, Kimiego i Buttona, ściskam je rzecz jasna za ALONSO.

Tytułem podsumowania: FORZA ITALIA, FORZA ALONSO
dekadent
 
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 16:17

Postprzez bohdi N paź 28, 2012 10:29  Re: Przed GP Indii 2012

"Prostowanie toru" przez RB:
Obrazek
"Mój Bóg śpi w pokoju obok. Rusz Go, a wydłubię ci oczy plastikową łyżeczką "
...lataj synku nisko i powoli... jak mówiła mama do młodego pilota.
Avatar użytkownika
bohdi
 
Dołączył(a): Cz lip 17, 2008 16:12
Lokalizacja: Gliwice/Waterford, Ireland

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2012

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron