Przed GP Abu Zabi 2012

Moderator: Ekipa F1

Postprzez ouninpohja N lis 04, 2012 12:57  Re: Przed GP Abu Zabi 2012

I tak nawet jeśli Vettel dojechałby przed Alonso i wyprzedziłby 3/4 stawki to będzie gadka że powodem jest jego najlepszy bolid. :lol:
Zdobywa pole position bo ma najlepszy bolid. - Vettel (umniejsza się jego umiejętnościom i to bolid jest jedynym powodem jego sukcesów)
Zdobywa pole position MIMO braku dobrego bolidu. - Alonso (śmieszne jest takie robienie z Alonso męczennika, bo rzekomo jego bolid ma jakieś braki, a sam Alonso wyciska z tego bolidu 1234567890%, tym bardziej że nie muszę mówić kto w Ferrari powinien mówić że bolid mu nie odpowiada)
Avatar użytkownika
ouninpohja
 
Dołączył(a): So lut 11, 2012 11:39

Postprzez Patrick N lis 04, 2012 13:00  Re: Przed GP Abu Zabi 2012

A ja myślę, że to Ty jesteś fanboyem Vettela i pokazujesz, jak niski poziom prezentujesz pisząc 'polaków', a nie 'Polaków'. Jestem w stanie założyć się, że specjalnie tak napisałeś, no nie?

Wybacz, to nie była prowokacja. Po prostu orłem z polskiego nie jestem. ;)
Nawrócony ze stwierdzenia "kiedyś było lepiej".
Patrick
 
Dołączył(a): Pt wrz 25, 2009 16:22

Postprzez xdomino996 N lis 04, 2012 13:07  Re: Przed GP Abu Zabi 2012

fordern napisał(a):
Kazik napisał(a):Wydaje mi się,że większość F1 fanów wolałaby trzeci tytuł Fernando (po tak długiej przerwie podczas której robił co mógł a nic z tego nie wychodziło) niż trzeci tytuł Sebastiana (gdy tak w zasadzie to On nie za wiele robił).


Na tym forum wszyscy chcą tytułu Ferdka, chyba tylko Cichy i ja jesteśmy za Vettelem. Cichy z wiadomych powodów, natomiast ja wolałbym Seba ze względu na moją niechęć do Alonso - nie znoszę jego płaczliwości. :-P

Ja może nie tyle co jestem za Vettelem, ale z dwójki Alonso, Vettel, wole aby to Vettel zdobył tytuł. Alonso owszem potrafi szybko pojechać, ale po wygraniu tytułu zacząłby gadać jaki to on był wspaniały, bo 4 bolidem w stawce (ta ....) wygrał tytuł. Chociaż przyznam że najbardziej bym wolał aby jakiś kataklizm się zdarzył i tytuł wyciągnąl Kimi, Webber lub Hamilton, ale na to już chyba za późno :(
Avatar użytkownika
xdomino996
 
Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 16:23

Postprzez Kazik N lis 04, 2012 13:17  Re: Przed GP Abu Zabi 2012

Oj za późno, za późno...
Z tej trójki,którą xdomino996 wymieniłeś to tylko Lewis mógłby namieszać coś jeszcze ale niestety ...wybrał inną opcję. :-|
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez Arya N lis 04, 2012 13:33  Re: Przed GP Abu Zabi 2012

Bardzo ciekawe, jak się ułoży wyścig. Alonso ma tu szansę trochę odrobić. Niby nie był w samej czołówce w kwalifikacjach, ale ileż to razy widzieliśmy, że Ferrari z Fernando w wyścigu prezentowało się dużo lepiej. Natomiast przeprawa w Abu Zabi będzie ciężka dla Seba, pewnie ustawienia zmienili mu nieco kosztem ogólnej szybkości, a tor nie jest taki wyśmienity do wyprzedzania. Ale też myślę, że w punktach się znajdzie.
W 2010 po Korei jeszcze gorzej to dla Vettela wyglądało, choć z drugiej strony może wtedy stawka była bardziej ustabilizowana.

kidmaciek, może to trochę offtop, ale czy uważasz, że Barrichello, Coulthard czy Webber bardziej zasłużyli na tytuł? A od kiedy tytuły w F1 przyznaje się za staż? Ja rozumiem, jak Seba się porównuje do Alonso na przykład, i większość uważa, że Fernando jest wyraźnie lepszy. Ale ta trójka po prostu została pokonana przez swoich partnerów z zespołu i pozwoliła się sprowadzić do roli nr 2. Jakie są podstawy, by sądzić, że Mark jest lepszy i bardziej należy mu się tytuł? Red Bull jest tak szalony, że faworyzuje gorszego kierowcę i ryzykuje tytuły tylko dlatego, że drugi jest młodszy czy lepszy marketingowo czy cuś?
I jak można oceniać Vettela przez pryzmat, że osiągnął sukcesy w młodym wieku. Dostał szansę, poniekąd też wywalczył choćby jazdą w Toro Rosso i ją wykorzystał. Miał przeprosić, powiedzieć, że nie zasługuje na to auto i oddać je komuś innemu? Alonso
#5 #7
Avatar użytkownika
Arya
 
Dołączył(a): Cz lip 23, 2009 20:40
Lokalizacja: Łódź
GG: 37788836

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2012

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość