Przed GP Brazylii 2012

Moderator: Ekipa F1

Postprzez baron So lis 24, 2012 18:44  Re: Przed GP Brazylii 2012

Alonso na mokro:

@pitpassdotcom: Alonso confirming he's opted for a wet set up for tomorrow.
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin

Postprzez bohdi So lis 24, 2012 18:46  Re: Przed GP Brazylii 2012

Damos napisał(a):
hideto napisał(a):Oj na tym ostatnim okrążeniu, to Massie skrzynia zdechła na bank... widać po czasie...
Dokładnie - "Felipe - Fernando's gearbox is better than you" ;) Ciekawe, czy tak zrobią? Ferdek znów byłby na lepszej stronie toru.


Adam Hay-Nicholls ‏@AdamHayNicholls

Mega! RT @willbuxton Massa just told Italian TV "if they tell me my gearbox is broken, I'll race with a broken gearbox."


Filip dla włoskiej telewizji: "gdyby powiedzieli mi (zespół), że moja skrzynia jest zepsuta, będę się ścigał z zepsutą"
:rotfl:
"Mój Bóg śpi w pokoju obok. Rusz Go, a wydłubię ci oczy plastikową łyżeczką "
...lataj synku nisko i powoli... jak mówiła mama do młodego pilota.
Avatar użytkownika
bohdi
 
Dołączył(a): Cz lip 17, 2008 16:12
Lokalizacja: Gliwice/Waterford, Ireland

Postprzez corinthiano So lis 24, 2012 18:53  Re: Przed GP Brazylii 2012

Zakhary napisał(a):http://f1weather.com/2012/11/23/brazilian-grand-prix-weather-2012-weekend-forecast/

Front przesuwa się szybciej niż zakładano. Prawdopodobne są mokre kwalifikacje i chyba niestety suchy (małe szanse na drobne opady) wyścig.


Szanse na deszcz sa duze. Tu jest radar stanu SP, wiatry tam sa zawsze NW:

http://www.ipmet.unesp.br/index2.php?me ... ar/ppi.php
http://tempo1.cptec.inpe.br/cidades/pre ... mpo&id=244

Mialem okazje tam byc na GP, oczywiscie podczas deszczu :)
corinthiano
 
Dołączył(a): N paź 30, 2011 18:39
Lokalizacja: SP/WAW

Postprzez Damos So lis 24, 2012 18:56  Re: Przed GP Brazylii 2012

bohdi napisał(a):Filip dla włoskiej telewizji: "gdyby powiedzieli mi (zespół), że moja skrzynia jest zepsuta, będę się ścigał z zepsutą"
:rotfl:
Oni powiedzą Felipe, że ma sprawną skrzynię. Jednak aby to sprawdzić - musieli ją otworzyć :) Poinformują FIA, że naruszyli plomby na skrzyni i Felipe pojedzie ze sprawnym gearboxem, ale z 10-go miejsca :evil:
Avatar użytkownika
Damos
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn cze 13, 2005 7:07
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez lg2000 So lis 24, 2012 19:01  Re: Przed GP Brazylii 2012

bohdi napisał(a):Filip dla włoskiej telewizji: "gdyby powiedzieli mi (zespół), że moja skrzynia jest zepsuta, będę się ścigał z zepsutą"
:rotfl:
PR dla rodaków Felipe.
Avatar użytkownika
lg2000
 
Dołączył(a): Cz gru 06, 2007 18:46

Postprzez MPOWER So lis 24, 2012 19:02  Re: Przed GP Brazylii 2012

Wcześniej sobie zażartowałem z tą skrzynią Massy ale raczej tego nie zrobią. Raczej pozostanie tak jak jest a Massa będzie miał za zadanie (a świetnei startuje) spowolnić jak się da Vettela.
Jutro wg zapowiedzi czeka nas deszcz. Z jednej strony to wprowadzi dramaturgię w wyścigu ale z drugiej, nie chciałbym sytuacji aby o losach wyścigu decydowali sędziowie.
Ostatnio edytowano So lis 24, 2012 19:03 przez MPOWER, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
MPOWER
 
Dołączył(a): N lip 08, 2007 19:56
Lokalizacja: Z północy

Postprzez corinthiano So lis 24, 2012 19:02  Re: Przed GP Brazylii 2012

Nie sadze, zeby zrobili taki numer "na ziemi brazylijskiej"
corinthiano
 
Dołączył(a): N paź 30, 2011 18:39
Lokalizacja: SP/WAW

Postprzez Memphis So lis 24, 2012 19:26  Re: Przed GP Brazylii 2012

Nie będzie żadnych myków ze skrzynią, to już byłoby śmieszne. Liczę na agresywnego Massę na starcie i deszcz. Nie wiem jak Alonso chce zdobyć tytuł skoro zaczął przegrywać nie tylko z zespołowym kolegą, ale nawet z takimi "tuzami" jak Pastor. I niech już nie chrzani jakie to Ferrari słabe, bo jak osiąga niezły wynik to tylko jego zasługa, a jak jest w tyle to oczywiście wina samochodu. Jeśli przegrywa z Felipe to znaczy, że nie wycisnął z samochodu maximum szybkości.
Obrazek
Avatar użytkownika
Memphis
 
Dołączył(a): Pn lut 27, 2006 10:15
Lokalizacja: Warszawa
GG: 3483676

Postprzez Kubuś Fatalista So lis 24, 2012 19:42  Re: Przed GP Brazylii 2012

A może Alonso postawił wszystko na jedną kartę i ma ustawiony bolid na deszcz ? Chyba nie ma innej szansy dla Fernando ponieważ w trakcie suchego GP nie ma szans z RBR i McLarenem. A tak może coś uda mu się ugrać
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez Snajper So lis 24, 2012 19:49  Re: Przed GP Brazylii 2012

BREAKING: Maldonado penalty moves Alonso up to P7 for Brazilian Grand Prix
"Trzymaj się Robert, to Twój najważniejszy wyścig, musisz go wygrać!"
Wróci szybciej, niż wszyscy myślą
Avatar użytkownika
Snajper
 
Dołączył(a): Cz lut 10, 2011 12:45

Postprzez racingfan So lis 24, 2012 19:52  Re: Przed GP Brazylii 2012

lol, za niepójście na ważenie dostał karę, a Webber tylko reprymenda, gdzie tu uczciwość?
racingfan
 
Dołączył(a): Śr lip 27, 2011 10:31

Postprzez bohdi So lis 24, 2012 19:53  Re: Przed GP Brazylii 2012

Aby sprecyzować: Pastor nie otrzymał kary, otrzymał reprymendę. A że jest to jego trzecia w sezonie, ma -10 pozycji na starcie.
Szkoda, ale reprymenda jak najbardziej słuszna.

Czy wiadomo już coś na temat incydentu RoGro z Pedro?
"Mój Bóg śpi w pokoju obok. Rusz Go, a wydłubię ci oczy plastikową łyżeczką "
...lataj synku nisko i powoli... jak mówiła mama do młodego pilota.
Avatar użytkownika
bohdi
 
Dołączył(a): Cz lip 17, 2008 16:12
Lokalizacja: Gliwice/Waterford, Ireland

Postprzez MPOWER So lis 24, 2012 20:05  Re: Przed GP Brazylii 2012

Kurde....znowu Alonso z czystej strony startuje a Kimi z brudnej.... :x
Avatar użytkownika
MPOWER
 
Dołączył(a): N lip 08, 2007 19:56
Lokalizacja: Z północy

Postprzez Puchal So lis 24, 2012 20:07  Re: Przed GP Brazylii 2012

Było nawet pokazane w transmisji, o ile się nie mylę jak jakiś sędzia w ciuchach FIA stał w pit lane i pokazywał ręką że auto ma zjechać. No i był to chyba akurat Williams Maldonado.
Puchal
 
Dołączył(a): Pt gru 12, 2008 14:18

Postprzez Magic So lis 24, 2012 20:07  Re: Przed GP Brazylii 2012

Memphis napisał(a):Nie będzie żadnych myków ze skrzynią, to już byłoby śmieszne. Liczę na agresywnego Massę na starcie i deszcz. Nie wiem jak Alonso chce zdobyć tytuł skoro zaczął przegrywać nie tylko z zespołowym kolegą, ale nawet z takimi "tuzami" jak Pastor. I niech już nie chrzani jakie to Ferrari słabe, bo jak osiąga niezły wynik to tylko jego zasługa, a jak jest w tyle to oczywiście wina samochodu. Jeśli przegrywa z Felipe to znaczy, że nie wycisnął z samochodu maximum szybkości.


Zgadza się, ale przecież charakter Alonso znamy już od wielu lat. To nie jest łatwy kierowca do współpracy, w McLarenie był rzekomo na bocznym torze, to F2012 w jego wypowiedziach jawi się jako największa łamaga na tle niedoścignionego nadświetlnego pojazdu. To deprecjonuje Vettela i jego możliwości twierdząc ciągle, że rywalizuje z Neweyem. Gwoli ścisłości, nie jestem ani anty Alonso, ani pro Vettel, patrzę na ich rywalizację bezstronnie. Moim zdaniem jednak wobec kolegi z toru powinno się zachować szacunek i choć trochę dyplomacji. Tej ewidentnie brakuje. Brakuje również uderzenia się momentami w piersi i przyznania do popełnienia błędu. Nie pamiętam zbyt wielu takich sytuacji z Fernando w roli głównej. Jak to ktoś trafnie podsumował - "kreowanie mitu". Nie wiem tylko jaki jest tego cel. Jeśli zacznie wygrywać, zdobędzie kolejny tytuł w klasyfikacji kierowców mit sam się będzie tworzył. O PR niech dbają ludzie za to odpowiedzialni.
Avatar użytkownika
Magic
 
Dołączył(a): Śr lip 25, 2007 0:40

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2012

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość