Liga HRL

GP4, Richard Burns Rally, Pro Evolution Soccer...

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez Arczyn N sty 21, 2007 11:03  

Bo takie są ogólne zasady forów dyskusyjnych, że jednemu zagadnieniu jest poświęcony jeden temat, a niczego co ma sens się nie kasuje. :-)
Avatar użytkownika
Arczyn
 
Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 21:52

Postprzez 5cuderi4 N sty 21, 2007 11:13  

fordern napisał(a):ale byla pierwsza
Ale nie jedyna jak to jest napisane w pierwszym poście. :)
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez Franek N sty 21, 2007 11:42  

Tak tak jest pełno lig opartych na modzie Hybryda, ale jak pokazał czas długo nie istniały :) :lol:

Dlatego czekamy na odpowiedzi na pytanie postawione w temacie i poście Wita
Franek
 

Postprzez Poul N sty 21, 2007 12:14  

5cuderi4 napisał(a):
fordern napisał(a):ale byla pierwsza
Ale nie jedyna jak to jest napisane w pierwszym poście. :)

Z tego co wiem, oprocz ligi HRL, aktywnie dziala jeszcze tylko liga PRL (z tych opartych na Hybrydzie). Jednak jest to na tyle "nieprzyjazna" ludziom liga (ja dostalem bana za sama rejestracje na ich forum), ze nie polecam jej nikomu.
Wito widocznie nie wiedzial (zapomnial ?) o istnieniu PRL - zreszta nie ma sie co dziwic - jest to wlasciwie liga widmo, ktora skutecznie ukrywa sie przed wzrokiem innych. W kazdym razie ilosc lig opartych na Hybrydzie nie powinna byc tutaj tematem dyskusji.

5cuderi4 napisał(a):Ten temat można chyba zamknąć.

Prosilbym tez, zebys nie decydowal za adminow / moderatorow co maja z tym tematem robic, poniewaz takie decyzje zaleza tylko i wylacznie do nich.
Avatar użytkownika
Poul
 
Dołączył(a): N wrz 10, 2006 15:07
Lokalizacja: Katowice
GG: 894623

Postprzez Wito N sty 21, 2007 12:15  

5cuderi4 napisał(a):to nie jest jedyna liga oparta na modzie Hybrydy.

Mam nadzieję, że potrafisz wymienić chociaż jedną ligę na modzie hybrydy tzn. taką która istnieje i ma rozpoczęty chociaż jeden sezon.
Wito
 

Postprzez Artur2406 N sty 21, 2007 12:17  

Co z moim zgłoszeniem? :)
Z FORUM "WYPRZEDŹ MNIE" NIEMAL OD POCZĄTKU :)
Z F1 OD SEZONU 1999 :)
Avatar użytkownika
Artur2406
 
Dołączył(a): Śr kwi 27, 2005 15:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez 5cuderi4 N sty 21, 2007 12:33  

Wito napisał(a):Mam nadzieję, że potrafisz wymienić chociaż jedną ligę na modzie hybrydy tzn. taką która istnieje i ma rozpoczęty chociaż jeden sezon.
Oczywiście, że potrafię, bo sam się w niej udzielam. Aktualnie trwa pierwszy sezon startów i mamy za sobą trzy wyścigi. TUTAJ znajduje się forum tej ligi. :)
Poul napisał(a):Prosilbym tez, zebys nie decydowal za adminow / moderatorow co maja z tym tematem robic, poniewaz takie decyzje zaleza tylko i wylacznie do nich.
Ja nie zadecydowałem, ale zasugerowałem, że odpowiedni temat o lidach na modzie Hybrydy jest już stworzony i nie ma sensu tworzyć kolejnych, a tym samym robić śmietnika z forum. Ale widocznie Ty tego nie pojąłeś. :-)
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez Miczek N sty 21, 2007 12:36  

Artur2406 napisał(a):Co z moim zgłoszeniem? :)


Oprocz rejestracji na forum, prosze o wpis w dziale "Użytkownicy". Reszta zostanie omowiona na forum oraz podczas testow ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Miczek
 
Dołączył(a): Śr wrz 27, 2006 20:04
Lokalizacja: Warszawa
GG: 3456599

Postprzez Poul N sty 21, 2007 12:44  

5cuderi4 napisał(a):Ja nie zadecydowałem, ale zasugerowałem, że odpowiedni temat o lidach na modzie Hybrydy jest już stworzony i nie ma sensu tworzyć kolejnych, a tym samym robić śmietnika z forum. Ale widocznie Ty tego nie pojąłeś. :-)

Czyzbys uwazal, ze admini / moderatorzy forum sami nie potrafia o nie wlasciwie zadbac ? Musisz ich "wspomagac" roznymi sugestiami, bo sami nie umieja podjac wlasciwej decyzji ? Sorry, ale wydaje mi sie to po prostu chamskie zarowno w stosunku do nich jak i do nas :( Takie sugestie uznaje bardziej jako naprowadzanie. Pozwol gorze dzialac i PROSZE, nie mieszaj sie do spraw w ktorych nie masz zadnego glosu.

5cuderi4 napisał(a):Ty tego nie pojąłeś.

Po pierwsze to nie ja napisalem ten temat. Po drugie to tylko zaznaczam, ze na tym forum sa odpowiednie osoby, ktore podejmuja roznego rodzaju decyzje. Taka osoba na pewno nie jestes Ty. Nie rozumiem dlaczego w takim razie atakujesz akurat mnie ? Ja tylko zwrocilem uwage na niewlasciwy kontekst Twojej wypowiedzi.

Dopisek: Szczegolnie, ze jestes uczestnikiem konkurencyjnej ligi PRL. Bardziej mi to wyglada na probe "namieszania" w tym temacie, niz na dbanie o czystosc forum.

Z mojej strony koniec OT.
Ostatnio edytowano N sty 21, 2007 13:04 przez Poul, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Poul
 
Dołączył(a): N wrz 10, 2006 15:07
Lokalizacja: Katowice
GG: 894623

Postprzez 5cuderi4 N sty 21, 2007 12:55  

Widzę, że jesteś nowy w ogóle na forach(różnych). Już nie raz na tym forum było tak, że "zwykły śmiertelnik" dbał o porządek na forum. Dla Ciebie chyba ten porządek jest zbyt obcy żeby to zrozumieć. A to, że pisałem na twoje odpowiedzi, to tylko dlatego, że pisałeś do mnie. :-) Z resztą nie tylko ja w tym temacie zwróciłem uwagę na ten problem.
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez Wito N sty 21, 2007 13:08  

5cuderi4 napisał(a):Z resztą nie tylko ja w tym temacie zwróciłem uwagę na ten problem.

Tak ale tylko Ty zrobiłeś to, w nazwijmy to specyficzny sposób. Poprostu niektórym osobom nie wypada pisać niektórych rzeczy.

P.S. Proponuję zajrzeć do słownika ortograficznego "Z resztą". Skoro już chcemy przestrzegać zasad forum, dbajmy tez o ortografię.
Wito
 

Postprzez Damon N sty 21, 2007 13:14  

Coś mi sie wydaje, że powstała mała kłotnia, wktórej nie chodzi o "podsówanie pomysłów" czy zasmiecanie Forum, ale o walke pomiędzy tymi ligami, co według mnie jest nie na miejscu. Pewnie teraz po tym poscie wszyscy bedą temu zaprzeczać, i pisać, że ja ten pomysł podsunołem, ale mniejsza z tym. Ja znam prawie wszystkich uczestników obu Lig i troche niezrecznie mi kogo kolwiek osądzać. Ale moim zdaniem 5cuderi4 chyba, nie powinien sie tu wypowiadać, bo ma swoją lige w której uczestniczy. I jego pierwszy post tutaj ma brzmienie dwuznaczne.
Avatar użytkownika
Damon
moderator
 
Dołączył(a): Pt lis 10, 2006 20:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez 5cuderi4 N sty 21, 2007 14:42  

damian19901 napisał(a):Ale moim zdaniem 5cuderi4 chyba, nie powinien sie tu wypowiadać, bo ma swoją lige w której uczestniczy.
Czy to, że jeżdżę w jakiejś innej lidze znaczy, że nie mogę się tutaj wypowiadać :?: :grin:
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez Poul N sty 21, 2007 15:05  

5cuderi4, normalnie brak mi slow :(
Jesli chcesz podyskutowac to zapraszam na PW.
Mam nadzieje, ze dasz juz sobie spokoj z zasmiecaniem tego tematu.
Avatar użytkownika
Poul
 
Dołączył(a): N wrz 10, 2006 15:07
Lokalizacja: Katowice
GG: 894623

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe symulacje F1 i inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość