Formula One Championship Edition (PS3)

GP4, Richard Burns Rally, Pro Evolution Soccer...

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez kubinho N maja 25, 2008 18:58  Re: F1 Championship Edition 2006 na PLAYSTATIOIN 3

Nie no stary, poprostu mnie zadziwiasz. Nie widzisz dohamowania jezeli bolid ci zwalnia z prawie 300km/h do niecalych 160km/h ?? Ten zakret jest szybki. Wchodzi sie w niego na predkosci okolo 162 km/h i pozniej wychodzi na dluga prosta startowa. Gra ta ma po za tym wspanialy efekt szybkosci.
Jeszcze takie pytanie z ciekawosci: grasz w jakies gry o tematyce F1??
KUBUS91
kubinho
 
Dołączył(a): N cze 24, 2007 19:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Magic N maja 25, 2008 19:01  Re: F1 Championship Edition 2006 na PLAYSTATIOIN 3

Panie, zobacz co się dzieje jak kierowca F1 przejedzie kawałkiem opony po trawie przy prędkości 160 km/h. Masz spina od razu.
Avatar użytkownika
Magic
 
Dołączył(a): Śr lip 25, 2007 0:40

Postprzez BoryZ N maja 25, 2008 19:02  Re: F1 Championship Edition 2006 na PLAYSTATIOIN 3

jesli do mnie to pytanie to ja gram caly czas w gry tematyce o f1 ;P
Zaproszenia do www.lockerz.com u mnie na PM albo GG ;)
Avatar użytkownika
BoryZ
 
Dołączył(a): Śr gru 27, 2006 13:24
GG: 211557

Postprzez Unikalny.Nick N maja 25, 2008 19:08  Re: F1 Championship Edition 2006 na PLAYSTATIOIN 3

grasz w jakies gry o tematyce F1??

To było do mnie? Jeżeli tak to odpowiadam:
rFactor(nieoficjalnie wygrałem LiGNE F3) CTDP 05 , MMG 07 , FSONE 2006 1.8
F1C mody - PMG, 88 , 94
Grand Prix 4 - Mod 2006 od Driving Italia, Oryginalny sezon 2001
Grand Prix Legends - Mod poprawiający grafike(chyba GPL 2004 Demo się nazywa)
Live For Speed(Jest bolid BMW Sauber)
Netkar Pro (to nie jest o F1, ale i tak świetny symulator)
edit- Oj sorka BoryZ nie zauważyłem że odpisałeś...
Ostatnio edytowano N sty 25, 2009 16:34 przez Unikalny.Nick, łącznie edytowano 1 raz
Unikalny.Nick
 
Dołączył(a): Śr sie 22, 2007 11:48

Postprzez kubinho N maja 25, 2008 19:19  Re: F1 Championship Edition 2006 na PLAYSTATIOIN 3

Unikalny.Nick napisał(a):
grasz w jakies gry o tematyce F1??

To było do mnie? Jeżeli tak to odpowiadam:
rFactor(nieoficjalnie wygrałem LiGNE F3) CTDP 05 , MMG 07 , FSONE 2006 1.8 ;
F1C mody - PMG, 88 , 94 ;
Grand Prix 4 - Mod 2006 od Driving Italia, Oryginalny sezon 2001;
Grand Prix Legends - Mod poprawiający grafike(chyba GPL 2004 Demo się nazywa)
Live For Speed(Jest bolid BMW Sauber)
Netkar Pro (to nie jest o F1, ale i tak świetny symulator)
edit- Oj sorka BoryZ nie zauważyłem że odpisałeś...


To zeby juz zakonczyc juz ten spor dam ci jeszcze pewien link. To jest odnosnie czasu 1.17.xxx na Monzy
http://pl.youtube.com/watch?v=DggKVewZw94

Kazdy ma wlasne poglady na gry o tematyce F1, Ja mam takie, ktos inny ma inne wiec moze juz zakonczmy ten spor o realizmie w tej grze :).

PS: Gratulacje za wygranie w LiGNIe :)
KUBUS91
kubinho
 
Dołączył(a): N cze 24, 2007 19:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez BoryZ N maja 25, 2008 19:33  Re: F1 Championship Edition 2006 na PLAYSTATIOIN 3

Kubinho, nie nie, ja nie wygralem w LiGNIE
wlasnie chccialem jeszcze bardziej pokazac ze ja typowy sredniak ligowy pierwszy raz siadlem w turnieju do gierki i skosilem cala reszte z kumplem ;)
a turniej to byl w miescie takin zorganizowany ;)
Zaproszenia do www.lockerz.com u mnie na PM albo GG ;)
Avatar użytkownika
BoryZ
 
Dołączył(a): Śr gru 27, 2006 13:24
GG: 211557

Postprzez kubinho N maja 25, 2008 19:40  Re: F1 Championship Edition 2006 na PLAYSTATIOIN 3

To do LiGNy to bylo do Unikalnego.Nicka :-D
KUBUS91
kubinho
 
Dołączył(a): N cze 24, 2007 19:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ferdynand Trąbka Pn maja 26, 2008 2:05  Re: F1 Championship Edition 2006 na PLAYSTATIOIN 3

blekson napisał(a):Widzę, że jesteś zaślepiony grami PC-towymi do cna, do szpiku kości i niereformowalnym pseudo graczem, który nawet nie ma możliwości porównania szerszego wachlarza gier, bo zapewne konsolę widziałeś tylko na plakatach albo w TV. Dla Ciebie Zawsze i wszędzie będzie istniał blaszany PC. Co do pada to pomyłka... Gram na kierownicy specjalnie dla PS3 "Logitech", a następnym razem zamiast pisac brednie... zapytaj.... może na początek lepiej najpierw na PRIV. Pozdrawiam

Weź sie schowaj, oceniłem surowo, co nie znaczy, że nietrafnie. Kolejny nabywca PS3, który ujżał prawdę i światłość, zboczył na jedyną słuszną drogą nowości, by nawracać pecetowców z ciemnogrodu.
Sorry, ale gry na konsole, są grami dla dzieci, które są co najmniej.. ograniczone.
http://pl.youtube.com/watch?v=KqGK9MLvs ... re=related - na hotlapach nie widać uroku gry.
Z konsolami mam pewne doświadczenie - niestety. Widzę, że taki mały niedoszły hipokryta z Ciebie? Niby ja oceniam niesłusznie, by samemu po minucie wywody jakieś robić?
Fajnie, że grasz na kierownicy, szkoda że nie ma gier pod tą kierownicę, szczególnie o tematyce F1. Tzn, logitecha masz DFGT, czy DFP? Bo zdaje się, że ten drugi to specjalnie pod PS2 był robiony, choć co prawda to nie ma znaczenia, bo kwestia sterownika i będzie działało na czymkolwiek. Generalnie, to kierownice robi się nie pod produkt, tylko pod użytkownika. Ale to już czepianie się nazewnictwa, bo jakbyś nie wiedział, Logitech to producent, a nie model produktu.
Zresztą nad czym tu wywody robić? Gierka, może i fajna, ale troche mało ambitna, jak zresztą każdy tytuł na konsolę. Smucie mnie tylko to, jak zachwalasz cudowną grafikę, oraz jakie to genialne kraksy w tej grze robisz, ale są nieliczni, którzy czerpią przyjemność z jazdy, a jeśli nie lubią jeździć to oglądają wyścigi, a nie rozbijają pojazdy po wirtualnych torach. Gdy zasiadam za padem, zastanawiam się w którym momencie zrobiono ze mnie debila, bo generalnie niczym więcej nie muszę być, by "spełniać się" w takich perełkach jak F1CE, bądź Ace Combat, które traktują temat nie powierzchownie, ale wręcz abstrakcyjnie. Nie wiem czym to jest spowodowane - czy to moje wymagania, czy nieudolność japończyków? Z punktu widzenia konsumenta mnie to nie obchodzi. Moja opinia jest taka, na jaką sobie dany produkt zasługuje i nic więcej.
Ferdynand Trąbka
 
Dołączył(a): Wt gru 11, 2007 2:11

Postprzez Cinek Pn maja 26, 2008 6:44  Re: F1 Championship Edition 2006 na PLAYSTATIOIN 3

NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez Ralph1537 Pn maja 26, 2008 11:29  Re: F1 Championship Edition 2006 na PLAYSTATIOIN 3

ciekawi mnie jedna, rzecz a mianowicie to ze kiedys czytalem w jakiesj gazecie o grach komputerowych o tej grze i byl tam krótki opis gry no i napisali ze gra jest bardzo realistyczna wedlug tej gazety oczywiscie.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ralph1537
 
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 13:50
Lokalizacja: zadupie Szczecin
GG: 4829006

Postprzez Simi93 Pn maja 26, 2008 12:49  Re: F1 Championship Edition 2006 na PLAYSTATIOIN 3

Ralph1537 napisał(a):ciekawi mnie jedna, rzecz a mianowicie to ze kiedys czytalem w jakiesj gazecie o grach komputerowych o tej grze i byl tam krótki opis gry no i napisali ze gra jest bardzo realistyczna wedlug tej gazety oczywiscie.


Jedni za realizm uznają poziom trudności gry, ale jest jeszcze przecież wiele innych rzeczy...

np. wyjazd na tor SC czy np. sytuacje zdarzające się podczas deszczu (bardzo fajnym efektem są krople deszczu na kamerze) itd.
Grafika komputerowa
http://karolkrns.cba.pl/
Avatar użytkownika
Simi93
 
Dołączył(a): Śr lip 25, 2007 15:39
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez Ferdynand Trąbka Pn maja 26, 2008 22:56  Re: F1 Championship Edition 2006 na PLAYSTATIOIN 3

Generalnie to superbohaterskie zagrywki z Call of Duty 4 też są uważane za realistyczne przez "specjalistów" od recenzji.
Ferdynand Trąbka
 
Dołączył(a): Wt gru 11, 2007 2:11

Postprzez BoryZ Pn maja 26, 2008 23:12  Re: F1 Championship Edition 2006 na PLAYSTATIOIN 3

chodzi o to ze gra dla tlumow to jest
dajcie spokoj juz Panowie, nie przegadacie sie tutaj,
ja tez jestem zwolennikiem symulatorow i wole je oczywiscie ale to jest calkiem inne podejscie.
jak siadam do rFactora to z mysla by lepiej poznac bolid coraz szybciej jezdzic i byc coraz szybszy na torze.
do tego bym siadl by sie dobrze bawic na relaxie i wykosic wszystkich na torze ;)
Zaproszenia do www.lockerz.com u mnie na PM albo GG ;)
Avatar użytkownika
BoryZ
 
Dołączył(a): Śr gru 27, 2006 13:24
GG: 211557

Postprzez Kristian Pn maja 26, 2008 23:19  Re: F1 Championship Edition 2006 na PLAYSTATIOIN 3

Ta gra jest dobra na relax
Pizza + playstation i ty rozlozony na kanapie :)

jesli chodzi o symulator to f1cham edition 2006 jest bez porownania do rf:)
Obrazek
Avatar użytkownika
Kristian
 
Dołączył(a): Cz lis 29, 2007 19:58
Lokalizacja: Poland

Postprzez Markus Pn cze 16, 2008 13:08  Re: F1 Championship Edition 2006 na PLAYSTATIOIN 3

Niedługo kupuję PS3,więc jeżeli ktoś tą grę posiada to niech mi napisze czy warto na nią wydać te kilkadziesiąt złotych?
Avatar użytkownika
Markus
 
Dołączył(a): So kwi 19, 2008 13:10
Lokalizacja: Białystok

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe symulacje F1 i inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron