Pady - problemy i porady

GP4, Richard Burns Rally, Pro Evolution Soccer...

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez Adaams Śr lut 06, 2008 17:24  

pietrov8 napisał(a):A Adams93 dobrze ci się na padzie jeździ?? Lepiej niż na klawie??? Bo ja na klawie jeżdżę i mam zamiar na pad się przeżucić.

Szczerze? Dużo gorzej. Sam nie wiem dlaczego.
Jeżdżę na klawiaturze.
Avatar użytkownika
Adaams
 
Dołączył(a): Cz gru 28, 2006 8:46
Lokalizacja: Rybnik
GG: 6503382

Postprzez ROOFI1993r Pt kwi 18, 2008 21:35  

chciałem się was zapytać czy ten pad też jest dobry to odpowiednik Logitech Dual Action:)W sklepie kosztuje 90zł ja kupiłem takiego samego tylko że dużo tanieJ:http://www.allegro.pl/item341580254_pc_dual_shock_usb_ffb_warez_2132_hit_od_s_s.html
ROOFI1993r
 

Postprzez hideto Pt kwi 18, 2008 21:39  

na oko to ten pad się co najwyżej do pogrania w fife albo pes'a nadaje... ale że ja się na tym nie znam... fakt faktem jest taki że tez kupiłem pad za 30 zeta w celu pogrania w PES6, proboawłem to podłączyć do rF no i cóz... syf kiła i mogiła.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Magic Pt kwi 18, 2008 21:57  

Odnośnie padów/joysticków (nieodpowiednie skreśl) polecam Ci DualShocka 2, wprost z PlayStation 2, sprzęt jest niezniszczalny. Kwestia kupienia adaptera, do pada wystarczy ten z niższej półki - góra 15 zł.
Avatar użytkownika
Magic
 
Dołączył(a): Śr lip 25, 2007 0:40

Postprzez dodgers Pt kwi 18, 2008 22:12  

Magic napisał(a):polecam Ci DualShocka 2, wprost z PlayStation 2, sprzęt jest niezniszczalny

w ciągu 2 lat poszły 4 sztuki na PES'ie 5 :-P

co do padów to swego czasu grałem tlyko na Logitech Rumblepad 2 i pomimo wielu nabitych kilometrów, nie umiałem na tym jezdzić. za mały zakres gałek (nie mogłem odpowiednio wyregulować) i brak split axis dały się we znaki :( do PES'a oczywiście jest genialny :P
Avatar użytkownika
dodgers
moderator
 
Dołączył(a): Pt mar 23, 2007 20:39
Lokalizacja: Wyszków
GG: 6423043

Postprzez ROOFI1993r So kwi 19, 2008 18:43  

czy aby grac w rFactor na padzie trzeba ściągnąc specjalny profil do gry dla joypada?
ROOFI1993r
 

Postprzez Magic So kwi 19, 2008 21:34  

Nie. Masz domyślnie - pada, joystick i kierownicę.
Avatar użytkownika
Magic
 
Dołączył(a): Śr lip 25, 2007 0:40

Postprzez ROOFI1993r Śr kwi 23, 2008 10:15  Re: Pady - problemy i porady

jak prawidłowo skonfigurowac pada do rFactor żeby się super grało bo za bardzo nie umiem?
ROOFI1993r
 

Postprzez Arek Pt maja 02, 2008 11:09  Re: Pady - problemy i porady

Mam problem z Padem PC DUAL SHOCK. Otóz kupiłem go już z rok temu ale ostatnio nie grałem na nim. Teraz po długiej przerwie znów chciałem z niego skorzystać jednak niestety dzieje się coś dziwnego z nim.Gdy włączam grę on automatycznie wszystko włącza. Jest sytuacja w której jakby wszystkie przyciski były włączone w momencie gdy ja żadnego nie naciskam. Macie jakiś pomysł?


Obrazek
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez smylas Wt maja 06, 2008 14:17  Re: Pady - problemy i porady

@rek masz do niego jakieś stery?
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Arek Śr maja 07, 2008 7:48  Re: Pady - problemy i porady

Mam na płytce ale one nic nie dawały,ale już znalazłem rozwiązanie problemu,mimo wszystko dzięki za zainteresowanie się :-)
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez Ferdynand Trąbka Cz maja 08, 2008 9:24  Re: Pady - problemy i porady

Gdybyś był wystarczająco sprytny, to od razu napisałbyś rozwiązanie, by osoby z podobnym problemem nie musiały wyważać teoretycznie otwartych drzwi.
Ferdynand Trąbka
 
Dołączył(a): Wt gru 11, 2007 2:11

Postprzez smylas Cz maja 08, 2008 16:40  Re: Pady - problemy i porady

Ferdynand Trąbka napisał(a):Gdybyś był wystarczająco sprytny, to od razu napisałbyś rozwiązanie, by osoby z podobnym problemem nie musiały wyważać teoretycznie otwartych drzwi.

Taa tylko niestety mało kto na forum używa opcji "szukaj" tak więc wątpię aby ktoś skorzystał :-P
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Ferdynand Trąbka Cz maja 08, 2008 23:46  Re: Pady - problemy i porady

Zawsze jest możliwość, że kto inny pozna rozwiązanie i się nim podzieli, jeżeli skojaży problem.
Ferdynand Trąbka
 
Dołączył(a): Wt gru 11, 2007 2:11

Postprzez K9G Wt lip 22, 2008 11:58  Re: Pady - problemy i porady

Mam pewien problem w PMG. Zakupilem nowego dual action. Wgralem sterowniki z plytki i prawy joy ustawiam sobie na gaz i hamulec i dziala normalnie natomiast jak ustawiam sobie sterowanie na strzalki to po nacisnieciu mam tak jakby sensitivity 100%. Zmniejszam to wszedzie na 0% gdzie sie da i nic, ale raz cos zrobilem i mi sie udalo wiec wiem, ze sie da na bank. Dzialalo normalnie, ale wylaczylem gre, uruchomilem od nowa to znowu jest to samo i nie wiem co sie dzieje :/ Wie ktos jak sie z tym uporac raz na zawsze?

EDIT:
Ok poradzilem sobie jakos. To jeszcze jedno pytanie do ludzi ktorzy graja w lignie. Czy skrecacie tez joyem czy juz strzalkami?
Avatar użytkownika
K9G
 
Dołączył(a): Wt mar 14, 2006 15:26
Lokalizacja: KRK

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe symulacje F1 i inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron