World Snooker Championship

GP4, Richard Burns Rally, Pro Evolution Soccer...

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez Mnich Pt maja 04, 2007 21:58  World Snooker Championship

Zauważyłem że a forum jest sporo fanów tej gry :) W którą część najchętniej gracie? Jakie breaki i kogo się wam udało pokonać:)?
Ja gram od niedawna w część 2005 i wygrałem z Fu i Higginsem.Mój break to 83 punkty.I mam takie zapytanie czy nie mielibyście chęci zoorganicować jakiejś ligi? Tylko musielibyśmy stworzyć jakąś stronkę a tego to ja już nie potrafię:)
Avatar użytkownika
Mnich
 
Dołączył(a): Śr maja 17, 2006 16:50
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Kubuś Fatalista Pt maja 04, 2007 22:09  

Ja grając od wczoraj mogę się pochwalić dojściem do 3 rundy kwalifikacji i breakim 53 punkty. Z chęcią pograłbym z kimś przez neta ale za bardzo nie wiem jak .
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez Mnich Pt maja 04, 2007 22:12  

Kubuś Fatalista musisz ściągnąć Hamachi i założyć konto w multiplayerze.
Obrazek
Avatar użytkownika
Mnich
 
Dołączył(a): Śr maja 17, 2006 16:50
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Pepik Pt maja 04, 2007 22:19  

Witam.
Ja także gram w World Snooker Championship 2005. Mam już pewne doświadczenie w grze przez sieć. Grałem już z Mnichem i Biolym74. Muszę się pochwalić, że póki co, obydwaj moi przeciwnicy, nie urwali mi nawet Frejma, nie wspominając o meczu :-D :-) W grze z komputerem mogę pochwalić się wygraniem turnieju UK Championship. Udało mi się także awansować to turnieju głównego kilku innych imprez, ale na Mistrzostwach Świata, jakoś nie mam szczęścia :) Mój highest Break to 121 :-) Zapraszam chętnych na małe pojedynki :)
Avatar użytkownika
Pepik
 
Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 12:19
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wrocław
GG: 7712941

Postprzez Mnich So maja 05, 2007 0:05  

Mam zaszczyt ogłosić wszem i wobec że założyłem ligę snookerową.
Będziemy grali w World snookera championship 2005 przez Hamachi.
Wszystkich chętnych zapraszam na oficjalną stronę ligi
http://ligasnookera05.p2a.pl/index.php
Obrazek
Avatar użytkownika
Mnich
 
Dołączył(a): Śr maja 17, 2006 16:50
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez bioly74 So maja 05, 2007 10:18  

Super Inicjatywa Mnich :dobrze: . Co do samej gry to mój najwyższy break wynosi 93 (miałem szanse na ponad 100, lecz spudłowałem bardzo prostą czarną). Co do turniejów to moim najwyższym osiągnięciem jest zwycięstwo w Grand Prix oraz 1/4 w UK Championship :wink:. Tak więc moge zachęcić do zdobywania gry, oraz do rejestrowania się w naszej lidze. Im więcej osób tym zabawa będzie lepsza.

Co do swojej gry. Mam taką prośbe do kogoś. No za cholere nie umiem wbijać bil do środkowych łuz. Tak więc jeśli ktoś potrafi to dobrze robić prosiłbym o małą lekcje tych, że wbić ;)
Avatar użytkownika
bioly74
 
Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 9:09
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postprzez gregoff So maja 05, 2007 11:01  

A na jakim poziomie gracie :?: Bo wiem, że w WSC 2005 na Normal jest widok strzałek także z widoku z góry a w WSC 2004 już nie :)
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez bioly74 So maja 05, 2007 11:03  

gregoff napisał(a):A na jakim poziomie gracie Question Bo wiem, że w WSC 2005 na Normal jest widok strzałek także z widoku z góry a w WSC 2004 już nie

Ja niestety gram cały czas na najłatwiejszym. Musze troche potrenować, bo ostatnio troche się zaniedbałem i mecze jakie wcześniej bez problemu wygrywałem to teraz zdarza mi się je sromotnie przegrać.
Avatar użytkownika
bioly74
 
Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 9:09
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postprzez Mnich So maja 05, 2007 11:59  

W naszej lidze mamy już cztery osoby osoby kto by jeszcze zechciał pograć:)?
Ale liczymy na nagły przypływ chętnych.Ostatnio jeszcze z 4 osoby się pytały o ligę.Jest sporo zainteresowanych także bez gry.Macie jeszcze cały tydzień na zgłoszenia , to znaczy do niedzieli 13 maja.
Avatar użytkownika
Mnich
 
Dołączył(a): Śr maja 17, 2006 16:50
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Miki1910 Pn maja 07, 2007 8:45  

Ja się nie zarejestruję, a to z takiego powodu, że zagrałem dopiero jeden raz w WSC 2005 i nie chcę dostać tęgich batów. Mój rekordowy break narazie jest śmieszny. Wynosi 8. Ale nic, jak się nauczę, to może zagram w następnej odsłonie ligi.

PS. Swoją drogą czy powstał jakiś dobry patch do tej gry, bo nie mam czasu przeszukiwać google?
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez Mnich Pn maja 07, 2007 8:48  

Patch do tej gry zbytnio nie jest potrzebny :) Ona jest i bez żadnych dodatków super , ale nie widziałem też żadnych .
Obrazek
Avatar użytkownika
Mnich
 
Dołączył(a): Śr maja 17, 2006 16:50
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Miki1910 Pn maja 07, 2007 10:15  

Mnich napisał(a):Patch do tej gry zbytnio nie jest potrzebny :) Ona jest i bez żadnych dodatków super , ale nie widziałem też żadnych .


Chodziło mi o to, aby był sezon 2007. Jeżeli takowego nie ma to trudno. Wiem, że jest WSC 2007 na Xboxa i PS2, ale ja nie posiadam takiego sprzętu.
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez Mnich Pn maja 07, 2007 11:46  

Ale sezon 2005 też nie jest zły są zawodnicy i turnieje z obecnego sezonu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Mnich
 
Dołączył(a): Śr maja 17, 2006 16:50
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Pepik Pn maja 07, 2007 12:11  

Miki1910 napisał(a):Ja się nie zarejestruję, a to z takiego powodu, że zagrałem dopiero jeden raz w WSC 2005 i nie chcę dostać tęgich batów. Mój rekordowy break narazie jest śmieszny. Wynosi 8. Ale nic, jak się nauczę, to może zagram w następnej odsłonie ligi.

Zarejestruj się, chłopie! :-D Początki zawsze bywają trudne. Ja też po pierwszym włączeniu gry, nie mogłem wbić Breaka wyższego niż 10. Jednak tygodnie praktyki i ćwiczeń, i są rezultaty :-) Nie wiem, jak wy, ale ja wcześniej miałem doświadczenie z grą Cue Club. Może to mi ułatwiło trochę grę w WSC 2005. Więć lepiej dołącz się do ligi, gdyż potem będziesz żałował. A batów na pewno ze wszystkimi nie dostaniesz, bo jest kilka osób też, co dopiero zaczęło w tę grę grać.
Avatar użytkownika
Pepik
 
Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 12:19
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wrocław
GG: 7712941

Postprzez Miki1910 Pn maja 07, 2007 16:22  

Pepik napisał(a):
Miki1910 napisał(a):Ja się nie zarejestruję, a to z takiego powodu, że zagrałem dopiero jeden raz w WSC 2005 i nie chcę dostać tęgich batów. Mój rekordowy break narazie jest śmieszny. Wynosi 8. Ale nic, jak się nauczę, to może zagram w następnej odsłonie ligi.

Zarejestruj się, chłopie! :-D Początki zawsze bywają trudne. Ja też po pierwszym włączeniu gry, nie mogłem wbić Breaka wyższego niż 10. Jednak tygodnie praktyki i ćwiczeń, i są rezultaty :-) Nie wiem, jak wy, ale ja wcześniej miałem doświadczenie z grą Cue Club. Może to mi ułatwiło trochę grę w WSC 2005. Więć lepiej dołącz się do ligi, gdyż potem będziesz żałował. A batów na pewno ze wszystkimi nie dostaniesz, bo jest kilka osób też, co dopiero zaczęło w tę grę grać.


Chętnie wystartuję, ale następnej odsłonie ligi. Nie chcę dostawać batów od większości na starcie. Jak się nauczę to wtedy zobaczymy, co z tego wyniknie.
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Następna strona

Powrót do Pozostałe symulacje F1 i inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron