GP Legends

GP4, Richard Burns Rally, Pro Evolution Soccer...

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez AMD Pn lis 20, 2006 17:31  

e no niezła giera, znalazłem na torrenicie full wersje (120MB) i trzeba przyznać że nieźle sie śmiga, tylko nie moge analoga ustawić i musze na digital mieć sterowanie. poziom też jest niczego sobie, bardzo ciężko te maszyny opanować i zrobić czysto kółko to jest coś, już w F1 bez żadnych pomocy sie łatwiej jeździ :)
Avatar użytkownika
AMD
 
Dołączył(a): Wt lis 15, 2005 9:43
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez Kubuś Fatalista Pn lis 20, 2006 19:12  

W GPL jest zajefajna fizyka. Nie jeździ się tak łatwo jak w F1C ale frajda jest 100 razy większa. To najlepsza gra o temtyce F1 w jaką grałem !
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez yankess Cz kwi 05, 2007 11:40  

Posiada ktos pełna wersje tej gry? Ja mam NATa, eMułem przez 2 lata bym ściągał tą gre, może mógłby ktoś zarzucić na sendspace, czy rapidshare.
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez AMD Cz kwi 05, 2007 12:26  

Yankess ja mam ale na weekend pogadamy to Ci udostępnie najwyżej przez ftp ;) dokładnie 122MB full wersja
Avatar użytkownika
AMD
 
Dołączył(a): Wt lis 15, 2005 9:43
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez PawelFreeman N lis 18, 2007 5:33  Grand Prix Legends old lub wersja 2004

Przeglądałem forum i wpadłem w ogromne zdziwienie, nie widziałem tematu ( lub nie zauważyłem) o GPl, co mnie zdziwiło, bo ta gra ma jeden z najlepszych modelów jazdy( adekwatny do epoki), jaki kiedykolwiek powstał. Natomiast proponując w jednym z innych tematów,jednemu z forumowiczów ów grę, przeczytałem w odpowiedzi, że gpl ma grafikę jak na pegazusie ( bo jak wiadomo grafika jest najważniejsza jeśli chodzi o ocenę gier wyścigowych :shock: :-o , przynajmniej przez nowa generacje graczy 8) ), więc jeśli komuś się zechce to zapraszam do małej dyskusji o tej grze, ktoś w ogóle ja pamięta :P ?? Jeśli ktoś uważa serie motogp na pc za realistyczna to temat wybitnie nie dla niego

[mod="Maraz"]Temat jest, wystarczyło lepiej poszukać :)[/mod]
Avatar użytkownika
PawelFreeman
 
Dołączył(a): Pt wrz 14, 2007 8:02
Lokalizacja: z pacanowa

Postprzez ...Reyes... N lis 18, 2007 8:54  

PawelFreeman najlepsza fizyka jest na MMG 1.1 Demo mod do rFactor adekwatna do epoki. :)

Ściągłem demo GPL 2004 i fizyka byla naprawdę wypas!!!
Fani nfs poprostu w to nie ugrają. Trzeba się nieźle napocić by przejechać prawidłowo okrążenie.
...Reyes...
 

Postprzez kamil.pl5 N lis 18, 2007 9:23  

PawelFreeman ja wcale nie twierdzę że ta gra jest zła, nic takiego nie powiedziałem, powiedziałem tylko że grafikę ma brzydką, a to czy się komuś podoba jako całokształt czy nie to już jego zdanie, a moje zdanie jest takie że gra może i fajna pod względem fizyki ale grafika psuje całą zabawę. Ty masz swoje zdanie i ja je też szanuję.
Obrazek
Czy istnieje coś gorszego niż miłość brzydkiej kobiety? Owszem - przyjaźń pięknej kobiety - Albert Camus
Avatar użytkownika
kamil.pl5
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 14:40

Postprzez PawelFreeman N lis 18, 2007 13:43  

NO ja twoje tez szanuje , poprostu mam nadzieje ze sie pomylilem co do ciebie ( w sensie jesli chodzi o porownanie do ludzi uważajacych motogp za realistyczna gre ), a gra jest super to nie podlega dyskusji. Rzeczywiscie przejechanie czysto i szybko jednego kolka w GPL jest porownywalna do wygrania wyscigu w F1c bez tylnego spojlera ;p
Avatar użytkownika
PawelFreeman
 
Dołączył(a): Pt wrz 14, 2007 8:02
Lokalizacja: z pacanowa

Postprzez yankess Pn lis 19, 2007 18:57  

Miałem tą instalke, ale gdzieś wcięło :evil: Moze jeszcze taka uwaga - skoro dochodzenie do tego, jak ta gra ma sie uruchomić pod Xp zajęło mi z godzine, to raczej Viśtowcy mogą sobie powiedzieć prrr....
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez Cinek Pn lis 19, 2007 22:37  

Yankess napisał(a): to raczej Viśtowcy mogą sobie powiedzieć prrr....

Na Viście m idziałąło.
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez kubus Wt lis 20, 2007 20:35  

Adams93 napisał(a):Jak będzie szło pograć przez net - może jakaś mała liga w GPL ?


Ta gra dosc stara wiec napewno bedzie ciezko przez neta popykac o ile wogola jest tak opcja. Kamil.pl5 wielkie dzieki . Mam nadzieje ze niedlugo prZyjdzie wiadomosc :grin:
Kimster fan
Avatar użytkownika
kubus
 
Dołączył(a): Wt kwi 24, 2007 16:59
Lokalizacja: Kutno
GG: 8948873

Postprzez kamil.pl5 Wt lis 20, 2007 21:18  

Sory chłopaki ale dopiero teraz mi się przypomniało :) tzn. Yankess mi przypomniał :) ale już wam wysłałem PW :) i jeszcze raz mi wybaczcie za to zapominalstwo ale skleroza u mnie to normalka :)
Obrazek
Czy istnieje coś gorszego niż miłość brzydkiej kobiety? Owszem - przyjaźń pięknej kobiety - Albert Camus
Avatar użytkownika
kamil.pl5
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 14:40

Postprzez Krauza Wt lis 20, 2007 21:29  

kamil.pl5O dzięki ci 8)

@edit
ehh... a byłem taki napalony na tą gre ;[ Ale gdy ją włanczam to wyskakuje znany nam z Winzgrozy XP raport o błędach. I co kuw*a robić :-( :-(
Avatar użytkownika
Krauza
 
Dołączył(a): So cze 09, 2007 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy - Śląskie Holywood
GG: 9858509

Postprzez FlyeThemoon Wt lis 20, 2007 22:00  

A ja zagrać na Klawie nie mogę bo skręcania nie mogę z konfigurować Jedynie na Padzie i Kierownicy.

PS Ci w co to grali nie wiem czy zauwrzyli ale nie ma w tej grze Jackiego Stewarta ale dobrze ze jest Lorenzo Bandini.
http://www.youtube.com/watch?v=FykeHwKUiMY Przejazd po trasie toru w Monaco(nie moje)
FlyeThemoon
 
Dołączył(a): Pt mar 02, 2007 17:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez yankess Wt lis 20, 2007 22:14  

FlyeThemoon napisał(a):A ja zagrać na Klawie
chyba trzebaby jechać całą trase 40 km/h na 5 biegu
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe symulacje F1 i inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości