Live for Speed S2

GP4, Richard Burns Rally, Pro Evolution Soccer...

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez fordern Pn wrz 28, 2009 8:05  Re: Live for Speed S2

Spróbuję przybyć, ale nie gwarantuje - jestem chory
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez adin Pt paź 02, 2009 15:51  Re: Live for Speed S2

Spodziewajcie się nowego TEST PATCHa na dniach :) Doszły mnie słuchy że devsi dodadzą obsługę kilku monitorów oraz parę innych innowacji w menu gry.
ANTY rbr
Avatar użytkownika
adin
 
Dołączył(a): N mar 09, 2008 14:11
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1795223

Postprzez fordern Pt paź 02, 2009 20:51  Re: Live for Speed S2

Poza tymi monitorami to tak naprawdę nic więcej Scawen nie zrobił - może na dniach będzie Patch A ? :grin:
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez MITSUBISHI_WRC Wt lis 03, 2009 13:47  Re: Live for Speed S2

Poważnie zastanawiam się nad kupnem licencji, i teraz mam pytanie do tych co już mają licencję, czy naprawde warto?
PS: Może ktoś z forumowiczów byłby chętny do pośmigania w LFS S2 na razie w wersji demo, jak coś to piszcie w tym temacie, pozdrawiam.
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez fordern Wt lis 03, 2009 18:46  Re: Live for Speed S2

Różnica między demem a S2 jest kosmiczna. Na demo jest tylko jeden tor (tak naprawdę 2 kombinacje, jedna normalny tor, druga rallycross i jeszcze jest parking, z tym że na demo nie można ustawiać obiektów, to tak naprawdę służy on tylko do destruction derby, które 40% demowców woli rozgrywać na pierwszym zakręcie wyścigów) i trzy kiepskie auta (XF GT, przednionapędowa cienizna, wersja GTR tego auta to cud miód maliny, do tego XR GT - słabiuśki RWD, nawet driftować nim porządnie nie można - mocniejsi bracia XR Turbo (dawniej w demo, dziś w S1) to chyba najlepsze auto do driftu, a XR GTR to auto dla hardcore'ów - daje najwięcej frajdy ze wszystkich aut w S2; no i jeszcze pokraczne FBM - skrzynia biegów do niczego, opony miękkie strasznie szybko zjada, no i trochę wolne...) to jest pikuś. Na S2 masz mnóstwo teamów i serwerów do race'u, driftu, ostatnio popularnego cruise'u, spotkałem się też z drag teamem (w S1 jest tor do dragu), więc jest gdzie wybierać. Poziom bezpieczeństwa jest tylko troszkę wyższy, ale to tylko na publicznych serwerach. Jeśli jeździsz w jakiejś lidze, to tam wszyscy uważają, bo każda kolizja to są straty. Lig jest od groma (od drift cupów, przez turnieje wyścigowe po ligi KJS <sam w takiej biorę udział, zabawa przednia>), więc każdy znajdzie coś dla siebie. Co do pojeżdżawki na demo, chętnie możemy pojeździć, najchętniej na serwie Klan Pro Pl - lubię ich banować na własnym serwie, straszne oszołomy. Są tam wszystkie 3 auta dostępne, więc można wpaść i pojeździć. Kiedy Ci pasuje ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez adin Śr lis 04, 2009 12:23  Re: Live for Speed S2

Zdecydowanie tak, LFS to moim zdaniem najbardziej opłacalny wybór jeżeli szukasz symulatora/race sima. Ja przed zakupem S2 nie grywałem na serwerach DEMO lecz powiedzmy że "testowałem" pełną hehe. Muszę powiedzieć że nawet offline gra może zafundować Ci wiele atrakcji - sam tryb Hot Lapingu jest tak miodny i daje tyle radości ze stopniowego odcinania setnych sekund że głowa mała. Dodajmy więc do tego jeszcze możliwą rywalizację i porównywanie swoich czasów w rankingu (oczywiście po zakupie S2) z innymi zawodnikami i już samo to daje porządną dawkę zabawy.
Serwerów na których jest zadowalająca ilość graczy (opieram się na serwerach z Formuła XR) niestety jest dużo mniej niż rok, dwa temu. Nie zmienia to faktu że praktycznie o każdej porze znajdziesz kogoś chętnego na wyścigi. Gdy brat w tym czasie próbuje znaleźć serwer dla NetKara Pro na którym w ogóle KTOŚ się ściga ja mam dylemat czy mam ochotę zmierzyć się z 29 osobami czy z na przykład 7 :)
Na temat pojazdów i torów zdanie pisze mi praktycznie się samo, opinia wiadoma dla każdego chociaż troszeczkę obeznanego z tą grą. Interesuje Cię drift - masz 3 samochody na których możesz szlifować umiejętności. Interesuje Cię coś a'la DTM czy FIA GT? Klasa GTR i ponad 500 KM na pokładzie wita. S-S czyli popularne jedno miejscówki? Masz wszystko, od klas dla 'młodzieży' jak Formula BMW czy FOX przez LFS'owy odpowiednik Formuły Nippon 2005 a skończywszy na F1 Sauberze z 2003 roku. Klasa samochodów seryjnych obstawiona jest także przednio. Nie wyliczyłem tu reszty ale jest tego naprawdę w pytę.
Trasy? Jakże inaczej - wypas i multum możliwości - czyli standard w Live For Speed :)

Nowa fizyka opon, odpadające części, Scirocco, tor w Rockingham w drodze. Więc jeżeli nie jesteś do końca jednak zdecydowany poczekaj na nie :)

Podsumowując przeczytaj pierwsze zdanie. Ja założę się żałować nie będziesz.


edit: troszeczkę filmików z jazdy FOXem


ANTY rbr
Avatar użytkownika
adin
 
Dołączył(a): N mar 09, 2008 14:11
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1795223

Postprzez fordern Śr lis 04, 2009 16:19  Re: Live for Speed S2

Formuły Nippon 2005 a skończywszy na F1 Sauberze z 2003 roku

F08 chyba był wzorowany na F3000 z 2004 (lub GP2 z 2005), a ten Sauber to jest z 2006 :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez adin Cz lis 05, 2009 0:55  Re: Live for Speed S2

fordern napisał(a):
Formuły Nippon 2005 a skończywszy na F1 Sauberze z 2003 roku

F08 chyba był wzorowany na F3000 z 2004 (lub GP2 z 2005), a ten Sauber to jest z 2006 :wink:

Zobacz jak FN wygląda :) Co do Saubera to się pomyliłem, człowiek zaspany :)

_________

MITSUBISHI_GT, polecam http://forum.liveforspeed.pl/viewtopic.php?t=2723
ANTY rbr
Avatar użytkownika
adin
 
Dołączył(a): N mar 09, 2008 14:11
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1795223

Postprzez fordern Pt lis 13, 2009 9:29  Re: Live for Speed S2

Wszystkich graczy posiadających licencję S2 zapraszam na nowy serwer cruise - Polski Cruise !

Jeśli ktoś chciałby nam pomóc w rozwoju serwera może zostać beta testerem.
Przez pewien okres na serwer Polski Cruise będą mogli wchodzić tylko i wyłącznie użytkownicy z uprawnieniem beta tester.
Hasło będzie dostępne dla wszystkich graczy LFS'a, lecz jeżeli na serwer wejdzie ktoś bez takich uprawnień zostanie zbanowany na 12 godzin.
W skład zarządu Polski Cruise wchodzą:
Misiek08
Power9111
Fordern

Obowiązują jednak pewne zasady:
- Insim będzie dostępny 24/7 (chyba że coś się zepsuje, jednak jest to wyjątkowa sytuacja),
- wszelkie znalezione błędy/dziury prosimy zgłaszać na podforum dla beta testerów
- dane użytkowników beta zostaną wyzerowane wraz z przejściem serwera w tryb publiczny (wyjątkiem są konta: Sewko i [AD]Raider)

Proszę zgłaszać się jak najszybciej, ponieważ ograniczyliśmy liczbę miejsc do 40.
Pozdrawiamy, Ekipa PC.

Zgłoszenia na beta-testerów proszę umieszczać w tym temacie w formie:
Nick:
Nick LFSW:
mail:

Hasło serwera to: testerom


Zgłoszenia proszę kierować do mnie, ja przekażę je head adminowi, lub bezpośrednio umieszczać je w tym temacie.
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez MITSUBISHI_WRC Wt gru 08, 2009 21:59  Re: Live for Speed S2

Dziękuje za uwagi dotyczące LFS, ale jak narazie FIFA 10 i DIRT 2 wygrały z LFS, postanowiłem zarobione pieniądze przeznaczyć na te dwie gry. Może jeszcze skusze sie na Live For Speed, pozdrawiam.
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez adin Cz gru 17, 2009 4:14  Re: Live for Speed S2

co do fify to się nie dziwię, inaczej niż do dirta :) no ale cóż, twój wybór - zazdroszczę ci tylko komputera który uciąga nowego colina...

mam nadzieję że przy następnej wypłacie skusisz się na LFSa :)
ANTY rbr
Avatar użytkownika
adin
 
Dołączył(a): N mar 09, 2008 14:11
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1795223

Postprzez dodgers Pt gru 18, 2009 20:55  Re: Live for Speed S2

Tak btw to na czym polega ten Cruise cały? :P Bo dużo znalazłem o spotkaniach/serwerach i innych pierdołach, ale nigdzie nie widziałem wytłumaczenia co to kurna jest :wink:
Avatar użytkownika
dodgers
moderator
 
Dołączył(a): Pt mar 23, 2007 20:39
Lokalizacja: Wyszków
GG: 6423043

Postprzez fordern Pt gru 18, 2009 21:03  Re: Live for Speed S2

Wiesz na czym polega serwer RP w SA:MP ? To jest coś w miarę podobnego ;)
Jeździsz, zbierasz kasę, wygrywasz na loteriach, kupujesz inne auta, płacisz mandaty jak Cię policja złapie ;) Typowo relaksacyjne serwery od driftu i ścigania ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez fordern Cz maja 27, 2010 14:26  Re: Live for Speed S2



Sry za odkop :p
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez MITSUBISHI_WRC N sty 23, 2011 19:13  Re: Live for Speed S2

Już od dawna cisza w temacie, a ja mam pytanie do forderna (w końcu już od dawna masz licencje) jak się ma LFS czy są jakieś nowe samochody?
No i najważniejsze czy cena za pełną wersje ''poleciała'' w dół, i jak z frekwencją na serwerach, pozdrawiam fanów LFS.
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe symulacje F1 i inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron