GTA

GP4, Richard Burns Rally, Pro Evolution Soccer...

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez __kamil__ Śr cze 15, 2011 19:46  Re: GTA IV

Wejdź sobie w menager karty radeon ( prawym na pulpicie i masz pierwszą opcję ) wejdź we właściwości 3D i ustaw kartę bardziej na wydajność niż grafikę ja mam Radeona 5700 512 i Gra na wysokich detalach chodziła w miarę płynnie
Obrazek
Avatar użytkownika
__kamil__
 
Dołączył(a): N sty 06, 2008 15:13
Lokalizacja: www.css-o.pl

Postprzez General Wt cze 28, 2011 13:09  Re: GTA IV

Spoko gra, kiedys duzo pogrywalem. Szkoda, ze nie dalo sie na PC skonfigurowac kierownicy, czyli aby grac klawa+mysz (chod) + kierownica (auto). Przydaloby sie aby w GTA V dali taka mozliwosc, bo to mogloby uatrakcyjnic te gre jeszcze bardziej.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
General
 
Dołączył(a): N lip 25, 2010 16:22

Postprzez Master Śr mar 14, 2012 19:57  Re: GTA IV

Ma ktoś wiedzę, czy ludzie w to jeszcze grają online? :P
Kupiłbym tą grę, gdyby ludzie jeszcze w to grali. Jak to jest?
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez SoBcZaK N mar 18, 2012 14:32  Re: GTA IV

Mam takie noobowskie pytanie bo dopiero co zdobyłęm GTA IV i strasznie drażni mnie prowadzenie samochodu a dokładniej to co się dzieje z kamerą... da się to jakoś tak skonfigurować, żeby nie trzeba było kręcić myszką co zakręt tylko, żeby sie jeździło jak w starszych GTA?
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez cravenciak N mar 18, 2012 14:41  Re: GTA IV

Ekhm, u mnie kamera obraca się wraz z kierunkiem jazdy raczej :p
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez pjaxz N mar 18, 2012 17:04  Re: GTA IV

Sobczak, nic się z tym nie da zrobić. Ja dopiero jak zacząłem jeździć na padzie (strzelaniny na klawiaturze i myszce oczywiście) to przestało tak reagować.
"Lewis Hamilton is the greatest Ever. No doubt" Peter Windsor
pjaxz
 
Dołączył(a): Śr sie 08, 2007 15:58
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez MITSUBISHI_WRC N mar 18, 2012 20:45  Re: GTA IV

pjaxz napisał(a):Ja dopiero jak zacząłem jeździć na padzie

Sorry że nie na temat, tzn że np w rFactor'a też grasz na padzie?
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez bartek1042 N mar 18, 2012 21:09  Re: GTA IV

MITSUBISHI_WRC napisał(a):
pjaxz napisał(a):Ja dopiero jak zacząłem jeździć na padzie

Sorry że nie na temat, tzn że np w rFactor'a też grasz na padzie?

A ty grasz w GTA na kierownicy :twisted: ?
Avatar użytkownika
bartek1042
 
Dołączył(a): Pn mar 22, 2010 16:00
Lokalizacja: Polanica-Zdrój

Postprzez MITSUBISHI_WRC N mar 18, 2012 21:23  Re: GTA IV

W ogóle nie gram w GTA. A co, może w rFactor'a nie można grać na padzie? :twisted:
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez FortiF1 Śr cze 06, 2012 10:35  Re: GTA IV

Witam. Szkoda, że gdy do GTA IV doda się nowe samochody to maleje ich ilość w mieście. Kiedyś wszystkie pozamieniałem samochody na te z lat 80-tych i 90-tych, to w jednej dzielnicy zaledwie 3 modele jeździły, i to na dodatek bardzo rzadko... xD A ja się męczyłem z fizyką jazdy, robiłem do każdego modelu parametry, a tu się okazało że wszystko na marne, bo jeszcze jakiś błąd wyskakiwał na ostatniej wyspie gdy chciałem z niej wyjechać. Odinstalowałem grę, zainstalowałem ponownie, i już nic nie kombinuje z nowymi modelami, tylko już z tymi co są. :D
Avatar użytkownika
FortiF1
 
Dołączył(a): Śr cze 06, 2012 10:01
GG: 12184821

Postprzez General So lip 21, 2012 15:02  Re: GTA IV

Zajmował się w tej grze ktoś dostępnymi modyfikacjami? Mianowicie za pomocą GTA IV Vehicle Mod Instaler v.1.3 podmieniłem sobie z jakieś 20-25 samochodów, aby mieć realne marki. Dodatkowo dograłem sobie Real Traffic z traffic fixem plus najświeższe ScriptHooki .dll i .asi, aby uporać się z akcją spawnowania w okolicy max 2-3 rodzajów aut.

Error polega na tym, że teraz misje mi się nie wgrywają, tylko jest czarny ekran i "loading". Cutscenke wgrał mi po chyba 5 minutach (zwykle to było może max 5-10 sek.), a misje to po takim samym oczekiwaniu wyłączyłem, ale musi coś być na rzeczy. W necie słabo z solucjami, może tutaj ktoś wprowadzał u siebie podobne modyfikacje i ma jakieś porady?
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
General
 
Dołączył(a): N lip 25, 2010 16:22

Postprzez mateusz97 So wrz 21, 2013 20:36  Re: GTA IV

Cześć, chcę zainstalować gta 4 EFLC ale wyskakuje problem aby zaktualizować games for windows live ... zaktualizowałem i dalej to samo ... potem pobrałem GFWL dla win 8 i to też nie pomogło ... problem wyskakuje przy ładowaniu 1 misji ... czyli wgl nie da rady grać ... Jak rozwiązać ten problem ?? Proszę o pomoc
Avatar użytkownika
mateusz97
 
Dołączył(a): Wt sie 30, 2011 20:40
GG: 3171586

Postprzez fordern So wrz 21, 2013 21:23  Re: GTA IV

Gra oryginalna? Ja też instalowałem sobie EFLC na Win 8, i hula bez problemu. Przy pierwszym odpaleniu gry z GFWL będzie chciało abyś podał jej klucz - wtedy pobierze wszystkie dane i live będzie działał. Wcześniej też męczyłem się z Fifą 13, i może niektóre rzeczy które ja zrobiłem przy instalacji Fify, teraz mogą nie pozwalać odpalić się GTA.

- Sterowniki do karty graficznej i DirectX rozumiem że zainstalowane?
- Nazwa profilu w Windowsie. Może się gryźć, gdy w nazwie wystąpi znak specjalny (na przykład @). Zmień nazwę na taką, w której te znaki nie występują.
- Jeżeli przy logowaniu do GFWL chce od Ciebie klucz licencyjny, podaj go. Dzięki niemu pobierze twoje dane z serwerów Microsoftu. Bez tego nie będzie chciało zalogować do Live'a, i przez to nie zapiszesz gry.
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez mateusz97 N wrz 22, 2013 8:00  Re: GTA IV

Gra oryginalna... problem w tym że GFWL w ogóle w grze nie chce się otworzyć po przyciśnięciu home ...
Avatar użytkownika
mateusz97
 
Dołączył(a): Wt sie 30, 2011 20:40
GG: 3171586

Postprzez fordern N wrz 22, 2013 9:56  Re: GTA IV

To dziwne. Odinstaluj obydwie aplikacje Live - zarówno Marketplace, jak i Live Redistributable. Pobierz od nowa stąd, i po zainstalowaniu zaloguj się w aplikacji. W grze powinno działać.

No i odpal jako administrator - czasem pomaga.
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe symulacje F1 i inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości