Need For Speed: Undercover

GP4, Richard Burns Rally, Pro Evolution Soccer...

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez msk Cz paź 23, 2008 22:00  Re: Need For Speed: Undercover

mogliby teraz zrobić coś na wzór najlepszego(moim zdaniem)nfs w historii, porsche 2000/unleashed, czyli pokazać historię jakiejś firmy, może lamborgini(jazdy traktorami też? :-P ), bo formułka od undergrounda już trochę oklepana się robi, może prostreet wniósł coś nowego, ale wolałbym większą odmianę.
msk
 
Dołączył(a): Cz sie 28, 2008 21:27

Postprzez FlyeThemoon Pt paź 24, 2008 15:39  Re: Need For Speed: Undercover

mik3 napisał(a):Ja mam takie same zdanie co SoBcZaK, że mw to najlepszy nfs. Nawet jakbym chciał to nie zagram w Undercovera, a jak mnie najdzie ochota, to zagram w MW i nie będzie wielkiej różnicy, a gra przynajmniej będzie chodzić bez większych problemów :P



I ja też tak sądzę :D

Jeśli chodzi o Tuning i takie tam to wygrywa NFS Undergrund 2, a bez wielkiego tuningu, zabawa z policją i jazdą w dzień (trochę słabą ale jest :P) wygrywa Most Wanted, potem z NFS daję Porsche i Hot Pursuit 2 z high stakes, reszta taka sobie, nie licząc Pro Street i tego Undercover bo kompletnie klimat psują.
http://www.youtube.com/watch?v=FykeHwKUiMY Przejazd po trasie toru w Monaco(nie moje)
FlyeThemoon
 
Dołączył(a): Pt mar 02, 2007 17:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez ventylator Cz lis 27, 2008 14:15  Re: Need For Speed: Undercover

Ktoś już w to grał? Ja dziś widziałem u kumpla i grafika powala. Sam pogram około 16.00 dnia dzisiejszego i postaram napisać się co nieco.
Avatar użytkownika
ventylator
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 13:17
Lokalizacja: Bytom

Postprzez dodgers Cz lis 27, 2008 15:50  Re: Need For Speed: Undercover

grafika powala

:zdziwiony: powala? przecież ta tandetna poświata tak daje po oczach, że się jechać nie da, a jak znalazłem sposób na wyłączenie tego badziewia, to gra wyglądała jak Most Wanted.... a wymagania chyba z koszyka losowali, bo to jakiś kit jest...

no i ten niesamowity model jazdy. pierwszy wyścig, 2 paki na blacie, przeleciałem prosto przez skrzyzowanie, gdzie powinienem skręcić, a ten się tylko prześliznął po bandzie... po zderzeniu niemal czołowo z bandą ja dalej miałem 120 na liczniku :haha:

oczywiśćie nie ma to jak dosyć ostry zakręt, ja lece 250, odpuszczam tylko gaz, a auto się składa jak po szynach...

nie może zabraknąć komentarza nt. policji.. tzn ich parodii. cisnę fabrycznym EVO-X, na 2 levelu pościgu jeden, drugi manewr i buractwa nie ma. kupiłem S5, wpakowałem w niego 100 kafli, a te łajzy na 2 levelu 3 paczki lecą :haha: przecież to jakaś ściema. ale najlepsza akcja, to jak bugatti veyron, jest dymane przez policyjnego SUVa :o

jedyny plus, to sporo fajnych i nawet ładnie wykonanych aut. reszta jest tak tandetna, że gdyby EA wydało demo przed premierą, to by za dużo tego nie sprzedali. oczywiście niektórym taka jazda się może podobać, nie mam nic przeciwko, ale zgarnianie kasy od graczy za niemal jednakowe tytuły, to albo czyste chamstwo, albo geniusz marketingu.
Avatar użytkownika
dodgers
moderator
 
Dołączył(a): Pt mar 23, 2007 20:39
Lokalizacja: Wyszków
GG: 6423043

Postprzez kamil.pl5 Cz lis 27, 2008 16:35  Re: Need For Speed: Undercover

wiecie może jak się da wyłączyć świecenie się asfaltu ? bo chociaż gra chodzi mi na full to dałem wszystko na low żeby się w to grać dało a nie żebym miał prawie cały biały ekran. Fakt, policja to ma niezłą jazdę :p Ale ciekawostką jest to że w grze niema menu :D Włączyłem pierwszy raz i czekałem na menu a tu niema :p
Obrazek
Czy istnieje coś gorszego niż miłość brzydkiej kobiety? Owszem - przyjaźń pięknej kobiety - Albert Camus
Avatar użytkownika
kamil.pl5
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 14:40

Postprzez ventylator Cz lis 27, 2008 17:02  Re: Need For Speed: Undercover

dodgers ale żeś się najarał. :-D

Generalnie chodziło mi właśnie o te ładnie wykonane samochody, nie miałem zbytnio czasu, żeby przyglądać się czemuś więcej, no ale nie wyglądało to najgorzej. A co do jazd policji, to przecież wiadomo, że NFS to NFS. :wink:
Avatar użytkownika
ventylator
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 13:17
Lokalizacja: Bytom

Postprzez dodgers Cz lis 27, 2008 17:29  Re: Need For Speed: Undercover

Akurat wykonanie samochodów zauważa się przy 'przyglądnięciu się'. Na pierwszy rzut oka miałem odruch wymiotny.. i dalej mam.
Avatar użytkownika
dodgers
moderator
 
Dołączył(a): Pt mar 23, 2007 20:39
Lokalizacja: Wyszków
GG: 6423043

Postprzez Mishka Cz lis 27, 2008 20:06  Re: Need For Speed: Undercover

Kolejna kupa ze stajni EA ;*
Obrazek Obrazek ニッポンを元気に!
Avatar użytkownika
Mishka
 
Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 3:09

Postprzez michal2111 Cz lis 27, 2008 20:23  Re: Need For Speed: Undercover

Ta seria umiera. Takie są fakty. NFS Undercover to już bagienko, a la FIFA. Ostatnią częścią NFS, którą lubiłem, to Carbon. Dla EA będzie najlepiej, jeśli przestaną bawić się w powtórki gier. To już robi się nudne. :evil:
Avatar użytkownika
michal2111
 
Dołączył(a): Pt lis 02, 2007 21:54
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postprzez FlyeThemoon Cz lis 27, 2008 20:27  Re: Need For Speed: Undercover

Bo wszyscy są z NFS zrobić smulator :P ho ho ho,

Fan Symulacji-NFS jest głupi zręcznosciowe sterowanie.
Fan Zręcznościówki-WTCC 2007 do bani nie da razy na klawiaturze grać

jak tu ich nie lubić ;P

Ja na tego na NFS i tak grać nie będą bo mi nie pójdzie.
http://www.youtube.com/watch?v=FykeHwKUiMY Przejazd po trasie toru w Monaco(nie moje)
FlyeThemoon
 
Dołączył(a): Pt mar 02, 2007 17:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Demetrius Cz lis 27, 2008 20:35  Re: Need For Speed: Undercover

Dla mnie ostatnią fajną częścią NFS-a był Underground 2 . Nie wiem dlaczego - tak po prostu uważam że to najlepszy NFS . Potem to z samochodów się robiło choinki i nic więcej .
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Demetrius
 
Dołączył(a): Cz sie 28, 2008 19:45
Lokalizacja: Szczebrzeszyn

Postprzez Saruto Cz lis 27, 2008 21:00  Re: Need For Speed: Undercover

Też takie łatwe jak Carbon?
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez pjaxz Cz lis 27, 2008 21:52  Re: Need For Speed: Undercover

Nie ma to jak ukraść grę i jeszcze narzekać ;)
"Lewis Hamilton is the greatest Ever. No doubt" Peter Windsor
pjaxz
 
Dołączył(a): Śr sie 08, 2007 15:58
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez kamil.pl5 So lis 29, 2008 8:53  Re: Need For Speed: Undercover

to jak bugatti veyron, jest dymane przez policyjnego SUVa

Jak się jedzie Bugatti powyżej 400 km/h to nie łapią :p zanim zdążą się zorientować to mnie już nie ma :) max ile się da jechać w grze to 404 km/h więcej niczym nie jechałem.
Obrazek
Czy istnieje coś gorszego niż miłość brzydkiej kobiety? Owszem - przyjaźń pięknej kobiety - Albert Camus
Avatar użytkownika
kamil.pl5
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 14:40

Postprzez haha_xd So lis 29, 2008 12:27  Re: Need For Speed: Undercover

<wolf> dobra
<wolf> NFS UC idzie do piachu
<termi> woot?
<wolf> ma tą samą przypadłość co ostatnie 3-4 nfsy
<wolf> wypadasz vejronem na prostą
<wolf> 350km/h
<wolf> dajesz nitro
<wolf> masz 400
<termi> i?
<wolf> wyprzedza cię golf
<termi> LOL
<termi> ech te dresy


Cytat z basha. :rotfl: :rotfl:
F1 doesn't miss Schumacher.
Przeglądarka Opera - z wersji na wersję coraz lepsza.
Avatar użytkownika
haha_xd
 
Dołączył(a): Wt lut 12, 2008 18:44
Lokalizacja: Mielec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe symulacje F1 i inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości