Need For Speed: Undercover

GP4, Richard Burns Rally, Pro Evolution Soccer...

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez DawiDch N lis 30, 2008 15:51  Re: Need For Speed: Undercover

Najlepszy numer to obsługiwane katy graficzne - tylko pod PCIe. Totalne przegięcie :x
Avatar użytkownika
DawiDch
 
Dołączył(a): Wt lip 03, 2007 11:54
Lokalizacja: Częstochowa
GG: 7075940

Postprzez Voltare N lis 30, 2008 16:01  Re: Need For Speed: Undercover

DawiDch ja mam AGP i mi NFS wszedł tylko że się ciął a na low to grafa gorsza niż w MW więc nie było sensu grać/ Tak więc podejdzie pod AGP przynajmniej mi ruszyło 8-)
Avatar użytkownika
Voltare
 
Dołączył(a): Pn sty 21, 2008 15:00
Lokalizacja: Dębica/Podkarpacie/Polska
GG: 757503

Postprzez SoBcZaK Wt gru 02, 2008 0:06  Re: Need For Speed: Undercover

Co do tego doganiania w grze to jest to związane z efektem gumy w NFS. Polega to na tym, że nikt nigdy nie odjedzie ci na taką odległośc, że nie jesteś w stanie go dogonić i odwrotnie.
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez FlyeThemoon Pt gru 12, 2008 17:58  Re: Need For Speed: Undercover

OK Model zniszczeń + Pościgi policjne + pomykanie autostradą = Cobra 11 Burning wheels :D
http://www.youtube.com/watch?v=FykeHwKUiMY Przejazd po trasie toru w Monaco(nie moje)
FlyeThemoon
 
Dołączył(a): Pt mar 02, 2007 17:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez fordern N gru 21, 2008 11:00  Re: Need For Speed: Undercover

Jaki model zniszczeń ?
Na moim PSP model zniszczeń polega na pasku i to w specjalnych zadaniach xD
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez SoBcZaK N gru 21, 2008 12:37  Re: Need For Speed: Undercover

Nie wiem czy ktoś z was pamięta ten sews mówiący, że EA będzie wydawało kolejne NFS co dwa lata tak żeby były coraz lepsze itd itd... a jak sie skończyło? notowanie obecnego Undercover są tak słabe, że EA przestaje robić kolejne NFS i zamknęło nawet studio developerskie odpowiedzialne za tą serię. Jak widać sama gafika to nie wszystko... twórcom brakuje pomysłu i świeżości. Jak wychodziło NFS:U i U2 to miażdżyli wszystko możliwośćią tuningu maszyn potem dodali pościgi policyjne a potem wszystko już było to samo i seria leciała w dół.
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Arek Pn gru 22, 2008 7:34  Re: Need For Speed: Undercover

Rutyna rutyna rutyna,niestety EA daje nam niemal te same tytuły,brak im pomysłu. I nie mówię tu tylko o serii NFS,ale także choćby Fify.. Fifa 08=Fifa 05 NFS Undercover=NFS Most Wanted
z drobnymi różnicami i tylko lepszą grafiką przy nowszych produkcjach.
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez fordern Pn gru 22, 2008 10:08  Re: Need For Speed: Undercover

Słyszałem, że następnym NFS ma się zająć twórca BurnOut'a...
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez George Pn gru 22, 2008 12:02  Re: Need For Speed: Undercover

I dobrze... może w końcu nie będzie to kopia poprzednich części. Wczoraj na Hyperze oglądałem i jedyna nowość jaką zobaczyłem to beznadziejna fizyka jazdy :twisted: Jak patrze ile ludzi nawet ściąga ten syf to żal mi się ich robi... xD
Avatar użytkownika
George
 
Dołączył(a): Cz lis 01, 2007 22:29
Lokalizacja: Łódź/Woking

Postprzez SoBcZaK Pn gru 22, 2008 12:21  Re: Need For Speed: Undercover

I dobrze..

jaja sobie robisz? burnout to typowa arkadówka nastawiona na rozwałke... twórcy tej gry raczej nie wiele mają do czynienia z realizmem (no chyba, że uszkodzenia).
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez fordern Pn gru 22, 2008 12:33  Re: Need For Speed: Undercover

Dobre NFS'y skończyły się z Undergroundem2/Most Wantedem
Pamiętacie może dobre czasy Need For Speeda: High Stakes zwanego NFS IV ?
Odblokowywanie bolidów F1 z 1999 :twisted:
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez George Pn gru 22, 2008 15:30  Re: Need For Speed: Undercover

SoBcZaK napisał(a):jaja sobie robisz? burnout to typowa arkadówka nastawiona na rozwałke...


Lepsze to niż bezsensowne powtarzanie tego samego. A, to że Burnout to arcade, nie oznacza, że muszą zrobić jakiś chłam.
Avatar użytkownika
George
 
Dołączył(a): Cz lis 01, 2007 22:29
Lokalizacja: Łódź/Woking

Postprzez SoBcZaK Pn gru 22, 2008 15:53  Re: Need For Speed: Undercover

a tak właściwie to ja poprosze jakiegoś linka potwierdzajacego te informacje bo fordern tak wyskoczył z nowinką bez pokrycia....
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez im9ulse Pn gru 22, 2008 16:22  Re: Need For Speed: Undercover

fordern napisał(a):Pamiętacie może dobre czasy Need For Speeda: High Stakes zwanego NFS IV ?
Odblokowywanie bolidów F1 z 1999 :twisted:

Pamietamy, pamietamy rowniez swietnego NFS Porsche Unleashed...az dziw bierze ze poszli w strone tandetnych wyscigow tuningowanymi Focusami i Golfami :shock: :twisted: niech sobie EA odpocznie od NFS kilka lat, bo to co sie dzieje od Undergrounda to zwykle odcinanie kuponow w coraz gorszym stylu
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez fordern Pn gru 22, 2008 18:35  Re: Need For Speed: Undercover

SoBcZaK napisał(a):a tak właściwie to ja poprosze jakiegoś linka potwierdzajacego te informacje bo fordern tak wyskoczył z nowinką bez pokrycia....


Odpowiedź
dodane przez Tirith 19 Dec : 22:55
Jakiś czas temu Electronic Arts poinformowało, że na skutek kłopotów finansowych zmuszona będzie zamknąć 9 ze swoich studii, tworzących gry. Już wtedy blady cień padł na Black Box Studios, czyli ekipę, która wyprodukowa gry z serii Need for Speed poczawszy od Hot Pursuit 2 na PS2. Teraz mamy potwierdzoną informację. Black Box Studios zostanie zamknięte, a część pracowników - zwolniona. Reszta przeniesie się do oddziału w Barnaby. Nas najbardziej jednak interesuje inna sprawa - co z NFS-em !?

Otóż, według różnych źródeł, produkcją kolejnych gier z serii zajmie się prawdopodobnie Criterion Games, które w niektórych kręgach znane jest z produkcji konsolowych (choć niedługo również na PC) arcade`owych wyścigów o nazwie Burnout. Co to dla nas znaczy? Kolejny NFS na silniku Burnout Paradise? Hell yeah! Chciałoby się krzyknąć. Faktem jednak jest, że Burnouty to świetne gry z genialną grywalnością, soundtrackiem i grafiką, nie mówiąc już o rozgrywce w sieci. Moim zdaniem, EA nie mogło znaleźć nikogo innego do podniesienia serii Need for Speed na równe nogi. Pozostaje nam tylko czekać na pierwsze, oficjalne informacje o nim.

A jeśli chcielibyście się dowiedzieć, czego wart jest tak naprawdę Undercover - jak się okazuje, ostatni NFS ze stajni Black Box, zapraszam do mojej recenzji. co prawda jest "trochę" spóźniona, ale zawsze to coś.


z needforspeed.pl


[Update] Jak się jednak dowiedzieliśmy Black Box nie zostaje zamknięte, a jedynie przeniesione do Burnaby w Kanadzie. Fani NFSa muszą się pogodzić z tym, że NFS będzie dalej jeździć na starym silniku, a grafika będzie jak zwykle minimalnie ulepszona.


Proszę ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe symulacje F1 i inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron