GTR Evolution

GP4, Richard Burns Rally, Pro Evolution Soccer...

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez Rubiq Cz lip 10, 2008 0:22  GTR Evolution

GTR Evolution wychodzi na dniach a tu tak cicho? :-D http://www.gtr-evolution.com Data premiery wyznaczona jest na sierpień, grę będzie można nabyć jako expansion pack do Race07 lub paczkę zawierającą obie gry. Screeny wyglądają smakowicie, jest też film (coś koło 50 MB) do ściągnięcia. Nie mogę się doczekać!
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez Dsj3 Cz lip 10, 2008 16:58  Re: GTR Evolution

Zobaczymy zobaczymy z tego co widziałem klasy to ciekawe może być WTCC Extreme a poza tym resztę klasy schrzanione ( niektóre samochody nie tu gdzie powinny a nie których brakuje) noi oczywiście za mało torów
Dsj3
 

Postprzez Easy Cz lip 10, 2008 17:05  Re: GTR Evolution

SimBin nie posiada, już licencji FIA GT dlatego nie ma aut z tej serii :(
Easy
 

Postprzez Orionus Cz wrz 25, 2008 21:12  Re: GTR Evolution

MMG ma zamiar tworzyc modyfikacje pod GTR Evolution. A oto co napisali o tym symulatorze:

Why GTR Evolution is so great?

* Higher level Graphics

* Real animations such as driver arms on steering wheel, rain from sky, moving pit crew, moving clouds..,

* Visor Tear Animation

* Victory Wave Animation

* Changeable weather dry/overcast/wet, and vice versa allowing for multiple weather physics

* Inner Helmet Cams

* Physics inter-gradable from rFactor

* Easier to mod then rFactor

* Multiple AI coding per track, not requiring to have multiples of the same track for different mods

* Better physics module to allow a more realistic physic code

* Advance tire system (change the compound in the garage, on track textures change too along with physics)

* More Realistic Tracks, both graphically, and physic wise.

* and of course so much more...
Avatar użytkownika
Orionus
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 10:57

Postprzez Darondi Cz wrz 25, 2008 21:23  Re: GTR Evolution

Widziałem już filmiki... http://pl.youtube.com/watch?v=RSsgkn9WwdE
zmiana biegów polega na tym, że dłoń kierowcy wędruje gdzieś w bok, i do zmiany biegu chyba potrzebna mu jest cała energia z ręki :-o Tzn, że macha nią jak głupi, a tak raczej się nie zmienia obecnie biegów. Takie zmiany były w F3, za czasów np. Kubicy.
Ogólnie grafika dobra, ale te ręce są kiepskie, mam nadzieję, że ostateczna wersja będzie lepsza od bety.
Obrazek
Avatar użytkownika
Darondi
 
Dołączył(a): Śr sie 15, 2007 21:56
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
GG: 9071731

Postprzez hideto Cz wrz 25, 2008 21:34  Re: GTR Evolution

a najlepsze jest to że gra ma kosztować 50 zł... tylko nie wiem czy jako całość czy jako dodatek...
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Rubiq Cz wrz 25, 2008 21:44  Re: GTR Evolution

Jako dodatek do Race07 ma kosztować taniej, w pakiecie razem z Race07 jest nieco droższe, ale nadal mówimy tu o stosunkowo niskich kwotach. Chyba że coś źle zapamiętałem, nie wiem.
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez Orionus Cz wrz 25, 2008 21:47  Re: GTR Evolution

Race 07 + GTR Evolution ma kosztowac 99zl a premiera przewidziana jest na 2 pazdziernika.
Avatar użytkownika
Orionus
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 10:57

Postprzez dodgers Cz wrz 25, 2008 22:44  Re: GTR Evolution

jako dodatek na steamie kosztuje 20$. ogólnie ścigańsko na Zielonym Piekiełku kilkoma różnymi klasami jest miodne. sama gra (dodatek) również niczego sobie. może niektóre wozy są niezbyt emocjonujące (audi r8 fabryczne z napedem 4x4 jest całkowicie bezpłciowe), jednak w GT Pro, czy Extreme WTCC zabawa jest przednia :) myślałem ze jednak pieniądze pójdą na marne, ale wrażenia ogólne pozytywne. czasem nawet bardzo :)

btw na steamie dostepna jest kolejna produkcja Simbinów - STCC, a mianowicie jej demo. Widać, że jako, że prawdopodobnie kończą narazie przygodę z PC (tworzą Race Pro na konsole) idą na ilość i na zysk, to jednak jak zwykle ich produkt wygląda bardzo ciekawie. w demku dostępny jest Peugeot 308 oraz tor mantorp.

edit: oczywiście jak macie sciagac pirata i grac offline, to nie ma sie na co napalać. miałem pirata race07 i czasem od niechcenia zagrałem. po sieci? uuuahhh ;)
Avatar użytkownika
dodgers
moderator
 
Dołączył(a): Pt mar 23, 2007 20:39
Lokalizacja: Wyszków
GG: 6423043

Postprzez SoBcZaK So wrz 27, 2008 10:09  Re: GTR Evolution

Powiedzcie mi jak kupić to GTR... pare miechów temu kupiłem oryginalne RACE07 w sklepie a jak kupic ten dodatek?
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez dodgers So wrz 27, 2008 10:38  Re: GTR Evolution

przez steama kartą można kupić. w sklepie chyba jedynie jako cały pakiet. (chyba)
Avatar użytkownika
dodgers
moderator
 
Dołączył(a): Pt mar 23, 2007 20:39
Lokalizacja: Wyszków
GG: 6423043

Postprzez SoBcZaK So wrz 27, 2008 10:50  Re: GTR Evolution

przez steama kartą można kupić.

to żem kupił... jedyną karte jaką mam to heah (btw. mógłby ktoś mi załadować konto). Czuje sie toche oszukany, że nie powinformowali mnie kilka miesięcy temu, że będzie taki dodatek :P
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Crow Śr paź 01, 2008 19:16  Re: GTR Evolution

http://www.gram.pl/prod_8QPeH,2_GTR_Evolution.html

Tylko teraz pytanie, czy ten dodatek jest samodzielny?
Avatar użytkownika
Crow
Patron LiGNA
 
Dołączył(a): N lip 03, 2005 20:57

Postprzez Darondi Śr paź 01, 2008 19:58  Re: GTR Evolution

Z tego co wyczytałem na stronie GTR, to ma to działać z RACE '07 i jakimś dodatkiem do RACE '07 jak dobrze doczytałem... :-?
Wysłałem jeszcze maila do Simbina, aby się upewnić.
Obrazek
Avatar użytkownika
Darondi
 
Dołączył(a): Śr sie 15, 2007 21:56
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
GG: 9071731

Postprzez Rubiq Śr paź 01, 2008 20:05  Re: GTR Evolution

Jako że mam Race07 to kupię to, sprawdzę i oszczędzę wam nerwów. :P
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Następna strona

Powrót do Pozostałe symulacje F1 i inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości