iRacing

GP4, Richard Burns Rally, Pro Evolution Soccer...

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez juras70 Pn lip 16, 2012 14:46  Re: iRacing

Świetna okazja dla osób, które nie miały jeszcze styczności z iR- www.cadillaccupracing.com
Po wypełnieniu tego formularza na adres email przychodzi kod pozwalający na "zakup" iR na 6 miesięcy za free.
Do podstawowego kontentu dostejemy również Mid Ohio, Mosport i Infineon. Od ponad 2 lat chciałem przetestować iR no i dzisiaj nie wytrzymałem :D. Caddilac na Lagunie to coś niesamowitego 8-)
Dla osób, które nie są w temacie, wystarczy paypal z 1 dolarem na koncie.
Avatar użytkownika
juras70
 
Dołączył(a): Pn sie 11, 2008 15:32

Postprzez SoBcZaK Wt lip 17, 2012 19:28  Re: iRacing

Witam,
ponieważ prace nad rF2 idą bardzo mozolnie chciałbym się dowiedzieć jak teraz wygląda sytuacja z tym iR? Po zapłaceniu np rocznego abonamentu mam dostęp do wszystkich torów i samochodów czy trzeba za nie płacić z osobna?
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Grekyy Cz lip 19, 2012 8:57  Re: iRacing

Nic się nie zmieniło, tj. cały kontent trzeba wykupywać. Dla mnie to zbyt dużo... inny może być punkt widzenia kogoś kogo bardzo absorbuje simracing. Dla mnie w tej chwili to rozrywka, priorytetowym hobby jest aktywny sport, dlatego będę w z końcem sierpnia kończył przygodę z iR.
Avatar użytkownika
Grekyy
 
Dołączył(a): So lis 03, 2007 22:33
Lokalizacja: Śląsk
GG: 1574067

Postprzez vDavid Śr lip 25, 2012 11:41  Re: iRacing

Skorzystałem z promocji, i jeździ mi się świetnie :), tylko nie kumam tego przyznawania punktów, czasem startowałem do wyścigu z 8 miejsca dojeżdżając na 3-2 miejscu to dostałem 7pkt a czasem byłem na gridzie 17-18 bo nie jechałem kwalifikacji, dojechałem na 4 miejscu to nie dostałem żadnych punktów,a czasami miałem kolizję oraz wizytę w boksach i raz dostałem -23 pkt a innym razem w podobnej sytuacji +3 pkt :twisted: o co w tym chodzi?
Avatar użytkownika
vDavid
 
Dołączył(a): Śr sie 27, 2008 17:55

Postprzez General Śr lip 25, 2012 14:22  Re: iRacing

vDavid napisał(a):Skorzystałem z promocji, i jeździ mi się świetnie :), tylko nie kumam tego przyznawania punktów, czasem startowałem do wyścigu z 8 miejsca dojeżdżając na 3-2 miejscu to dostałem 7pkt a czasem byłem na gridzie 17-18 bo nie jechałem kwalifikacji, dojechałem na 4 miejscu to nie dostałem żadnych punktów,a czasami miałem kolizję oraz wizytę w boksach i raz dostałem -23 pkt a innym razem w podobnej sytuacji +3 pkt :twisted: o co w tym chodzi?

Chyba ci chodzi o punkty iRacing przyznawane za styl jazdy (czyli bez wycieczek poza tor, bez kolizji itd.) i raczej podane cyfry powinny być po przecinku (np. -0,23; 0,3 itd.). Niemożliwe, aby ktoś za to zgarniał pełne punkty, bo za jednym razem zdobył kilka licencji. Oczywiście im wyższy masz rating iR, tym trudniej zdobywać te punkty w dużej ilości, jak nie wygrywasz seryjnie, natomiast bardzo łatwo je stracić.

Innymi słowy: jak przejedziesz wyścig w miarę czysto, to takich punktów iR możesz zdobyć więcej, nawet jak dojedziesz, gdzieś w połowie stawki. Dodatkowo "siła stawki" (strengh of hold czy jak to tam się zwie, dawno nie jeździłem), też pewnie ma wpływ na ich przeliczenie (na punkty zdobywane do klasyfikacji punktowej ma wpływ na pewno, bo jadąc w gridzie o sile ok. 2000 zwycięzca może dostać ze 110-120 pkt (jak nie więcej), a w takim co ma wartość ok. 1000 to zwycięzca wyścigu może dostać mniej niż 90 pkt).
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
General
 
Dołączył(a): N lip 25, 2010 16:22

Postprzez vDavid Śr lip 25, 2012 18:17  Re: iRacing

Tak chodziło mi o cyfry po przecinku, tylko jakoś nie zwróciłem uwagi :P, dzięki za wytłumaczenie obliczania punktów ratingu :) jeszcze mam prośbę, mógłbyś podać ścieżkę gdzie można wrzucać setupy :D
Avatar użytkownika
vDavid
 
Dołączył(a): Śr sie 27, 2008 17:55

Postprzez dodgers Śr lip 25, 2012 18:33  Re: iRacing

dokumenty/iRacing/setups Tam masz folder dla każdego auta (tylko wcześniej chyba musisz się chyba nim pojawić na jakiejś sesji, żeby się stworzył jego folder ;) )
Avatar użytkownika
dodgers
moderator
 
Dołączył(a): Pt mar 23, 2007 20:39
Lokalizacja: Wyszków
GG: 6423043

Postprzez vDavid Śr lip 25, 2012 19:18  Re: iRacing

Dzięki :)
Avatar użytkownika
vDavid
 
Dołączył(a): Śr sie 27, 2008 17:55

Postprzez fordern N wrz 23, 2012 10:55  Re: iRacing

Mam pytanko - w którym miejscu mam zaznaczyć, aby automatycznie nie naliczało mi rachunku za następny okres? Powiedzmy, że po upływie obecnego okresu ważności chcę zrezygnować i nie chcę, aby przedłużono mi okres ważności gry. W którym miejscu mam to zaznaczyć?
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez dodgers N wrz 23, 2012 11:40  Re: iRacing

Po zalogowaniu na górze wybierasz My Account i po lewej ostatnia zakładka bodajże.
Avatar użytkownika
dodgers
moderator
 
Dołączył(a): Pt mar 23, 2007 20:39
Lokalizacja: Wyszków
GG: 6423043

Postprzez Norbi123 Pn lis 12, 2012 14:54  Re: iRacing





Norbi123
 
Dołączył(a): N kwi 19, 2009 10:24

Postprzez Darondi Wt lut 12, 2013 23:37  Re: iRacing

Mam pytanie odnośnie iRacing. Testuje właśnie je sobie offline i nie powiem, wciungło mnie trochę i zastanawiam się nad kupnem 8-) Jak kupię, to dostaję te samochody co są na stronie http://www.iracing.com/membership/ ?
I jak już kupię, to od razu jeżdżę w wyścigach, czy muszę najpierw pozdobywać jakieś punkty - bo są jakieś ratingi? Ogółem trochę czytałem o tym, ale mam wrażenie że komentarze pomijają okres aklimatyzacji w grze.. :P
I jeżeli są tu mega fani iRacing, to czym jeszcze byście zachęcili do kupna? Bo obczaiłem promocję na 3 miesiące w cenie 1 i korci trochę...
Obrazek
Avatar użytkownika
Darondi
 
Dołączył(a): Śr sie 15, 2007 21:56
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
GG: 9071731

Postprzez racingfan Śr lut 13, 2013 0:13  Re: iRacing

tu sie rejestrując masz pełną wersję 3 miesiące za darmo legalnie.
http://www.cadillaccupracing.com/
racingfan
 
Dołączył(a): Śr lip 27, 2011 10:31

Postprzez DAK N lut 24, 2013 23:02  Re: iRacing

Muszę się przyznać, że dawno w iR już nie jeździłem, i specjalnie mnie do niego nie ciągnie.
Jak dla mnie wyścigi stały się po prostu nudne, powtarzalne, sterylne.
Brakuje elementów zaskoczenia i czynników, które nie są symulowane typu: zużycie gum, przegrzanie, problemy z hamulcami, kapcie, flatspoty itp.
Avatar użytkownika
DAK
 
Dołączył(a): Pt sty 23, 2009 17:58
Lokalizacja: Olkusz
GG: 5142051

Postprzez Schumacher So mar 30, 2013 15:06  Re: iRacing

DAK napisał(a):Muszę się przyznać, że dawno w iR już nie jeździłem, i specjalnie mnie do niego nie ciągnie.
Jak dla mnie wyścigi stały się po prostu nudne, powtarzalne, sterylne.
Brakuje elementów zaskoczenia i czynników, które nie są symulowane typu: zużycie gum, przegrzanie, problemy z hamulcami, kapcie, flatspoty itp.


Bardzo chciałbym doświadczyć tej "nudy", niestety to nie na mój portfel póki co maszczę w Simraceway i Race Room Experience
Obrazek
Avatar użytkownika
Schumacher
 
Dołączył(a): Wt wrz 18, 2007 11:01
Lokalizacja: Pszów
GG: 7542563

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe symulacje F1 i inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości