iRacing

GP4, Richard Burns Rally, Pro Evolution Soccer...

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez General So lis 12, 2011 15:34  Re: iRacing

Promocji jest sporo, ale w 95 proc. dotyczą nowych użytkowników (tworzysz nowe konto i wtedy masz promocję). Dla starych kont jest ich mało i nie są atrakcyjne z wyjątkiem tej ostatniej. Zaryzykuje i poczekam na Merry Christmas, chyba, że odnotuję do końca miesiąca znaczny przypływ gotówki, ale na razie na to się nie zanosi.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
General
 
Dołączył(a): N lip 25, 2010 16:22

Postprzez DAK Cz lis 24, 2011 18:29  Re: iRacing

Teraz jest promo dla starych kont. Wznowienie lub przedłużenie subskrypcji na rok - only 49$. Normalna cena to 99$.
Avatar użytkownika
DAK
 
Dołączył(a): Pt sty 23, 2009 17:58
Lokalizacja: Olkusz
GG: 5142051

Postprzez msk Cz lis 24, 2011 18:59  Re: iRacing

Dla nowych też - kod PR-BFNM, a dla starych PR-BFEM.
msk
 
Dołączył(a): Cz sie 28, 2008 21:27

Postprzez General Śr gru 21, 2011 18:55  Re: iRacing

Dostałem ofertę aby odkurzyć stare konto - 10 dolców za 3 miesiące. Oferta ważna do 1.31.2012. Chyba się zdecyduję, ale dam sobie jeszcze czas do namysłu.

Edit: właśnie ściągam 1 GB contentu. Zobaczmy jak się będzie jeździć po dokładnie 9 miesięcznej przerwie. W sumie wychodzi na miesiąc nieco ponad 3 dolary, więc tyle co ja na obiad jednego dnia wydaje:)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
General
 
Dołączył(a): N lip 25, 2010 16:22

Postprzez General Pn sty 09, 2012 16:56  Re: iRacing

Gdzie można odtworzyć zapisany kawałek powtórki wyścigu? Jest jakaś opcja na stronie www lub jakiś iRacingowy player? Wyciąłem sobie pewien fragment z całej powtórki dostępnej po wyścigu i zapisałem w jakimiś domyślnym katalogu (plik ok. 450kb). Chciałem to sobie obrobić jakoś bez tych ramek, buttonów i tym podobnych bzdetów, aby był sam obraz:)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
General
 
Dołączył(a): N lip 25, 2010 16:22

Postprzez dodgers Pn sty 09, 2012 17:05  Re: iRacing

Z szarego menu pod zakładakami Test/Race wybierasz Events > Replays.
Avatar użytkownika
dodgers
moderator
 
Dołączył(a): Pt mar 23, 2007 20:39
Lokalizacja: Wyszków
GG: 6423043

Postprzez General Pn sty 09, 2012 17:52  Re: iRacing

Ok, dzięki. Trochę to w dziwnym miejscu dali:) A druga sprawa. Da się jakoś zlikwidować te ramki, przyciski (góra, dół)? Nie widzę żadnego przycisku, który chowa wszystko zostawiając sam obraz (jak to w grach bywa), a to chyba jest możliwe, bo na YT widziałem filmiki bez tych dupereli, co najwyżej z logiem iRacing Motorsport.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
General
 
Dołączył(a): N lip 25, 2010 16:22

Postprzez DAK Pn sty 09, 2012 17:56  Re: iRacing

Spacja.
Avatar użytkownika
DAK
 
Dołączył(a): Pt sty 23, 2009 17:58
Lokalizacja: Olkusz
GG: 5142051

Postprzez Norbi123 So sty 21, 2012 16:53  Re: iRacing



Moje kółko wokół Watkins Glen. Szczerze Williams FW31 w ich wykonaniu to najlepsze współczesne F1 dostępne dla graczy :D Mody do rFactora to czysta amatorszczyzna. Dźwięk silnika jest trochę za cicho, ponieważ jeżdzę z nieco przyciszonym aby lepiej słyszeć opony.
Norbi123
 
Dołączył(a): N kwi 19, 2009 10:24

Postprzez DAK So sty 21, 2012 22:01  Re: iRacing

hehe Norbert, nawet nie wiedziałem, że to ty się kryjesz pod tym nazwiskiem w iR. Pare razy byliśmy razem na serwerze, nawet w jakimś wyścigu jechaliśmy (częstowałeś mnie setem). Gratuluje skilla w iR :-o Ja już od sierpnia 2011 nie trzymałem kołka w łapkach. Obecnie nie mam odpowiedniego sprzętu do jazdy, a kiera poszła dawno pod młotek.
Czekam na premiere Fanateca CSW@F1 rim i wracam do ścigania.
Ostatnio edytowano So sty 21, 2012 22:04 przez DAK, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
DAK
 
Dołączył(a): Pt sty 23, 2009 17:58
Lokalizacja: Olkusz
GG: 5142051

Postprzez rolnik sam w dolinie So sty 21, 2012 22:03  Re: iRacing

z 10 minut zbierałem szczękę z podłogi po zobaczeniu tego fw31,
graficznie baja, poza tym, że linie podziału nadwozia w słońcu jakoś dziwnie się zmieniają,
mistrzostwo, aż nieprzyzwoicie coś takiego na rynek wypuszczać :D
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez iAdam So sty 21, 2012 22:40  Re: iRacing

DAK napisał(a):Czekam na premiere Fanateca CSW@F1 rim i wracam do ścigania.

No to ładnie zabulisz, ale naprawdę każdemu ją polecam. Wykonanie świetne, wręcz bajeczne. Przypomina kierownicę profesjonalną w dotyku i wyglądzie. FF strasznie mocny, po dniu ścigania można ładne zakwasy złapać :twisted:
Avatar użytkownika
iAdam
 
Dołączył(a): Pt cze 25, 2010 15:49
Lokalizacja: Szczecin
GG: 3200013

Postprzez Norbi123 N sty 22, 2012 1:35  Re: iRacing

rolnik sam w dolinie napisał(a):z 10 minut zbierałem szczękę z podłogi po zobaczeniu tego fw31,
graficznie baja, poza tym, że linie podziału nadwozia w słońcu jakoś dziwnie się zmieniają,
mistrzostwo, aż nieprzyzwoicie coś takiego na rynek wypuszczać :D



Chłopaki idą na "łatwizne" i każdy tor/auto skanują laserowo :D Ale niestety tekstury skórek aut są w strasznie słabej rozdziałce :zakrywa: Dlatego skórka ferrari z tego widoku prezentuje się jeszcze jako tako :P Naszczęście wykonanie kokpitów to mistrzostwo, tekstury jak i dynamiczne cienie w bardzo wysokiej rozdzielczości robią świetne wrażenie.

Swoją drogą dziś zakończył się sezon "iRacing Pro Road Series 2011". Pomimo wyścigu w którym przez pewnego narwanego kierowcę poniosłem ogromne straty (nie tylko ja) udało mi się dojechać do mety i ukończyć mistrzostwa na 15tym miejscu z 54 startujących. Niestety przez tego narwanego palanta straciłem aż 2-3 miejsca w generalce podczas finałowego wyścigu, ale co najważniejsze zakwalifikowałem się do tegorocznych mistrzostw "iRacing Road Driver World Championship 2012" i jako jedyny polak w historii tej gry będę reprezentować nasz kraj w nadchodzących mistrzostwach w roku 2012. Stanę oko w oko z największymi alienami :dusi: i zapewne będę zamiatać tyły i liczyć na czysty bez problemowy finish i mieć nadzieję na pecha kolegów z przodu :D
Norbi123
 
Dołączył(a): N kwi 19, 2009 10:24

Postprzez General N sty 22, 2012 15:14  Re: iRacing

A ja z kolei nie będę się rozpływał nad iRacingiem, ponieważ mam dość poważne zarzuty co do systemu kar, a właściwie jego braku.

W kolejnym wyścigu, nie jadąc szybko, ale równo, dobrze się broniąc zmieniając tor jazdy raz do wew., klienci z tyłu po 5-7 okrążeniach takiej jazdy nie wytrzymują i po prostu we mnie "delikatnie" wjeżdżają. I co? Ląduje zwykle na bandach z totalnie uszkodzonym autem, którym ledwo można doczłapać do pitów, a sprawcy jadą dalej jakby nigdy nic.

Ten system ratingowy to jedno wielkie nieporozumienie. Co z tego jak za kontakt ma 4x, jak za awans na wyższą pozycję i potem jadąc czysto ostatecznie będzie na plusie? A ja jestem minimum jedno okrążenie do tyłu i zwykle na ostatnim miejscu, a przed wypadkiem np. jechałem w TOP3, czyli strata jest ogromna. I co ciekawe robią to osoby, które mają dość wysoką licencje ratingową. Mam wrażenie, że to jest po prostu stała taktyka.

W tej grze potrzebne są po prostu kary czasowe doliczane do końcowego rezultatu lub jakieś stop&go 10- lub 20-sekundowe. Żadna filozofia dla programistów utworzyć hitboxy na tylnym zderzaku oraz program, który obliczałby, że przy uderzeniu w tył jak w ciągu 3-5 sek. poszkodowany nie jest z powrotem na torze, to wtedy na sprawce trzeba nałożyć karę. Takie kary od razu spowodowałyby, że ludzie zaczęliby jeździć odpowiedzialnie, bo już lekkie wypchnięcie nie będzie im się opłacało tak jak teraz.

Niestety, ale pod tym względem arcardowy F1 2010 bije w systemie kar na głowę profesjonalny iRacing. Podałem F1 2010, bo w F1 2011 ten system jest nieco mniej czuły.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
General
 
Dołączył(a): N lip 25, 2010 16:22

Postprzez Norbi123 N sty 22, 2012 18:48  Re: iRacing

Pamiętaj, że osoba uderzająca w tył czyjegoś samochodu nie zawsze jest winna. A jeżeli ktoś wybitnie łamie zasady to piszesz protest drogą mailową na adres protest@iracing.com opisując incydent według podanego w "sporting code" szablonu oraz załączając powtórkę z incydentu (będąc na serwerze używasz odpowiednich narzędzi z interfejsu do wycięcia interesującego cie kawałka i zapisujesz na dysku)
Norbi123
 
Dołączył(a): N kwi 19, 2009 10:24

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe symulacje F1 i inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron