Liga Grand Prix 3

GP4, Richard Burns Rally, Pro Evolution Soccer...

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez sEB-q Pt lip 29, 2005 9:02  

Zobaczymy co pokaze na testach. Na wszystko potrzeba czasu,wiem po sobie na 1 GP walczyłem zeby mi stawka za daleko nie uciekła,a na drugim - GP UK prawie otarłem się o punkty,żeby na deszczowym GP Niemiec zająć 5 miejsce przed Mistrzem Polski :)

Bądźmy dobrej mysli , i nie wolno sie poddawac. :)
Ayrton Senna - My name is legend
Avatar użytkownika
sEB-q
 
Dołączył(a): Wt kwi 19, 2005 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez gregoff Śr wrz 07, 2005 13:21  

Na stronie jak pewnie zauważyliście pojawiło się podsumowanie sezonu naszej ligi. Zachęcam wszystkich do czytania, co prawda Sapkowski to nie jest ale czytać się da :D (mam nadzieję)
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez ylid Śr wrz 07, 2005 22:36  

gregoff napisał(a):co prawda Sapkowski to nie jest ale czytać się da

No proszę kolejny czytelnik Sapka. A nic nie pisałeś. Ale ja nie o tym chciałem. Nie wiem czy są jeszcze wolne miejsca ale wstępnie chcę się zapisać do ligii GP3. Grę już prawie mam, trochę treningu i powalczymy o 1 punkt w sezonie, no może 2, ale bez przesady. To dopiero początek przecież.
Avatar użytkownika
ylid
 
Dołączył(a): Śr cze 15, 2005 9:11
Lokalizacja: Srebrne Miasto

Postprzez Mariusz Cz wrz 08, 2005 13:54  

Czy można się jeszcze przyłączyć, czy już eee tam? Może bym spróbował, choć raczej pełniłbym rolę taką, jak Jordan w tym seznonie...
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez gregoff Cz wrz 08, 2005 14:12  

Oczywiście, że można spróbować. Zapraszam na strony ligi http://gp3.f1.tox.pl/ Wolne miejsca są w zespołach Sygut-BMW oraz w Wiessman-BMW. Jeśli macie dwóch chętnych to możecie założyć własny team.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez ylid Cz wrz 08, 2005 15:02  

gregoff napisał(a):Jeśli macie dwóch chętnych to możecie założyć własny team.

No patrz żebym wiedział wcześniej. Ale chyba nic straconego. Może w następnym sezonie.
Avatar użytkownika
ylid
 
Dołączył(a): Śr cze 15, 2005 9:11
Lokalizacja: Srebrne Miasto

Postprzez gregoff Śr paź 05, 2005 10:49  

Kwalifikacje Gp USA są już opisane na stronie "Wyprzedz mnie"

http://f1.and.pl/artykuly/?real_id=72
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Rama Śr paź 05, 2005 22:48  

Jestem ciekaw co sadza o lidze Ci, ktorzy dowiedzili sie o Lidze z tego wlasnie forum... Moze jakas reklama na zachete dla innych...
Krytayka oczywiscie tez mile widziana... Krytyka ale konstruktywna :)
Rama
 
Dołączył(a): Cz sie 18, 2005 7:39
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez Mariusz N paź 16, 2005 21:47  

O tym, że istnieje polska Liga GP3 to już wiedziałem wcześniej parę miesięcy, nim tu zacząłem pisać na forum. Ale nie bardzo wiedziałem, na jakich zasadach się to wszystko odbywa. Moja przygoda z LGP3 trwała krótko i skończyła się na kilku testach. Efekt był mniej więcej taki:

Obrazek

To mi przypomina stare dobre czasy, kiedy latałem amerykańskim Commanche 3 ponad chmurami... Proszę nie naśmiewać się z Katayamy czy Yoonga, można śmiać się ze mnie.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez gregoff Pn paź 17, 2005 9:27  

screen niezły... ale nie takie rzecy się wyprawiało tymi bolidami. Kiedyś na starym Hoki mój brat wjechał na koło jednemu gościowi to wystartował jak prawdziwy samolot, tak z 10 metrów w górę w locie poziomym :-D Niezłe to było wtedy.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez gregoff Pt lis 25, 2005 0:12  

Odświeżam stary temat z podowu kącika Ligi Gp3 na stronie Wyprzedz mnie.

http://f1.and.pl/artykuly/ Dział liga Gp3

Co jakiś czas pojawiają się tam opisy naszych kwalifikacji i wyscigów. Chciałbym poznać opinię tej nielicznej grupki która od czasu do czasu przeczyta nasze wypociny (moje i Ramy). Co wam się nie podoba, co można poprawić i takie tam bzdety.

Prosimy o konstruktywną krytykę :evil:
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez falconf1 So sty 21, 2006 14:22  

Hej a ja mam problem przy GP3. Otóż po zainstalowaniu gry, gdy chcę ją uruchomić to w momencie gdy ma zacząć lecieć intro, gra mi się wyłącza. Sprzęt mam zgodny z wymaganiami, próbowałem ją odpalać na innych kompach o podobnych parametrach i wszystko działało ok. Jak ktoś wie co może byc nie tak, to będę wdzięczny za pomoc.
Cuore Sportivo
Avatar użytkownika
falconf1
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Rama So sty 21, 2006 15:44  

Moze jakas wina sterownika do karty graficznej, badz walniety DirecktX...
Proponuje zassac z netu GPxPatcha... Moze byc osattni 3.91 i tam zaznaczyc POMIN INTRO... moze sie problem rozwiaze.
Rama
 
Dołączył(a): Cz sie 18, 2005 7:39
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez gregoff So sty 21, 2006 17:59  

http://gp3.f1.tox.pl/ - to jest nasza stronka, tam po lewj masz dział konfiguracja i jest powiedzane jak zainstalować GpxPatcha oraz co odznaczyc w nim (w dziale download masz potrzebne pliki) jak by nic nie pomogło to nasze forum ligowe jest do dyspozycji : http://forum.f1.tox.pl/
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez falconf1 So sty 21, 2006 19:43  

Dzięki za porady :smile: jak znajdę troche czasu to się pobawiem w tą konfigurację, a na razie musze sobie GP3 z głowy wybić :? bo się sesja zbliża :shock:
Avatar użytkownika
falconf1
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe symulacje F1 i inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron