Call of Duty: Modern Warfare 2

GP4, Richard Burns Rally, Pro Evolution Soccer...

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez cichy Pn maja 25, 2009 7:41  Call of Duty: Modern Warfare 2

seria Call of Duty robi nam się powoli fifą :P

Dziś w nocy ukazał się oficjalny trailer do owego tytułu, który zapowiada się dość filmowo... http://www.charlieoscardelta.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=99:trailer-codmw2&catid=10:worldatwar2#JOSC_TOP

chłopaki z IW twierdzą, że będzie to po raz kolejny przełom na rynku gier jak i najdłuższa i najlepsza część CoD'a... zobaczymy.. :twisted:
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez dodgers Pn maja 25, 2009 8:18  Re: Call of Duty: Modern Warfare 2

Tyle, że jak IW robi CoD'a, to nie ma c....a we wsi. Co widać po 1, 2 i 4 części. Za 3 i 5 zabierali się panowie z Treyarch i jak dla mnie dali ciała. Imo nie ma się o co martwić, tylko czekać na dobre multi.
Avatar użytkownika
dodgers
moderator
 
Dołączył(a): Pt mar 23, 2007 20:39
Lokalizacja: Wyszków
GG: 6423043

Postprzez cichy Pn maja 25, 2009 9:25  Re: Call of Duty: Modern Warfare 2

dodgers napisał(a):Tyle, że jak IW robi CoD'a, to nie ma c....a we wsi. Co widać po 1, 2 i 4 części. Za 3 i 5 zabierali się panowie z Treyarch i jak dla mnie dali ciała. Imo nie ma się o co martwić, tylko czekać na dobre multi.

tu Cię trochę zmartwię :P

bo CoD:WaW okazał się ogromnym sukcesem.. ale na konsole, a konsole wypierają PeCety i to po całości. Tak więc w owej części, MW2, Panowie z IW zaprosili do współpracy Panów z Treyarch mając nadzieję, polepszyć dwukrotnie MW2 :???:
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez dodgers Pn maja 25, 2009 10:11  Re: Call of Duty: Modern Warfare 2

No akurat nie grałem w piątkę na konsoli, ale nie wydaje mi się, żeby było nad czym piać. I wybacz, ale to, że kontynuacja chyba najlepszej serii FPS'ów wojennych (zwłaszcza po tym co nam panowie zaserwowali w Modern Warfare), odnosi sukces akurat na konsolach, nie jest dla mnie jakimś powodem do zachwytów. To był niemalże pewne. Ale grając na PC, już od beta testów zwyczajnie byłem zawiedziony fuszerką odwaloną przez Treyarch.
Panowie z IW zaprosili do współpracy Panów z Treyarch mając nadzieję, polepszyć dwukrotnie MW2

Jak mają rzeczywiście pomóc, pozostawiając IW w roli głównego twórcy, to nie mam nic przeciwko.

EDIT: co do wypierania PC przez konsole, to ja się od tylu lat dziwię, jak ludzie mogą grać na padach i jeszcze się upierać, że jest precyzyjnie :haha:
Avatar użytkownika
dodgers
moderator
 
Dołączył(a): Pt mar 23, 2007 20:39
Lokalizacja: Wyszków
GG: 6423043

Postprzez cichy Pn maja 25, 2009 10:27  Re: Call of Duty: Modern Warfare 2

dodgers napisał(a):EDIT: co do wypierania PC przez konsole, to ja się od tylu lat dziwię, jak ludzie mogą grać na padach i jeszcze się upierać, że jest precyzyjnie :haha:

a najlepsze jest to, że musi płacić za przykładowego mappacka.. :D banda frajerów :razz:
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Arek Pn maja 25, 2009 15:53  Re: Call of Duty: Modern Warfare 2

Gra zapowiada się cudnie :smile: Już odkładam kasę :wink: Nie liczę na jakąś porywającą fabułę,liczę na mega wypasione Multi :-D
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez dodgers Pn maja 25, 2009 16:21  Re: Call of Duty: Modern Warfare 2

Nie liczę na jakąś porywającą fabułę,liczę na mega wypasione Multi :-D

Czyli standardzik przy okazji wydawania kolejnych części :wink:
Avatar użytkownika
dodgers
moderator
 
Dołączył(a): Pt mar 23, 2007 20:39
Lokalizacja: Wyszków
GG: 6423043

Postprzez cichy Pn maja 25, 2009 17:46  Re: Call of Duty: Modern Warfare 2

dodgers napisał(a):
Nie liczę na jakąś porywającą fabułę,liczę na mega wypasione Multi :-D

Czyli standardzik przy okazji wydawania kolejnych części :wink:

no akurat World at War wypadło trochę z obiegu, a szkoda.. nie ukrywam, że cieszyłem się jak głupi do sera z powrotu do IIwś :(

Obrazek

Obrazek


ale różnice lekką widać :P
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez dodgers Pn maja 25, 2009 18:21  Re: Call of Duty: Modern Warfare 2

Mi już II WŚ wychodzi bokiem. Jak usłyszałem, że MW będzie w czasach teraźniejszych, w łepetynie zaświeciła się lampka "must buy". II WŚ była już w dziesiątkach gier, w różnych zakątkach świata, od różnych producentów i jest obcykana na każdy możliwy sposób. MW to jeden z naprawdę nielicznych tytułów traktujących o konfliktach w teraźniejszych czasach, który zasługuje na uznanie. Większość to syf i buble niskobudżetowe, w które zwyczajnie nie idzie grać. Tym bardziej morda mi się cieszy na MW 2 :-D

no akurat World at War wypadło trochę z obiegu, a szkoda..

Ja myślę, że to przez to co zaserwowało nam IW w MW. Świeżość, bo dzisiejsze czasy (choć były płacze, że uciekają od II WŚ), świetny multi i bardzo fajna, dynamiczna, choć krótka kampania w singlu. Jak pierwszy raz odpaliłem WaW podczas betatestów, to się zastanawiałem, czy ja na pewno odpowiednią ikonkę kliknąłem. Wtórność mi odebrała frajdę z gry (no i fakt, że to 2 WŚ :P)
Avatar użytkownika
dodgers
moderator
 
Dołączył(a): Pt mar 23, 2007 20:39
Lokalizacja: Wyszków
GG: 6423043

Postprzez Ralph1537 Wt maja 26, 2009 10:53  Re: Call of Duty: Modern Warfare 2

jak mnie wkurza ta świecąca grafika w tych grach
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ralph1537
 
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 13:50
Lokalizacja: zadupie Szczecin
GG: 4829006

Postprzez cichy Pt maja 29, 2009 6:41  Re: Call of Duty: Modern Warfare 2

Ralph1537 napisał(a):jak mnie wkurza ta świecąca grafika w tych grach

a to czemu? W WaW akurat to było cudowne.. kąt padania słońca itp., zrobione po prostu miodzio! :wink:
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Mishka Pt maja 29, 2009 10:26  Re: Call of Duty: Modern Warfare 2

cichy napisał(a):a to czemu? W WaW akurat to było cudowne.. kąt padania słońca itp., zrobione po prostu miodzio! :wink:


Akurat świecące się jak psu jajca tekstury, niewiele mają wspólnego z oświetleniem w grze. Polecam zobaczenie materiałów z Killzone 2 i wtedy zobaczysz, co to znaczy PRAWDZIWE, mistrzowskie oświetlenie (i "nieświecąca" grafika) ;)
Obrazek Obrazek ニッポンを元気に!
Avatar użytkownika
Mishka
 
Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 3:09

Postprzez Ralph1537 Pt maja 29, 2009 11:24  Re: Call of Duty: Modern Warfare 2

cichy napisał(a):a to czemu? W WaW akurat to było cudowne.. kąt padania słońca itp., zrobione po prostu miodzio!
tak ale głupio wyglądają ludzie którzy się świecą to też było w 4, wyglądają jakby nosili lusterka a nie mundry, to się też tyczy innych obiektów np. świecące drzewa, jedynie co fajnego w tym jest to połyskujące bronie, szyby i karoseria samochodów lub innych pojazdów ewentualnie jeszcze niebo i słońce, a reszta to jest kicha
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ralph1537
 
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 13:50
Lokalizacja: zadupie Szczecin
GG: 4829006

Postprzez cichy Wt cze 02, 2009 16:16  Re: Call of Duty: Modern Warfare 2

http://www.charlieoscardelta.pl/index.p ... s#JOSC_TOP

w sumie.. ciągle to samo a jednak jara :D
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez DAK Wt cze 02, 2009 16:29  Re: Call of Duty: Modern Warfare 2

http://www.gametrailers.com/video/e3-09 ... fare/50100
gameplay w wysokiej jakości HD

efekty robią wrażenie, na skuterach śnieżnych nieźle się zasuwa :D
Avatar użytkownika
DAK
 
Dołączył(a): Pt sty 23, 2009 17:58
Lokalizacja: Olkusz
GG: 5142051

Następna strona

Powrót do Pozostałe symulacje F1 i inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron