Colin McRae: DiRT 2

GP4, Richard Burns Rally, Pro Evolution Soccer...

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez smylas Wt gru 22, 2009 21:31  Re: Colin McRae: DiRT 2

Problem powszechnie znany. Zmień kraj na taki obsługiwany przez WL :-)
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez kamilkz56 Wt gru 22, 2009 21:50  Re: Colin McRae: DiRT 2

a jak tam zmienić bo się nie znam :(
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kamilkz56
 
Dołączył(a): N lut 11, 2007 20:01
Lokalizacja: Ze Stolicy

Postprzez Patryk777 Pt gru 25, 2009 13:59  Re: Colin McRae: DiRT 2

wejdź na stronę microsoftu, ściągnij i zainstaluj Windows Live w najnowszej wersji.
odpal grę, wciśnij przycisk HOME, załóż konto europejskie i nie powinno być problemów :evil:
Avatar użytkownika
Patryk777
 
Dołączył(a): Pn cze 29, 2009 12:25
Lokalizacja: Barcelona
GG: 741554

Postprzez Marcin388 Pn sty 18, 2010 16:06  Re: Colin McRae: DiRT 2

Właśnie skończyłem całą grę. ;) Zwlekałem z opinią, ponieważ liczyłem, że gra pod koniec Dirt Tour`u czymś mnie zaskoczy a tutaj nic. 100% gry a wszystko jak gdyby nigdy nic. Liczyłem chociaż na jakieś filmy czy słowa gratulacji od Mirry, Foust`a, Block`a czy Pastrany a tu nic. :>

Ogólnie: Jak dla mnie gra może spokojnie siedzieć w czołówce tego typu ścigałek. Klimat bardzo dobry, jednak gra po 50% stawała się trochę nudna i wszystko polegało tylko na tym, by ukończyć wszystkie wyścigi, które nam rzucili na mapie. Na początku musiałem dobrnąć do poziomu 4 czy 10 by odblokować nowe lokalizacje, a później to już tylko zbieranie kolejnych poziomów (ostatecznie 73 lvl). Dodatkowo mimo wszystko mało tych torów, 1 czy 2 na każdą miejscówkę to zdecydowanie za mało. Sporym plusem gry jest czas rozgrywki, który przygotowano - jest to conajmniej 12 godzin za kółkiem.

Grafika: Koledzy wyżej już wszystko powiedzieli. Jest bardzo dobrze, nawet świetnie. Efekty i całe otoczenie wyglądają imponująco i zdecydowanie zwiększają przyjemność z gry.

Dźwięk: O ile soundtrack jest naprawdę genialny to odgłosy silników nie zawsze stały na tak samo wysokim poziomie.

Tradycyjnie, jak w poprzedniej edycji gry stopniowo zwiększałem poziom trudności. Od zwyczajnego w pierwszym wyścigu do 'przegiętego' w ostatnim etapie gry. Przeciwnicy owszem - jeżdżą szybciej, ale co z tego jak nadal popełniają setki błędów i sami się rozwalają. Najgorzej było w Kalifornii, gdzie jadąc terenową Toyotą (ta, która jest odblokowywana dopiero po pewnym etapie gry - po którymś World Tourze?) wystarczyło omijać toczące się kupy złomu. Fakt, auto mimo dobrej przyczepności i szybkości nie najlepiej zachowuje się na wybojach, ale żeby nawet AI nie potrafiło go opanować? ;)

Podsumowując: Gra zrobiła na mnie naprawdę pozytywne wrażenie. Końcowa ocena to 9/10. Punkcik odjęty za to, że po połowie gry zaczyna wiać nudą. Jutro może sprawdzę jak jeździ się na kierownicy bo jak narazie to tylko klawiatura. ;) Gra to totalny arcade, ale tego oczywiście mogliśmy się spodziewać bo to nie miał być symulator tylko coś na odprężenie.

Plusy
- Grafika
- Soundtrack
- Model jazdy [to jest jednak zaleta bardzo indywidualna]
- Sporo nowości w grze w porównaniu z poprzednią częścią
- Świetna optymalizacja

Minusy
- gra staje się nudna po 50% 'kariery'
- rzadko, ale jednak - zachowanie AI
- liczyłem na ciekawsze zakończenie ;)

Z tego co się orientuję to nie zapowiada się w tym roku jakaś potężna konkurencja dla Dirt`a. Mimo wszystko wolałbym bardziej zróżnicowane lokalizacje w rajdach i wyścigach - na śniegu, w deszczu itp. Jeśliby zebrać wszystkie 'części' ze wszystkich serii Colin McRae to wyszłaby chyba gra wszechczasów. ;)
Avatar użytkownika
Marcin388
 
Dołączył(a): Wt lip 08, 2008 9:56
Lokalizacja: Września
GG: 485880

Postprzez im9ulse Pt maja 07, 2010 6:53  Re: Colin McRae: DiRT 2

udało się komuś uruchomić tryb multi ? Mam problem ze swoim kontem Live, tzn. niby się loguje archivmenty zalicza ale jestem offline (czyt. nie mam dostępu do multika, tylko LAN)...czytałem ze to wina tego ze profil Live utworzyłem z krajem Polska... ktoś wie jak obejść tą sprawę ?

Czy utworzenie nowego konta z inną lokalizacją (US,UK) rozwiąże sprawę ? Czy mogę ten sam klucz przypisać do dwóch kont na Live ?

ps. gra jest oryginalna angielska, np. na polskich wersjach gier nie miałem problemów żadnych problemów z Live'm
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez FORTI 94 Pn gru 27, 2010 16:27  Re: Colin McRae: DiRT 2

Szukam kogoś do pomocy przy zdobywaniu pucharków w multi na ps3.
Avatar użytkownika
FORTI 94
 
Dołączył(a): Śr paź 15, 2008 8:48
Lokalizacja: Wadowice
GG: 20535421

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe symulacje F1 i inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości