Call of Duty Modern Warfare 2

GP4, Richard Burns Rally, Pro Evolution Soccer...

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez kamo_159 Śr gru 30, 2009 15:05  Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Mój brat sobie stworzył profil multiplayer na steam.Ja też stworzyłem sobie profil na steam i nie mogę grać multiplayer :evil: .Pisze że trzeba kupić nową grę.Nie wiem co robić.

Dzięki za pomoc.
kamo_159
 
Dołączył(a): Cz gru 17, 2009 15:38

Postprzez 5cuderi4 Śr gru 30, 2009 15:28  Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Na jedno konto Steam przypada jeden profil. Przynajmniej do tej pory nie spotkałem się z inna sytuacją. ;)
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez George Śr gru 30, 2009 15:55  Re: Call of Duty Modern Warfare 2

SoBcZaK napisał(a):Ja tam cała grę przeszedłem na full detalach mimo iż w ostrych momentach zrywało ale generalnie nie utrudniało mi to gry.
Nie wiem jakie wy macie blaszaki ale ja mam atlona x2 4400, radka 4800, 3 GB



Wyłączyłem połysk i śmiga jak talala :P wszystkie inne opcje na max.

Jak coś to na MP gram ja i mój brat pod nickiem Masive :P
Avatar użytkownika
George
 
Dołączył(a): Cz lis 01, 2007 22:29
Lokalizacja: Łódź/Woking

Postprzez Formuła 1 Bogatynia Śr gru 30, 2009 20:51  Re: Call of Duty Modern Warfare 2

George napisał(a):
SoBcZaK napisał(a):Ja tam cała grę przeszedłem na full detalach mimo iż w ostrych momentach zrywało ale generalnie nie utrudniało mi to gry.
Nie wiem jakie wy macie blaszaki ale ja mam atlona x2 4400, radka 4800, 3 GB



Wyłączyłem połysk i śmiga jak talala :P wszystkie inne opcje na max.

Jak coś to na MP gram ja i mój brat pod nickiem Masive :P



Ja gram na full detalach,mam tylko trochę niższą rozdzielczość z 1600x900 na 1360x768. :)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Formuła 1 Bogatynia
 
Dołączył(a): So gru 12, 2009 12:45

Postprzez ToBi Cz gru 31, 2009 0:10  Re: Call of Duty Modern Warfare 2

George napisał(a):
SoBcZaK napisał(a):Ja tam cała grę przeszedłem na full detalach mimo iż w ostrych momentach zrywało ale generalnie nie utrudniało mi to gry.
Nie wiem jakie wy macie blaszaki ale ja mam atlona x2 4400, radka 4800, 3 GB



Wyłączyłem połysk i śmiga jak talala :P wszystkie inne opcje na max.

Jak coś to na MP gram ja i mój brat pod nickiem Masive :P



Grasz w CS:Source ? :P
Avatar użytkownika
ToBi
 
Dołączył(a): Wt lip 15, 2008 16:33
Lokalizacja: Olsztyn
GG: 3321935

Postprzez 5cuderi4 Cz gru 31, 2009 8:50  Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Pograłem sobie trochę w Modern Warfare 2. Po tym, czego doświadczyłem w Counter Strike(za dawnych czasów 1.6, a od kilku lat Source) oraz Insurgency, nowa odsłona Call of Duty nie przypadła mi specjalnie do gustu. Co prawda w MW2 spróbowałem tylko trybu dla jednego gracza, więc nie wiem jaka atmosfera panuje na serwerach, ale nie widzę mojej dłuższej przygody z tą grą poza trybem sinlge player od czasu do czasu dla małej rozrywki. Jednak to co oferują mody pod Half-Life i Half-Life 2, bije w moich oczach na głowę CoD’a. W niektórych aspektach gry są podobne, bo na przykład nie da się zbyt daleko zajść na wyższym poziomie strzelając "z biodra". Jest to już jakiś plus.
Natomiast to co mnie najbardziej razi w oczy, to obrażenia. Można dostać parę kulek, wyświetli się komunikat, że jestem ranny. Myślę, sobie, że daleko nie zajdę, a tu wystarczy schować się na chwilę i "przeczekać kryzys". Forma wróci do normy i walczymy dalej jak nowo narodzeni.
Jak wpadnie mi coś jeszcze do głowy to napiszę. ;)
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez DAK Cz gru 31, 2009 11:13  Re: Call of Duty Modern Warfare 2

a Kominek na to http://www.youtube.com/watch?v=YwJ_41BlS_Y

Motyw o doniczkach mnie rozwalił :rotfl:
Avatar użytkownika
DAK
 
Dołączył(a): Pt sty 23, 2009 17:58
Lokalizacja: Olkusz
GG: 5142051

Postprzez SoBcZaK Cz gru 31, 2009 11:28  Re: Call of Duty Modern Warfare 2

. Można dostać parę kulek, wyświetli się komunikat, że jestem ranny. Myślę, sobie, że daleko nie zajdę, a tu wystarczy schować się na chwilę i "przeczekać kryzys". Forma wróci do normy i walczymy dalej jak nowo narodzeni.

Scuderia ale takie coś jest juz od CoD2 więc w pore odkryłes nowy system apteczek :twisted:
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez George Cz gru 31, 2009 11:30  Re: Call of Duty Modern Warfare 2

ToBi napisał(a):Grasz w CS:Source ? :P


Ja CS'a nie trawię :P ale mój brat gra pod tym nickiem.


5cuderi4 napisał(a):Co prawda w MW2 spróbowałem tylko trybu dla jednego gracza, więc nie wiem jaka atmosfera panuje na serwerach




Spróbuj MP, naprawdę warto... bo to jest tak samo jak gra w CS'a na botach, a w MP jest zupełnie inna bajka :wink:
Avatar użytkownika
George
 
Dołączył(a): Cz lis 01, 2007 22:29
Lokalizacja: Łódź/Woking

Postprzez 5cuderi4 Cz gru 31, 2009 12:18  Re: Call of Duty Modern Warfare 2

SoBcZaK napisał(a):
. Można dostać parę kulek, wyświetli się komunikat, że jestem ranny. Myślę, sobie, że daleko nie zajdę, a tu wystarczy schować się na chwilę i "przeczekać kryzys". Forma wróci do normy i walczymy dalej jak nowo narodzeni.
Scuderia ale takie coś jest juz od CoD2 więc w pore odkryłes nowy system apteczek :twisted:
Kiedyś tam grałem w CoD 1 lub 2. Było to dawno, więc nie pamiętam już tego za bardzo. Nawet jeśli to było, to od tego czasu mój "system wartości" mógł się trochę zmienić i teraz bardziej cenię sobie większy realizm, jaki można spotkać w Insurgency.

George napisał(a):
5cuderi4 napisał(a):Co prawda w MW2 spróbowałem tylko trybu dla jednego gracza, więc nie wiem jaka atmosfera panuje na serwerach
Spróbuj MP, naprawdę warto... bo to jest tak samo jak gra w CS'a na botach, a w MP jest zupełnie inna bajka :wink:
Wiem, że to nie to samo grać z botami, a z żywym organizmem, ale jak już wspomniałem wyżej w tym poście, jednak bardziej przyciąga mnie do Insurgency.
Tak wychwalam tą grę, bo ma w sobie to "coś".
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez Ralph1537 Pt sty 01, 2010 12:24  Re: Call of Duty Modern Warfare 2

podobno ma wyjść jakaś łatka co daje nowe mapy, ale ma być płatna, normalnie zdziercy z tych twórców gry :???: :shock: :eek:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ralph1537
 
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 13:50
Lokalizacja: zadupie Szczecin
GG: 4829006

Postprzez 5cuderi4 Pt sty 01, 2010 12:48  Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Bo może nie będzie to "łatka", a dodatek do gry. Łatki ukazują się raczej z powodu jakichś błędów, a nowe mapy to już nowy twór, więc nie wiem co w tym dziwnego, że ewentualnie będzie to płatne. Co innego, jeśli ktoś "niezrzeszony" stworzyłby takie mapy(jak np. na fpsbanana).
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez Formuła 1 Bogatynia Pt sty 01, 2010 21:54  Re: Call of Duty Modern Warfare 2

5cuderi4 napisał(a):Bo może nie będzie to "łatka", a dodatek do gry. Łatki ukazują się raczej z powodu jakichś błędów, a nowe mapy to już nowy twór, więc nie wiem co w tym dziwnego, że ewentualnie będzie to płatne. Co innego, jeśli ktoś "niezrzeszony" stworzyłby takie mapy(jak np. na fpsbanana).


Mylisz się łatki też dają nowe mapy do Multiplayer,tak było w przypadku Call of Duty World at War.
Ostatnio edytowano Pt sty 01, 2010 21:57 przez Formuła 1 Bogatynia, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Formuła 1 Bogatynia
 
Dołączył(a): So gru 12, 2009 12:45

Postprzez George Pt sty 01, 2010 21:56  Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Formuła 1 Bogatynia napisał(a):Mylisz się łatki też dają nowe mapy do Multiplayer,tak było w przypadku Call Of Duty Word At War.



A co z tymi co tej latki nie kupia?
Avatar użytkownika
George
 
Dołączył(a): Cz lis 01, 2007 22:29
Lokalizacja: Łódź/Woking

Postprzez Formuła 1 Bogatynia Pt sty 01, 2010 22:03  Re: Call of Duty Modern Warfare 2

George napisał(a):A co z tymi co tej latki nie kupia?


O co ci chodzi :? ?
A jak masz na myśli to że łatki są płatne to się mylisz,te łatki do Cod-a WaW są za darmo.
A i jeszcze to nie łatki tyko ''patche''. :D

EDIT

Patche do MW2 też będą z mapami wystarczy trochę poczekać .
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Formuła 1 Bogatynia
 
Dołączył(a): So gru 12, 2009 12:45

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe symulacje F1 i inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron