Battlefield: Bad Company 2

GP4, Richard Burns Rally, Pro Evolution Soccer...

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez General N mar 06, 2011 16:01  Re: Battlefield: Bad Company 2

Ja tez znowu zaczalem grac w BF BC 2 po sprzedaniu na Allegro Black Opsa - z czesci tej kasy kupilem sobie klucz do tego rozszerzenia Vietnam za pomoca automatu - tylko 25 zl. Przy aktualnej cenie 45-50 zl od EA czy w sklepach to dobra przebitka.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
General
 
Dołączył(a): N lip 25, 2010 16:22

Postprzez MITSUBISHI_WRC N mar 06, 2011 16:36  Re: Battlefield: Bad Company 2

General napisał(a):po sprzedaniu na Allegro Black Opsa

Czyli nie spodobał się COD BO, a jakbyś mógł podać plusy i minusy tych dwóch gier?
No i najważniejsze, która gra jest lepsza no a tu chyba wszystko jest jasne.
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez General N mar 06, 2011 21:02  Re: Battlefield: Bad Company 2

MITSUBISHI_WRC napisał(a):
General napisał(a):po sprzedaniu na Allegro Black Opsa

Czyli nie spodobał się COD BO, a jakbyś mógł podać plusy i minusy tych dwóch gier?
No i najważniejsze, która gra jest lepsza no a tu chyba wszystko jest jasne.

Mysle, ze nie do konca jest jasne, bo wbrew pozorom te gry troche sie roznia. CoD to klasyczny FPS, w sumie duze postacie biegajace po mapie, natomiast BF jest pod tym wzgledem specyficzny - te postacie sa troche mniejsze, wiec juz tutaj sprawa rozbija sie o gusta i gusciki (pomijam kwestie, ze w jednej grze sa pojazdy itp., a w drugiej nie - to tez kwestia gustu).

Ja gram w CoD-a od pierwszej serii, to moj ulubiony FPS, ale teraz gram wylacznie casualowo i takie latanie na pale troche mi nie pasuje - mapy nie sa duze, a ja raz mam ochote pobiegac aktywnie, raz posnajpic, a w BF-ie dodatkowo mozna kogos przejechac, czyli jest trzecia opcja:) Tak samo bylo z FIFA - trzymalem sie jej dlugo, az po prostu zaczelo sie ctrl+c, wiec przerzucilem sie na PES-a. Dopiero w tym sezonie, gdy wydali next-genowa gre, czyli kopie z konsoli na PC, to oczywiscie FIFE mam, nawet online zagralem ponad 100 meczow, a PES poszedl w odstawke (skonczylo sie na demie). Mam wrazenie, ze z CoD-em jest tak samo. Brakuje tego "czegos" co ma BC 2 i co moze miec BF 3. Pomijam fakt, ze dwoch najlepszych tworcow potegi CoD 1, 2 i 4 z IW po slynnej klotni z Activision pracuje od pol roku dla Electronic Arts...

PS Na pewno mega plusem CoD-a jest kill cam, a dokladniej replay kill cam z widoku oczu gracza, ktory cie zabija. Chetnie taki zobaczylbym w BF-ie, chyba, ze Activsion to opatentowalo i nie chce sie tym dzielic, aczkolwiek w zapowiedziach o BF 3 slyszalem, ze ma byc nowy kill cam (nie to co jest w BC 2), wiec kto wie. Dla mnie taki kill cam powinien byc podstawa w grach FPS, bo wiadomo czy ktos oszukuje czy nie (oczywiscie dot. tylko i wylacznie gry na publicach, nie na meczach hehe)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
General
 
Dołączył(a): N lip 25, 2010 16:22

Postprzez Artello96 N mar 06, 2011 22:23  Re: Battlefield: Bad Company 2

Właściwie to nie ma prawa zabraniać się tym dzielić. Tego typu rozwiązania (czyli kill cam) są już widoczne w Crysisie 2.
Obrazek
Avatar użytkownika
Artello96
 
Dołączył(a): Cz sie 06, 2009 10:09
GG: 3822116

Postprzez MITSUBISHI_WRC Pn mar 07, 2011 13:11  Re: Battlefield: Bad Company 2

General dzięki za ciekawą odpowiedz, co do pojazdów to tego bardzo mi brakuję w COD BO.
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez MITSUBISHI_WRC Śr mar 09, 2011 18:07  Re: Battlefield: Bad Company 2

Wczoraj kupiłem (pudełkowa wersja) dodatek Vietnam i gra się miodnie, polecam.
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez General Cz mar 10, 2011 15:48  Re: Battlefield: Bad Company 2

Czy pudelkowa czy elektroniczna to nie ma znaczenia, bo w pudelku jest po prostu tylko cd-key:) Raz sie gra fajnie, raz nie, ale to glownie zalezy od teamu do jakiego trafisz, bo jak grasz z noobami badz kamperami, ktorzy graja malo skutecznie, czyli nie zdejmuja przeciwnikow i tracisz wszystkie bazy (glownie gram podboj), to wtedy tak naprawde szkoda czasu, lepiej zmienic serwer. Pod tym wzgledem gra troche kuleje (przydalby sie zmodyfikowany autobalance, ktory nie tylko wyrownywalby sklad pod wzgledem ilosci ludzi, ale tez przezucalby czesc lepszych graczy do przeciwnego teamu, chocby pomiedzy wgrywaniem sie map - takie wlasnie rozwiazanie zrobiono w CoD:BO, gdzie sklady co mape sie miksuja wg ilosci punktow graczy z poprzedniej mapy, a gracze podczas rozgrywki nie moga zmienic druzyny. Przydaloby sie takie rozwiazanie z BF 3 na publicznych serwerach).
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
General
 
Dołączył(a): N lip 25, 2010 16:22

Postprzez MITSUBISHI_WRC Cz mar 10, 2011 16:03  Re: Battlefield: Bad Company 2

General wiem o tym że nie ma to znaczenia ;D, no a kupiłem wersje pudełkową (mowa o dodatku Vietnam) bo jakoś nie mam zaufania do tych ''kluczy'' z np allegro. A i jest pamiątka pudełko, co prawda bez płyty ale jest;)

PS: I jakiego masz nicka taki sam jak z forum? mi przypadł do gustu miotacz ognia którego można też zamontować w czołgu;)
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez dodgers Cz mar 10, 2011 16:13  Re: Battlefield: Bad Company 2

sklady co mape sie miksuja wg ilosci punktow graczy z poprzedniej mapy, a gracze podczas rozgrywki nie moga zmienic druzyny. Przydaloby sie takie rozwiazanie z BF 3 na publicznych serwerach).

Strzał w stopę, żeby nie powiedzieć, że w kolano. czasem gram w black ops w multi i akurat tam system jest ok. taki system rozgrywki - małe mapy, mała liczba graczy. W BF'a jednak gram zawsze ze znajomymi i nie uśmiechałoby mi się granie cały czas przeciwko nim przez rotację ;) połowie innych graczy pewnie tez :P w sumie w BC2 znam kilka serwerów gdzie nie ma wcale snajperów, albo są limity na klasy i gra się od razu wygodniej.
Avatar użytkownika
dodgers
moderator
 
Dołączył(a): Pt mar 23, 2007 20:39
Lokalizacja: Wyszków
GG: 6423043

Postprzez General Cz mar 10, 2011 18:45  Re: Battlefield: Bad Company 2

Tez znam takie serwery, ale to sa w tej wersji hardcore, bo w tym trybie kazdy strzal ze snajpy to kill, nawet przez blisko cala mape. Na normalu snajperow praktycznie nie ma, bo jak nie trafisz w glowe, to nie ubijesz goscia jednym strzalem (chyba, ze strzelasz z bardzo bliska lub gosc nie ma 100 proc. health points).
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
General
 
Dołączył(a): N lip 25, 2010 16:22

Postprzez Master Cz mar 10, 2011 18:59  Re: Battlefield: Bad Company 2

Na serwach innych niż hardcore się nie gra :P
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez iAdam Pt mar 11, 2011 16:26  Re: Battlefield: Bad Company 2

Te paski życia mnie tak denerwują, że szkoda gadać. Zaraz napiszecie że gra się na hardcore itp. Jak zrobią je w 3 to będzie kompletna kicha. Jak można nie zabić człowieka stojąc 3m od niego i walnąć mu serią w wnętrzności a on nic. CoD wygrywa pod względem zabicia gracza, nie ma tam tych bezsensownych paseczków życia.
Avatar użytkownika
iAdam
 
Dołączył(a): Pt cze 25, 2010 15:49
Lokalizacja: Szczecin
GG: 3200013

Postprzez General Pt mar 11, 2011 19:59  Re: Battlefield: Bad Company 2

Jest aktualnie promocja w EA Store, prawdopodbnie to odpowiedz na sprzedaz tych kluczy na Allegro, a raczej kodow (bo to sprzedaja kody, gdzie pozniej kupujesz gre przez ich EA Store za 0 zl hehe).

Promocja BF BC 2 oraz Vietnam - BC 2: 53,40 zl, a jak ktos juz ma to dodatek Vietnam 29,40 zl. Prawdopodobnie to tylko weekendowa promocja lub na krotki czas, bo slyszalem, ze chyba cos podobnego bylo po premierze Vietnamu.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
General
 
Dołączył(a): N lip 25, 2010 16:22

Postprzez Dasqez Pt mar 11, 2011 20:53  Re: Battlefield: Bad Company 2

Znalazłem właśnie taką aukcję: http://allegro.pl/battlefield-bad-compa ... 29753.html

Jak myślicie, warto kupić? W sensie czy to bezpieczne?
Avatar użytkownika
Dasqez
 
Dołączył(a): Pn lip 07, 2008 23:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez iAdam Pn mar 21, 2011 17:01  Re: Battlefield: Bad Company 2

Mam problem, gdy się loguje od dłuższej przerwy w grze prosi mnie o klucz gdy go wpisuję to pisze mi, że klucz jest już używany. Klucz wpisywany jest prawidłowo, nie pożyczałem go nikomu.

EDIT: Teraz gra zniknęła nawet z EADM. Wie ktoś jak to rozwiązać?
Avatar użytkownika
iAdam
 
Dołączył(a): Pt cze 25, 2010 15:49
Lokalizacja: Szczecin
GG: 3200013

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe symulacje F1 i inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości