Test Drive Unlimited 2

GP4, Richard Burns Rally, Pro Evolution Soccer...

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez Patryk777 Cz kwi 29, 2010 16:25  Test Drive Unlimited 2

Pierwszy trailer drugiej części świetnej wyścigowej symulacji

http://www.youtube.com/watch?v=tWndAX3i ... r_embedded
Avatar użytkownika
Patryk777
 
Dołączył(a): Pn cze 29, 2009 12:25
Lokalizacja: Barcelona
GG: 741554

Postprzez rofl Cz kwi 29, 2010 18:52  Re: Test Drive Unlimited 2

mam nadzieje ze poprawia policje a jezeli miala by byc ta z jedynki to niech wogole lepiej ja wywala.

policja i jej system lapania w tdu to byl najwiekszy minus gry.
juz lepsza byla masakra z radiowozow w nfs mw ; d
ale tam to przynajmniej bylo smiesznie a w tdu policja poprostu jest zle przemyslania
Avatar użytkownika
rofl
 
Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 22:21
Lokalizacja: Pruszków
GG: 12698740

Postprzez juras70 Cz kwi 29, 2010 19:00  Re: Test Drive Unlimited 2

Mnie wkurzał, słaby kąt wychylenia kierownicy, ale jak widać tego jeszcze nie poprawili...
Avatar użytkownika
juras70
 
Dołączył(a): Pn sie 11, 2008 15:32

Postprzez krzych Cz kwi 29, 2010 19:26  Re: Test Drive Unlimited 2

wyścigowej symulacji


:shock:

TDU raczej za wiele z symulacją nigdy nie miało i "dwójka" na pewno mieć nie będzie. :wink:
2010 : True World Champion - Fernando Alonso
Avatar użytkownika
krzych
 
Dołączył(a): Śr lut 25, 2009 15:10
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez DAK Cz kwi 29, 2010 20:03  Re: Test Drive Unlimited 2

symulator buehehe chyba tylko na okładce pudełka.
Avatar użytkownika
DAK
 
Dołączył(a): Pt sty 23, 2009 17:58
Lokalizacja: Olkusz
GG: 5142051

Postprzez FORTI 94 Cz kwi 29, 2010 20:17  Re: Test Drive Unlimited 2

Cieszy mnie zmienna pogoda i że w końcu będzie można włączać migacze :grin: Taka rzecz a cieszy.
Avatar użytkownika
FORTI 94
 
Dołączył(a): Śr paź 15, 2008 8:48
Lokalizacja: Wadowice
GG: 20535421

Postprzez kibic sribic Cz kwi 29, 2010 22:11  Re: Test Drive Unlimited 2

Ibiza - mmmm. ciekawe czy będzie można pójść na impreze :P

żartuje oczywiście ale gdyby tak było to bym się nie obraził :-D . Kontynuując temat policji wolałbym, żeby radiowozy nie były z kamienia (w sensie nie do ruszenia) tylko z normalnego "materiału". W pierwszej części samochody policji były praktycznie nie do ruszenia nawet przy uderzeniu z prędkością jakichś 300km/h! By przesunąć policje i pojechać dalej trzeba TIRA i +400km/h, w zwykłym samochodziku zatrzymasz się na zwykłej blokadzie
Avatar użytkownika
kibic sribic
 
Dołączył(a): Śr mar 25, 2009 15:43
Lokalizacja: Zgórsko

Postprzez peterK Pn maja 03, 2010 17:59  Re: Test Drive Unlimited 2

Mnie się ta gra nie podoba - nie jestem jakimś zagorzałym graczem (raczej "aby se pojeździć") ale za bardzo świrują jej twórcy na punkcie zrobienia z niej drugich Simsów. Może to kgoś podnieca, ale ja wolę się skupić na jeżdżeniu, albo, tak jak w GTA, podpierniczaniu innym samochodów :-P Jeden plus jak dla mnie względem pierwszej wersji - zmiana pór dnia i pogody. Tam to była porażka jakaś :-o

P.S. Jak tak patrzę na obecne gry tzw. symulacyjne to mi żal tyłek ściska. Zamiast w fizykę, wszyscy idą w idiotyczne poziomy grafiki. Pewnie 13-letni murzyni się cieszą na myśl o następnej gwiazdce, ale jak ktoś chce na prawdę poczuć jak to jest jeździć samochodem musi włączyć stare gry w stylu GPL. Smutne :-? Nie mówię że w przypadku wszystkich gier tak jest, ale często się zdarza.
peterK
 

Postprzez rofl Pn maja 03, 2010 21:53  Re: Test Drive Unlimited 2

akurat ja lubilem aby se pojezdzic ; d
ale co racja to racja...na filmiku wali simsami. no przepraszam bardzo ale ja nie widze niczego fajnego
w tym zeby ogladac blond bikini splodzone przez modelerow 3d
zreszta jezdzenie jest najwazniejsze...a ja nadal nie moge pojac po jaki jasny grom sie w jedynce wozilo tych lamusow co krzyczeli jak sie wyjechalo na trawe. kasy nie bylo nawet za nich tylko smieszne tickety na nowe ciuszki z ktorych i tak nie korzystalem.

dla mnie bezsensu ; d no ale moze fajne sa wirtualne imprezy na jachcie gdzie poznaje sie ludzi z top furami swiata, idealnymi wymiarami i markowymi ciuchami ; d niestety tylko w wirtualnym monitorze ; d
Avatar użytkownika
rofl
 
Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 22:21
Lokalizacja: Pruszków
GG: 12698740

Postprzez Jacho Pn maja 03, 2010 22:25  Re: Test Drive Unlimited 2

Cieszy mnie mocno, że będzie jazda w nocy jak i w deszczu :lol: TDU może i symulacją nie jest ale jak wyłączyłem pomoce i automatyczną skrzynie biegów, a biegi zmieniam za pomocą drążka, a nie łopatek, mam ogrąmną frajde z jazdy ;D
TDU2 będzie bardzo podobne do filmu Redline 8-) , tam też wszystko kręciło się wokół najdroższych fur, lasek w bikini i imprez na jachcie.
Avatar użytkownika
Jacho
 
Dołączył(a): Pt maja 09, 2008 13:20
Lokalizacja: Ustka
GG: 6028216

Postprzez peterK Pn maja 03, 2010 23:15  Re: Test Drive Unlimited 2

rofl napisał(a):dla mnie bezsensu ; d no ale moze fajne sa wirtualne imprezy na jachcie gdzie poznaje sie ludzi z top furami swiata, idealnymi wymiarami i markowymi ciuchami ; d niestety tylko w wirtualnym monitorze ; d

Może się to komuś podobać - ale tak jak po pierwszych trailerach TDU się nią podniecałem, tak wierutnie się zawiodłem gdy zacząłem grać. Najsmutniejszym błędem (zamierzonym?) jest brak ludzi na ulicach. Auta są, ale praktycznie jak roboty, no przecież to nie atak nuklearny? Widok z nad kierychy też jest tragiczny. I to, że skręca sie o jakieś 10 stopni. No szok ze stresem. NA PRAWDĘ, mogli olać tak wysublimowaną grafikę i wybór ciuchów avatara (który wygląda swoją drogą gorzej niż postacie z gier kilka lat wcześniej), a skupić się na bardziej sensownych detalach. Chyba najbardziej porażającą głupotą w tej grze była... płyta lotniska. Z uwagą obejrzałem instruktaż na yt jak się tam dostać. Przy moich zdolnościach manualnych było to nie lada wyczynem. WRESZCIE przeskoczyłem, aby móc rozpędzić się podrasowanym Koenigseggiem po 2km prostej. I co? Jakiś p********y offroad! :zakrywa:
peterK
 

Postprzez rofl Wt maja 04, 2010 8:42  Re: Test Drive Unlimited 2

ale chyba plyta lotniska nie byla czyms normalnie udostepnionym przez tworcow rzecza w grze wiec nie dlatego nie byl tam sfalt. tak mnie sie wydaje.
ludzi nie ma bo przy predkosci 320km/h w miescie moze sie zdarzyc blad i zrobisz z nich placki ziemniaczane albo co gorsza powroci cie automatycznie na trase jak w nich wjedziesz.
Avatar użytkownika
rofl
 
Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 22:21
Lokalizacja: Pruszków
GG: 12698740

Postprzez peterK Wt maja 04, 2010 10:43  Re: Test Drive Unlimited 2

rofl napisał(a):ale chyba plyta lotniska nie byla czyms normalnie udostepnionym przez tworcow rzecza w grze wiec nie dlatego nie byl tam sfalt. tak mnie sie wydaje.

No nie wiem. Fakt że nie ma jakiejś drogi dojazdowej do niej, ale da sie przeskoczyć. Skoro się da, to mogli ją chociaż równą zrobić. Ciekawe jakby z czegoś takiego wystartował 747? :twisted:
rofl napisał(a):ludzi nie ma bo przy predkosci 320km/h w miescie moze sie zdarzyc blad i zrobisz z nich placki ziemniaczane albo co gorsza powroci cie automatycznie na trase jak w nich wjedziesz.

Masz na myśli to, że byłoby to nie realistyczne? Mogli chociaż zrobić tak jak bodaj w starych NFS - kolesie jak się "przypadkiem" na nich wpadało przyklejali się do muru, i nic im się nie działo. Ale byli, a nie takie pozbawione życia ulice... Jak ktoś chce se ludzi pomiażdżyć może włączyć GTA czy Carmageddon ;) No ale chyba zeszliśmy z tematu ciekawe jak to wszystko będzie wyglądać w TDU2 :przewraca:
peterK
 

Postprzez rofl Pt maja 07, 2010 18:23  Re: Test Drive Unlimited 2

Avatar użytkownika
rofl
 
Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 22:21
Lokalizacja: Pruszków
GG: 12698740

Postprzez FORTI 94 So maja 15, 2010 12:22  Re: Test Drive Unlimited 2

Avatar użytkownika
FORTI 94
 
Dołączył(a): Śr paź 15, 2008 8:48
Lokalizacja: Wadowice
GG: 20535421

Następna strona

Powrót do Pozostałe symulacje F1 i inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron