DiRT 3

GP4, Richard Burns Rally, Pro Evolution Soccer...

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez MatiXF1 Cz lis 08, 2012 17:31  Re: DiRT 3

Wie ktoś czy można jeszcze w tej grze spotkać jakichś ludzi na serwerach?
,,We are not here for a long time, we are here for a good time"
Avatar użytkownika
MatiXF1
 
Dołączył(a): Śr mar 16, 2011 19:00
GG: 21746964

Postprzez Woolf Wt paź 27, 2015 17:52  Re: DiRT 3

4 lata po premierze, a ta gra nadal ma nieodparty urok!

Skłoniłem się jakiś czas temu, by zakupić DiRTa 3 - mając nadal w głowie super wspomnienia po długich wieczornych sesjach na Playstation 3 - i nie rozczarowałem się, jak to zwykle miewam przy powrotach do starszych tytułów. Tym razem miałem możliwość uzupełnić swoje doświadczenia o trasy i samochody dodane wraz z tymi wszystkimi DLC, które moim zdaniem dopełniły całość, bo nie wyobrażam teraz sobie, jak mogłem grać w podstawową, "gołą" wersję. Przejazd wąskimi uliczkami Monte Carlo zapiera dech w piersiach, a rywalizacja na miejskim torze Shibuya dodaje smaczku kategorii RX.

Minusem jest nieubłaganie zmniejszająca się liczba graczy rywalizujących online i niestety kultura ich ścigania, ale to temat na osobny wątek. Trochę też kłuje rozbieżność wirtualnego rallycrossu z tym jaki możemy oglądać w rzeczywistości - trasy są nieco zbyt długie i brakuje zdradliwego Joker Lap.

Stąd moje wysokie oczekiwania i nadzieje wobec następcy - Dirta Rally. Jeśli będzie choć równie dobry... Z drugiej strony kusi Need for Speed - ten zapowiada się z równie dużym przytupem. Oby obyło się bez rozczarowań, bo studia wydają się rozpieszczać nas swoimi nowymi produkcjami!

Tymczasem pozostaje umilać swoje wieczory szukaniem kolejnych dziesiątych ;)


EDIT:
Codemasters rozpisało dosyć obszerną ankietę dotyczącą naszych preferencji co do ściganek, szykuje się coś dużego? :D
https://www.surveymonkey.com/r/ZSQ2NH2
Woolf
 
Dołączył(a): Pt lip 18, 2008 7:47

Postprzez Woolf Wt sie 15, 2017 13:55  Re: DiRT 3

Czy ktoś jeszcze śmiga coś w DiRT 3? Jacyś chętni na wieczorne ściganie?
Woolf
 
Dołączył(a): Pt lip 18, 2008 7:47

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe symulacje F1 i inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron