Need For Speed: The Run

GP4, Richard Burns Rally, Pro Evolution Soccer...

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez Hellsbells So sie 20, 2011 19:47  Re: Need For Speed: The Run

M3 E30 w Shifcie 2 też było.
Wszystkie te NFSy mają swoją klientelę. Klientelę, która oczekuje czystego funu, a nie symulacji.
Ja to najlepiej z całej serii wspominam Porsche Unleashed. Jednak z drugiej strony, zdaje się, że to właśnie ta część odstraszyła od Electronic Arts Ferrari. W HP2 ich samochody jeszcze były, ale tylko ze względu na to, że była robiona, wraz z wszystkimi licencjami jeszcze przed wyjściem Porsche. Od tego czasu nic ze znaczkiem Ferrari nie pojawiło się w NFS-ach, poza DLC do pierwszego Shifta, będącego exclusivem dla Xbox 360, które wyszło tylko dlatego, że używało licencję od Microsoftu (Forzy). Dziwne, bo nawet konające Atari było w stanie ją sobie zapewnić .
Hellsbells
 
Dołączył(a): So paź 09, 2010 10:54

Postprzez FORTI 94 So paź 22, 2011 13:07  Re: Need For Speed: The Run

Pograłem w demo i muszę stwierdzić że na razie jak dla mnie to straszne gówno :) Przypomina mi to motorstormy albo split second.To walenie się wszystkiego.Do tego kamera kaprawa. Staczają się coraz niżej.
Avatar użytkownika
FORTI 94
 
Dołączył(a): Śr paź 15, 2008 8:48
Lokalizacja: Wadowice
GG: 20535421

Postprzez Ralph1537 So paź 22, 2011 15:49  Re: Need For Speed: The Run

czemu w żadnym nfsie nie ma ferrari
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ralph1537
 
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 13:50
Lokalizacja: zadupie Szczecin
GG: 4829006

Postprzez WPR So paź 22, 2011 16:12  Re: Need For Speed: The Run

Nie sprzedają im licencji, i bardzo dobrze, Ferrari nie będzie się ośmieszać, w coraz gorszej odsłonie NFS.
Avatar użytkownika
WPR
 
Dołączył(a): So lut 06, 2010 14:55

Postprzez Saruto So paź 22, 2011 22:00  Re: Need For Speed: The Run

aż się dziwię, że te gry się sprzedają :o ciekawe ile osób po ściągnięciu z neta wywala je w ten sam dzień :twisted:
The Run = tragedia
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Dasqez Wt lis 15, 2011 14:27  Re: Need For Speed: The Run

Podobno przejście trybu fabularnego zajmuje w tej grze 2 godziny :lol:
Avatar użytkownika
Dasqez
 
Dołączył(a): Pn lip 07, 2008 23:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez MatiXF1 Cz lis 17, 2011 19:36  Re: Need For Speed: The Run

A czego wyście się spodziewali po studiu Black Box? Kolejnego hitu? Nie wiem wogóle dlaczego EA trzyma takiego trupa w którym pracują sami kretyni przy życiu
,,We are not here for a long time, we are here for a good time"
Avatar użytkownika
MatiXF1
 
Dołączył(a): Śr mar 16, 2011 19:00
GG: 21746964

Postprzez SoBcZaK Pt lis 18, 2011 13:25  Re: Need For Speed: The Run

tak patrzę na gameplaye i widze, że tak gra to taka jazda na pałe i nic więcej. Rodzaj nawierzchni nie ważny, nie wazne, że non stop się obijamy byle do przodu, jak nas coś uderzy to sie wciska nitro zeby wrócić do 200 m/h i wio na przód.....
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez cravenciak So sie 04, 2012 21:36  Re: Need For Speed: The Run

Tyle płaczu czytałem o tej grze (fakt, boska nie jest), ale w końcu się skusiłem.

Po pierwsze - wygląda zacnie
Po drugie - brzmi jeszcze lepiej (przy zmianie biegów, matko!!)
Po trzecie - fajna konwencja, zalążki "fabuły", dużo QTE
Po czwarte - przyjemny model jazdy, ale na tyle "wymagający", że daje trochę satysfakcji
Po piąte - nie ma niewidzialnych ścian, co mnie bardzo cieszy, nie zdarzyło mi się od niczego odbić (chyba, że były bariery :P), jeżeli już to raczyłem się pięknym ekranem "Wrecked"

Z czystym sumieniem dałbym 7/10. Choć osobiście zmieniłbym lekko system gry. Nie podoba mi się to jak podzielona jest cała trasa, strasznie krótko się gra. Do stacji benzynowych oprócz zmiany samochodów dodać możliwość zapisu i otworzyć CAŁĄ trasę. Zaczynasz jako ostatni i lecisz jak na gumball :D Kto chce, to sobie dawkuje, kto chce to przechodzi całą grę bez odejścia od monitora. Generalnie polecam, choćby dla samych wrażeń wzrokowo-słuchowych (Porsche 911...)
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez Pablo-FM N sie 05, 2012 16:40  Re: Need For Speed: The Run

No model jazdy to jest akurat tragiczny - zero frajdy z grania daje - czasem człowiek czuje się, jakby samochód miał jakąś asystę sterowania i jechał po wytyczonym przez programistów torze na zakrętach :) A wpadnięcie na pas piachu, żwiru, czy czegoś w ten deseń i reakcja samochodu na to... jest iście żałosna :-D

Co do fabuły - sam pomysł jest okej... natomiast realizacja fatalna - ciągłe jechanie "przed siebie" tak jak chcieli tego programiści - nuda niesamowita. Gdyby do tego dodać motywy znane z innych NFSów, może by to jakoś wyglądało. Poza tym NFS bez tuningu to już nie jest NFS - a w TR jest go mało (nie ma go praktycznie wcale?) :)
Pablo-FM
 
Dołączył(a): Wt lip 24, 2012 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez cravenciak N sie 05, 2012 17:02  Re: Need For Speed: The Run

NFS bez tuningu to już nie jest NFS


?

Widzę, że od Undergrounda zaczynałeś^^

Co do reakcji przy wjechaniu na żwir czy piach - a czego się spodziewałeś? To nie Shift.
Ostatnio edytowano N sie 05, 2012 17:06 przez cravenciak, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez MatiXF1 N sie 05, 2012 17:04  Re: Need For Speed: The Run

Wiesz, on przygodę z NFS'em zaczął na Undergroundzie 1, dlatego takie bzdury pisze :)
,,We are not here for a long time, we are here for a good time"
Avatar użytkownika
MatiXF1
 
Dołączył(a): Śr mar 16, 2011 19:00
GG: 21746964

Postprzez cravenciak Pn sie 06, 2012 1:32  Re: Need For Speed: The Run

Najwyraźniej :P Poza tym tuning od dawna jest passe.
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez rentonB Pn sie 06, 2012 7:48  Re: Need For Speed: The Run

Oceny nie klamia cravenciak, to byl najgorszy nfs moim zdaniem jeszcze gorszy od Undercovera. Zreszta z Most Wanted bedzie podobnie, zaciekawi na 3-4 godziny i do kosza. Mnie zniechecil juz po 5 minutach.
"First braking, quite important, but not really"
R.K
Avatar użytkownika
rentonB
 
Dołączył(a): Pn mar 08, 2010 15:33

Postprzez MatiXF1 Pn sie 06, 2012 8:02  Re: Need For Speed: The Run

Wyraźnie brak tych wszystkich wiejskich świecidełek już na starcie zniechęca większość graczy... Mi tam osobiście to nie przeszkadza i zagram w nowego Most Wanteda.
,,We are not here for a long time, we are here for a good time"
Avatar użytkownika
MatiXF1
 
Dołączył(a): Śr mar 16, 2011 19:00
GG: 21746964

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe symulacje F1 i inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości