Simraceway.com

GP4, Richard Burns Rally, Pro Evolution Soccer...

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez KW92 Pn maja 07, 2012 19:01  Re: Simraceway.com

Działa komuś QUICK RACE? Za każdym razem, gdy próbuję wejść pokazuje się: Our tracks are all in use right now. Check back soon and we'll get you into a race.
Avatar użytkownika
KW92
 
Dołączył(a): Śr lip 14, 2010 10:45

Postprzez krzysiu111 Wt maja 08, 2012 15:04  Re: Simraceway.com

Trzeba czekać aż ktoś na chacie napisze "basic/intermediate/advanced open" co oznacza że ktoś otworzył daną sesje i oczekuje na kierowców. Gdy w danej sesji zbierze się już 2 kierowców zaczyna się odliczanie a potem wyścig. Jak wchodzisz na daną sesje jak jest aktywny wyścig to wtedy dostajesz właśnie taki komunikat jak napisałeś :)
Avatar użytkownika
krzysiu111
 
Dołączył(a): Pt maja 09, 2008 17:27
GG: 999400

Postprzez DamianF1 Wt maja 15, 2012 13:39  Re: Simraceway.com

Wygląda ciekawie :D Zachęciliście mnie do rejestracji i ściągnięcia gry ;) Dodam jeszcze że na chacie można dostac szybką i fachową pomoc.
Avatar użytkownika
DamianF1
 
Dołączył(a): N lip 13, 2008 15:55
GG: 2191749

Postprzez piotrek_BRK Pt maja 18, 2012 22:44  Re: Simraceway.com

A ja nie moge zgodzić się z tym, że gra ma uproszczoną fizykę względem rf'a. Gram od 2009 roku troszkę się już pobawiłem i uważam, że jest dokładnie tak jak w dobrze zrobionych modach do rfactora. Zachęcające są równierz nagrody za dobre miejsca w poszczególnych eventach, choć wydaje mi się, że są nie do zdobycia bo kolesie powiedzmy z pierwszych 10 miejsc są szybsi od pozostałych o nawet 3 sekundy więc coś tu jest nie HALO, ale skoro gra jest na silniku rf to może i tu jest możliwość stosowania różnorakich cheat'ow.

Zapraszam do zabawy.
Mylić się jest rzeczą ludzką,
ale żeby naprawdę coś spaprać
potrzeba komputera.
Avatar użytkownika
piotrek_BRK
 
Dołączył(a): Pt kwi 10, 2009 8:09
GG: 9755278

Postprzez Schumacher So maja 19, 2012 8:50  Re: Simraceway.com

Mnie też to coraz bardziej kreci są ludzie na serwerach i można grać.

Mamy dostępne nowe wózki jak:

Alfa Romeo 1750 GT Veloce
Mitsubishi Eclipse GSX
Renault Formula 3.5
Chevrolet Corvette GT-2

Push the pedal to the metal :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Schumacher
 
Dołączył(a): Wt wrz 18, 2007 11:01
Lokalizacja: Pszów
GG: 7542563

Postprzez Sycior So maja 19, 2012 15:54  Re: Simraceway.com

A istnieją jakieś szybsze metody na zarabianie kasy niż 5 kredytów za kółko. Bo na niektóre autka to chyba do usranej śmierci będę zbierał.
True 2013 World Champion: Pastor Maldonado :P Bo gdyby miał bolid Red Bulla to byłby mistrzem...
Avatar użytkownika
Sycior
 
Dołączył(a): Śr maja 30, 2007 18:16
Lokalizacja: Kobyłka

Postprzez Schumacher So maja 19, 2012 17:45  Re: Simraceway.com

Z tego co wiem to chyba nie ale może jest jakiś sposób?

Mi osobiście to nie przeszkadza dobrze się bawię...Toyota Supra też niezła

...ale jazda AUDI jest genialna po prostu Quattro POWER!
Obrazek
Avatar użytkownika
Schumacher
 
Dołączył(a): Wt wrz 18, 2007 11:01
Lokalizacja: Pszów
GG: 7542563

Postprzez TheStig Cz maja 24, 2012 22:53  Re: Simraceway.com

Właśnie zainstalowałem i jest nieźle. Tak jak ktoś napisał rFactor w lepszej oprawie.
TheStig
 
Dołączył(a): N lip 12, 2009 21:10
Lokalizacja: Łódź

Postprzez hideto Pt maja 25, 2012 16:07  Re: Simraceway.com

Bronze napisał(a):Muszę przyznać ciekawa gierka. Żywcem rFactor w ładniejszej oprawie. Mam za sobą pierwszy wyścig i stwierdzam ,że niektórzy to naprawde nie potrafią jezdzic 8-) Ilość samochodów ,jaki jakość samochodów też mnie powaliła (sądziłem ,że będzie dziesięc aut na krzyż i jakieś typu KMW B3). Ogółem bardzo fajna zabawa :P

10 aut na krzyż to tylko ja własnymi ryncami zrobiłem do tej gry :P

To nie jest 'jak żywcem z rf wzięte' bo to jest rF i to nawet bez jakiejkolwiek ingerencji w silnik gry.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Schumacher So maja 26, 2012 19:21  Re: Simraceway.com

Właśnie jeśli chodzi o samochody to mamy kolejne nowości :)

Ford...jakaś amerykanska ciężarówka niestety nie pamiętam nazwy
Bugatti Type 51

no i prawdziwa gratka dla kochających beEmWy czyli BMW M1 PROCAR z 1978 (chyba)
Obrazek
Avatar użytkownika
Schumacher
 
Dołączył(a): Wt wrz 18, 2007 11:01
Lokalizacja: Pszów
GG: 7542563

Postprzez hideto So maja 26, 2012 19:56  Re: Simraceway.com

czyżby Ford F150 ?

To co jest wymienione na stronie:
Bentley Continental Supersports - Robił to extreme77, po czym został zwolniony bo zamiast 8 tygodni zajęło to 8 miesięcy...
Ford F-150 SVT Raptor - Robił to KJ, świetny gość mimo że Hindus ;-)
Mitsubishi Lancer Evo VIII - jw
Volkswagen Jetta TDI US-Cup - Robili to początkowo goście z jakiejś litewskiej firmy, ale wyszło z tego jedno wielkie G więc zrobiliśmy z tym autem we dwóch (ja + KJ) co się dało, ale jakby ktoś poważnie pytał to nigdy byśmy się pod tym konkretnym modelem nie podpisali.
Saleen Saleen S7 TT - moja robota, model stworzony przez byłego pracownika Ubisoftu który tworzył pancerniki w grze silent hunter.
Renault Formula Renault 3.5 - moje mapowanie, moje template wraz z wszystkimi istotnymi elementami, detale dodane przez DriverD (malował też STR do MMG2008 więc będziecie mieli jeszcze okazję obejrzeć jego prace)
Renault 5 Turbo - moja ostatnia praca dla Simraceway.
Mitsubishi Lancer Evolution III - sporo się z tym badziewiem męczyliśmy, bo mimo że jest to auto niezwykle drogie i poszukiwane to dobrych zdjęć było jak na lekarstwo...
McLaren MP4-12C - moja praca, która została przez simraceway zaadoptowana jako wzór dla innych pracowników pokazujący 'jak mapować i wykonywać tekstury elementów zewnętrznych aut do tej gry'.
Dodge Dodge Charger R/T - również moja praca
Renault - Megane RS - kolejna droga przez mękę i sporo scysji z producentem auta - udostepnili model CAD samochodu,a le nie chcieli dać zdjęcia przednich reflektorów... ;-)

Auta które są nie wymienione na stronie, nie wiem czy wciąż są wstawiane do gry, czy Ignite z nich zrezygnowało:
Morgan Super Sport
VW Golf R
VW Golf GTi
Audi R8
Mazda RX7
Mazda RX5
Mclaren MP4/25
Mclaren MP4/26
Ostatnio edytowano So maja 26, 2012 20:18 przez hideto, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez MatiXF1 So maja 26, 2012 20:08  Re: Simraceway.com

Tak F150 SVT Raptor
,,We are not here for a long time, we are here for a good time"
Avatar użytkownika
MatiXF1
 
Dołączył(a): Śr mar 16, 2011 19:00
GG: 21746964

Postprzez rolnik sam w dolinie So maja 26, 2012 22:26  Re: Simraceway.com

hideto napisał(a):
Bronze napisał(a):Muszę przyznać ciekawa gierka. Żywcem rFactor w ładniejszej oprawie. Mam za sobą pierwszy wyścig i stwierdzam ,że niektórzy to naprawde nie potrafią jezdzic 8-) Ilość samochodów ,jaki jakość samochodów też mnie powaliła (sądziłem ,że będzie dziesięc aut na krzyż i jakieś typu KMW B3). Ogółem bardzo fajna zabawa :P

10 aut na krzyż to tylko ja własnymi ryncami zrobiłem do tej gry :P


krzywda Ci się nie stała na pewno ;]
Za każdym razem jak wchodziłem w temat to się zastanawiałem "napisał już czy nie". Gra jest ok, dobry, tani wypełniacz pomiędzy rf1 i rf2, niestety kierownice mam rozklekotaną więc nie mogę się nią cieszyć.
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez hideto So maja 26, 2012 22:45  Re: Simraceway.com

Rzadko tu zaglądam, to szybko nie zauważyłem tematu :razz:
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez rolnik sam w dolinie N maja 27, 2012 9:55  Re: Simraceway.com

Teraz jak się dowiedzieli kto maczał w tym palce to przestaną chwalić ;]

Zobaczyłem ostatnio na fb, że można już pobierać IC 2012,
http://www.simraceway.com/cars/dallara- ... ?locale=en
Chyba najmocniejsza seria z dotychczas dostępnych, zapewne przyciągnie sporo "nierozgarniętych" graczy.
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe symulacje F1 i inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron