FIFA 13

GP4, Richard Burns Rally, Pro Evolution Soccer...

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez MITSUBISHI_WRC Wt maja 08, 2012 10:30  FIFA 13

Użytkownicy forum NeoGAF zebrali informacje ujawnione przez Davida Ruttera. Producent FIFY 13 zdradził, że gra opierać się będzie na pięciu najważniejszych elementach. Są to:

- ulepszona gra z pierwszej piłki. Dzięki temu kontrola nad piłką ma być bardziej realistyczna. Teraz przechwycenie futbolówki przeciwnikowi ma być znacznie trudniejsze i zależeć ma od takich czynników, jak siła, szybkość, wysokość strzału i technicznych umiejętności naszego piłkarza;

- ulepszony silnik fizyczny kolizji. Dzięki temu nie pojawi się więcej nierealistycznych animacji. Sam silnik został lepiej zoptymalizowany, zostały dodane nowe wartości, na których oparte zostało oddziaływanie górnych części ciała graczy;

- drybling. W poprzedniej części można było dryblować zmieniając po prostu kierunek biegu zawodnika. Teraz nie będzie to możliwe;

- taktyczne rzuty wolne. Rzuty wolne doczekają się nowego systemu wykonywania, w ramach którego piłkę będzie mogło otoczyć aż trzech naszych graczy. Będzie można zmylić przeciwnika i skierować strzał w kierunku zawodnika wychodzącego z muru. Obrońcy też doczekają się nowych możliwości przy rzutach wolnych. Będzie można umieścić w murze większą liczbę piłkarzy, a jednego z nich wysłać do przodu, żeby zablokował piłkę;

- atakujące AI. Ulepszona ma zostać sztuczna inteligencja przeciwników w ataku. Piłkarze sterowani przez komputer/konsolę będą wybierać lepsze ścieżki poruszania się oraz lepiej zgadywać, w którym kierunku podamy piłkę. Napastnicy mają być mądrzejsi, nie dając złapać się w pułapkę ofsajdową i czekając na dogodnej pozycji, by przyjąć "łaciatą".

Prócz tego mają pojawić się inne, mniejsze ulepszenia, takie jak nowe rodzaje podań, nowe ruchy przy strzale, animacje bramkarzy i tzw. "cieszynki". Poprawione ma zostać też "praca" sędziów.

Data premiery FIFY 13 nie jest znana, aczkolwiek na karcie katalogowej gry w brytyjskim GameStopie pojawił się termin 29 września. Poniżej znajdziecie natomiast pierwsze screeny z gry.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Źródło: http://gry.interia.pl/pc/news/fifa-13-p ... 93355,4045
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Ralph1537 Wt maja 08, 2012 11:09  Re: FIFA 13

Co roku mówią że ma być realniejsza niż poprzednie części :???:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ralph1537
 
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 13:50
Lokalizacja: zadupie Szczecin
GG: 4829006

Postprzez WPR Wt maja 08, 2012 16:18  Re: FIFA 13

Niech tylko odświeżą transfery, koszulki i Polską ligę, i dodadzą ten tryb:
http://www.fifapolonia.pl/?page=news&id=3346
I będę szczęśliwy :D
Avatar użytkownika
WPR
 
Dołączył(a): So lut 06, 2010 14:55

Postprzez Pakomaster10 Wt maja 15, 2012 9:44  Re: FIFA 13

Więcej oryginalnych twarzy by się przydało i oczywiście Ekstraklasa z licencją.
Avatar użytkownika
Pakomaster10
 
Dołączył(a): Cz lis 29, 2007 14:04
Lokalizacja: Trójmiasto

Postprzez bartek1042 Wt maja 15, 2012 18:23  Re: FIFA 13

Znając PZPN, będzie domagał się sporej kasy za licencję i znowu nie będzie ekstraklasy w Fifie :twisted:
Avatar użytkownika
bartek1042
 
Dołączył(a): Pn mar 22, 2010 16:00
Lokalizacja: Polanica-Zdrój

Postprzez Artello96 Wt sie 14, 2012 19:01  Re: FIFA 13




Gamescomowy trailer trzynastki :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Artello96
 
Dołączył(a): Cz sie 06, 2009 10:09
GG: 3822116

Postprzez DAK Pn sie 20, 2012 13:23  Re: FIFA 13

Avatar użytkownika
DAK
 
Dołączył(a): Pt sty 23, 2009 17:58
Lokalizacja: Olkusz
GG: 5142051

Postprzez MITSUBISHI_WRC Wt wrz 11, 2012 12:46  Re: FIFA 13

Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Artello96 Wt wrz 11, 2012 20:21  Re: FIFA 13

Demko dosyć interesujące. Zmienione (dla mnie na lepsze) oświetlenie, parę smaczków jak odskakująca piłka przy pierwszym kontakcie i W KOŃCU poprawiona inteligencja AI. Nie musimy już manualnie ustawiać każdego zawodnika, teraz z automatu oni wychodzą na lepsze dogodniejsze pozycje i lepiej się ustawiają. Skill Games dają radę i są o wiele ciekawsze niż bieganie po arenie podczas loadingu w '12. Zmian jest o wiele więcej. Wypisałem te najciekawsze i najbardziej widoczne po dwóch rozegranych meczach, jednak takowych jest na pewno więcej.
Obrazek
Avatar użytkownika
Artello96
 
Dołączył(a): Cz sie 06, 2009 10:09
GG: 3822116

Postprzez Razor Wt wrz 11, 2012 20:44  Re: FIFA 13

U mnie demo nie działa.. Wywala do pulpitu bo kliknięciu w rozegranie meczu.. Kolega ma to samo.
Avatar użytkownika
Razor
 
Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 9:38
Lokalizacja: Kłodawa

Postprzez verelad Wt wrz 11, 2012 20:47  Re: FIFA 13

Rozegrałem już naście meczów i... zmian nie widać, zmiany czuć. Pomijam ŚWIETNE skill games, bo je akurat widać.

Odskakiwanie piłki przy przyjęciu, w końcu trzeba myśleć czy wybijać obrońcą czy ryzykować zabawę w okolicach pola karnego, w FIFA 12 można to było robić bezkarnie. Przez wszystkie spotkania miałem tylko jeden spalony, AI już nie biega bez sensu za ostatnim obrońcą. Jeszcze co do AI ruszam Piszczkiem po skrzydle, a Błaszczykowski zostaje w obronie na asekuracji. :o Kontrola gry z pierwszej piłki... tu zmiany wydają się bardzo duże, w złym momencie naciśniesz strzał, piłkarz traci balans i obala się jak kłoda, w obronie w złym momencie próbujesz wybić piłkę głową i wyciągasz piłkę z siatki. Trzeba uważać co się wciska i kiedy :D. W końcu potrafią złapać piłkę za autem! Miałem tylko jedną sytuację gdy po piłkę gracz schyla się dwukrotnie. Demo wysypało się tylko raz, i wbrew zapowiedziom działa na XP. Wracam do gry.
Avatar użytkownika
verelad
 
Dołączył(a): N wrz 30, 2007 10:43
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Voltare Wt wrz 11, 2012 21:59  Re: FIFA 13

Mam ten sam problem co kolega wyżej. Po ściągnięciu i zainstalowaniu gdy uruchamiam gre, po napisach początkowych bez żadnego komunikatu gra się zamyka. Ktoś wie czy to może być spowodowane ?
Avatar użytkownika
Voltare
 
Dołączył(a): Pn sty 21, 2008 15:00
Lokalizacja: Dębica/Podkarpacie/Polska
GG: 757503

Postprzez DawiDch Śr wrz 12, 2012 17:57  Re: FIFA 13

Spróbuj tego:
Fifa 13 wywalanie na pulpit rozwiazanie!!

1. Wchodzimy w Panel Sterowania ---> Programy i Funkcje ---> Po lewej wybieramy Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows, po czym z tej listy wchodzimy do zakładki Funkcje Multimedialne i zaznaczamy V przy Windows Media Player.
2. Ściągamy Windows Media Player : *(niekoniecznie sciagamy wystarczy zaznaczyc opcje WMP)
http://www.microsoft.com/pl-pl/download ... x?id=16546
3. Gotowe ! Włączamy Fife i możemy grać
Avatar użytkownika
DawiDch
 
Dołączył(a): Wt lip 03, 2007 11:54
Lokalizacja: Częstochowa
GG: 7075940

Postprzez Voltare Śr wrz 12, 2012 18:36  Re: FIFA 13

Dzięki właśnie to było problemem. Po reinstalce Windowsa wywaliłem WMP a jak widać przydaje się czasem :wink:
Avatar użytkownika
Voltare
 
Dołączył(a): Pn sty 21, 2008 15:00
Lokalizacja: Dębica/Podkarpacie/Polska
GG: 757503

Postprzez kimifan Śr wrz 12, 2012 20:27  Re: FIFA 13

Ja mam inny problem. Mój pad(do czego się już przyzwyczaiłem) jest oczywiście nierekomendowany w Fifie. Próbując przenieść seta XInput z Fify 12 kończy się poważnymi błędami w sterowaniu. Ktoś wie może czy wypuszczono już pliczek, który pomoże w grze nieobsługiwanym padem?
"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą..."
kimifan
 
Dołączył(a): So wrz 23, 2006 14:37
Lokalizacja: Częstochowa

Następna strona

Powrót do Pozostałe symulacje F1 i inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości