Wspomagacze w grach od Codemasters

GP4, Richard Burns Rally, Pro Evolution Soccer...

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez 314TeR Pt lip 06, 2012 11:53  Wspomagacze w grach od Codemasters

No właśnie, czy może mi ktoś powiedzieć jak grać w produkcje od Codemasters żeby było w miarę "realnie". Wiem, że GRID, DiRT'y to bardziej arcade niż sim, ale jednak można w nich włączyć/wyłączyć wspomagacze typu kontrola trakcji, ABS itp. Chciałbym je tak ustawić jak w rzeczywistości skonfigurowane są auta.

Dodam tylko, że po wyłączeniu wspomagaczy w GRID nie jestem w stanie wygrywać na najwyższym poziomie trudności. Auto ledwo trzyma się drogi, hamowanie natychmiast blokuje koła, a mocniejsze wciśniecie gazu powoduje, że auto wariuje. Włączenie wspomagaczy wszystkie te niedogodności eliminuje.

Natomiast w DiRT 3 wyłączenie wspomagaczy (wszystkich) sprawia, że gra się trudniej, ale nadal jestem w stanie wygrywać wyścigi na najtrudniejszym poziomie trudności. Przy czym jest to przyjemna zabawa, a opanowanie auta to kwesta chwilowej praktyki.
314TeR
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 10:01

Postprzez hideto Pt lip 06, 2012 12:19  Re: Wspomagacze w grach od Codemasters

Zamiast pytać o wspomagania, po prostu ćwicz. Jak wsiądziesz do auta z 600 KM mocy, to też po wciśnięciu gazu do oporu zaczniesz jechać tyłem, a jego ceramiczne hamulce postawią samochód dęba jeśli będą obsługiwane w nieadekwatny sposób.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź


Powrót do Pozostałe symulacje F1 i inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości