RaceRoom Racing Experience - free to play od SimBin

GP4, Richard Burns Rally, Pro Evolution Soccer...

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez PabloWRz Śr wrz 12, 2012 13:07  RaceRoom Racing Experience - free to play od SimBin

RaceRoom Racing Experience to kolejna gra autorstwa studia SimBin, odpowiedzialnego za serię GTR i RACE. Klient gry, jak i sama rozgrywka jest w pełni darmowa. Szybszy dostęp do nowych pojazdów i akcesoriów uzyskuje się wydając prawdziwe pieniądze, dzięki zaimplementowanemu systemowi mikropłatności.

Tytuł umożliwia zabawę w kilku trybach. Dostępne opcje potrafią ułatwić życie nowym graczom, niezaznajomionym z tym gatunkiem, lub utrudnić, dzięki bardzo wymagającemu modelowi jazdy Get Real, który udostępnia masę możliwości. Można samemu ustawiać wszelkie parametry, wymieniać części na nowe, itd. Produkcja oferuje kilkadziesiąt pojazdów od różnych producentów. Twórcy udostępnili także licencjonowane tory. Niektóre z tych rzeczy dostępne są już na starcie, za inne należy uiścić odpowiednią opłatę w oficjalnym sklepie gry. Dodatkowo, chętni mają możliwość nabycia zupełnie nowych trybów gry. RaceRoom Racing Experience kładzie mocny nacisk na opcje społecznościowe. Swoje czasy można porównywać z innymi graczami, wymieniać się informacjami, itp.

Produkcja wykorzystuje nowatorską technologię studia – ImmersiDrive. Jest to silnik fizyczny stworzony z myślą o grach wyścigowych, zapewniający realne doznania podczas jazdy wirtualnym bolidem. Dodatkowo oprawa graficzna cechuje się dynamicznym oświetleniem i efektami typu Motion Blur.



Grał ktoś?

Na steamie dostępna jest wersja z gamescom'u. Ja grałem i może to być fajne po premierze:)
PabloWRz
 
Dołączył(a): Cz sty 08, 2009 15:31

Postprzez iAdam Śr wrz 12, 2012 13:26  Re: RaceRoom Racing Experience - free to play od SimBin

Tak pograłem troszkę, i fizyka jak na F2P, moim zdaniem może być. Auto pływa trochę, ale ponoć ma być dostępny tryb Get real, wtedy może być ciekawie.
Avatar użytkownika
iAdam
 
Dołączył(a): Pt cze 25, 2010 15:49
Lokalizacja: Szczecin
GG: 3200013

Postprzez PabloWRz Śr wrz 12, 2012 15:56  Re: RaceRoom Racing Experience - free to play od SimBin

W tej wersji wszystkie asysty są włączone i wiele opcji jest zablokowanych trzeba czekać do "pełnej", a jaki czas wykręciłeś? Mój póki co to: 1:24,447 :)
PabloWRz
 
Dołączył(a): Cz sty 08, 2009 15:31

Postprzez iAdam Śr wrz 12, 2012 20:11  Re: RaceRoom Racing Experience - free to play od SimBin

~1.25, kilkanaście lapów i odinstalowałem.
Avatar użytkownika
iAdam
 
Dołączył(a): Pt cze 25, 2010 15:49
Lokalizacja: Szczecin
GG: 3200013

Postprzez Matipl123 Cz wrz 13, 2012 9:17  Re: RaceRoom Racing Experience - free to play od SimBin

Dla mnie słaba, przynajmniej w tym czasie. Jeździ sie ciężko, a tor jest nie do wklepania do głowy. Mam orientacje jak James May :twisted: . Poczekam na pełną wersje, bo narazie to słabo to widze....
Obrazek
Avatar użytkownika
Matipl123
 
Dołączył(a): So kwi 19, 2008 11:33
GG: 9891864

Postprzez iAdam Cz wrz 13, 2012 11:33  Re: RaceRoom Racing Experience - free to play od SimBin

Matipl123 napisał(a):Dla mnie słaba, przynajmniej w tym czasie. Jeździ sie ciężko, a tor jest nie do wklepania do głowy. Mam orientacje jak James May :twisted: . Poczekam na pełną wersje, bo narazie to słabo to widze....

Kto jak kto, ale taki łatwy tor powinieneś znać po kilku lapach. :|
Avatar użytkownika
iAdam
 
Dołączył(a): Pt cze 25, 2010 15:49
Lokalizacja: Szczecin
GG: 3200013

Postprzez PabloWRz So lis 24, 2012 12:59  Re: RaceRoom Racing Experience - free to play od SimBin

Dostał się ktoś do BETY prócz mnie? Jeśli nie to polecam sie zapisać:

http://cbt.raceroomracing.com/beta-signup/
PabloWRz
 
Dołączył(a): Cz sty 08, 2009 15:31

Postprzez Schumacher Cz lis 29, 2012 7:18  Re: RaceRoom Racing Experience - free to play od SimBin

Wszystko okej tylko jak to zainstalować, wersje teaser mam ale jak w końcu mieć te betę?

Zarejestrować się w kilu miejscach ( nie wiem po co) otrzymałem jakiś kod który gdzieś mam wsadzić...strasznie to wszystko skomplikowane, a chciałbym to przetestować.

Bardzo proszę o pomoc
Obrazek
Avatar użytkownika
Schumacher
 
Dołączył(a): Wt wrz 18, 2007 11:01
Lokalizacja: Pszów
GG: 7542563

Postprzez PabloWRz Cz lis 29, 2012 16:23  Re: RaceRoom Racing Experience - free to play od SimBin

Przecież tam wszystko pisze wyraźnie no tyle, że po angielsku jak poprawnie zarejestrowałeś się na forum to dostajesz maila z kluczem który musisz aktywować w Steam
PabloWRz
 
Dołączył(a): Cz sty 08, 2009 15:31

Postprzez Schumacher Wt gru 18, 2012 21:29  Re: RaceRoom Racing Experience - free to play od SimBin

Giera świetna naprawdę aż nie mama czasu pisać.

Z tym ze kilka godzin temu był update i gra mi nie działa pojawia się taki oto komunikat:

Obrazek

http://postimage.org/image/54nc7ke1f/6853173f/


ma ktoś pojęcie o co może chodzić?
Obrazek
Avatar użytkownika
Schumacher
 
Dołączył(a): Wt wrz 18, 2007 11:01
Lokalizacja: Pszów
GG: 7542563

Postprzez rolnik sam w dolinie So kwi 25, 2015 20:52  Re: RaceRoom Racing Experience - free to play od SimBin

Na Humble Store jest promocja w ten weekend. Można nabyć dodatek do RaceRooma -DTM 2013 za ~25zł. (normalna cena to 20 euro) https://www.humblebundle.com/store/prom ... g_weekend/ Polecam bo to świetna okazja, za dodatek tej jakości, normalnie za tory karzą sobie płacić po ~5 euro, a w tej paczce jest ich 9.
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38


Powrót do Pozostałe symulacje F1 i inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron