Euro truck simulator 2

GP4, Richard Burns Rally, Pro Evolution Soccer...

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez rolnik sam w dolinie N paź 28, 2012 16:51  Re: Euro truck simulator 2

FORTI 94 napisał(a):Ciezarowki cos sie brudzą ?

Niestety brudzi się tylko monitor ;]
Ciężarówka nietknięta, to samo z wizualnymi uszkodzeniami.
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez lechf1 N paź 28, 2012 17:32  Re: Euro truck simulator 2

rolnik sam w dolinie napisał(a):Niestety brudzi się tylko monitor ;]


nie to forum rolniczku :-D
lechf1
moderator
 
Dołączył(a): Cz gru 20, 2007 19:02

Postprzez General Cz lis 08, 2012 12:28  Re: Euro truck simulator 2

Kilka porad dla początkujących (i nie tylko) mojego autorstwa plus gameplay:

Ostatnio edytowano Śr lis 21, 2012 2:43 przez General, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
General
 
Dołączył(a): N lip 25, 2010 16:22

Postprzez FORTI 94 Cz lis 08, 2012 23:20  Re: Euro truck simulator 2

Bardzo fajny filmik :) Od 25 minuty się zaczyna dopiero jazda :-D ale nic nie przebije białego furgona ze świateł :D Czekam na ETS2 sam będę katował ostro i też nie jeden dzwon poleci :)
Avatar użytkownika
FORTI 94
 
Dołączył(a): Śr paź 15, 2008 8:48
Lokalizacja: Wadowice
GG: 20535421

Postprzez racingfan Pt lis 16, 2012 19:25  Re: Euro truck simulator 2

Wie ktoś jak zrobić siedzibę firmy w innym mieście żeby była większa sieć?
racingfan
 
Dołączył(a): Śr lip 27, 2011 10:31

Postprzez General Pt lis 16, 2012 21:02  Re: Euro truck simulator 2

racingfan napisał(a):Wie ktoś jak zrobić siedzibę firmy w innym mieście żeby była większa sieć?

Musisz mieć na koncie 180 tys. euro, a następnie pojechać do tego miasta, w którym chcesz kupić dodatkowy garaż. Jak już dojedziesz do miejsca X, to szukasz na mapie takiej zielonej ikonki z domem. Jak do niej dotrzesz i zaparkujesz przed budynkiem w oznaczonym polu przez mrugającą, zieloną ikonę, to klikasz enter i masz pytanie, czy chcesz kupić ten garaż. Po kliknięciu "tak" masz dodatkową bazę:)

PS Nie wiem czy to bug gry czy jednorazowy przypadek, ale przy większej liczbie garaży jak kupowałem następny, to ten w którym nie miałem pracownika i ciężarówki po prostu mi zniknął. Musiałem go znowu kupić (czyli byłem stratny dodatkowo o te 180 tys. E). Tak więc polecam przy kupowaniu trzeciego i każdego następnego garażu w tych które się już posiada mieć przynajmniej przypisanego jednego kierowcę z ciężarówką.

Jeżeli to był błąd gry, a nie incydent jednorazowy, to już wyszedł dzisiaj następny patch 1.2.5.1, więc mógł ten error zlikwidować, ale ja dalej stosuje się do tej swojej procedury:)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
General
 
Dołączył(a): N lip 25, 2010 16:22

Postprzez Ralph1537 Pt lis 16, 2012 21:42  Re: Euro truck simulator 2

co dają te garaże?
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ralph1537
 
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 13:50
Lokalizacja: zadupie Szczecin
GG: 4829006

Postprzez General So lis 17, 2012 0:27  Re: Euro truck simulator 2

Kilka rzeczy. Najważniejsze dla mnie to:

a) mając garaż można udać się do tego miasta za pomocą opcji "szybka podróż" (w menedżerze firmy wybiera się dany garaż i takie coś jest w prawym dolnym rogu ekranu). Oczywiście jak nas i dany garaż dzieli np. 1000 km, to komputer do aktualnego czasu doda XX wirtualnych godzin, ale my realnie nie będziemy tam jechać np. pół godziny, tylko przenosimy się w sekundę.

b) im więcej garaży, tym więcej można po kupieniu przypisać do nich ciężarówek plus zatrudnić kierowców, co na nich będą jeździć i rezydować w danej bazie. Po rozwinięciu umiejętności tych wirtualnych kierowców takie garaże będą przynosić zysk. Nie za duży, ale taki, że my równie dobrze możemy przestać jeździć, a firma i tak będzie mieć konto na plusie:)

To chyba tyle z najważniejszych kwestii o garażach. Ja osobiście kupuje je wg dwóch kluczy - 1. strategiczne rozmieszczenie na mapie (czyli nie kupuje garaży w miastach obok siebie czy w małej odległości), 2. duża liczba firm i zleceń w danym mieście za niezłą kasę:)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
General
 
Dołączył(a): N lip 25, 2010 16:22

Postprzez mik3 Wt lis 20, 2012 22:29  Re: Euro truck simulator 2

Gierka świetna, idealna do relaksu, choć zawsze miałem pewien sentyment do hard truck'ów.

Szybkie pytanie, czy jest sens usprawniać ciężarówki moich kierowców, czy lepiej zbierać kasę na podstawowe ciężarówki i na rozbudowę baz? Trochę grosza na tuning by poszło i stąd mój dylemat.
GLORY GLORY MAN UNITED!
Avatar użytkownika
mik3
 
Dołączył(a): Wt sty 15, 2008 0:50
Lokalizacja: Kosmos
GG: 10651498

Postprzez General Śr lis 21, 2012 2:36  Re: Euro truck simulator 2

mik3 napisał(a):Szybkie pytanie, czy jest sens usprawniać ciężarówki moich kierowców, czy lepiej zbierać kasę na podstawowe ciężarówki i na rozbudowę baz? Trochę grosza na tuning by poszło i stąd mój dylemat.

Z własnego doświadczenia plus z tego co wyczytałem na forach, to zarobek dodatkowych kierowców nie jest zależny od tego czy jeździ złomem z najmniejszym silnikiem, czy czymś mocniejszym z jakimiś bajerami. Zarobek dodatkowych kierowców zależy głównie od ich rangi plus odpowiedniego rozdzielenia pkt doświadczenia na najlepsze parametry (np. długi dystans, ADR, itd.) plus lokalizacji danego garażu do którego są przypisani (najlepsze są te, gdzie jest dużo zleceń, najlepiej nieźle płatnych).

Dodatkowo jak sam już nazbierasz odpowiednią ilość PD, to będziesz zarabiał więcej kasy za te same kursy, więc mając dużo gotówki siłą rzeczy będziesz im kupował coś lepszego. Ja osobiście stosuje taką taktykę, że zawsze jak kupuję nową ciężarówkę to robię nią 1-2 kursy, więc kupuje solidny ciągnik i kilka bajerów, a jak chcę czymś dłużej pojeździć, to wtedy robię upgrade silnika itd. lub od razu w salonie kupuje coś najdroższego:)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
General
 
Dołączył(a): N lip 25, 2010 16:22

Postprzez Marker Śr lis 21, 2012 14:03  Re: Euro truck simulator 2

Doszedłem do 5 lvl, prosiło mnie wczoraj o kod. OK, wpisałem, działa, dzisiaj znowu to samo wyskoczyło o ten sam kod nie działa.
??
Avatar użytkownika
Marker
 
Dołączył(a): Wt sie 04, 2009 13:42
Lokalizacja: Choroszcz
GG: 4354013

Postprzez iAdam Śr lis 21, 2012 14:14  Re: Euro truck simulator 2

Jedyny problem z piraconej gry :grin:
Avatar użytkownika
iAdam
 
Dołączył(a): Pt cze 25, 2010 15:49
Lokalizacja: Szczecin
GG: 3200013

Postprzez mik3 Śr lis 21, 2012 14:23  Re: Euro truck simulator 2

General napisał(a):
mik3 napisał(a):Szybkie pytanie, czy jest sens usprawniać ciężarówki moich kierowców, czy lepiej zbierać kasę na podstawowe ciężarówki i na rozbudowę baz? Trochę grosza na tuning by poszło i stąd mój dylemat.

Z własnego doświadczenia plus z tego co wyczytałem na forach, to zarobek dodatkowych kierowców nie jest zależny od tego czy jeździ złomem z najmniejszym silnikiem, czy czymś mocniejszym z jakimiś bajerami. Zarobek dodatkowych kierowców zależy głównie od ich rangi plus odpowiedniego rozdzielenia pkt doświadczenia na najlepsze parametry (np. długi dystans, ADR, itd.) plus lokalizacji danego garażu do którego są przypisani (najlepsze są te, gdzie jest dużo zleceń, najlepiej nieźle płatnych).

Dodatkowo jak sam już nazbierasz odpowiednią ilość PD, to będziesz zarabiał więcej kasy za te same kursy, więc mając dużo gotówki siłą rzeczy będziesz im kupował coś lepszego. Ja osobiście stosuje taką taktykę, że zawsze jak kupuję nową ciężarówkę to robię nią 1-2 kursy, więc kupuje solidny ciągnik i kilka bajerów, a jak chcę czymś dłużej pojeździć, to wtedy robię upgrade silnika itd. lub od razu w salonie kupuje coś najdroższego:)


Już właśnie ogarnąłem, że adry dla kierowców to podstawa, szczególnie w miastach z firmami, które zlecają tego typu przesyłki, bo i kasa z tego najlepsza. Z dystansem mogą być problemy, bo dajmy na to pojedzie gościu z Berlina do Wielkiej Brytanii i nie znajdzie przesyłki powrotnej, to wraca prawie całą dobę do bazy, mimo że ma jak narazie 4 czy 5 adrów i po 1 z każdej dziedziny, aby przesyłki odblokować. Póki co mam lvl 14, 3 kierowców, lvle na poziomie 3.3 ; 2.5 i jeden żółtodziób z 1.7. Zysk dzienny waha się w granicach 2-3k na kierowcę z tendencją zwyżkową. Najlepszy kurs jaki miałem do tej pory to około 1000 km za 40k €. Główna baza jest w Berlinie ( 5 firm w tym jedna z przesyłkami adr), ale niestety jako startową mam Duisburg ( tylko 2 firmy, totalny niewypał).

Marker

Najprostszym sposobem, może nie do końca legalnym, jest ściągnięcie key-gena do wersji 1.25
GLORY GLORY MAN UNITED!
Avatar użytkownika
mik3
 
Dołączył(a): Wt sty 15, 2008 0:50
Lokalizacja: Kosmos
GG: 10651498

Postprzez Krauza Cz lis 22, 2012 15:57  Re: Euro truck simulator 2

Marker, w czasie grania wystarczy mieć odłączony internet.
Avatar użytkownika
Krauza
 
Dołączył(a): So cze 09, 2007 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy - Śląskie Holywood
GG: 9858509

Postprzez Ralph1537 Pt lis 23, 2012 11:41  Re: Euro truck simulator 2

Krauza napisał(a):Marker, w czasie grania wystarczy mieć odłączony internet.
bzdura
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ralph1537
 
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 13:50
Lokalizacja: zadupie Szczecin
GG: 4829006

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe symulacje F1 i inne gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości